>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Modus Super Series

K 23,9K

Ko1899sa

Użytkownik
Na tę serię nocna polecam dwa spotkania, bo patrząc na dyspozycję w dniu dzisiejszym tych panów dobrze wyglądają mecze : Neil Duff-Edwards Kevin typ : zwycięstwo N.Duff kurs 1.47 oraz Terry Jenkins - Paul Linwood typ : zwycięstwo P.Linwooda kurs 2.22 Takie dubelek. Paul przed chwila zagrał na średniej 90 pkt , natomiast Terry z Neilem jakiś rozkojarzony dużo 5 i 1 jakiś rozregulowany taki kurs bardziej za zasługi i przez fakt, że to on rozpocznie rzucanie. Neil zdecydowanie w dobrej formie i powinien Kevina ograć bez problemów. Gramy oczywiście do 4 wybranych legów. Mecze kolejno około 01:45 i 02:05. Ja wchodzę tu dosyć zdecydowanie , aczkolwiek trzeba pamiętać, że na Modusie często mecz meczów nierówny, al próbujemy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +434
K 23,9K

Ko1899sa

Użytkownik
No i już po robocie :) 2/2, choć Neil przegrywał 2:3 , ale wówczas zamek 170 na 3:3 i 7 leg rozpoczynał i zagrał po profesorsku. Paul z kolei zagrał na swoim dobrym poziomie , ale i Terry tak jak w tej grupie był zdecydowanie najsłabszy i miał tylko momenty po czym między innymi przy stanie 2:2 rozpoczynał lega i w 9 pierwszych rzutach osiągnął 94 punkty, aż przez moment się uśmiechnąłem, bo on już pięknych parenascie lat rzuca , a ja od 3 miesięcy znow wróciłem do amatorskiego rzucania sobie w domu i myślę, że mogłoby mi się chociaż udać podejść do double z nim. Ale to oczywiście żarty. Dzisiaj finał wieczorem tych grupy , które mierzyły się ze sobą w tym tygodniu. Mam nadzieje , ze ktoś również się przyłączy i będzie tu dawał swoje przemyślenia na te serię Modusa, która jest co tydzień zwieńczana właśnie finałami. Dla zaineresowanych można od a do z wszystkie mecze z danych dni oglądać na YouTube. Pozdrawiam i życzę zielonosci! #1 Neil Duff - Kevin Edwards 4:3 #2 Terry Jenkins - Paul Linwood 2:4​
 
K 23,9K

Ko1899sa

Użytkownik
Dała dzisiejsza nocka Modus Super Series zarobić, niestety dopiero mogę podać typy na dwa ostatnie mecze , może jakiś nocny Marek zagra i się uda. #3 Henderson-Sherrock 1 kurs 1.60 oraz #4 Culleton - Palmer 1 kurs 1.45 mecze za około 30 minut.
 
K 23,9K

Ko1899sa

Użytkownik
Kolejne dwa mecze. #5 J.Haines - A.Mould 2 kurs 2.22 oraz #6 R.Smith - A.Merkx 1 kurs 1.50. Zdecydowanie trzeba spróbować mecz dla niego o awans. Smith z Merkxem o to kto lepiej będzie się czuł przed finałami, ale Raymond zaczyna i powinien pokazać klasę.
 
Ostatnia edycja:
K 23,9K

Ko1899sa

Użytkownik
Dzisiaj kolejny dzień zmagań. Wczoraj zachwycił swoją postawa Larry Butler. Leonardo Gates moglby zagrać ciut lepiej , ale i tak z jego forma jest całkiem dobrze. Zdecydowanie najsłabiej wyglada Hayes. Dziwi niekonsekwencja bukmachera z Butlerem , który podobnie jak wczoraj w większości meczy jest zdecydowanym underdogiem. Kilka typow podam : #7 C.Osborne - C.Whithead typ 1 kurs 1.85 bez przesady z takim kursem , Osborne ostatnimi czasy solidny , a Whithead nic specjalnego nie rzucał by tutaj Osborne mial nie utrzymać przewagi rozpoczynania meczu. #8 O.Bates - L.Gates typ 2 kurde 1.95 nie rozumiem takiego faworyzowania Batesa. Dobra wczoraj zagrał bardzo dobrze, ale Gates wystarczy ze się bardziej skoncentruje, a nic nie zapowiada by miał odpuścić ten mecz i powinien wygrać. #9 G.Hayes - C.Osborne typ 2 kurd 1.65 Niedoceniony zdecydowanie ten Colin. Z Hayesem No raczej nie przegra, a kurs naprawdę dobry do dubla. #10 C.Whitehead - L.Butler typ 2 kurs 2.60 tak jak pisałem Whitehead nie porywa z kolei Butler jest przez bukmacherów nie doceniany i można na niego spore kursy wyhaczyc. Ja jednak zdecydowałem się zagrać na niego wlasnie w starciu z Whiteheadem, bo o ile z Gatesem czy Batesem moze być różnie to z Whiteheadem to właśnie Larry jest moim faworytem. Patrząc jeszcze raz w ofertę daje jeszcze jeden #11 G.Hayes - L.Butler typ 2 kurs 1.90 Panowie po 1 dniu na innych biegunach i po takim kursie probuje. Ostatni mecz na dzis #12 O.Bates - G.Hayes typ 1 kurs 1.30 Bates rozpoczyna i o ile Hayes nie zacznie grac cudow to nawet nie ma podjazdu. Zobaczymy jak się sprawdzi taki format , ze podaje kilka typow na caly dzień, a nie po 2 najlepiej wyselekcjonowane. Póki co mamy skuteczność 4/6 zobaczymy jak to po dzisiaj będzie. Pozdrawiak i powodzenia !
 
Ostatnia edycja:
K 23,9K

Ko1899sa

Użytkownik
Całkiem spoko 50 procent skuteczności... szkoda tylko , ze typy ktore nie weszły prowadzili w meczu choćby 3:0 jak Bates , ale nie dowiózł niestety. Podobnie Gates zawiodl na początku. U mnie jednak duży plus dzięki wygranej Larrego z Whiteheadem w singlu po tym kursie. Na ostatnie mecze tez po obserwacjach pogramy mam nadzieje , ze Whitehead będzie cieniowal , bo dwa typy przeciwko niemu. #13 O.Bates - C.Whitehead typ 1 kurs 1.65 #14 C.Whitehead - L.Gates typ 2 kurs 1.85 #15 Hayes - C.Osborne typ 2 kurs 1.65 oraz #16 Butler - Bates typ 2 kurs 1.58 . Bates rozpocznie z Whiteheadem i ten drugi raczej nie zacznie rzucać wielkich liczb , aczkolwiek mam nadzieje ze mlody Owen się nie zatnie jak z Haysem. Gates najgorsze ma juz dzisiaj za sobą teraz z górki z Whiteheadem z drugiego licznika ogarnie. Osborne rewelacyjna forma , Hayes przeblyski jednak Colin wyraźnym faworytem. Butler z Batesem najbardziej się obawiam o ten mecz jednak ide w stronę mlodzieniaszka. Aktualnie dubelka mi zamyka mecz #13. Z kolei pozostałe 3 zdarzenia mam na osobnym kuponie. Pozdrawiam i powodzonka !
 
Volleyball_Expert 408,8K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Evetts - Sherrock typ Sherrock kurs 2.30 LVBET

Eventts i Sherrock spotkali się przy tarczy nie tak dawno bo właśnie dzisiaj w nocy i moja faworytka wygrała to spotkanie 4:3. Kursy na to spotkanie było bardziej wyrównane niż patrząc na dzisiejsze spotkanie. Większość spotkań wygrała z tym rywalem właśnie Sherrock. Moja faworytka toczyła boję z darterami światowego formatu i naprawdę całkiem solidnie sobie z nimi radziła. Nie tak dawno widziałem mecz Evettsa z Białecki, który wygrał Polak z Evvetsem do zera i według mnie Evvets od dłuższego czasu jakoś nie zachwyca i kurs pobieram na dzisiaj w stronę Sherrock, która jest darterka niezwykle precyzyjna, dobrze grająca na dublach i z wysoką skutecznością. Według mnie to właśnie ona wygra to spotkanie. Pozdrawiam.
 
BanksyGA 185,8K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Akurat z tym że Sherrock bardzo dobrze gra na dablach to bym polemizował :D w tym tygodniu ma 52/176 na dablach co daje mniej niż 30%. Miała sporo meczów z 4/12, 4/15 czy 4/17, jedynie ja scoring ratuje, ale akurat kto jaka formę wylosuje danego dnia w Modusie to jest loteria imo (a świetnym przykładem jest na przykład Hamilton, który miał mecze gdzie problemem było zrobienie 80, po czym na przykład z Fallon zagrał na 103). Niestety są to słabi zawodnicy i formę mają mocno nierówną
 
BanksyGA 185,8K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Dzisiaj do gry w Modusie wchodzi Trina Gulliver po której można spodziewać się średnich w okolicy 70-72. Myślę, że nie więcej.

Kirk (mecz za paręnaście minut), Taylor i Coleman powinni mieć średnie 82+, więc można tam grać 4-0/4-1. Davidson jest bardzo słaby na dablach, ale nawet ze swoimi 15% na dablach robi średnie w okolicy 82-85, więc i to powinno starczyć na przejechanie się po Trinie. Generalnie buki będą szybko reagować, ale myślę, że Trina za dużo legow dzisiaj nie ugra, więc na 4-0/4-1 będzie można zarobić
 
Do góry Bottom