>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MLB Season 2015 - Maj

Status
Zamknięty.
challenger 13,7K

challenger

Forum VIP
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Padres @ Giants
Ross over 6 K&#39;s
@ 1.96 by Betsyfy ⛔ 5

Tyson Ross - trzeci sezon w Padres. Pierwsze dwa sezony zakończone z łączną ERA 2.95 / WHIP 1.18 oraz K/9 na poziomie 8.8
W pierwszym sezonie latał trochę jako relifer, natomiast cały drugi sezon to pozycja startera, gdzie zanotował 31 startów, w tym 2 CG. W drugim sezonie jego K/9 wyniosło okrągłe 9, a w przełozeniu na mecze wyszło 6.3 K&#39;s per game.
Ten sezon zaczął kosmicznie - najpierw spring, gdzie zrobił 25 K&#39;s w 21.2 IP, a później RS, gdzie do tej pory w 5 startach narzucał łącznie 27.2 inninga, notując w tym czasie aż 36 strike out&#39;s. Jego game log wygląda imponująco - tylko 2 razy wszedł na szósty inning, a mimo to notował dwa razy 9 K&#39;s (5 IP z Houston / 5.2 IP @ Cubs), raz 8 K&#39;s (vs Giants właśnie), raz 7 K&#39;s (@ Rockies) i tylko raz obniżył loty - 4 K&#39;s w pierwszym meczu sezonu @ Dodgers.
Giants u siebie notują średnio 6.69 K&#39;s per game, co jest niezłym wynikiem (11 miejsce, patrząc od najmniej notujacych w MLB), ale Ross powinien dać radę, tym bardziej, że Bumgarner - starter Giants na dzisiaj - notuje bardzo dużo K&#39;s w swoich at bat (6/10 w 2015, 29/66 w 2014, 30/56 w 2013).
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Mariners at Angels
Trout (+0.5) więcej hits, runs, rbi niż Cruz
@ 1.72 by Betsyfy ⛔ single vs solo homer
Prawdziwy pojedynek wagi ciężkiej.
Na pierwszy rzut oka przewaga Cruza w tym meczu.
Narzucający w Angels Matt Shoemaker ERA 6.00 / WHIP 1.43 w pierwszych 4 meczach. Teoretycznie wydaje się łatwym przeciwnikiem dla Nelsona Cruza, który w tym sezonie odbija .343 AVG / .788 SLG, notując 34 hits, 17 runs &amp; 25 RBIs w 25 meczach.
Dodatkowo sprawę dla Cruza w tej parze ułatwia Felix Hernandez, który jak wiadomo jest jednym z najlepszych pitcherów w MLB, co oczywiście potwierdza w tym sezonie - ERA 1.82 / WHIP 0.81 w 5 startach.
Trout w tym sezonie .318 AVG / .591 SLG / 28 hits, 22 runs &amp; 15 RBIs w 25 meczach. Na oko wygląda słabiej niż Cruz.
No ale nie do końca to takie proste.
Mała próba, ale Cruz 6 razy spotykał się z Shoemakerem w grze i zaliczył w tym czasie 1 single i... tyle. W tym też zawiera się 0-3 w tym sezonie na początku kwietnia.
Z drugiej strony Trout jest jedynym zawodnikiem Angels, który ma pozytywne statystyki przeciwko Felixowi.
.365 AVG (19-52) z 3 doubles, 2 triples, 3 homers &amp; 12 RBIs.
To linia Trouta w karierze przeciwko Hernandezowi.
Podobnie jak w parze Shoemaker - Cruz, panowie Felix i Mike również się spotkali na początku kwietnia, gdzie Trout zaliczył solo homera w pierwszym inningu.
Nawet przy handi 0 bym chętnie zagrał, a przy 0.5 na plusie dla MVP trzeba zagrać.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Los Angeles Dodgers over 4 1,854 pinnacle ⛔ 3
Pewnie można próbować także win Dodgers, ale kursy mnie nie zadowalają. Ale tutaj już bardzo, bo w moim mniemaniu powinny być sporo niższe.
Dodgers to obecnie czołówka ligi jeżeli chodzi o ofensywę. Cyferki na poziomie 263/339/481 to kolejno 8/3/1 miejsce w lidze. Biorąc pod uwagę, że dzisiaj mamy RHP Lohse, który w tym sezonie póki co notuje praktycznie same fatalne występy, robi nam się fajny typ. Lohse w tym sezonie bilans 1-4 przy ERA na poziomie 7.28. Prócz jednego spotkania przeciwko równie słabym CIN, gdzie zanotował 7ip 3h 2er każdy inny był fatalny. Dość powiedzieć, że ogólnie w 29.2 ip wybijany został aż 34 razy a zanotował przy tym tylko 19 Ks. Póki co nie widać nic co mogłoby sądzić, że wróci do formy z zeszłego sezonu i nie bardzo widzę możliwość by był w stanie zatrzymać gości. Jedyny minus tego typu to solidny bullpen jak na tak słabą ekipę, która już po miesiącu traci ponad 10 gier do lidera dywizji legitymując się najgorszym bilansem w lidze.
Na dodatek Lohse nigdy nie notował rewelacyjnych cyferek przeciwko Dodgers (2-4, 4.35 ERA w 12 startach).
Jeżeli tylko Dodgers zagrają na swoim normalnym poziomie linia powinna spokojnie pęknąć.
Tampa Bay Rays under 3,5 2,02 pinnacle ⛔ 5 szybko poszło Clay padaka
Zaraz mecz, ale szybko. Tampa Bay Rays jest jedną z dwóch ekip, które notują &lt;4r/game i mają dodatni bilans. Generalnie mają spory problem z odbijaniem i nie sądzę by mieli dzisija zdominować Buckholza, który ok zanotował dwa słabe starty, ale to było przeciwko Yankees i zawsze niwygodnym Blue Jays. Przeciwko TB ma w karierze rewelacyjne cyferki (8-6, 2.40 ERA) a w tym sezonie zaliczył już start przeciwko nim notując 6ip 2h 1er 10k. Linia wg. mnie za wysoka i powinna być na poziomie 3.
Oakland Athletics @ Minnesota Twins over 8 2,00 pinnacle ✅ 15
Pitching matchup: Jesse Hahn vs Phil Hughes
Podoba mi się ten matchup i ta linia. Obaj starterzy do trafienia, w szczególności Hughes, który po przejściu z NYY nie prezentuje się najlepiej. 0-4, 4.55 ERA, aż 37 hits w 31.2ip i tylko 26k.
A&#39;s biorąc pod uwagę ostatnie mecze to najlepsza ekipa w lidze. Do tego świetnie radząca sobie w/RISP powinni tu swoje nabić bo potencjał jest na pewno a Hughes jest spokojnie do trafienia. Bullpen również do naruszenia.
Twins w sezonie odbijają fajnie i trzeba przyznać, że chyba póki co nad wyraz dobrze. Hahn notuje dobry sezon i na pewno będzie ciężki do trafienia, ale po świetnym poczatku starterzy zaczęli ostatnio popadać w dołek i nie wiadomo czy Hahn nie doszusuje do kolegów. Do tego bullpen obecnie jeden z najgorszych w lidze nie pomaga zupełnie.
Linia wg. mnie powinna być w okolicach 8,5 więc po takim kursie 8 biorę z pocałowaniem ręki ????
MLB 2014/2015 3:6:1
A w planach miałem Phillies, Marlins over 3,5 ;) Trzeba się wstrzelić.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Cubs at Cardinals
Kyle Hendricks under 4 K&#39;s
@ 2.03 by Betsyfy ✅ 1

Hendricks solidne K/9 w tym sezonie, ale zrobione na dwóch meczach u siebie (8 K&#39;s z Padres / 6 K&#39;s z Pirates). Z tymi samymi Pirates chwilę wcześniej na wyjeździe już tylko 2 K&#39;s. Do kompletu startów jeszcze 3 K&#39;s @ Rockies.

W ubiegłym sezonie K/9 5.3 (3.6 K&#39;s per game).

W tym samym, 2014 roku grał trzy razy z Cardinals
2 K&#39;s w 6.1 IP at home
3 K&#39;s w 6 IP away
4 K&#39;s w 5.1 IP at home
Cards jak wiadomo bardzo dobry batting u siebie (89 K&#39;s w 14 meczach - ustępują pod względem średniej per game tylko Royals, Athletics, Braves i Blue Jays). Już pisałem, że w 2014 byli pod względem średniej (od najniższej) na drugim miejscu w MLB, ustępując tylko fenomenalnym Royals.

Jakoś nie widzę tutaj 5+ w wykonaniu startera gości.

Na home plate umpire bardzo overowy Bill Welke (5 overs / 1 under w tym sezonie - średnio 6.3 per game home teams / 4.3 per game away teams).
Był na home plate w tym meczu, gdzie Hendricks zrobił 8 K&#39;s Padres, ale był też już raz w St. Louis w tym sezonie na HP, gdzie w pojedynku Wainwrighta z Garza było łącznie w meczu tylko 12 K&#39;s.
Z resztą Bill Welke jest w czołówce overowych sędziów za ostatnie sezony (9.2 per game za ostatnie 263 mecze z nim na HP) i mam nadzieję, że dzisiaj Hendricks szybko zostanie poskładany przez Cards.


Rangers at Astros
Wandy Rodriguez over 4.5 K&#39;s
@ 1.85 ✅ 8

Tutaj krótko. Astros ustępują tylko Cubs pod wzlędem ilości K&#39;s at home (od największej). Zaliczają ich aż 9.07 per game, co nie powinno dziwić, bo już w tamtym sezonie byli pod tym względem bardzo &quot;solidni&quot; - 9.08 per game (co ciekawe też ustępowali tylko Cubs).

Wczoraj Detwiller zrobił na nich 7 K&#39;s.

Wandy solidne dwa mecze z 5 K&#39;s z Anaheim oraz 3 K&#39;s u siebie z Mariners (miał w tym meczu bardzo dużo count x-2 ale Mariners świetnie pracowali at bat).
W spring rozegrał 9 IP łącznie przeciwko Astros, notujac 10 K&#39;s.

Sędzia na home plate też dość overowy, jeśli chodzi o K&#39;s w tym sezonie i za ostatnie kilka lat.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Baltimore Orioles @ New York Mets over 7 1,833 ⛔ 5
Pitching matchup: Bud Norris vs Bartolo Colon
Ciekawa linia na to spotkanie. Aż tak wierzymy w wiatr ? Ma dzisiaj wiać z tej złej strony ale też nie jakoś super mocno. A przecież tutaj jest potencjał do duuuużo więcej. Norris po bardzo dobrym zeszłym sezonie obecnie prezentuje się dużo gorzej. Bilans 1-2, ERA na poziomie 12.18 i to nie dzięki jednemu kiepskiemu startowi a tak naprawdę, wszystkie starty były bardzo przeciętne. WHIP 2.00 to rzadko się zdarza u startera. Do tego o ile w zeszłym sezonie grał dobrze to już starty w IL szły fatalnie: 2-3, 5.40 ERA a na City Filed bilans 0-1 6.17 ERA. Mets może nie odobijają w tym sezonie rewelacyjnie. Wczoraj pisałem o drużynach, któe mając &lt;4p/game mają dodatni bilans i również Mets zaliczają się do tego grona, ale kiedy popatrzymy na ich lineup to tam jest potencjał(chociaż na pewno nie jest to lineup stworzony do wielkiego punktowania) i jeżeli tylko Norrsi dalej będzie grał w taki sposób to Mets znajdą sposób i na niego. Jeżeli nie on to bullpn również szału nie robi, więc okazji do trafienia powinno być sporo.
Po drugiej stronie Colon i Baltimore. Ci znowu wybijają naprawdę solidnie. 277/335/456 to czołówka ligi. Do tego 5.22 runs p/game. Colon to gość do trafienia. W tym sezonie 4-1, 3.31 ERA aczkolwiek z 5 spotkań w trzech oddawał 3, 3 i 4 runy i chociaż jego WHIP na poziomie &lt;1 robi wrażenie to na pewno jest on do ustrzelenia pod warunkiem, że pały nie zmiękną w/RISP. Co prawda przeciwko Baltimore notował solidne starty (2-1, 2.27 ERA) ale z drugiej strony Young jest 4/8 a Davis 4/10 w tym matchupie. Dodatkowo na City Field jakby nie czuł się najlepiej bo 9-8, 3.62 na tym stadionie nie robi wielkiego wrażenia.
Generalnie w obu ekipach widać potencjał na odbiajanie a przede wszystki Baltimore jest tutaj solidnie do trafienia bo zarówno Norris jak i bullpen są tragiczni w tym sezonie(ciężko o tak słaby bilans notując &gt;5 runs/game). Dodatkowo z drugiej strony odbijają naprawdę fajnie a Colon póki co nie pokazuje jeszcze swojej najwyższej formy i powinno po ich stronie również coś wpaść. Linia dla mnie troszkę za niska i dlatego ją atakuje bo nie zdziwi mnie tutaj ostre strzelanie. Oby tylko nie wiało mocniej.
Miami Marlins @ Washington Nationals over 7 1,934 ⛔ 3
Piching matchup: Mat Latos vs Stephen Strasburg
Mało czasu więc krótko. Obie ekipy wczoraj już fajnie postrzelały bo w sezonie nie wygląda to tak różowo. Dzisiaj widzę potencjał po obu stronach. Latosw tym sezonie równo ale bardzo przeciętnie. WHIP 1.76 mówi samo za siebie a na co stać lineup gospodarzy wiedzą wszyscy. Strasburg również póki co bez szału a Marlins już wczoraj przypuszczałem, że w takiej formie w jakiej są obecnie z pałkami mogą trafić każdego a w szczególności jeszcze nie do końca będących w pełni formy solidnych picherów. Dzisiaj spodziewam się podobnego scenariusza do wczoraj a przy tej linii to aż żal nie zaatakować.
Los Angeles Dodgers @ Millwaukee Brewers 1,724 ✅ 8:2
Los Angeles Dodgers over 4 1,877 ✅ 8

Piching matchup:Zack Greinke vs Matt Garza
Jeżeli chodzi o ofensywy i to jak grają oba zespoły w tym sezonie zapraszam dwa posty wyżej, bez sensu pisać na nowo.
Dzisiaj pojedynek weteranów z rocznika &#39;83. Jednak to Greinke ostatnie sezony może zaliczył do niezwykle udanych. Ten również bardzo solidny 4-0, 1.93 ERA, WHIP 0.92. Nawet te dwa troszkę słabsze występy nie robią tutaj wrażenia bo SF i COL to ekipy, z którymi zawsze ciężko się gra. A i tak w tych dwóch meczach w 12.2ip 12h 6er, 9k. Jest ok.
Garza natomiast słabo: 2-3, 4.60. Gra bardzo nierówno. Zaliczył dobry występ z Kanarkami to zaraz blow z PIT, ostatnie dwa mecze całkiem dobre ale przeczuwam, że teraz kiedy spotka się znowu z solidną ofensywą przyjdzie blow. LAD mogą czuć się podrażnieni wczorajszą porażką. Prowadzili cały mecz i przegrali po bardzo kiepkim 8ip, kiedy Kershawa już nie powinno być na boisku bo powinien zostać zmieniony chwilę wcześniej AB(oczywiście w moim mniemaniu).
Brewers grają katastrofalnie i wg. mnie w tym matchupie powinni być podobnym underdogiem co wczoraj, w szczególności po tej wygranej jako dog w takich a nie innych okolicznościach. Tak naprawdę przez cały mecz nie mieli nic do powiedzenia i przypuszczam, że również dzisiaj tak będzie.
Cleveland Indians @ Kansas City Royals over 7,5 2,00 ✅ 11
Pitching matchup: Danny Salazar vs Jason Vargas
Dwie produktywne ofensywy, w szczególności gospodarze to sama czołówka ligi pod praktycznie każdym względem. Salazar, póki co notuje solidny start, ale już ostatnie 6ip, 6h, 4er vs KC nie robi wrażenia. Do tego przeciętny bullpen. KC powinno tutaj trochę postrzelać bo mają kim a z Salazarem i takim bullpenem ciężko przypuszczać by tutaj wyszli z zerem na tak trudnym terenie.
Vargas nierówny. Dwa solidne występy i dwa słabiutkie. Ten ostatni przeciwko Cleveland niby tylko 3h i 2er ale aż 5bb. Dodatkowo ma on spore problemy przeciwko rotacji Cleveland notując bilans 4-3, 5.05 ERA. Sorki ale nie mam już siły pisać więcej.
MLB 2014/2015 6:8:1
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
New York Yankees @ Toronto Blue Jays over 8,5 1,925 ⛔ 6
Pitching matchup: CC Sabathia vs Mark Buehrle
Jeszcze nie tak dawno w tym matchupie stawianie overa przy takiej linii byłoby czystym idiotyzmem. Jednak wiele się pozmieniało.
Po pierwsze obie ofensywy bardzo produktywne jeżeli chodzi o run per game bo Toronto obecnie lideruje w lidze z 5,36 a Yankees okupują piątą pozycję z wynikiem 4,85.
Co warte zwrócenia uwagi. Toronto w tym sezonie bardzo solidnie wybija przeciwko lefties: 296avg. Co biorąc pod uwagę tegoroczną dyspozycję CC może być bardzo ważne. Można by przypuszczać, że ten ostatni dobry występ to zapowiedź lepszego, ale tak naprawdę nie tak dawno, również zagrał solidny mecz z Detroit, by potem zrobić solidny blow vs Mets.
Mark również ostatnio katastrofa. W dwóch ostatnich spotkaniach cyferki na poziomie: 10ip, 23h, 13er, 4k. Zresztą cały sezon bardzo słaby, tylko dlatego, że dostaje niesamowite wsparcie od kolegów ma bilans 3-2 przy ERA 6.75 (!!!). Najgorsze WHIP wśród starterów na poziomie 1.93. Yankees też solidnie w tym roku przeciwko lefties na poziomie .267.
Jak tak patrzę na tą linię to mam wrażenie, że trochę ustawiona na siłę licząc, że któryś zagra w końcu na miarę oczekiwań, ale tak naprawdę jakie mamy ku temu przesłanki ? Wg. mnie żadne. Jakby tego było mało Mark przeciwko Yankees zawsze bardzo słabo.
As for Buehrle, he&#39;s 1-14 with a 6.21 ERA in 21 starts against the Yankees and 0-12 with a 7.27 ERA in 17 since beating them in April 2004 with the Chicago White Sox.
Ten cytat idealnie oddaje jak mu się gra przeciwko zespołowi z Nowego Jorku. CC wygląda lepiej, ale za to forma nie pozwala przypuszczać, by był w stanie zlimitować solidnie bardzo produktywną ofensywę Toronto, jeszcze dodatkowo grając away.
Tampa Bay under 4 1,943 ⛔ 5
Tutaj luźniej ze stawką gram bo trochę wieje w Bostonie nie w tym kierunku co trzeba( o ile prognoza dobra).
Generalnie o TB pisałem wcześniej. Wczoraj powinienem ponawiać under, ale jakoś mi to umknęło, ale dzisiaj wydaje mi się jeszcze lepsza okazja. Powtórzę, że Rays, prócz Mets to jedyne ekipy, które mając &lt;4 runs/game mają dodatni bilans. Masterson od zawsze miał problemy z Rays, tylko że z tego lineupu zostało trzech graczy, któzy przeciwko Mastersonowi notują 5/18. Wydaje mi się, że w końcu nadarza się okazja by solidnie przystopować Rays. Ten sezon zaczął przeciętnie ale ze startu na start wygląda to lepiej i mimo, że stawianie underów w Bostonie, jeszcze kiedy wiatr ma wiać nie w tą stronę co trzeba to trochę samobójstwo, ale mimo wszystko w tym matchupie po prostu trzeba na tej linii to zagrać, ale tak jak pisałem ostrożniej ze stawką.
Cleveland Indians @ Kansas City Royals 1,793 ⛔ 10:3
Pitching matchup: Carlos Carrasco vs Danny Duffy
Cleveland ma ogromne problemy przeciwko lefties. Są najgorszą drużyną jeżeli chodzi o wygrane przeciwko leworęcznym pitcherom. Wczoraj prócz tak naprawdę pierwszego inninga, nie istnieli na boisku(w sumie przez to over był zagrożony bo sądziłem na sporo wsparcia z ich strony ale nie dopatrzyłem się tej informacji niestety a sam nie sprawdziłem).
Dzisiaj stają naprzeciwko bardzo dobrze spisującego się Dannego Duffy. Gośc zaczął od dwóch przeciętnych występów, by w kolejnych trzech zdominować kolejno A&#39;s, White Sox i Tigers notując w tych trzech występach cyferki na poziomie: 17.1ip, 17h, 3er, 15k. Dodatkowo znakomicie spisuje się na własnym stadionie, co jest warte odnotowania. Dodatkowo ma znakomite cyferki przeciwko Cleveland.
Kansas pisałem wczoraj w ofensywie bardzo produktywne i wczoraj to potwierdzili, chociaż po pierwszym inningu lekko ostygli. Ale mimo to zaaplikowali rywalom pięć obiegnięć. Dzisiaj po przeciwnej stronie Carrasco, który znajduje się na zupełnie drugim biegunie. Solidne trzy pierwsze występy, by zaliczył dwa słabsze występy z Tigers i Blue Jays. Musi znaleźć swój rytm a o to na tak trudnym terenie na pewno będzie ciężko. Ale to co może go pocieszać to solidne występy na Kauffman Stadium gdzie notuje całkiem solidne występy(Cleveland jest 3-0 kiedy jest starterem właśnie na tym stadionie).
Mimo to wydaje mi się, że warto zainteresować się KC, bo po pierwsze w tym sezonie grają dużo lepiej, po drugiej grają u siebie a po trzecie to powyższe argumenty również wskazują na nich. Kurs wydaje mi się atrakcyjny, ale również nie wchodzę tutaj grubiej. Powód:
Duffy to raczej nie jest typ ground ball pitchera a ma być nieprzyjemny wiatr, dodatkowo Carrasco potrafi być nieprzewidywalny, więc lepiej tutaj nie szaleć ze stawką.
Detroit Tigers @ Chicago White Sox under 7,5 2,07 (kursy idą w górą co ciekawe) ⛔ 13
Pitching matchup: Alfredo Simon vs Chris Sale
Po postawieniu dopiero pomyślałem, że lepszą opcją byłoby wzięcie under8 ~1,90.
Tak czy siak wydaje się to dobra opcja. SOlidny starterzy z jedną plamą w tegorocznym bilansie, która nazywa się ostatni mecz. Co prawda mówi się jesteś tak dobry jak ostatni mecz, ale ja raczej skupiam się na ich potencjale i tym co pokazywali się na przestrzeni tego pierwszego miesiąca. A obaj rzucali bardzo dobrze co biorąc pod uwagę produktywność w ofensywie obu ekip daje solidne podstawy do undera. Sale w karierze dominował Detroit co również jest bardzo istotne (4-1, 1.78 ERA). Simon&#39;a cyferki mimo, że bardzo słabe nie mają znaczenia, bo ostatni raz grał przeciwko DET 5 lat temu jak relief pitcher.
Detroit na początku sezonu było w czołówce, obecnie w ostatnich 4 z 5 spotkań notowali 2 lub mniej runy. White Sox również ma spore problemy w ofensywie w tym sezonie (3.26 runs per game).
Linia w moim mniemaniu powinna tutaj być na poziomie 7.
Cytaty: espn.com
MLB 2014/2015 6:12:1
Ale klęska...No ale czasami wejścia w sezon bywają niesmaczne.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Yankees at Blue Jays
Jose Bautista under 2.5 hits, runs, rbi
@ 1.77 by Betsyfy ✅ 0
Krótko.
Bautista w tym sezonie .205 BA - 16 hits (5 homers, 6 doubles), 18 runs, 17 RBIs.
Warto wspomnieć o aż 25 K&#39;s (32% jego at bat).
C.C. forma już nie ta co kiedyś. Na początku kwietnia mecz u siebie z Toronto i rozjechany mocno w 5.2 IP, ale mimo, że oddał tam 8 hits &amp; 5 runs, to Baustista ten mecz zakończył z 0-4 &amp; 2 K&#39;s.
Ogólnie w całej karierze Bautista nie radził sobie najlepiej z Sabathią - ledwie 3 hits w 29 at bat (.103 BA) oraz 10 K&#39;s.
Te 3 hits to 2 single i jeden solo homer (wybity na początku poprzedniego sezonu).
Bautista nidgy nie był dobry w średniej odbić i dla niego żeby taką linie zrobić potrzebna jest albo dobra okazja do RBIs z batterami w scoring position albo jakiś home run. O to pierwsze może być trudno, bo poprzedzający go w line up&#39;ie Travis i Donaldson też nie mają wybitnych statystyk przeciwko Sabathii.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Cubs at Brewers
Garza (-0.5) więcej K&#39;s niż Hendricks
@ 1.85 by Betsyfy ✅ 9-3
Tak pisałem o pitcherze Cubs niedawno
Hendricks solidne K/9 w tym sezonie, ale zrobione na dwóch meczach u siebie (8 K&#39;s z Padres / 6 K&#39;s z Pirates). Z tymi samymi Pirates chwilę wcześniej na wyjeździe już tylko 2 K&#39;s. Do kompletu startów jeszcze 3 K&#39;s @ Rockies.
W ubiegłym sezonie K/9 5.3 (3.6 K&#39;s per game).
W tym meczu zrobił 1 K&#39;s z Cardinals.
W 2014 dwa mecze z Brewers, oba u siebie z 5 i 0 K&#39;s.
Z obecnego line up&#39;u gospodarzy tylko Parra, Lind, Ramirez (wszyscy po 1) oraz Braun (2) zaliczali K&#39;s przeciwko Hendricksowi. Pozostali batterzy są strikeoutless w 30 at bat łącznie.

Z drugiej strony Garza, który w tym roku u siebie notował 2 (COL), 6 (STL) oraz 5 (LAD) strike outs. Do tego 4, 3, 4 na wyjazdach.
W ubiegłym sezonie dwa mecze z Cubs. W obu po 7 K&#39;s.

W tej serii to trzeci mecz. W pierwszym Brewers dali się wystrikeoutować 10 razy (8 razy przez startera Hammelsa). W drugim już tylko 4 razy (3 startera Wooda).
Po przeciwnej stronie Cubs - łącznie 15 K&#39;s w pierwszym meczu serii (11 startera Nelsona) oraz 10 razy w drugim (7 startera Lohse&#39;a).
Brewers u siebie notuja sporo K&#39;s (8.21 per game) ale to i tak mało w porównaniu do średniej wyjazdowej Cubs (10 per game).
Warto też wspomnieć, że gramy w NL czyli pitcherzy też odbijają, a tutaj Hendricks jest łatwym dostarczycielem K&#39;s (7 K&#39;s / 10 at bat w tym sezonie, 11/24 w ubiegłym)
Myślałem o czystym underze Hendricksa, ale wydaje mi się, że ten handicap to lepszy bet.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Toronto Blue Jays over 4 1,909 ⛔ 3

Pitching matchup: Clay Buchholz vs R.A.Dickey
Pytanie brzmi. Czy Boston powinien być faworytem na tak trudnym terenie jak Toronto, mając bardzo słabo rzucającego Buckhholza(WHIP 1,60 !!!), będąc w totalnej rozsypce w ofensywie ? Moja odpowiedź brzmi nie. Toronto to jak pisałem najlepiej punktująca ekipa w MLB z 5,45 runs na mecz. Problem Bostonu to również bullpen. Przede wszytkim starterzy schodzą bardzo szybko i są jednym z najbardziej pracowitych bulpenów w lidze i do tego nie spisuje się on najlepiej.
Dodatkowo h2h też wypada to fajnie jeżeli bierzemy pod uwagę statystykę picher vs batter:
Bautista 14/51
Goins 7/14
Encarnation 5/30 (ale 4/9 od zeszłego sezonu)
Martin 5/16
Reszta za mała próbka by miało sens pisanie czegokolwiek.
Generalnie linia jest standardowa, ale patrząc na to, że na Boston na tej linii mamy 1,74 wygląda to fajnie. Myślałem nad wygraną Toronto, ale po pierwsze ofensywa Bostonu na papierze jest niezwykle mocna i ona może zawsze odpalić a Dickey nie jest w tym sezonie regularny. Dlatego właśnie wydaje mi się, że ten typ jest bardzo fajny na to spotkanie.
Warto dodać, że Rogers Centre od kilku lat plasuje się w czołówce jeżeli chodzi o zdobywane runy.
Kansas City Royals over 4 1,952 ⛔ 2
Pod lupę bierzemy Green&#39;a i KC. Green po pierwszym trzech znakomitych występach zaliczył trzy solidne wtopy. I póki co nie wiem gdzie można by szukać pozytywów. Przede wszystkim ma problem przeciwko lefties (.342 avg), a tych w KC mamy aż czterech, i to jakich: Hosmer, Morales, Gordon i do tego Ci trzej grają po sobie w spotach numer 3-4-5 więc może być to zabójcza mieszanka. Dodatkowo KC przeciwko RHP w sezonie .288 avg i bilans 13-6. Dodatkowo &gt;5 runs per game, daje im 2 miejsce w lidze. W tej serii kolejno 5 i 6 runów. Dodatkowo bullpen Detroit szału w tym sezonie nie robi.
Bardzo przyjemnie wygląda na papierze. Jak będzie to się okaże.
MLB 2014/2015 6:14:1
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Blue Jays at Orioles
Adam Jones (handi 0) więcej hits, runs, rbi niż Jose Bautista @ 1.90 by Betsyfy UNIEWAŻNIONE a szkoda, bo Jones miał 3 pkt, co dla Bautisty byłoby nieosiągalne.

Co to w ogóle za zestawienie i kurs.
Będący bardzo hot na początku sezonu Adam Jones vs Jose &quot;Strike out&quot; Bautista.
Jones w kwietniu BA na poziomie .400 (30/75) with 17 runs, 19 RBIs &amp; 5 HR.
Maj słabszy (BA .278), ale na to jest proste wytłumaczenie - Orioles od początku maja byli na road tripie, gdzie wiadomo, że Adam jest dużo lepszy u siebie niż na wyjeździe.
Z resztą łącznie w tym sezonie u siebie w Baltimore ma kosmiczne .459 BA (17/37) with 12 runs i 12 RBIs w 10 meczach.
Z drugiej strony Jose Bautista, który odbija w tym sezonie na poziomie .220 BA (20 hits, 20 runs, 18 RBIs, 5 HR w 27 meczach). Maj dużo lepszy niż kwiecień. Dobre serie z Indians i ostatnio z Red Sox i słaba z Yankees.
Na górce Ubaldo Jimenez vs Marco Estrada i to kolejny powód żeby zagrać na Adama.
Bautista jest w karierze 2/29 przeciwko Ubaldo. Te dwa jedyne hity to single i double. W tym czasie zaliczył 4 RBIs.
Jones i Estrada nigdy nie grali przeciwko sobie.
No i na koniec forma pitcherów.
Estrada nabił sobie ładne statystyki przez cały kwiecień jako relifer, ale już pierwszy start od początku w tym sezonie z Yankees bardzo słaby. Z resztą u niego widać, że nadaje się świetnie na zmiennika, gdzie na dystansie 1-2 IP radzi sobie bardzo dobrze, a w dłuższych potyczkach już ma problem (ERA 4.96 jako starter w 2014 / ERA 2.89 jako relifer w 2014).
Ubaldo wręcz przeciwnie - pierwsze mecze sezonu wskazuja, że może wraca do formy z najlepszych swoich lat. U siebie w tym roku dwa super starty, w tym jeden właśnie z Toronto (7 IP with 1 hit, no runs, 1 BB, 8 K&#39;s). W drugim meczu at home ograniczył White Sox do 3 hits &amp; 2 unearned runs w 7 IP. W tym meczu Blue Jays at Orioles równo miesiąc temu Bautista zaliczył 0/3 with 1 K&#39;s (nawet w końcówce wszedł za niego pinch hitter).
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
W temacie udało się wczoraj zrobić 2/2 to spróbujemy dzisiaj tutaj znowu podziałać ;)
St. Louis Cardinals over 3,5 1,97 ✅ 8
Wydaje mi się, że linia powinna wynosić 4, co wynika z tego, że STL są sporym dogiem jak na ten matchup co może wynikać z ogromnym problemów jakie mają z Cleveland. Nigdy nie wygrali z nimi serii i są 6-14 z nimi. DO tego niestabilni pitcherzy.
W każdym razie kilka faktów.
St. Louis w tym sezonie prezentuje się wybornie. Bilans 22-9 i bardzo dobra gra w ofensywie. 4,58 runs per game. W ostatnim czasie pałki chodzą solidnie więc nie ma tutaj ochłodzenia.
Wraca Carpenter na trzecią bazę a to spore wzmocnienie.
Cleveland wystawiają Carrasco, który zaliczył solidny występ przeciwko KC, ale mimo to oddał 3 er w 7 ip przy 5h. Na pewno solidny występ, ale to nie jest gracz, który dawałby tutaj poczucie pewności bo potrafił zaliczać dobre i bardzo słabe występy. Bullpen też nie spisuje się w tym sezonie rewelacyjnie. W każdym razie St. Louis ma taki potencjał by trafić każdego więc tym bardziej niestabilny Carrasco jest do ogryzienia.
Toronto Blue Jays over 4 1,813 ✅ 10
Zastanawiałem się który over ugryźć i postanowiłem wg. mnie ten najkorzystniejszy. Linia wywindowana na 9 co w sumie jest prawidłowe. Nie wiem czy sam bym nie ustawił 9,5. W każdym razie Toronto jest już na linii 4 przy 1,813 co wydaje mi się dobrą opcją. O ich ofensywie pisałem wcześniej, nie ma sensu się powtarzać.
Tillman po bardzo dobrym sezonie zalicza solidny regres. Przeblata solidne starty totalnymi wpadkami. W tym sezonie już dwie takie wpadki zaliczył właśnie z Toronto (2.2ip 7h 7er 3bb 1k oraz 4.1ip 5h 7er 5bb 3k). Ale to nie może dziwić skoro w karierze przeciwko Blue Jays posiada bilans 4-8, 5.12 ERA.
Do tego wiaterek dzisiaj może pomagać bo co prawda wieje trochę w poprzek jednak raczej w stronę outfieldu więc na pewno piłki będą sprawiać problemy defensywie.
Philadelphia Phillies under 3,5 1,884 ✅ 2
Phillies w domu notują &lt;3 runs per game. Jedna z najgorszych ofensyw ligi pod każdym względem. Naprzeciwko AJ Burnett, który gra jak za najlepszych lat. Jednak z najlepszych ERA w lidze. Gra pewnie, solidnie, bezbłędnie wręcz. Jedyne co go może zgubić to pewność siebie, ale na ten start powinien być wybitnie zmobilizowany po zeszłym sezonie. Wczoraj linia była 3 a dzisiaj nagle 3,5 ? Troszkę chyba buki się pogubiły albo ja o czymś nie wiem. Dodatkowo wiatr ma wiatr w stronę home plate co powinno zatrzymywać piłki w polu gry.
Aż za dobrze wygląda ten typ ;)
Boston Red Sox over 3,5 1,869 ⛔ 2
Powtórka z wczoraj. Za niska ta linia. Po pierwsze Pomeranz słabiutko w tym sezonie. Regularny ale bardzo przeciętny. Boston przeciwko lefties słabo, ale jak trafią na słabszego to potrafią trafić. Wczoraj 5 runów a też grali przeciwko mańkutowi. To też dobrze bo są w pewnym sensie rozgrzani z odpowiedniej strony. Do tego wieje w kierunku outfield. Boston ma lineup, który zawsze może a przeciwko przeciętniakowi tym bardziej.
Dzisiaj wszędzie wieje tak swoją drogą i to mocno.
MLB 2014/2015 9:15:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
St. Louis Cardinals @ Cleveland Indians 2,26 ⛔ 0:2
St. Louis Cardinals over 3 1,793 ⛔ 2

Kluber ???? Jednak nie można walczyć z rynkiem. Od razu śmierdział ten kurs przy takim public becie...
Pitching matchup: John Lackey vs Corey Kluber
Szybko bo czasu mało. Nie rozumiem tych linii. Rozumiem, że STL nie wygrało nigdy dwóch meczów pod rząd z Cleveland, nigdy nei wygrali serii, ale też serię są od łamania, a te kursy to wg. mnie trochę przesada. Dziwne bo sporo ludzi gra na STL a kursy jeszcze urosły trochę. Śmierdzi ale spróbuję.
Linia na over niska. Kluber nie gra w tym sezonie nic i trafiają go wszyscy. Nawet na swoim ulubionym Progressive Field notuje koszmarne występy. Fakt on zawsze może wystrzelić ale póki co nie widać powodów by to miało wystąpić.
O STL pisałem wyżej. Ofensywa robi swoje. Do tego bullpen Cleveland gra bardzo przeciętnie, więc tutaj będzie sporo szans.
Po stronie STL solidny, ale miewający wpadni Lackey. Ostatnie dwa występy bardzo solidne, chociaż przeciwko PIT i CHC, co nie powinno dziwić. Mimo wszystko to solidny punkt rotacji, który w tym matchupie wydaje mi się powinien być zdecydowanie lepiej wyceniany.
Jedyny minus to wiatr, który wieje w złą stronę, ale nie jest on zbyt mocny.
Sorki za taką analizę ale mecz za chwilę.
MLB 2014/2015 9:17:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Kansas City Royals @ Texas Rangers 1,952 ✅ 6:3
Pitching matchup: Jeremy Guthrie vs Ross Detwiler
KC przeciwko słabo spisującemu się leworęcznemu pitcherowi to zawsze dobra opcja. To jest lineup, który przeciwko leworęcznym zawsze będzie w cenie. Póki co bilans 8:5 w sezonie i avg na poziomie .304. Detwiler w tym sezonie katastrofa. Bilans 0-7 mówi sam za siebie, opp avg to aż .322 co jest naprawdę fatalnym wynikiem, co dodając WHIP na poziomie 1.85 tworzy obraz nędzy i rozpaczy. Cały zespół KC wybija rewelacyjnie przeciwko lefties i bardzo ciężko widzę tutaj jego żywot. Jedyna nadzieja w wietrze. Wieje mocno w kierunku home plate, dlatego też odpuszczam jakiekolwiek overy bo linia wysoko.
KC wystawia Guthrie, który w końcu zaliczył bardzo solidny występ. Przeciwko DET zaliczył 7.1ip 8h 2er 1bb 3k. Biorąc pod uwagę wcześniejsze występy jest to światełko w tunelu, ponieważ wcześniejsze spotkania były bardzo przeciętne, a nawet słabe. Tym bardziej, że wiemy jaki potencjał drzemie w tym graczu. Dobra wiadomość to solidne cyferki przeciwko Texas, jednak trzeba uważać bo dwa matchupy są tutaj dla niego bardzo niekorzystne: Fielder 11/23 oraz Andrus 9/25. Z drugiej strony mamy takie matchupy jak Beltre 9/41, Moreland 2/12, Choo 2/10, Peguero 0/6.
Mecz właśnie się zaczął ale pozostaje live.
MLB 2014/2015 10:17:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Cincinnati Reds under 4 1,813 zwrot
Na siłę trzymali Lincecuma w tym 5ip i skończyło się źle :/
Wg.mnie ta linia jest za wysoka o 0,5.
Kilka powodów.
Po pierwsze CIN w tym sezonie bardzo cieniuje w ofensywie. Zaledwie ~4 runs per game. Odbijają przeciwko RHP zaledwie .232/308/379.
Lincecum to przecież solidna firma. Co prawda po 2011 roku jego cyferki spadły, mimo to był członkiem mistrzowskiej ekipy i to jest gracz, który gwarantuje bardzo solidny poziom. W tym sezonie jego gra naprawdę może się podobać. Prócz słabszego występu z Dodgers, gdzie każdy pitcher może dostać do plecaka sporą ilość, oraz przeciętnego występu z Colorado, które zawsze w ofensywie ma ogromny potencjał, to jego występy są naprawdę bardzo dobre, o czym świadczy ERA na poziomie 2.00. Solidne WHIP: 1.19.
Jedyny problem to matchup. Lincecum przeciwko CIN ma fatalne cyferki: 0-4, 9.79 ERA. Aczkolwiek te spotkania były dosyć dawno, ostatni w 2013 roku. Jeżeli chodzi o matchupy z batterami to najgorzej jest przeciwko Bruce 4/9, VOtto 5/15 i Phillipsowi 5/17 Byrd 3/8. Reszta nie ma próbki by mówić o czymkolwiek.
Dodatkowo stadion w CIN nie należy do tych sprzyjających batterom. Nie wiem czy zostały poczynione jakieś modyfikacje ale z roku na rok zdobywa się tutaj coraz mniej runów.
A i jest jeszcze jeden ważny argument. Jest spora szansa, że gramy 8ip a nie 9ip.
Dodatkowo bullpen SF radzi sobie bardzo solidnie w tym sezonie, co również jest w tym typie istotne.
Seattle Mariners over 3,5 1,826 ⛔ 1
0/6 w/RiSP...
Kelly w tym sezonie dno i tona mułu. Nie gra chłopak nic. Sprawdziłem czy zagrał jakiś mecz w Minors, ale nie więc tak naprawdę nie wiem czy jest tutaj jakiś pozytyw. Jakby było mało to w ostatnim meczu oddał aż 7BB, niesamowity wyczyn jak na 5.2ip.
Seattle ostatnimi czasy mocni z pałkami. W maju na tej linii są 7-4 z czego u siebie 4-1. Kelly to nie powinien dla nich być jakiś niesamowicie ciężki matchup. W sezonie 3,94 runs per game.
Dodatkowo bullpen Red Sox w tym sezonie spisuje się bardzo przeciętnie. Myślę, że warto.
Washington Nationals over 3 1,847 zwrot
2/13 w/RiSP...
Było 3,5 ale w czasie pisania analizy zeszli do 3 i wg. mnie do zaatakowania grubiej. Ja jeszcze się zastanowię bo póki co nie chcę szaleć ze stawkami w MLB, które w maju jest jeszcze bardzo specyficzne.
Po pierwsze WSH ostatnio są mega HOT z pałkami. Wygrali ostatnie 12 z 15 spotkań zdobywając średnio 6,5 runa na mecz. Ross jest do trafienia. Bardzo regularny, ale ERA na poziomie 4 nie wzięła się z niczego. Regularnie oddaje 2-4 runów a średnio gra ok 6ip. Bullpen Padres póki co fatalny.
Dodatkowo całkiem mocny wiatr wiejący w stronę outfiledu może pomagać tutaj w wybijaniu poza stadion. Przy takiej linii wg. mnie must bet.
MLB 2014/2015 10:18:3
 
challenger 13,7K

challenger

Forum VIP
vs.
San Diego Padres - Washington Nationals [0-10 F]
Typ: Washington Nationals ML @ 1.80 ✅ ????
Pinnacle


Pitching MatchUp: Nationals RHP Jordan Zimmermann (2-2, 4.20 ERA) vs. Padres RHP Odrisamer Despaigne (2-1, 5.13 ERA)

Dziś na tapetę biorę drugie starcie w serii rozgrywanej na Petco Park, gdzie San Diego Padres podejmować będą Washington Nationals. W roli starterów ujrzymy drugoroczniaka Despaigna po stronie gospodarzy oraz uznanego pitchera i jedną z gwiazd całej ligi - Jordana Zimmermanna u gości.
Minionej nocki to gospodarze cieszyli się ze zwycięstwa rozbijając gości 8:3 dodatkowo zmuszając ich miotacza Fistera do opuszczenia placu gry już po 2 innach. Dziś czas na rewanż i moim zdaniem szanse na to są spore.
Zimmermann po słabym początku sezonu zdaje się wracać na właściwe tory. Ostatnie 3 starty w jego wykonaniu to bilans 1-0 [team jest 3-0] i 20.0 IP z 9 R, 7 ER i 1 HR co daje mu 3.15 ERA i 1.30 WHIP. Ale jest pewna rzecz która bardzo mnie zaciekawiła jeśli chodzi o jego osobę, otóż jego dotychczasowa kariera na Petco - w 30.0 IP ma 0.60 ERA i taki sam WHIP z zaledwie 3 oddanymi runami w tym zaledwie 2 ER i aż 34 K&#39;s za co ma bilans 2-1 w 4 grach. Wiadomo, że Padres w tym sezonie mają bardzo zmieniony skład ale moim zdaniem coś jest na rzeczy, że po prostu gra na Petco mu odpowiada.
Jego dzisiejszy oponent po stronie San Diego ten sezon może póki co uważać za bardzo dobry (oczywiście jak na gracza jego pokroju). Bilans 2-1, WHIP 1.10 i .284 OBP wyglądają przyzwoicie tylko ERA troszkę odstrasza 5.13, jednak mimo wszystko Odrisamer może być z siebie zadowolony. Uważam, że dziś jednak pęknie i zaliczy słabszy występ, gdyż nie spodziewałbym się po nim większej regularności.
Reasumując bardziej jestem w stanie uwierzyć w uniknięcie przez Nationals drugiej porażki z rzędu (co nie zdarzyło im się od końcówki kwietnia), gdyż przegrali zaledwie 4 mecze z ostatnich 16 niż w piąty z rzędu win na Petco gospodarzy. Do tego Zimmermann &gt; Despaigne a więc...Let&#39;s Go Nationals!!!
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
San Francisco Giants over 3,5 1,80✅ 10
Wczoraj ugrali 3 runy przeciwko Cueto to tutaj nie mają zrobić. Marquis słabiutki sezon. Co prawda home wygląda to lepiej, ale i tak nie jest to zawodnik godny zaufania. Zresztą który zawodnik z WHIP na poziomie 1.51 może być godnym zaufania. Raczej SF, które jak wiemy zawsze może powinno coś tutaj ugrać przeciwko niemu. Tym bardziej, że bullpen Reds naprawdę w tym sezonie nie rozpieszcza i jest na dnie ligowej tabeli.
Niby MArquis solidne cyferki przeciwko Giants, ale ostatni mecz w 2013 roku więc to nie ma takiego znaczenia.
Wg. mnie warto. Spodziewałem się linii 4. Wiatr dzisiaj nie odegra żadnej roli.
Polecam.
Sorki za jakość analizy dzisiaj ale muszę lecieć spać.
MLB 2014/2015 11:18:3
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Tigers at Cardinals
Under 8 runs
@ 1.82 by Betsyfy ✅ 7
Podstawowy argument - home plate umpire awizowany na ten mecz - Vic Carapazza.
35-latek, od 5 lat w MLB - najbardziej underowy obecnie sędzia w lidze.
W tym sezonie 5 meczów (1, 6, 5, 5, 9 runs). Średnia 5.2 runs per game. Te 9 runs, to też zawyżona historia, bo w tym meczu w Oakland, który sędziował była dobra wichura i piłka latała daleko.
W 2014 roku Vic średnia 7.09 runs per game. Na linii 8 runs w tym sezonie miał 1 over / 3 unders. Co ciekawe na linii 7 runs notował aż 7 unders w 9 meczach.
Średnia z całej kariery w MLB 7.57 runs per game (zawyżona mocno sezonem 2013, gdzie miał średnią ponad 8.5 per game), a i tak ta średnia jest dużo niższa od średniej kolejnego w rankingu underowców Blasera (8.02).
To tyle o umpires.
Na górce dzisiaj - z jednej strony Price (ERA 3.30 / WHIP 1.23 w tym sezonie) - z drugiej Lyons (ERA 4.84 / WHIP 1.50 w 2 startach w tym sezonie).
Pitching, szczególnie Lyons, nie zachwyca tak bardzo, ale nie na takich zawodnikach padały undery u Carapazzy.
Wiatr wieje z boku więc nie powinien wynosic piłki.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Braves at Marlins
Alex Wood under 6 K&#39;s
@ 2.12 by Betsyfy ✅ 1

No nie kumam. Ani linii - ani kursu.

Marlins u siebie średnia 7.50 K&#39;s per game (10 miejsce w lidze od najwyższych)

Wood w tym sezonie 4, 7, 1, 0, 8, 4, 7 K&#39;s, z czego pogrubione on road.

Grał już raz w Miami w tym roku i to właśnie te 4 K&#39;s w 5 IP.

W 2014 notował świetnie 12 i 11 K&#39;s przeciwko Marlins u siebie, ale już na wyjeździe ledwie 2 K&#39;s w 5 IP.

Ogólnie od kilku sezonów Wood ma świetne K/9 u siebie i dużo gorsze na wyjazdach.

Dodatkowo warto wspomnieć, że pitcher Marlins - Latos bardzo dobrze (jak na pitchera) spisuje sie at bat, notując ledwie 2 K&#39;s w 8 at bat, a w całej karierze notuje K&#39;s w dużo mniej niż połowie swoich at bat (co jak na pitchera jest dobrym wynikiem).
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Kansas City Royals over 3,5 1,806 ⛔ 1
Bardzo podoba mi się ten matchup. Pisałem o graniu w matchupie lefties vs KC. Szczególnie jeżeli chodzi o graczy, którzy słabo weszli w sezon. O CC można mówić wiele ale ten sezon zapowiada się bardzo przeciętnie. 1-5, 5.20 i zaledwie 38ks w 45ip. Nie potrafi wrócić po kontuzji i zapowiada się bardzo ciężki rok a o ofensywie KC pisałem już wiele.
KC przeciwko słabo spisującemu się leworęcznemu pitcherowi to zawsze dobra opcja. To jest lineup, który przeciwko leworęcznym zawsze będzie w cenie. Póki co bilans 8:5 w sezonie i avg na poziomie .304.
Bilans już 9:5 i avg .312.
Dodatkowo dalej ścisła czołówka z &gt;5 runs per game.
Problemto bullpen Yankees, któy spisuje się bardzo dobrze, ale też linia bardzo nisko. Plus warto zaznaczyć że wieje mocno w kierunku lewego outfieldu co powinno zwiększyć szansę na HR i XBH.
Na tej linii są 9-5 w maju.
Cleveland Indians @ Texas Rangers under 9 1,925 ⛔ 18 chyba wiało z drugiej strony :/
Pitching matchup: Danny Salazar vs Colby Lewis
Nie rozumiem linii totalnie sam był dał ok 8.
Po pierwsze wiatr. Dzisiaj będzie wiać prawie 20mph w kierunku home plate czyli naprawdę już solidny wiaterek. Będzie ogromnie przeszkadzał batterom na outfieldzie.
Po drugie matchup bardzo ciekawy bo na pagórku solidnie spisujący się zawodnicy.
Salazar prócz dwóch słabych pojedynków z KC trzy pozostałe bardzo solidne. Może imponować na pewno ilością Ks w tym sezonie bo aż 48 w 33ip i także ilośc hitsów mała bo 24. Texas, któe w tym sezonie w ofensywie spisuje się fatalnie raczej nie powinno tutaj mieć wiele do powiedzenia, szczególnie, że bullpen Cleveland raczej przeciętny ale nie tragiczny.
Lewis w maju zabija. Totalnie nie do trafienia plus co ważne ostatnio gra długo co przy słabiutkim bullpenie Texas może mieć znaczenie. Cleveland ostatnio solidnie w ofensywie ale przy takim wietrze i stając przeciwko naprawdę znakomicie spisującemu się pitcherowi nie powinni tutaj nawrzucać do plecaka jakiejś wielkiej liczby runów a linia 9 jest naprawdę wysoka jak na te okoliczności wg. mnie.
MLB 2014/2015 11:20:3
Ale tej maj ciężki :/
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom