>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

MLB Season 2014 - Maj

Status
Zamknięty.
grzesio 46K

grzesio

Forum VIP
NY Mets @ Colorado Rockies
Colorado Rockies ✅ ✅ ✅
1.775 @ Pinnacle

Zack Wheeler @ Jorge De La Rosa

W Colorado - na Coors Field pierwszy start w karierze zaliczy Zack Wheeler.
Wczoraj narzucał Bartolo Colon i skończył ze słabymi liniami.
Mets gra średnio przeciwko lefties , bazy zdobywają , lecz nie mają powera.
Starter Colorado - De La Rosa , raczej stabilny w domu.
De La Rosa w ubiegłym sezonie miotał na Coors Field 81 inningów z ERĄ 2.76 , WHIP 1.347 oraz 56 K przy 23 Walks i tylko 3 HR.
W tym sezonie rozegrał w domu ledwie 9 IP w domu. Częsciej musiał miotać na wyjazdach.
Na Coors rozdaje HR co jakieś 10+ IP , co jest lepszym wynikiem niż jego statystyki za karierę.
Obecni zawodnicy z line-up&#39;u NYM mieli za zeszły sezon przeciwko mańkutom 36 HR , linie .247/.307/.372 oraz produkowali sporo SO w ubiegłym sezonie.
W Klasyfikacji ligi dało im to miejsce 21. w MLB wg wRC+
Jedyna obawa o obiegi ekipy z NY to David Wright z line-up&#39;u Mets moim zdaniem.
Chociaż w tym sezonie NYM nie mają powera jak pisałem vs lefties - czyli bardzo mało uderzają HR,2B.
Na wyjazdach vs LHP grali 3 razy - Hamels&#39;a dojechali szybko, ale był to jego drugi start po powrocie zDL.
W LA widzieli Skaggsa i Wilsona i tutaj było zdecydowanie gorzej.
O ile De La Rosa zaliczy pewnie przeciętny start jak na normalne warunki , o tyle Wheeler będzie testowany w super ekstremalnych warunkach.
Wheeler w warunkach MLB nigdy nie miotał na stadionie Colorado/Yankees/Orioles , czyli na stadionach , gdzie pałkarze lubią dojechać miotaczy.
W Arizonie miotał 12 IP , na Miller Park 5 IP - na obu stadionach tez punkty lubią być zdobywane częściej w ofensywie.
Jak widać - nie ma bardzo z czym porównywać z racji małych prób badawczych.
Ostatni start Wheelera był bardzo udany , lecz grał ze słabą ofensywa Miami , a Colorado w domu jest bardzo , ale to bardzo efektywne.
Przeważnie młodzi miotacze nigdy nie mają startów jeden za drugich udanych.
Można spróbować to Colorado do gry.
Na polski tłumacząc to wszystko - Wheeler musi grac na stadionie , który nie jest przyjemny dla młodych miotaczy jak on. Do tego ofensywa Colorado w domu w tym sezonie ładuje dośc ostro punktami.
 
pablo31 776

pablo31

Użytkownik
Minnesota Twins - Baltimore Orioles

Typ: Baltimore Orioles
Kurs: 1,78
Bukmacher: Bet365​


Starting Pitchers
Baltimore: Wei-Yin Chen (3-1, 4.34 ERA)
Minnesota: Kevin Correia (0-3, 7.33 ERA)

Drużyna z Baltimore ostatnio złapała rytm co skutkuje siedmioma wygranymi w dziesięciu meczach, potwierdzają to również formą Nelson Cruz oraz Matt Wieters, którzy odbijają na zawołanie, dzięki czemu zostali liderem w AL East Division. Dzisiaj mogą przedłużyć passę zwycięstw do czterech z rzędu co według mnie jest bardzo prawdopodobne, szczególnie, że trochę wody upłynęło od ostatniego razy kiedy to wygrali 4 razy z rzędu. Pitcher Baltimore Chen w ostatnich dwóch meczach przeciwko Minnesocie zanotował ERA na poziomie 2,25, z kolei na przeciwnym biegunie jest Correia notując w tym sezonie ERA 7,33, a w 2 meczach przeciwko Baltimore kiedy to jeszcze narzucał w Pittsburghu jego ERA wyniosło 5,25 co jest dość kiepskim wynikiem. Dodatkowo ostatnia forma Bliźniaków jest nieco słaba, bo ostatnio odnieśli czwartą porażkę z rzędu, z czego ostatnia porażka była frustrująca dla graczy Minnesoty, gdzie udało się im tylko 4 razy wybić piłkę, ofensywa w tym meczu zawiodła na całej linii pomimo dobrej postawy Ricky&#39;ego Nolsaco. Myślę, że całą pewnością można stawiać ten mecz za dość dobrą stawkę, gdyż formy obu drużyn różnią się w dość dużym, stopniu. Niespodzianką będzie inny wynik niż wygrana Baltimore.
 
klemenspff 407

klemenspff

Użytkownik
Dyscyplina:Baseball MLB
Spotkanie:Minnesota Twins - Baltimore Orioles
Typ: over 8,5
Kurs:2,10
Bukmacher:Bet365
Data i godzina:3.05.2014 20:10

Twins kontra Orioles czyli drugi mecz serii pomiędzy tymi drużynami rozgrywany w Minesocie.Wczoraj górą byli goście jednak dziś powinno być znacznie ciekawiej.Po stronie Orioles jako starter zacznie Chen który jak na razie notuje dość udaną kampanię z bilansem 3-1 ERA 4,34.Warto jednak odnotować że miotacz z Tajwanu pozwala swoim rywalom na dość sporo wybić co przy dość ofensywnym stylu Twins powinno gwarantować kilka run-ów dla gospodarzy.W meczach H2H co prawda na zbyt dużo nie pozwolił jednak obecni gracze Twins którzy mierzyli się z Chenem wypadają całkiem dobrze.Gospodarze natomiast do gry wystawią dziś Correire który zaczął sezon od 0-3 ERA 7,33 i regularnie oddaje rywalom punkty co potwierdza statystyka rozegranych inningów do straconych punktów która prezentuje się następująco 27I.P/25R.W meczach bezpośrednich też nie góruje nad rywalami a 7 straconych punktów na 12 inningów raczej nie stawia go w dobrym świetle przed dzisiejszą konfrontacją.Pojedynki z obecnymi pałkarzami Orioles też wskazują raczej że Correira nie poprawi swoich statystyk więc jest to kolejny argument za tym że dziś zobaczymy mecz z dużą ilością akcji.Jak dla mnie 9 runów w tym meczu to bardzo realna opcja patrząc na to co prezentują gospodarze jak i ich miotach a po takim kursie tym bardziej warto.Polecam
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
A 102

antal

Użytkownik
SF Giants (R Vogelsong) @ ATL Braves (J Teheran)

Braves -3.5 @ 4.5 Bet365 1j ⛔
Braves powyżej 7 runs @ 5 William Hill 1j ⛔


Atlanta z serią -4, kto ma im tą serię przełamać jak nie ich bez wątpienia as na tą chwilę Julio Teheran. Vogelsong ma zapisane 20 zmian i rekord 1-1 z 4.5ERA. AVG też wysokie ale Braves w tym elemencie nie należą do czołówki ligi. Inaczej ma się sprawa HR gdzie właśnie upatruję szanse na odniesienie dzisiaj okazałego zwycięstwa przy dużej ilości biegów. Teheran vs Giants to 2-0 i 2.08ERA.

Przewiduję tu dwa scenariusze, albo znowu Atalnta przegra albo wygra zdecydowanie jak to często bywa (patrz wczoraj Indians, dzisiaj Yankees). Vogelsong jednak przemawia do mnie za tą drugą opcją i takiego scenariusza się w tym meczu spodziewam. Linie -1.5 na win i 4 na runs oraz 8 na hits są do zagrania, ja jednak zdecydowałem się tu na większe ryzyko ale z dużo lepszymi kursami.

Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Cardinals@Cubs
Cardinals mają szansę na zamknięcie tej rywalizacji bilansem 3-0 co na Wrigley Field jest całkiem dobrym wynikiem, biorąc pod uwagę fakt iż Cubs w tym sezonie całkiem nieźle prezentują się u siebie (bynajmniej w takim względzie, że potrafią urwać mecz każdemu z serii).
Potencjalny numer 1 w roatcji Cubs dziś wystawiony na to spotkanie i jest nim Jason Hammel, miotacz, który bardzo dobrze wszedł w sezon i widać że klimat Chicago mu służy. Bilans 4-1 a także ERA 2.08 wystawiają dla Hammel&#39;a całkiem niezłe świadectwo, tym bardziej jeśli weźmiemy pod uwagę jego ostatni sezon w barwach Orioles gdzie szło mu o wiele słabiej. Na pewno na korzyść Jason jest to, że jego WHIP w grach domowych jest na poziomie 0.57 co jest obecnie najlepszą opcją w lidze. SO na poziomie 5-6 na każdy mecz także również przyzwoicie, no ale jest jedno ale ponieważ baterzy Cardinals mają bardzo odbre liczby przeciwko SP Cubs, co prawda jest to tylko dla liczby 34 AB, ale mimo to mamy tu tylko 6 pałkarzy a 5 z nich ma średnią ponad .300 vs Hammel.
Jeśli chodzi o Lynn&#39;a to sytuacja jest dość jasna, początek sezonu słaby ale mimo to zwycięstwa St.Louis, kolejne 2-3 spotkania na niezłym poziomie, zaś teraz 2 kolejne spotkania i Cardinals przegrywają a Lance notuje 2 i 3 ER.
Lynn w mojej opinii to miotacz własnego stadionu, co prawda zdarza mu się miotać dobre wyjazdy, ale mimo wszystko to gry domowe są jego największą bronią. Lynn vs Wrigley w latach 11-13 to bilans 2-2 24 IP ERA 5.55 / 30 H / 15 R / 15 ER w tym 5 HR a średnia odbić rywali to ponad .300
Nie mam zdania jeśli chodzi o zwycięzcę tego spotkania, ale na pewno team total na ekipę gospodarzy na poziomie 3.0 jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Lynn ostatnimy czasy rozdaje po 2-3 walk&#39;s co przy specyfice Wrigley może wystarczyć dla Castillo czy też Castro by wybić 2 RBI
Inna sprawa, że Cubs na pewno zawalczą tu o wygranie tego ostatniego spotkania serii co przy Hammel&#39;u jest możliwe aczkolwiek trzeba na to patrzyć z przymróżeniem oka bo tak jak pisałem baterzy Cardinals również mogą tu mieć sporo do powiedzenia.
Chicago Cubs over 3.0 / 1.89 Betsafe ✅
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
LA Dodgers@Nationals
Tu będzie dość krótko i niepewnie, bo taki jest mój dzisiejszy bet. Czemu tak a nie inaczej :?: I o co tutaj chodzi :?: Już tłumaczę :razz:
Wszscy &quot;kumający bazę&quot; z MLB wiedzą kim jest Clayton Kershaw i zapewne też zauważyli już że jest desygnowany jako SP na dzisiejszy mecz w rywalizacji z Nats. W normalnych warunkach, raczej bym unikał betu na team total gospodarzy, ale z racji tego że jest to pierwszy mecz po kontuzji dla Kershaw&#39;a, a także z racji tego że jego forma jest wielkim znakiem zapytania to myślę że nawet symbolicznie warto spróbować. Na liczby C.K. przeciwko Nats nie ma co nawet patrzyć bo wtedy wszyscy zwątpią, ale pamiętajmy że SP LAD to też człowiek i nie jest powiedziane, że po kontuzji jaką miał od razu wchodzi i jest najlepszy. Podczas 3 ostatnich sezonów na Nationals Park miotał tylko raz i wtedy odnotował 7 IP 2 R 2 ER w tym 2 HR, ale również 9 SO także dość wymownie :razz:
Lubię Kershaw&#39;a i nie lubię ofensywy Nats, ale czasami trzeba pójść wspak i w moim odczuciu może to być dobry ruch tym bardziej, że linia ustawiona na poziomie 3.0
Odnośnie rehabilitacji SP LAD to rozegrał on 10 IP w AAA League i tam oddał 3 biegi przy 8 uderzeniach, a także złowił 15 SO :razz:
Nationals over 3.0 / 2.07 Betsafe ZWROT
Inna sprawa, że over 7 SO na Claytona po kursie powyżej 2.0 również zachęca, bo tak na dobrą sprawę team total nie wyklucza SO ;)
Zapomniałbym :razz: LA Angels over 4.0 :!: ⛔ Kuroda ostatnimi czasy beznadziejny, także nawet jeśli NYY odpali na C.J&#39;u to i tak Anioły swój &quot;łup&quot; na Japończyku zgraną ;)
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
MLB
Dodgers over 3.5 @ 1.826 3u
Dodgers -1 @ 2.07
Giganci są Underdogiem i publika ich ładuje. Nic dziwnego, bo Vogelsong wygrał dwa mecze Giants vs Dodgers w tym sezonie. Pierwsza gra @ Dodgers zakończyła się zwycięstwem 8-4 Giants . Vogelsong oddał 4 runy , 7 hitów, 2 hr i 2 walki w ciągu zaledwie 4 innów. Drugi @ Giants - 2-1 dla Giants i Vogelsong oddał 1 run , 4 hity , 2 walki w 6 rund . Czemu więc gram przeciwko Vogelsongowi? Gość miał 2 quality starty pod rząd - 0 runów @ home vs Indian i 1 run @ Atlanta ostatnim razem . Staty są trochę mylące.. Indianie są niewydolni ofensywnie a gra była @ San Francisco na najbardziej przyjaznym parku dla pitcherów w MLB . Drugi mecz był @ Atlanta przeciwko kolejnej upośledzonej ofensywnie drużynie jaką są Braves. Więc spodziewa się letdownu po stronie Vogelsona @ Dodgers po dwóch QS . W dwóch wyjazdowych narzutach Vogelsong oddał 13 trafień , 9 runów , 5 hr i 5 walków w 5innach. Spodziewam się, że Dodgers będą obijać go często i gęsto. . Jedyną rzeczą, która mnie przeraża jest to, że Dodgers są po EastCoast trip, ale Giganci są w tej samej sytuacji, więc nie sądzę , żeby była to wielka sprawa w tym przypadku.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Tigers vs Twins
Detroit wystawia dziś swojego najlepszego obecnie SP czyli Max&#39;a Scherzer&#39;a. Bilans 4-1 ERA 1.72 WHIP 0.96 a do tego 60 SO. To że Max lubi zaliczać SO to każdy już dobrze wie, w tym sezonie średnio na mecz 7-8 co przy ilości innów jakie narzuca jest wręcz świetnym wynikiem, zresztą świadczy o tym wskaźnik K/9 który jest na poziomie 11.49 jest to obecnie 3 wynik w lidze. Dziś na przeciwko Scherzera baterzy z Minnesoty, czyli na dobrą sprawę nic wielkiego. MIN to tak dziwna drużyna, że człowiek nigdy nie przewidzi na co ich stać. To tym lepiej dla SP Tigers, który w spotkaniach w domu jest bardzo regularny i gdy dostaje takie drużyny jak Astros czy White Sox to bez większych problemów limituje ich zdobycze punktowe. Max vs bat Twins to 114 AB i średnia odbić na poziomie .246 czyli bardzo solidny poziom. Mamy tu również łącznie 38 SO przy 9 RBI. Scherzer lubi zdominować takie drużyny więc nie spodziewam się tu żadnych &quot;dziwnych&quot; zjawisk i będzie to raczej spokojne 6-7 innów gdy będzie narzucał Max, później wejdzie bullpen i może być różnie, ale z racji tego że Scherzer w tym sezonie koncertowo &quot;strajkuje&quot; rywali to myślę że warto pobrać linię 8.0 w Betsafe.
Max Scherzer over 8 SO / 1.73 Betsafe ⛔
 
grzesio 46K

grzesio

Forum VIP
Arizona @ Chicago White Sox
Chicago ⛔
1.87 @ Pinnacle

Wade Miley vs Jose Quintana

Dzisiaj pojedynek dwóch leworęcznych starterów. Quintana ma całkiem dobry sezon poza wyjazdem do Texasu. Z Twins miał słaby mecz na początku sezonu , ale głównie z winy defensywy swojej ekipy.
White Sox vs lefties plasuje się nieco wyżej w klasyfikacji w MLB niz Arizona.
Nie jest poziom Royals czy innych ekip grających tragicznie vs lefties , ale dobrze tez nie jest w Arizonie.
wRC+ na poziomie 83 , linie .244/.307/.359 , niski % walks i wysokie % striekouts z 6 HR , 11 2B i 2 triplami w ponad 300 PA.
White Sox ma wRC+ na poziomie 101 [100 to norma ligowa], linie .255/.317/.417 z 12 HR , 18 2B i bez tripla w 368 PA
W Arizonie power number wyrabiał Mark Trumbo , który obecnie przebywa na DL.
W White Sox power number wyrabia Jose Abreu oraz jest kilku innych zawodników , którzy moga obijać vs lefties.
Ostatnie 3 mecze Mileya to WHIP 1.39 , ERA 6.50 w 18 IP ; u Kintany wygląda to WHIP 1.00 , ERA 3.31 w 19 IP
Arizona to ekipa , która w domu ma bilans 3-15 , a na wyjeździe 10-10. Jak na ekipę , która miała wyrabiać bilans w okolicach .500 to idzie im bardzo tragicznie.
Arizona ostatni raz wygrała , gdy Starterem rywalem był lefties - 6 Kwietnia w Colorado , od tamtej pory widzieli Ryu , Wood&#39;a , Lee i Moralesa. Arizona wtedy przegrywała.
White Sox raczej pozytywnie w ostatnim czasie z leworęcznymi starterami , chociaż taki Ramos z Tampy nie pozwolił im na zdobycie punktów ponad 2 tygodnie temu.
Ponieważ w ostatnim tygodni nie śledziłem tak bardzo ligi , więc poza tym typem nie bardzo widziałbym cokolwiek innego do gry.
Zresztą Arizona gra tak słabo vs lefties , że wydajże mi się , że 1.87 to dobry kurs na dzisiaj.
Dla Arizony jest to ostatnia seria z serii wyjazdów kolejno do San Diego , Milwaukee i Chicago.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
grzesio 46K

grzesio

Forum VIP
Miałem dzisiaj grać Seattle i Reds , ale po głębszym przeanalizowaniu nie wiem co zagrać i nie wiem co zagrać , ale stawka poniżej średniej.

Tampa Bay Rays @ Seattle Mariners
Seattle Mariners ⛔ 1:2 ... ostatni inning
2.01 @ Pinnacle

David Price vs Hisashi Iwakuma

Patrzę na statystyki , miotaczy i trochę się zdziwiłem jak zobaczyłem ten kurs na Seattle dzisiaj - fakt nieco widzę value w Iwakumie
Price patrząc po statystykach nie szaleję i na dodatek wyjazd na drugi koniec US i to po przekątnej.
Wczoraj na dodatek M&#39;s zgwałcili Ramosa - leftie&#39;ego z Rays , ale pomogła im trochę defensywa Tampy.
Ale gdzieś musi być haczyk - no i jest.
Mariners gra piach przeciwko leworęcznym miotaczom , na dodatek poza składem są Saunders i Morrison.
Mariners w ponad 530 PA widziało lefties [więcej ma tylko Yankees i Giants] i w tych 530+ PA nie zachwycili - szczególnie bolączką jest mały procent walks zdobywany przez pałkarzy.
Price sezon rozpoczął w swoim stylu tj. Kwiecień miał przeciętny i w Chicago dał sie ograć dość słabej vs lefties w tym sezonie ekipie White Sox.
Tylko , że po Kwietniu reszta miesięcy wygląda lepiej jak patrzę na staty kariery.
Iwakuma gra dopiero 3. zawody w tym sezonie , poprzednimi startami była gra przeciwko Houston na stadionie rywali oraz ostatnio dominacja w domu nad Kansas. Ofensywna Tampy do najlepszych w konsekwencji nie należy , więc under na Tampę nie wygląda żlę.
Z drugiej strony Mariners grali ze sporą masa lefties ostatnim czasy [ostatnie 2-3 tygodnie] i sporo z nich pokonali. Taki mecz , że i na Mariners i na Price&#39;a znajdą się argumenty - więc za drobne 2.01 może ładnie wyglądać.
----------------------------------------------------------
San Diego Padres @ Cinncinati Reds
Cinncinati Reds
⛔ 1:2 ... ostatni inning... to samo co wyżej
1.87 @ Pinnacle

Andrew Cashner vs Mike Leake

Reds zwróciło moją uwagę na dzisiaj , co jest dziwne , bo ekipy z Ohio rzadko kiedy grywam i średnio śledzę co grają.
Obie ekipy zwyciężają w domu przez co maja minimalnie dodatnie bilanse , a na wyjazdach maja ujemne bilanse - co daje w konsekwencji ujemne bilanse - Reds ma 17-19 , a SD 18-21
Miotacze tacy 50/50
Oboje grali w 50.1 IP
K/9 ma lepsze Cashner ; BB/9 lepsze ma Leake.
HR/FB ma zdecydowanie gorsze Leake , przez co FIP i xFIP jest zdecydowanie po stronie Cashnera
Poza tym u Cashnera różnica między ERĄ , a FIP jest minimalna - u Leake jest to prawie 0.80 - in minus dla miotacza z Ohio.
AVG podobne u obu , WHIP niższy u Leake.
Oboje ostatnich 3 meczach nieco się różnili - lepiej wyglądał Leake , ale oboje mieli pecha co do supportu.
Cashner w 3 kolejnych meczach nie dostał chociażby jednego runa wsparcia [!!] , mecz kończyły sie kolejno 0-8 , 0-2 i 0-4.
U Leake wyglądało to 3-4 , 0-2 , 1-4.
Leake większość gier grał na wyjazdach , gdzie oddał 5 HR , w tym 3 w Atlancie.
Cashner większość gier grał na underowym PETCO Park.
Andrew grał w ubiegłym roku w Cinnci i Padres przegrało 2-7 , a Cashner miał linię 7 H , 3 ER i 4 BB w pięciu innigach.
Leake na 3 gry - raz dość poważnie został sponiewierany - w Lipcu 2012 roku oddał 5 ER w 1.2 IP w domowej grze przeciwko SD.
Padres jest najgorszą ofensywnie ekipą w lidze na wyjazdach z wRC+ na poziomie 49 , z OBP na poziomie .253 , a SLG .291 , SD wybiło tylko 6 HR i ma średnią odbić .201.Reds w domu jest nieco ponad ligową przeciętna.
Jeśli coś mnie przekonało to te ostatnie dane , ale dość ciężko cokolwiek oceniać biorąc pod uwagę miotaczy.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Arizona vs Washington​


Niestety ale Nats w tym sezonie nie prezentują się tak jakby wszyscy chcieli, ale mimo to są pozytywne aspekty ich gry. Np. to że dziś jako SP wystąpi Stephen Strasburg, który w ostatnich 4 spotkaniach rozdał zaledwie 4 ER i co najważniejsze wszystkie te występy kończyły się zwycięstwem Nats. Mam nadzieję że dziś ta dobra passa zostanie podtrzymana ponieważ są dwa mocne argumenty ku temu, po pierwsze Strasburg można powiedzieć, że deklasuje pałkarzy Ari, co prawda tylko 72 AB, ale średnia odbić na poziomie .194 daje jasno do zrozumienia, że ten miotacz nie należy do ulubionych jeśli chodzi o ofensywę Diamondbacks. Drugra sprawa to bilans Arizony na własnym stadionie... 3-16, żeby było śmieszniej na wyjazdach mają 12-10 także gra u siebie im mocno nie sprzyja. Co prawda ofensywa Nats nie jest tym co lubię, ale Jason Werth miewa ostatnio przebłyski lepszego odbijania i to cieszy. Ogółem Nats vs Arroyo bo to SP Ari na dziś, to średnia odbić .285 przy ponad 130 AB więc całkiem przyzwoicie, owszem wypada tu Harper oraz La Roche, ale z tej dwójki tylko Harper miał patent na Bronsona 4-5, co do pozostałych to na pewno Espinosa i Desmond powinni być głównymi aktorami tego przedstawienia.
Nats nigdy nie należeli do drużyn, które bym uwielbiał itp. ale Strasburg i okres gdy jest w formie jest dla mnie znakiem na udane łowy dlatego też dziś Nats na wyjeździe, ale nie można zapominać że Arizona nie jest ekipą swojego stadionu ;)

Washington Nationals win / 1.76 Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
grzesio 46K

grzesio

Forum VIP
Pittsburgh Pirates @ Milwaukee Brewers
Milwaukee Brewers ✅ 4:3
1.725 @ Pinnacle

Wandy Rodriguez vs Yovani Gallardo

Dla Milwaukee to ostatni mecz serii domowej przed serią wyjazdów do Chicago/Atlanty/Miami.
Póki co w tej serii domowej z kolejno Arizoną/Yankees/Pittsburghiem mają bilans 4-4.
W sezonie póki co , są 10 meczów ponad bilansem .500 , więc jak na Maj to bardzo dobry bilans
Gallardo w ostatnim czasie niestety ma problemy z formą , ponieważ ERA prawie 6 w ostatnich prawie 18 IP [ostatnie 3 mecze] nie wygląda ładnie.
WHIP na poziomie 1.47 i OBP na poziomie .342.
Mimo , że statystyki prezentowane przez Gallardo w ostatnim czasie wyglądają relatywnie słabo to jednak Pittsburgh póki co w tym sezonie nie stwarza zagrożenia jak rok temu - mają ujemny bilans i więcej problemów jak rok temu.
Yovani przeciwko Pittsburghowi w ostatnich 5 startach ma bilans 1-1 i ERE 3.00 oraz 25 Hits , 11 Walks w 30 IP , na dodatk narzucił 30 SO.
Linie vs Pittsburgh batters wyglądają nastepująco .191/.278/.307 w 256 PA

Oddał tylko 4 HR , w tym 3 ukute przez Andrew McCucthena , który ma linie przeciwko niemu .326/.356/.651 w swojej karierze przy 40 PA
Należy pamiętać , że Yovani to stary wyjadacz dywizji NL Central , debiutował w Milwaukee w 2007 roku
Od 20012 roku linie wygląda .199/.286/.340 w 177 PA , i znowu McCutch ma najlepiej wyglądające linię bo na poziomie .357/.379/.786.
Rodriguez linie ma następujące .282/.352/.520 vs Milwaukee batters w 259 PA
Braun w prawie 60 PA ma linie .367/.446/.776 z 8 2B i 4 HR.
Dla czego gram przeciwko Wandy&#39;emu ? Rodriguez powraca po kontuzji i po tym co prezentował przed trafieniem na Listę Kontuzjowanych może dzisiaj pokusić się o bycie &quot;dawcą&quot; , szczególnie , ze rywalem jest Milwaukee
Po za tym patrząc na postawę Wandy&#39;ego wcześniej w tym sezonie to nie spodziewałbym sie , że będzie jakimś dużym zagrożeniem dla Milwaukee - nie jest to typ lefties opisywanych wcześniej w temacie na Maj czy na Kwiecień,
Milwaukee gra przeciętnie przeciwko lefites biorąc pod uwagę statystyki lini czy Runs Created, ale może sie pochwalić wysokim wskaźnikiem Isolated Power , bo na poziomie .162
Jesli chodzi za pewne o bilanse W-L to w tym sezonie są 6-2 , a wczoraj przegrali przeciwko leworęcznemu Liriano , tylko że Liriano to inna półka miotaczy niż Gallardo
Moim zdaniem można zagrać na dzisiaj ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
rafu 247

rafu

Użytkownik
Miami - SFG
under 7.0 runs
@1.80⛔
Bet365
Spotkanie z gatunku masowek. Wiekszosc jak jeden maz gra dzis na Giantsow, z racji przewagi jaka niesie im wlasny teren, jak takze swietny wynik 26-15 home. Nie mniej jednak ten park jest jednym z bardziej underowych terenow w calej lidze. Na potwierdzenie dodam:
Under is 11-3 in SF last 14 Thu. games.

oraz
Under is 6-2 in the last 8 meetings in San Francisco.

Ponadto Eovaldi (Miami) mimo, ze przeciwko SFG do tej pory radzil sobie powiedzmy sobie szczerze beznadziejnie, z ogolnym .383 AVG (ostatni wystep w zeszlym sezonie), to jednak poki co w obecnym 2014 jest w niezlej formie z ERA 3.12 away, oddajac 6ER w 17 IP. Aczkolwiek trzeba przyznac, ze w maju notuje lekki spadek formy, powracajac do tego co prezentowal w zeszlym sezonie, zakonczonym ERA 3.39.
Kilka slow nalezy sie batterom SFG, ktorzy szalu w tym sezonie nie robia odbijajac ze srednia .227 AVG vs right pitchers, co jak na ekipe z bilansem 0.634 jest wynikiem beznadziejnym (zreszta w kazdym wypadku jest to wynik beznadziejny). W maju troche sie poprawili - .249 AVG, aczkolwiek to nie porywa. Licze, ze tutaj forma Eovaldiego, slaba postawa batterow SFG, jak i magiczny under park Giantsow dadza dobra synergie w postaci under 7 runs w spotkaniu.
Slowo jeszcze odnonie Caina (SFG). W domu dopiero 7 IP w tym sezonie i 1ER. Przeciwko Miami wiodlo mu sie na przestrzeni lat roznie - zawsze cos oddaje. Jednak przewaznie malo. Ogolem ERA 4.25, ale zawdziecza to jednemu spotkaniu - z fantastycznym w obecnych rozgrywkach Colorado (AVG batterow ponad .300), gdzie oddal 10H i 7ER w 6 IP. Pozostale wystepy w miare. Biorac pod uwage forme batterow Miami na wyjezdzie - .224 AVG nie powinno tu sie wiele wydarzyc.
Cain bilans 0-3 home i to jest tez jednym z czynnik, ktory chyba w duzej mierze decyduje o &quot;masowce&quot; na Giants - na przelamanie, aczkolwiek ja pobieram under. Linia 7.0 jak zazwyczaj w przypadku tego parku jest dla mnie przekonywujaca.

NYY - Mets
over 15.5 hits @1.83
⛔
Bet365
Tutaj troche krocej. deGrom J. [NYM] i Whitley C. (NYY) nowincjusze. Z kolei batterzy obu ekip z Nowego Jorku daja ostatnio rade. Tym bardziej dziwie sie, ze bet365 na dzis wystawil tak niska linie. Spodziewalem sie raczej 17.5.
W pierwszym spotkaniu serii 28 hits, w drugim 19 hits, w trzecim tylko 12, ale w ekipie Yankesow miotal swietny Tanaka, ktory nie oddal zadnego ER, zas Metsi odbili tylko 4 razy. Dzisiaj podobnie jak w dwoch pierwszych spotkaniach serii spodziewam sie raczej gry batterow, anizeli pitcherow, zwlaszcza, ze Metsi w maju bardzo sie poprawili podnoszac AVG do .255, zas NYY do .275. Mozna by sprobowac grac over, linia jest 7.5 wiec warte ryzyka jak najbardziej, ale mysle, ze po ciekawym kursie o 15.5 hits zostanie pokryte spokojnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
rafu 247

rafu

Użytkownik
Washington - Mets
Washington @1.64
⛔
Washington over 7.5 hits @1.76
⛔
bet365
Washington jest faworytem dzisiejszego spotkania nie przez przypadek. Leworeczny Gio Gonzalez juz w tym sezonie miotal przeciwko Metsom z niezlym rezultatem, w 6 IP oddajac im jedynie 1ER i pozwalajac na 3H. Ogolnie Metsi leza temu zawodnikowi. Przeciwko ekipie z Nowego Jorku Gonzalez startowal 9 krotnie i osiagali oni ogolem jedynie .158 AVG.
Co do pitchera Metsow - Colon poza tym, ze mierzyl sie w tym sezonie z Washington, oddajac rywalom 3ER i pozwalajac na 9H w 6 IP, ogolem wyciaga ERA 5.84, przy czym pozwala rywalom na duzo odbic. 49 IP, 66H to kiepski wynik. Poza tym Colon zdecydowanie gorzej radzi sobie na wyjazdach, 29 IP i 45H, co dzis przemawia za pokryciem linii 7.5 hits. Dodatkowy argument - batterzy Washington vs Colon legitymuja sie ogolnym wynikiem .324 AVG. Linia tak niska pewnie stad, ze batterzy Nationals w maju pikuja ewidentnie w dol, osiagajac jedynie .234 AVG w tym miesiacu, ale Colon to taki pitcher na przelamanie dla nich. Drugi mecz serii u siebie, i licze ze Washington spokojnie wygraja i pokryja linie 7.5 hits.
 
grzesio 46K

grzesio

Forum VIP
Taka drobna propozycja na dzisiaj , chociaż do końca nie jestem przekonany.

San Diego @ Colorado Rockies
Colorado Rockies ⛔ :-( Pechowy coś ten maj w typach z analizami
1.84
Pinnacle

Robbie Erlin vs Jordan Lyles

Erlin to starter SDP , na dodatek leworęczny.
Wczoraj jego kolega - Eric Stults , także lefties narzucał i start mu wypadł całkiem udanie jak na warunki Coors Field , ale jego koledzy z defensywy się nie opisali i ogółem 2 z 3 oddanych obiegów wczoraj przez miotaczy było po błędach.
O ile miotacze Padres [Stults + bullpen] jakoś sprostali wyzywaniu wczoraj - 9 Hits , 1 ER , 3 R , 1 BB , 6 K w 8 IP - o tyle jego vis-a-vis z Rockies De La Rosa miał fantastyczne zawody w postaci 7 IP 1 Hit , 1 Walk i 5 K.
Dopiero SDP ukuło w ostatnim inningu , gdy narzucał Hawkins - closer Colorado.
Jak widać wczoraj typowo underowy mecz.
Erlin grał 3 mecze na wyjazdach z 7 startów w tym roku.
Wygrana w Cleveland , tragedia w Washingtonie - 8 ER w 5.1 IP z 13 Hits oraz porażka w San Francisco.
Po za tym nigdy nie miotał na terenie Coors Fields , a z Colorado grał tylko w domu 15 Kwietnia tego roku.
Rockies należy do czołówki miotaczy robiących ostra rzeźnie mańkutom.
Padres to najgorsza ofensywa w lidze w bardzo wielu kategoriach , byli by nawet mniej wartościowi [WAR] od Astros , ale Astros ostro dziurawi w defensywie.
Lyles w domu widział Phillies , Texas i CWS
W tych 3 startach zagrał bardzo udanie i ogółem zanotował 21.2 IP , bilans 3-0 , ERE 1.25 , OBP .256 i WHIP 0.97
Erlin wygląda może tylko minimalnie lepiej w ostatnich 3 grach , ponieważ widział Miami w domu , Kansas w domu i SFG na wyjeździe.
Miami na wyjazdach gra słabo , Kansas nie ma power number , SFG co miało zdobyć to zdobyło i wygrało tamten mecz.
Lyles miał wyjazdy do Arizony i Cincinnati , a w domu grał z Texasem.
Rockies are 7-1 in their last 8 games as a favorite.
Padres are 1-4 in the last 5 meetings in Colorado.
Osobiście chyba pogram ich dzisiaj , bo wyglądają ładnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
bu4g1 159

bu4g1

Użytkownik
Typowy &#39;public bet&#39; był wczoraj z tym Colorado. Sporo ludzi stawiało pewnie na wygraną Rockies, z resztą jak ja sam. Z reguły nie lubię grać takich meczy i wole wybrać coś innego, ale we wczorajszym akurat zachęcił mnie do tego kurs, no i jeszcze kilka innych statystyk ;) Jak by był kurs poniżej 1,80 to na pewno bym tego nie zagrał.
Dzisiaj też ciekawie zapowiada się to spotkanie. Z tym że nie zagrałbym w ani jedną ze stron, a raczej poszedł w kierunku Total Runs. Czekam na linie. Co wy myślicie o tym?
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
rafu 247

rafu

Użytkownik
Ja osobiscie wczoraj gralem zarowno bezposrednio na Colorado, jak i over 9.5 hits na nich i to drugie siadlo elegancko. Jesli chodzi o over runs na dzis to ja odpuszczam, bo Donn Roach oddaje w tym sezonie malo ER, podobnie jak Nicasio, a linia na over pewnie bedzie wysoka. Zamiast tego chyba pogram znow over hits na Colorado. Czekam tylko na linie.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
LAA vs Astros
Meczy dziś jak na lekarstwo dlatego pojedynek &quot;Goliata z Dawidem&quot; ale w mojej ocenie jest to tylko teoria ponieważ praktyka pokazuje że Houston w tym sezonie potrafi zaskakiwać. Krótko i treściwie, proponuje over team total gości. Powodów jest kilka, po pierwsze Richards, który jest potencjalnie obok Wilsona najlepszym miotaczem w rotacji, u siebie gra totalny piach, gry wyjazdowe owszem są świetne, ale u siebie póki co ERA 5.54 i WHIP 1.62 oczywiście dwa występy at home i musiał miotać przeciwko OAK oraz TEX a więc bardzo dobrze usposobionym drużynom w ofensywie, ale skoro na wyjazdach potrafi świetnie miotać przeciwko Astros, Mariners czy Nats to trochę nie widzę powiązania z tymi domowymi wpadkami. Richards w tym sezonie przeciwko Houston 5 IP 3 H 1 R 1 ER czy li bardzo dobre staty, ale w ogólnym rozrachunku baterzy Astros mają średnią odbić .298 co więcej jeśli dobrze pamietam to LAA bardzo często miało problemy w seriach z Astros na własnym stadionie. Bilans z zeszłego sezonu przeciwko Astros at home to 3-7, co więcej 3 na 3 opener&#39;y serii padały łupem Astros i w każdym z tych spotkań Houston zdobywało 3+ run&#39;s. Ja nie twierdzę, że taki trend sie utrzyma cały czas, ale myślę że warto podjąć ryzyko ;)
Houston Astros over 3.0 / 2.00 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
rafu 247

rafu

Użytkownik
W maju cos mi slabo idzie, ale na dzis wpadlo mi w oko kilka spotkan. Wrzucam trzy, wiecej mozna sprawdzic u mnie w temacie ????

Tampa - Oakland
Oakland @1.81
✅ 0:3
Ekipa z Oakland w formie. Lubie na nich grac regularnie i rzadko mnie zawodza (28-16). Pomeranz 1.14 ERA, 23 IP, 16H, 3R, 3ER. Away troche gorzej, bo wlasnei wszystkie 3 ER oddal na wyjezdzie w 9 IP. Odorizzi (Tampa) mimo, ze w domu radzi sobie bardzo dobrze, z ERA 2.51 i jedynie 4ER oddanymi w 14 IP, to jednak z dwojga pitcherow wybieram dzis Pomeranza. Obydwoje prezentuja sie bardzo dobrze, ale to batterzy Oakland sa na fali. .289 AVG w ostatnim tygodniu robi wrazenie, zas jesli chodzi o ekipe Tampy, to coz... .197 AVG i tyle w temacie.

Detroit - Indians
Detroit over 8.5 hits @1.83⛔
7 hits
Drugie spotkanie serii, wczoraj Indiansi wygrali 5:4. Dzis w nocy na starterze w ekipie Tigers Verlander, w Indians Trevor Brauer z rozegranymi do tej pory jedynie 6 IP. Szczerze, zwazywszy na forme batterow Detroit (chociaz z nimi to roznie, bo bywaly w tym sezonie mecze, ze nie pokrywali linii tylko dlatego, ze po zrobieniu wyniku, napinali sie na HRy). Nie mniej jednak, jak batterom z Detroit bedzie sie chcialo, a wierze, ze zwazywszy na wczorajsza przegrana i dzisiejszego nowincjusza w postaci Brauera w Indians bedzie sie chcialo, pokryja linie 8.5 hits.

I na koniec krociotko, ale moim zdaniem warto:

Dodgers - Mets

Dodgers over 8.0 hits @1.80 ✅ 15 hits
Pierwsze spotkanie serii. Dodgers w meczu wyjazdowym. Na starterze w ekipie z Nowego Jorku nowincjusz Rafael Montero, ktory w tym sezonie miotal jedynie przeciwko NYY z 6 IP, oddajac 5H i 3ER. Dodgersi natomiast ostatnio odbijaja ze swietnym .292 AVG, tak wiec linie 8.0 hits pobieram jak najbardziej.

Wszystkie kursy z bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom