>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

MLB Season 2016 - Sierpień

Status
Zamknięty.
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
Dyscyplina: Baseball
Spotkanie: Minnesota Twins vs. Cleveland Indians
(Jose Berrios vs. Danny Salazar)
Godzina: 01:10
Typ: Indians najwięcej uderzeń ⛔⛔
Kurs: 1,71
Bukamcher: Bet 365
Analiza:
-----------------------------------------------------------------------------
edit: typ na ilość uderzeń nie wszedł.
analiza formy indians i miotacza twins poprawana. 6 hits i 5 runs to poprawny wynik, jednak jest jeszcze miotacz indian:
salazar skończył imprezę po 3 zmianach, jednak zanim to nastąpiło zdążył zapisać sie w historii baseballa. wszyscy łącznie z masażystą i kierowcą autobusu odbili po home runie.
trzeba tylko pilnować jego kolejnego występu i wtedy postawić na ofensywne dokonania rywali. w takiej formie nie ma czego szukać w majors.

Przynajmniej te 5 runs po raz kolejny wsadzili.
kepler z twins miał 3 2run homers - ładnie zaczął tydzień ????

warto zanotować też debiut millera - wszedł zaliczył 1 out i oddał 1 runa. :/
chapman ostatnio blown safe - na razie przeprowadzki im nie służą.

----------------------------------------------------------------------------------------------
Dlaczego Indianie dziś? Szereg powodów:
1. Forma drużyny.
Ciężka zadyszka po meczu all star dobiegła wreszcie końca. Indianie mają dodatni bilans ostatnich gier (6-4) a na ostatnich 5 meczów w aż 4 pakowali rywalom minimum 5 runs (7,8,6,8). Jedyny wyjątek to porażka w meczu z Nats gdy narzucał dla nich jeden z najlepszych obecnie w grze - Strasburg.
3 osatnie gry to już popis. Sweep Oakland i pokrycie handicpu w każdej z gier.
2. Forma miotacza.
Mr Salazar ma bardzo dobre staty w przekroju sezonu. Era 2.97. Po genialnym czerwcu w lipcu przyszła gorsza passa. W 4 meczach z bardzo silnymi rywalami zanotował ERA powyżej 6.00. Niemniej aż 3 z tych gier zakończone zwycięstwami. Dlaczego uważam, iż dziś będzie silnym punktem drużyny?
Głównie z powodu całego progresu jaki notują Indians (w tym koledzy miotacze) oraz znacznie słabszego rywala niż Ci, którym musiał stawiać czoło w lipcu.
3. Forma Indians w występach Salazara.
Nie wiem na czym to polega - ich wzajemna chemia, jednak chłopak dostaje od nich duuużo run supportu.
- na ostatnich 10 występów Danny&#39;ego Indianie kończyli zwycięsko aż 9 gier
- w 8 z tych gier mieli więcej hits od rywali
- w 9 z tych gier Indianie zdobywali min. 5 runs.
- łącznie 73 runs w 10 gier - średnia powyżej 7 !!!
Powyższe statystyki zostały zanotowane vs. znacznie lepszym niż Twins rywalom (ofensywnie i defensywnie), co tylko pokazuje jak świetną formę mają Indians i jak dobrze układa się współpraca miotacz drużyna w tym przypadku.

4. Miotacz Twins
Rookie Berrios od kwietnia ma 4 występy z ERA 10.20. To już duuużo mówiąca statystyka.
Jego pierwszy mecz jako starter w tym sezonie to gra vs. Indians.
Jak się skończył ten występ? 4 zmiany, 6 hits i 5 runs a w efekcie porażka.
Ostatni występ miał miejsce 16 maja i nie trwał nawet 1 zmiany. W 0.2 inninga po 3 hitach oddał 7 runs i zakończył występ.
Taki zawodnik, o tak nikłym doświadczeniu i wyłącznie słabych występach nie ma prawa zanotować dobrego meczu vs. będącym w takiej formie Indians. Po prostu nie ma prawa.
5. Pomniejsze argumenty takie jak:
- indianie u siebie gdzie mają świetny bilans 30-17
- twins na wyjeździe ze słabym bilansem 17-32
- indianie pierwsi w tabeli i celują mocno w play offy (dowodem np. transfer Millera !!)
- twins w tej samej lidze siedzą na końcu tabeli
- indianie mają 2gi najlepszy bilans w całym baseballu (.588 po .606 cubs)
- twins mają 2gi najgorszy bilans w całym baseballu (gorsza tylko atlanta)
- twins odbyli ok. 1000 km podróż a indianie wczoraj grali w domu
Ponadto gram typ: Indians over 4,5 runs @ 1,86 ✅✅
Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
Ok. Indianie wczoraj (głównie Salazar - naprawdę najbardziej tragiczny występ miotacza jaki widziałem w tym sezonie) zawiedli zarówno moje jak i wasze zaufanie.
W życiu prywatnym kieruje się zasadą wyczytaną na pewnym murze w czasie podróży pociągiem, mianowicie: &quot;Bóg przebacza, Pogoń nigdy&quot;.
Jednakże w sprawach zawodowych obowiązuje inna zasada, którą doskonale obrazuje powiedzenie: &quot;Sorry Winnetou, biznes is biznes&quot;.
Dlatego też nie obrażam się na Indian, tylko dostrzegam możliwości.
A dziś w meczu Twins vs. Indians pojawia się kolejna i wg mnie jeszcze lepsza niż wczoraj.
Dlaczego lepsza? Otóż do argumentów o formie drużyny Indians, które pozostają jak najbardziej aktualne, dochodzą kolejne, w postaci jeszcze większej różnicy w formie miotaczy obu ekip i świeżych doświadczeń z poprzednich gier obu miotaczy z dzisiejszymi rywalami.
Po kolei:
Przyznam, iż wczoraj przeceniłem Salazara (zbagatelizowałem jego słabszy lipiec i ERA &gt; 6. Wynikało to z kolejnej pomyłki, czyli niedocenienia aktualnej formy Twins. Bo choć są drudzy najgorsi w Majors to aktualna forma jest znacznie lepsza, niż to co prezentują w przekroju całego, nieskończonego sezonu.
Dziś jednakże, narzuca Carrasco, który:
- miał świetny lipiec i jest w świetnej formie (lipiec zamknął z ERA 2,22, 26 zmianami, 16 hits, 11 runs z czego tylko 7 to ER)
- zaraz po all star game grał mecz vs. Twins i zanotował świetny występ: 6.2 zmiany, 4 hits, 2 runs i wygrana Indians 5-2 !!
(Proszę dziś o powtórkę)
Dla Twins zaś będzie narzucał Kyle Gibson.
- w przekroju sezonu staty słabiutkie: ERA 4.54, więcej hits niż zmian i dużo runs.
- w lipcu ERA 3.69, 31 zmian, 33 hits i 15 runs (13ER).
- 17 lipca, podobnie jak jego dzisiejszy oponent, mierzył się z rywalami, przeciwko którym będzie narzucał za ok. godzinę. I z tego starcia wyszedł jako srogi przegrany: 6 zmian, 10 hits i 4 runs.
Skończyło się to porażką jego teamu 1-6.

Dlatego też, dziś polecam następujące typy:
Indians most hits @ 1,80 ⛔⛔
Indians over 4,5 runs @ 1,90. ✅✅
------------------------------------------------------------------
edit: a podobno się dwa razy do tej samej rzeki nie wchodzi.. choć mnie się udało ????
Carrasco ładnie się trzymał przez dwie zmiany a później też dopadł go ten sam wirus co Salazara i w 3ciej i 4tej zmianie prawie wszyscy z line upu Twins oraz drugi trener i jeden zaprzyjaźniony kibic zaliczyli po uderzeniu i rbi. a Kepler znowu 2run home run (swoją drogą 4 HR i 8 RBI już daje mu chyba tytuł AL Player of the week?)
Przynajmniej typ na ofensywę Indians znowu wszedł. Chłopaki dalej nieźle odbijaja. 6 runs na 13 hits, 9 LOB. Jednak mało efektywnie bo tylko 2-10 z RISP.
Przez cały dzień będę kminił czy znowu dać im szansę na rehabilitację wieczorem bo zestaw miotaczy upoważnia do tych samych typów. ????

Wrzucajcie jakieś typy ludzie !! ????
------------------------------------------------------------------
Gram je ze spokojem.
Polecam i powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
U 0

Usunięty użytkownik 118192

Gość
Texas Rangers - Baltimore Orioles
Typ: Rangers WIN
Kurs: 2.00 @ Otobet

Chciałbym się z wami przywitać, jako że po raz pierwszy piszę w dziale MLB. Dosyć długo się przymierzałem korzystając z waszych typów oraz swoich i nadszedł moment, w którym chciałbym się podzielić z wami moim typem(między innymi z powodu zawołania sinobrodego ???? ).
Spóźniłem się niestety z typem w meczu Brewers, gdzie chciałem na nich postawić, ale zauważyłem fajny meczyk, który ropocznie się dzisiejszej nocy. Co by nie mówić meczyk na szczycie, bo oba zespoły znajdują się w na pierwszych miejscach w swoich dywizjach.
Po stronie Rangers stanie na górce Cole Hammels z 2.82 ERA i trzema ostatnimi wygranymi spotkaniami z 0.84 ERA na swoim koncie. Dorzućmy do tego, że na wyjazdach puścił średnio jedyne 1.71 ERA w 11 spotkaniach!
W drużynie gospodarzy natomiast wystąpi Kevin Gausman ze statystykami 2-8, 4.18 ERA, a w ostatnim piątkowym występie przeciwko Blue Jays puścił 3 home runy w pierwszym inningu(MLB.com).
Po ostatniej przegranej Rangers(3-9 w wybiciach) powinni być wystarczająco zmotywowani do dzisiejszego spotkania, szczególnie z takim miotaczem.
Jako, że to mój pierwszy post proszę o wyrozumiałość. Postaram się udoskonalać moje &quot;analizy&quot;, a w każdym razie pracować nad tym, aby to wyglądało jak analiza. ????
Powodzenia!
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Widzę, że dziś pora debiutów w tym dziale ;)
Po lupę biorę pojedynek w Colorado pomiędzy Rockies a Dodgers. Ekipy gospodarzy i ich dyspozycji u siebie chyba nie ma co przedstawiać. Na Coors Field praktycznie każdy pitcher dostaje po kilka runów bagażu. Na tym stadionie problemy mają najlepsi fachowcy z całej ligi. Dziś naprzeciw pałkarzom gospodarzy stanie Brock Stewart, który ma już za sobą debiut w MLB, gdzie dostał 5 runs i 8 hits w ciągu 5 inningów od Brewers, czyli ekipy dosyć przeciętnej. Wczoraj mieliśmy pojedynek miotaczy w bardzo dobrej formie, a finalnie i tak było 10 runów. Dziś uderzam w over i spodziewam się, że niedoświadczony starter gości zostanie srogo obity. U gospodarzy wychodzi Anderson, który ma ERA na poziomie 3.33. U siebie w tym sezonie oddaje przeważnie 2-3 runy na mecz, a warto dodać, że w Colorado bullpen jest na dosyć słabym poziomie.
Pomimo słabiutkiej ofensywy Dodgers&#39;ów zaryzykuję over runów, hitów i errorów plus over drużynowy gospodarzy.
Colorado Rockies - LA Dodgers over 31,5 r+h+e 1.7✅ oraz Rockies over 5.5 1.81 Betsafe✅
Sędziuje Jordan Baker, który w tym sezoniema średnią 9.90 runa na mecz i stosunek 9-7 na korzyść overów.
P. S. Seria underów w bezpośrednich meczach ostatnio wynosi 7-0, ale 6 spotkań rozgrywanych było w LA, a każdy wie, że Rockies to typowa ekipa własnego boiska. Dziś w końcu nastąpi odwrócenie tego trendu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
jozzy22 599,5K

jozzy22

Użytkownik
To i ja dołoże swoje 5 groszy ;-)
Powielam mecz sinobrodego
Cleveland Indians - Minnesota Twins
(Bauer T. 7-4) - Duffey T.B. 5-8)
Typ: 1 Kurs: 1.58 Bet365
Trzeci pojedynek serii. Do tej pory 0:2 na korzyść Minnesoty więc pora to zmienić zwłaszcza,że Bauer w tym sezonie całkiem sobie przyswoicie radzi.
Tym razem nie chce mi się wierzyć aby Indianie oddali kolejne spotkanie na własnych śmieciach zwłaszcza,że 2 tygodnie temu u rywala wygrali 2 z 3 spotkań.
Wchodze w to choć kurs może i nie jest jakiś mega atrakcyjny ale jak dla mnie wystarczy za grubszą kasę.
Wynik: 5:13 ⛔⛔⛔

e: nie jarze Cleveland ale dziś znów ide w ich strone.To się musi skończyć
 
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
Chciałbym się z wami przywitać, jako że po raz pierwszy piszę w dziale MLB.
To i ja dołoże swoje 5 groszy :wink:
Witamy ???? ???? !!!
Pasjonaci baseballa zawsze mile widziani ????
Fajnie, że jest tyle analiz, wtedy zamiast przeglądać wszystkie oferty od początku, można zastosować własne kryteria do danej analizy i zobaczyć czy warto obstawić. To naprawdę pomaga, jeśli ktoś wybierze rzucający się w oczy typ i oszczędza dużo cennego czasu, dlatego piszczie proszę jak najczęściej.
Dlatego też prośba o choć kilka argumentów przy typie ;)
Mnie dziś przekonują powyższe typy, dlatego puszczę po dubelku na mecze Rangers, Rockies (oba wg mnie bardzo pewne) i Indians + Giants (wiadomo bo Cueto).
Indians over 4,5 @ 1,76 ✅✅
Giants win + Rangers + 1,5 @ 2.21 ⛔⛔ (zamknąłem z dużym zyskiem )
Rockies win + over 11 runs @ 3,43 ✅✅
Rangers most hits + Rockies most hits @ 3,94 ✅✅
Powodzenia.
Dziś na wypadek kolejnego thrillera w meczu Indians kupiłem zapas Paulanerów i innych uspokajaczy ????
Polecam posiedzieć do drugiej ????

Jak się zwróci chociaż, to gram grubiej na Boston wieczorem o 04:05.
Mr. Porcello narzuca !!
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
jozzy22 599,5K

jozzy22

Użytkownik
Uparcie ide swoim &quot;systemem&quot;

Tym razem taki oto meczyk

Baltimore Orioles - Texas Rangers

Typ: 2 Kurs: 2.20 Bet365

Ide w strone Texas. Griffin(Texas) radzi sobie chyba ciut lepiej niż jego rywal.
Porażka gości wiązałaby się z trzecia kolejną porażką w co nie bardzo moge uwierzyć.
Cóz taki obrałem &quot;system&quot; i tego sie będe trzymał. Wiele mądrego nie napisze w temacie. Tyle musi wystarczyć.

Wynik: 3:5 ✅✅✅

P.S Dodatkowo proponuje typ z Meksyku

Saltillo - Monclova

Typ: 2(-1.5) Kurs: 1.90 Bet365

Przedostatnia drużyna tabeli z drugą. Dotychczas 2:0 dla outsidera więc teraz wchodze w handi. Nie możliwe aby znów Monclova została pokonana.
Dzis pokażą miejsce w szeregu ekipie Salitillo

Szczerze POLECAM,wierzcie lub nie!
Ja pobieram

Wynik: 4:5 ⛔⛔⛔
 
kapi23 403

kapi23

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball
Spotkanie: Texas Rangersvs u Baltimore Oriolers
Godzina: 01:05
Typ: Texas Rangers
Kurs: 2,15✅✅✅
Bukamcher: Bet365
Analiza:
W serii 2:0 dla gospodarzy, którzy są drużyną poprostu gorszą od Rangersów, czego niech dowodem będzie chociażby wynik poprzedniej serii - 3:1 dla Texasu. Goście wzmocnieni All-starami - Lucroy i Beltran, którzy pozyskani w trade deadline zaliczyli juz udane debiuty, muszą wrócić na właściwe tory jeśli chcą utrzymać spokojną przewage w konferencji nad sąsiadami z Houston. Co prawda Balti u siebie są bardzo groźną ekipa o czym swiadczy bilans at home 39-16, ale w tym świetnym bilansie pitcher gospodarzy milej ma staty 3-4 i ERA 4.94 co świadczy o tym, że te 3 winy zawdzięcza raczej ofensywie Balti. Co więcej miał już okazje 3 razy w tym sezonie(2x u siebie) startować przeciwko TEX, linijka z tego 2meczu to 0-2, 17IP i 14 ER co daje ERA w przybliżeniu 8.2... Jego vis-a-vis Griffin to jeszcze młody ale uznany starter, który wznawia swoją kariere po poważenej kontuzji. Przed sezonem przyszedł z Oak A&#39;s. Rok jak narazie przeciętny, może przez kontuzje która miał na przełomie maja i czerwca ale teraz juz wraca do siebie co widać po ostatnich 2 meczach (10.2 IP, 3 ER, ERA 2.9). A więc na górce przewaga wyraźna po stronie gości. Pałka wyrównana, więc nie ma się tu co rozpisywać. Myśle, że typ warty pogrania
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
Krótko i na temat, gdyż zaraz wychodzę.
Wg analizy, typy które dziś znalazłem, mają dużę szanse wejścia, dlatego odchodzę od zwyczajowych singli i gram dubelki.

------------------------------------------------------
Cleveland Indians vs New York Yankees
New York Mets vs. Detroit Tigers
1. Indians + Tigers @ 3,51 ⛔✅
2. Indians most hits + Tigers most hits @ 3,64 ⛔✅
edit: indianie znów to zrobili ???? 7 runs i 11 hits a mimo to porażka bo tomlin zapomniał jak się narzuca i nyy wbili 13 runs ! (w ostatnich 10 grach tylko 3 razy przekroczyli linię 5 runs, ani razu dwucyfrówki - więc to normalne że koleś z bilansem 11-4 i era 3.48, który w tym sezonie tylko raz oddał więcej niż 4 runs tym razem daje 7, rozważam wkroczenie na wojenną ścieżkę z plemieniem ! nie obstawiam ich na razie bo coś dziwnego dzieje się z ich miotaczami !!
analiza:
Indians po tej traumie z Twins (którą zakończyli wygraną) powinni ograć Yankees.
- super ofensywa (7 gier z rzędu z min. 5 runami)
- narzuca dla nich Tomlin, który nie skalał sie w meczach z Twins
- dla NYY narzuca słaby Pineda z ERA 5.13 i 5 ER w ostatniej grze ze słabymi Tampa
- NYY już nie mają swojego magicznego bull penu
Powinna być jazda bez trzymanki i tym razem to indianie pokonają yankesów
Tigers w super formie (8-2), Mets nie (4-6)
Verlander w super formie (AL Player of the week). Synergaard nie.
Dodatkowo proponuję dubelek na 2 no brainery:
3. Cubs + Mariners @ 2,21 ✅✅

edit: tu na luzie, zgodzę się, iż felix to nie ten felix ale angels mieli linecuma ;)
bo: Lester vs. Overton i Linecum vs. powracający i rozkręcający się King Felix.
 
kapi23 403

kapi23

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball
Spotkanie: Toronto Blue Jays u Kansas City Royals
Godzina: 02:15
Typ: Over 10.5
Kurs: 2,4⛔⛔⛔ zaczeło się niezle potem dramat
Bukamcher: Bet365
Analiza:
Zacznijmy od tego, że Kansas u siebie a Kansas na wyjeździe to 2 rózne ekipy. Gospodarze legitymują sie na własnym ballparku bilansem 32-19, jest to top 5 całej ligi. Jeśli Mistrzowie chcą sie jeszcze włączyć w walke o playoffy to jest to dla nich ostatni gwizdek tym bardziej, że wracają do siebie po długiej tułaczce wyjazdowej więc myśle, że wyjdą podwójnie zmotywowani na ten mecz. Jeśli chodzi o Toronto, wiadomo głównie niesamowita siła w ataku tego nie trzeba opisywać, a na górce dzis debiutujący w nowym teamie Liriano. Grający dramatyczny sezon pitcher ma za sobą fatalny miesiąc, a w ostatnich 2 meczach w 8.1 IP oddał 11 Runów w 14 hitach. Czy odbuduję się w nowym otoczeniu? Watpie. Uważam, że Kansas swoje runy zdobędzie, niestety na górke wysyłaja dziś równie słabego Gee. Ostatni meisiac to ERA ponad 6. Ogólnie po all star game ponad 6.2, a na przeciwko siebię bedzie miał dziś jedna z lepszych ofensyw w lidze. Podsumowując patrząc na forme pitcherów w tym sezonie myśle, że o runy nie ma co się bać, do tego Kansas musi zacząc wygrywać więc na pałce będzie pełna mobilizacja.

Uważałbym na to seattle, po takim kursie. LAA ostatnio coś tam wygrywa a Felix to cień samego siebie w tym sezonie.
 
kapi23 403

kapi23

Użytkownik
Myślę bardziej, że cleveland over 4.5. Kluber grał w tym sezonie z yankessami i oddal 1run w 8 inningow, a CC wraca do formy z ostatnich 2 sezonów
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kapi23 403

kapi23

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball
Spotkanie: Cleveland Indians u New York Yankess
Godzina: 19.00
Typ: Clevland -1.5
Kurs: 2,1✅✅✅
Bukamcher: Bet365
Analiza:
Indians muszą się przełamać. Jak nie teraz to kiedy? Narzuca ich as. W tym sezonie z yankessami zagral super 8 inningów i stracił 1 run. Sabathia po solidnym starcie sezonu wraca do dyspozycji z ostatnich lat kiedy zaczal rozmieniac się na drobne. Jednak problem Cle nie leży w ofensywie, a w defensywie i myśle, że dzis z Kluberem problemy się skończą.
 
kapi23 403

kapi23

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball
Spotkanie: Miami Marlins u Colorado Rockies
Godzina: 22.10
Typ: Colorado Rockies
Kurs: 1.74⛔
Bukamcher: Bet365
Analiza:
W serii 1:1, dziś 3 mecz. Colorado ostatnio niezła forma bilans 7-3 w ostatnich meczach. Gospodarze to przede wszystkim siła ofensywna co pokazali wczoraj odpalając na 12 runów. Zespoły ogólnie wyrównane, jednak wydaję mi się ze Colorado w ataku nieco lepsze, do tego grają u siebie, są w niezłej formie a do tego widze tu delikatna przewage na górce mimo, że może ERA tego nie pokazuję ale warto zaznczyć, że Gray starter Colorado ma 5-0 w domu, a Conley starter Miami jest dużo gorszy na wyjazdach niż domu, w czym też widzę przewage na korzyść Colorado.

Myślę, że można też iść w strone Metsów✅ i Texasu✅
HAHA Colorado co początek, duża klasa !
 
jozzy22 599,5K

jozzy22

Użytkownik
Myślę, że można też iść w strone Metsów
Jak najbardziej zgadzam sie z powyższym wpisem

Detroit Tigers - New York Mets

Typ: 2 Kurs: 1.80 Bet365

Ja nadal po swojemu. Ide w strone Mets. Na górce deGrom który w tym sezonie ma 7:5 a więc w miare przyzwoicie i licze,że pociągnie swój zespół do zwycięstwa by nie wracać z kompletem 3 porażek.
Detroit ostatnio całkiem dobrą passe mają czas troche przystopować.
Ich miotacz(Sanchez) w tym sezonie szału nie robi (6-11) a to jest dla mnie znak,żeby grać na Mets

Wynik: 1:3 ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Dziś mam w głowie 2 overy. Jeden w Arizonie, drugi w Colorado. Wczoraj elegancko weszły, ale dziś ten w Colorado wygląda niezbyt obiecująco. Gray w świetnej formie i brak CarGo ostatecznie odwiodły mnie od tego pomysłu. Dlatego pobieram ten w Arizonie. Wczoraj wielka strzelanina, chociaż do 6 inningu nic nie zapowiadało takiego wyniku. Brewers praktycznie w każdym inningu mieli graczy na tzw. &quot;scoring positions&quot;, ale marnowali je w beznadziejny sposób. Przyszedł 6 inning i zaczął się pokaz Braun&#39;a i już poszło. Arizona nie istniała do 7 inningu, żeby w końcu odpalić.
Dziś myślę, że od początku zobaczymy ofensywne spotkanie. Dziś naprzeciw siebie staną Nelson (ERA 3,74) i Bradley (ERA 4,75). Forma w sezonie obu panów dosyć przeciętna, ale w ostatnich meczach jest już znacznie gorzej, bo mają ERA na poziomie, kolejno: 6,59 i 6,46. Ogólnie Arizona to ekipa overowa, słaba defensywa, kilku dobrych pałkarzy, którzy jak odpalą, to potrafią zdobywać punkty seryjnie no i Paul Goldshmidt, czyli jeden z najlepszych graczy w baseball&#39;u. Taki sam pojedynek miał miejsce ok. 2 tygodnie temu i Nelson został mocno obity, kończąc mecz na 4.2 inningu i 8 oddanych runach.
Jak dla mnie, wszystko dziś przemawia za overem, ale uderzam w sumę runów, hitów i errorów.
Arizona - Milwaukee over 28,5 r + h + e 1.9 Betsafe ✅ wystarczyło 6 inningów
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Cisza w temacie, więc jedziemy dalej. Dziś znów pobieram over, tym razem w Minnesocie.
Naprzeciw siebie stają Duffey (6.21 ERA) i McCugh (4.73 ERA). Duffey jest w katastrofalnej formie. W 2 z 3 ostatnich meczów nie dotrwał nawet do 3 inningu. Łącznie w 4 meczach oddał 20 runów w 16 inningach. Żeby było śmieszniej jego rywal w przedostatnim meczu też rozegrał tylko 1.1 inningu i oddał aż 8 runów. Twins wiadomo, jedna z gorszych ekip w MLB, ale ich ofensywa potrafi odpalić i zdobywać seryjnie runy, co pokazali w niedawnej konfrontacji w Cleveland. Ich problemem jest bardzo słaba defensywa i pitching, co Astros powinni wykorzystać. Pitcher Houston w tym sezonie jest jednym ze słabszych na swojej pozycji w lidze i forma tez słaba. McCugh już raz w tym sezonie mierzył się z Twins i oddał 4 runy i 7 hitów w 5.2 inningu.
Podsumowując, ofensywa Twins ostatnio w bardzo dobrej formie, ofensywa Astros - odwrotnie. Potencjał w Houston jest, miotacz i defensywa Minnesoty - słabiutkie. Dziś widzę tzw. bounceback Houston i w końcu jakaś okazała zdobycz w ich wykonaniu. Jak dla mnie spokojny over.
Twins - Astros over 28,5 r + h + e 1.9 oraz over 8.5 1.84 Betsafe
⛔⛔⛔
 
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
Do typów proszę podejść z rezerwą.
Ostatnio opuściła mnie czutka, straciłem mojo i próbuje je odzyskać.
Wpadły mi w oko 4 typy w czasie analizy:
1. Marlins @ 1,66 ⛔⛔
2. Marlins most hits @ 1,90 ⛔⛔
Zarówno Marlins, jak i Fernandez w lepszej formie od ich rywali.
Cueto na przestrzeni ostatnich 7 gier ma ERA 4.34. Dla kogoś, kto śledzi jego karierę od kilku lat to niewiarygodne!! Ostatnio oddaje bardzo dużo runs, a Miami potrafi odbijać. To w połączeniu z występem świetnego Fernandeza vs. dołującym Giants powinno dać łatwe zwycięstwo Marlins.
3. Twins +1,5 @ 1,66 ✅✅
4. Astros vs. Twins - over 8,5 @ 1,76 ⛔⛔
Twins w formie a Astros dołują. Pitcher Astros w 7 zmian 11 runs (vs. Detroit i Toronto). Duffy z kolei (miotacz Twins) ostatnio ładnie zaczął październik od wygranej z Indians (w jakże pamiętnej serii) ale i tak 5 runs oddał.
W dotychczasowych 3 meczach obu ekip w tym sezonie padało min. 8 runs.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
abaac 2,1K

abaac

Użytkownik
Okej, mecz za chwilę będzie szybko.

Rangers @ Rockies
Griffin vs Chatwood

Under 12 @ 2.00 ZWROT
- Chatwood 10-7, 3.63 ERA
- Chatwood 2-1 i 2.50 ERA w 3 ostatnich startach
- Griffin 5-1, 4.05 ERA
- Griffin 2-0, 3.31 ERA 3 ostatnie starty
- linia zdecydowanie za wysoka, wczoraj miotacze o podobnych umiejętnościach i 4-3 dla Rangers, gdzie 5 runów zdobytcyh zostało w 3 ostatnich zmianach
- sędzia underowy 6-11 O/U
- w Texas dzień wolny dostają Lucroy i Choo,
- w Colorado zaś Reynolds i Hundley, a wczoraj wypadł Gonzalez
Under is 7-0-1 in TEX last 8 road games.
Under is 15-7-1 in COL last 23 overall.
Chatwood UNDER 4-0 last 4 starts
Chatwood UNDER 6-0 last 6 home starts
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom