>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Temat z analizami MLB 2023 - Major League Baseball

Status
Zamknięty.
irtyko 183,3K

irtyko

Użytkownik
Witam

Dziś kolejna bitwa z Jankesami , na górce nikt szału nie urywa , więc myślę że to będzie wojna pałkarzy , i tu Tampa pokaże moc
Typ
Tampa +5,5 pkt kurs 2,35 STS ✅

i jeszcze Chicago White Sox z Lucasem Giolito przeciwko młodemu dobrze zapowiadającemu się Hunter Brown z Houston Astors
staty Huntera W3 L1 rozegrane 39 zmian , 39 SO ERA 3.23, rozegrane dwa spotkania pomiędzy tymi zespołami, wynik 1-1 , myślę że Hunter dziś poprowadzi Astors do zwycięstwa

Chicago White sox vs Houston Astors✅
typ : 2
kurs: 1.75

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +824
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Ja dzisiaj stawiam na Toronto. Na górce Kikuchi z ERA nieco ponad trzy i bilansem 5-0. Gość bardzo dużo wnosi do ekipy kiedy startuje. Na przeciwko McHugh który gra regularnie, ale będzie to dla niego pierwszy start, bo dotychczas wchodził z bullpenu. Poza tym Atlanta notuje słabszy okres. Trzy oststanie mecze przegrane, a Toronto w odmiennej formie postara się dzisiaj ugrać sweepa u siebie. Skoro Kikuchi dobrze sobie radzi w początkowych fazach gry zagram win Toronto i DNB w pierwszych 5 inningach. Super kurs.

✅ Toronto ML @1,89 2/10 Unibet
❌ Toronto DNB 1st 5 innings @1,97 2/10 Unibet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +733
irtyko 183,3K

irtyko

Użytkownik
Witam

na nockę wrzucę szybki typ na Jankesów, podobała mi się ich gra przeciwko Tampie , a dziś w roli pitchera Alek Manoah
alek.jpg
ten sezon przeciętny jak do tej pory ale ubiegły pokazuje że stać go na świetną grę, Alek zagrał ostatnio przeciwko NYY , wygrywając 4-2 , nie mam czasu bardziej tego meczu analizować dla tego na szybko wrzucam typ
handi -1,5 NYY
kurs: 3.10 STS ✅ 4-7

Pozdrawiam


edit:
ze zmęczenia pomyliłem miotaczy ;p ale wynik ok
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1662
jaroslav_ 375,7K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
Cześć!
Na dzisiejszą nockę propozycja na total runs w czterech interesujących spotkaniach. Z uwagi, że sporo typów, to ograniczam się do podstawowych informacji.

Houston Astros - Chicago Cubs
poniżej 9.5 total runs @ 1.42

Justin Steele dzisiejszy miotacz Cubs obecnie notuje wyśmienity sezon. Przy 8 występach i 40 rozegranych inningach rzuca na poziomie 1.82 ERA oraz 1.03 WHIP notując 6W-0L. Po stronie gospodarzy natomiast Cristian Javier, który w zeszłym roku zaliczył świetny sezon notując 2.54 ERA przy 150 rozegranych inningach. Obecny rok nieco słabszy w jego wykonaniu, ale wynik bo mówimy tu o 3.47 ERA w 46 inningach nadal można uznawać za dobry. Z uwagi na fakt, iż oba zespoły w tym roku nie błyszczą w ofensywie, liczę tutaj na dobre miotanie obu Panów oraz to, że nie pozwolą w pierwszych inningach na zdobywanie punktów.

Dodatkowo: mniej niż 10.5 punktów zdobyto w 23 z ostatnich 24 meczów Houston Astros u siebie w MLB oraz mniej niż 10.5 punktów zdobyto w 17 z ostatnich 18 meczów Houston Astros w MLB.

Los Angeles Dodgers - Minnesota Twins
poniżej 9.5 total runs @ 1.47

Po stronie gości na kopcu staje Bailey Ober z 2W-0L oraz ERA na poziomie 1.85. oraz 0.90 WHIP przy 24 rozegranych inningach. Ober w ostatnich czterech spotkaniach pozwolił na zdobycie tylko pięciu punktów. Ober wchodzi dopiero w regularne rzucanie i po świetnym starcie w obecnym sezonie, może zagościć dłużej na kopcu Twins. O miotaczu Dodgersów chyba rozpisywać się po raz kolejny nie trzeba. Kershaw nie schodzi z formy pomimo swoich lat i notuje imponujące 2.36 ERA oraz 0.95 WHIP w ośniu startach i 49 rozegranych inningach. Ostatnio powstrzymał rozpędzonych Brewers przy 7 inningach oddając tylko jeden punkt. Dzisiaj może powtórzyć swoją dyspozycję, ponieważ Twins, tak jak Brewers nie lubią odbijać w tym sezonie przeciwko leworęcznym miotaczom. Moim zdaniem dzisiaj zobaczymy pojedynek miotaczy, a wynik będzie underowy.

Colorado Rockies - Cincinnati Reds
powyżej 10.5 total runs @ 1.47

Dzisiaj na kopcu po stronie Reds zobaczymy debiutanta Brandona Williamsona, o którym powiedzieć za dużo nie można - poza tym, ze wchodzi na głębokie wody MLB i z pewnością pierwsze miotania będą stresujące w meczu przeciwko Rockies. Po drugiej stronie na kopcu gospodarzy Chase Anderson, który swój zeszły sezon spędził właśnie w Cincinnati gdzie przy 24 rozegranych inningach zanotował ERA 6.38. Anderson w tym roku rzucał dwukrotnie w 5 inningach nie oddając punktu. Reds obecnie zajmują 26 miejsce w MLB pod względem miotania oddając średnio blisko 5 runów na mecz. Natomiast gospodarze to ekipa plasująca się w pierwszej dziesiątce najlepszych drużyn pod względem zdobytych runów u siebie. W spotkaniu liczę na dwóch nieogranych jeszcze miotaczy, którzy od samego początku będą mieli problemy z SO oraz dobrą ofensywę gospodarzy.

Dodatkowo:
- Cztery z sześciu meczów rozegranych między tymi drużynami w zeszłym sezonie przekroczyły sumę punktów, a w trzech z sześciu jedna drużyna zdobyła 10 punktów.
- W ostatnich dwóch meczach pomiędzy Reds i Rockies padły łącznie 22 runy.

Oakland Athletics - Arizona Diamondbacks
powyżej 7.5 total runs @ 1.47

Po stronie gości dzisiaj Tommy Henry 1W-1L oraz ERA 4.43 przy 22 rozegranych inningach w tym sezonie (oraz 5.36 ERA przy 47 inningach w zeszłym sezonie). Henry to miotacz, który w MLB rzuca dopiero od zeszłego sezonu. Ostatnio co prawda zaliczył dobry występ w zeszłym tygodniu przeciwko San Francisco, oddając zaledwie dwa punkty w 6 inningach - pytanie czy dzisiaj da radę to powtórzyć. Po stronie fatalnie spisujących się w tym sezonie gospodarzy na kopcu staje Kyle Muller, który rozegra swój 9 mecz w barwach Oakland Athletics. Muller wcześniej rzucał dla Bravers, gdzie nie zagrzał miejsca. W zeszłym sezonie rzucał w 3 spotkaniach i przy 12 inningach zanotował 8.03 ERA. Obecnie notuje1W-3L oraz bardzo słabe 7.43 ERA prz 38 rozegranych inningach. Oakland jest fatalne w tym sezonie, zajmują ostatnie miejsce w MLB notując 9W-34L. Liczę tutaj na sporą ilość punktów po stronie Arizony oraz to, że goście dzisiaj wystawili Tommiego, który 2-3 punkty również odda gospodarzą.

Kursy ; Superbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1272
T 0

termis966

Użytkownik
Cześć!
Na dzisiejszą nockę propozycja na total runs w czterech interesujących spotkaniach. Z uwagi, że sporo typów, to ograniczam się do podstawowych informacji.

Houston Astros - Chicago Cubs
poniżej 9.5 total runs @ 1.42

Justin Steele dzisiejszy miotacz Cubs obecnie notuje wyśmienity sezon. Przy 8 występach i 40 rozegranych inningach rzuca na poziomie 1.82 ERA oraz 1.03 WHIP notując 6W-0L. Po stronie gospodarzy natomiast Cristian Javier, który w zeszłym roku zaliczył świetny sezon notując 2.54 ERA przy 150 rozegranych inningach. Obecny rok nieco słabszy w jego wykonaniu, ale wynik bo mówimy tu o 3.47 ERA w 46 inningach nadal można uznawać za dobry. Z uwagi na fakt, iż oba zespoły w tym roku nie błyszczą w ofensywie, liczę tutaj na dobre miotanie obu Panów oraz to, że nie pozwolą w pierwszych inningach na zdobywanie punktów.

Dodatkowo: mniej niż 10.5 punktów zdobyto w 23 z ostatnich 24 meczów Houston Astros u siebie w MLB oraz mniej niż 10.5 punktów zdobyto w 17 z ostatnich 18 meczów Houston Astros w MLB.

Los Angeles Dodgers - Minnesota Twins
poniżej 9.5 total runs @ 1.47

Po stronie gości na kopcu staje Bailey Ober z 2W-0L oraz ERA na poziomie 1.85. oraz 0.90 WHIP przy 24 rozegranych inningach. Ober w ostatnich czterech spotkaniach pozwolił na zdobycie tylko pięciu punktów. Ober wchodzi dopiero w regularne rzucanie i po świetnym starcie w obecnym sezonie, może zagościć dłużej na kopcu Twins. O miotaczu Dodgersów chyba rozpisywać się po raz kolejny nie trzeba. Kershaw nie schodzi z formy pomimo swoich lat i notuje imponujące 2.36 ERA oraz 0.95 WHIP w ośniu startach i 49 rozegranych inningach. Ostatnio powstrzymał rozpędzonych Brewers przy 7 inningach oddając tylko jeden punkt. Dzisiaj może powtórzyć swoją dyspozycję, ponieważ Twins, tak jak Brewers nie lubią odbijać w tym sezonie przeciwko leworęcznym miotaczom. Moim zdaniem dzisiaj zobaczymy pojedynek miotaczy, a wynik będzie underowy.

Colorado Rockies - Cincinnati Reds
powyżej 10.5 total runs @ 1.47

Dzisiaj na kopcu po stronie Reds zobaczymy debiutanta Brandona Williamsona, o którym powiedzieć za dużo nie można - poza tym, ze wchodzi na głębokie wody MLB i z pewnością pierwsze miotania będą stresujące w meczu przeciwko Rockies. Po drugiej stronie na kopcu gospodarzy Chase Anderson, który swój zeszły sezon spędził właśnie w Cincinnati gdzie przy 24 rozegranych inningach zanotował ERA 6.38. Anderson w tym roku rzucał dwukrotnie w 5 inningach nie oddając punktu. Reds obecnie zajmują 26 miejsce w MLB pod względem miotania oddając średnio blisko 5 runów na mecz. Natomiast gospodarze to ekipa plasująca się w pierwszej dziesiątce najlepszych drużyn pod względem zdobytych runów u siebie. W spotkaniu liczę na dwóch nieogranych jeszcze miotaczy, którzy od samego początku będą mieli problemy z SO oraz dobrą ofensywę gospodarzy.

Dodatkowo:
- Cztery z sześciu meczów rozegranych między tymi drużynami w zeszłym sezonie przekroczyły sumę punktów, a w trzech z sześciu jedna drużyna zdobyła 10 punktów.
- W ostatnich dwóch meczach pomiędzy Reds i Rockies padły łącznie 22 runy.

Oakland Athletics - Arizona Diamondbacks
powyżej 7.5 total runs @ 1.47

Po stronie gości dzisiaj Tommy Henry 1W-1L oraz ERA 4.43 przy 22 rozegranych inningach w tym sezonie (oraz 5.36 ERA przy 47 inningach w zeszłym sezonie). Henry to miotacz, który w MLB rzuca dopiero od zeszłego sezonu. Ostatnio co prawda zaliczył dobry występ w zeszłym tygodniu przeciwko San Francisco, oddając zaledwie dwa punkty w 6 inningach - pytanie czy dzisiaj da radę to powtórzyć. Po stronie fatalnie spisujących się w tym sezonie gospodarzy na kopcu staje Kyle Muller, który rozegra swój 9 mecz w barwach Oakland Athletics. Muller wcześniej rzucał dla Bravers, gdzie nie zagrzał miejsca. W zeszłym sezonie rzucał w 3 spotkaniach i przy 12 inningach zanotował 8.03 ERA. Obecnie notuje1W-3L oraz bardzo słabe 7.43 ERA prz 38 rozegranych inningach. Oakland jest fatalne w tym sezonie, zajmują ostatnie miejsce w MLB notując 9W-34L. Liczę tutaj na sporą ilość punktów po stronie Arizony oraz to, że goście dzisiaj wystawili Tommiego, który 2-3 punkty również odda gospodarzą.

Kursy ; Superbet
Warto grać Ako z tego ?
 
jaroslav_ 375,7K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
Do powyższego dorzucam również:

Houston Astros - Chicago Cubs
brak punktu w pierwszym inningu @ 1.75

Los Angeles Dodgers - Minnesota Twins
brak punktu w pierwszym inningu @ 1.80

Kursy ; Superbet
 
irtyko 183,3K

irtyko

Użytkownik
Witam

ja dziś podejmę

TORONTO.jpg
Trudny mecz bo to 3 spotkanie , w pierwszych dwóch prym wiedli Jankesi wygrywając odpowiednio 3-6 i 4-7 , po stronie gości to kolejny mecz z liczba pkt 6 lub więcej, w ostatnich 10 spotkaniach w 9 meczach zdobyli 6 lub więcej , w dzisiejszym meczu może jednak być inaczej.
Po obu stronach staną świetni miotacze, dla Toronto Chris Bassitt
bassit.jpg
świetny mecz przeciwko Atlancie wygrany 3-0 , Bassit zagrał 9 zmian , 8 wyautowanych i ERA 3.5
4-0 z Piratami
5-2 przeciwko Sox
4-2 z Astors
jak widać nie lubi tracić zbyt dużo pkt , no może po za meczem z Seattle przegrany 8-10
jego rywal Gerrit Cole nie będzie dla jego teamu łatwym przeciwnikiem
Cole.jpg
bardziej doświadczony pitcher Jankesów może napsuć dużo krwi gospodarzom , jego mecze niczym nie dobiegają wynikami od tych z udziałem Bassitta, mała liczba pkt ale tak jak przeciwnik miał jeden gorszy mecz przeciwko Tampie zakończony przegraną 7-8

po statach można typować pkt które według mnie nie przekroczą linii 8,5 pkt, a co do wygranej to win Toronto , przekonuje mnie do tego fakt że w tym sezonie nie przegrali 3 meczy z rzędu na swoim podwórku, tak więc :

A: Toronto Blue Jays vs New York Yankees
typ:: 1 wynik 3-0 ✅
kurs: 1.95 STS

B:Toronto Blue Jays vs New York Yankees
typ: mniej niż 8,5 pkt wynik 3-0 ✅
kurs: 1,70 STS

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1458
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Ja stawiam na White Sox, ponieważ wyczytałem, że w składzie Guardians zabraknie dzisiaj bardzo ważnego ogniwa o nazwisku Ramirez, więc widzę tutaj lekką przewagę dla Chicago. Poza tym wczoaj ograli Cleveland z Bieberem na górce, więc dzisiaj powinni sobie poradzić z Battenfieldem, który ma bilans 0-4. Tym bardziej, że przeciętna ostatnio ofensywa Soxów trochę się rozruszała w ostatnich dwóch meczach i mam nadzieję, że zostaną chociaż przez chwilę na fali. Widzę, że kursy spadają do 1,70 z kawałkiem ale w Unibecie jest 1,80 więc tym bardziej spróbuję.

✅ White Sox ML @1,80 3/10 Unibet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2193
jozzy22 600,1K

jozzy22

Użytkownik
Cubs @ 2.40

STS

To ja od siebie dołożę Cubsów. Zawsze obstawiam ich z duszą na ramieniu ale ostatnio wraca moje zaufanie do nich ( obym nie zapeszył)
Po takim kursie próbuje. Póki co 2:0 dla Astros dodatkowoChicago dziś wystawia do gry Smyly'ego więc tym bardziej widzę szanse powodzenia a że Kurs smakowity to probuje

Wynik: ostatnie 2 zmiany i po becie ech
 
Ostatnia edycja:
irtyko 183,3K

irtyko

Użytkownik
a co powiecie o Texas - Atlanta ?
doświadczony Eovaldi vs młody ale ambitny Strider

Eovaldi
eovaldi 2.jpg

Strider
eovaldi.jpg
ja myślę że młody da radę i Atlanta ugra + 5,5 runa po kursie 2.80 w STS
wynik: 5:6 ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2069
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
a co powiecie o Texas - Atlanta ?
doświadczony Eovaldi vs młody ale ambitny Strider

Eovaldi
Pokaż załącznik 29801

Strider
Pokaż załącznik 29800
ja myślę że młody da radę i Atlanta ugra + 5,5 runa po kursie 2.80 w STS
Ja nie przepadam za typowaniem liczby runów, ale stawiałbym ogólnie na under. Obaj miotacze w dobrej formie. Strider robi wrażenie wschodzącej gwiazdy, a Eovaldi słabo zaczął ale ostatnio robi robotę. Oczywiście over 5,5 z jednej czy drugiej strony może wpaść, ale jak miotacze zachowają formę to będzie ciężko. Poza tym Atlanta słabo ofensywnie ostatnio i rzadko przebija linię 5,5. Może dwukrotnie w ostatnich 10 meczach im się udało.
 
irtyko 183,3K

irtyko

Użytkownik
Ja nie przepadam za typowaniem liczby runów, ale stawiałbym ogólnie na under. Obaj miotacze w dobrej formie. Strider robi wrażenie wschodzącej gwiazdy, a Eovaldi słabo zaczął ale ostatnio robi robotę. Oczywiście over 5,5 z jednej czy drugiej strony może wpaść, ale jak miotacze zachowają formę to będzie ciężko. Poza tym Atlanta słabo ofensywnie ostatnio i rzadko przebija linię 5,5. Może dwukrotnie w ostatnich 10 meczach im się udało.
miałem taka myśl że Texas nie ugra 4 pkt bo Strider ma imponujący wynik na 46 zmian 79 SO , ale obaj popełnili tu błędy do tego na jedna zmianę wszedł Burke i jest wynik jaki jest :) cały urok tego sportu
 
Otrzymane punkty reputacji: +324
irtyko 183,3K

irtyko

Użytkownik
Witam

dzisiejsza oferta na wieczór i noc wygląda skromnie ale wybrałem
1.
MIAMI.jpg
Miami w gazie 3 zwycięstwa z rzędu u siebie w tym dwa z ekipą Nationals , nie lubię grać trzecich spotkań , a zwłaszcza stawiać na 3 wygraną z rzędu
Historia spotkań tych ekip pokazuję że Miami nie pasuję drużynie Nationals i gospodarze lubią przejechać się po nich nawet 3 razy.
Dodatkowo w ekipie Miami wystąpi młody Eury Perez , nie można się w tym temacie rozpisać bo rozegrał dopiero 4 zmiany i w brew pozorom to może być atut bo będzie chciał pokazać się przed trenerem i da z siebie wszystko co najlepsze .
Jego rywalem będzie Trevor Williams , analizując jego mecze nie byłem wstanie wywnioskować nic konkretnego, lepsze mecze przeplatane z gorszymi, ale co zauważyłem te lepsze grał tylko na własnym boisku, na wyjazdach sobie nie radzi i jego ekipa traci dużo pkt
więc dziś zagram

Miami Marlins vs Washington Nationals
typ: 1 drużyna + 4,5 pkt ✅ wynik: 5-3
kurs: 2.05 STS

edit:
a jeśli stawiam dziś na nowicjuszy to zagram jeszcze
mets.jpg
1684423753571.png
a dla Tampy młody
taj.jpg
skupie się na Taj'u
rozegrał 3 mecze w których Tampa wygrała, pierwszy przeciwko Sox 9-7 później było Cincinnati 0-10 i 8-3 z Houston
Ten ostatni mecz rozegrał 25 kwietnia więc miał czas na odpoczynek , jego przeciwnik rzucał standardowo 5 dni temu dla tego jest to dla mnie plus no i samo to jaką drużyną jest Tampa, pierwsze miejsce w tabeli, zdecydowanie za wczorajszy mecz będą chcieli się odegrać a historia spotkań tych drużyn pokazuje że jak grać win to tylko z handi :)

New York Mets vs Tampa Bay Rays
typ: handi -1,5 Tampa Bay Rays ❌ wynik : 3-2
kurs: 2.35 STS

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +323
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Miałem odpuścić, ale zdecydwałem się jednak na Toronto. Mam nadzieję, że wyrównają serię. Na górce kanadyjczyków Berrios, który w ostatnich startach nie pozwolił na zdobycie więcej niż dwóch runów przeciwnikom, a ofensywa Toronto jak praktycznie co sezon groźna nawet bez Guerrero. Na przeciwko będzie rzucał Cortes, który zeszły sezon miał chyba nieco lepszy niż obecny, bo aktualnie ERA powyżej pięciu i ostatnie starty również nie zbyt udane, także trzymam kciuki za Toronto.

❌ Toronto ML @1,71 3/10 Unibet
 
Ostatnia edycja:
irtyko 183,3K

irtyko

Użytkownik
ja zagrałem Toronto under 9,5 w meczu po kursie 1,70 i dorzuciłem do kuponu Dodgers z handi -1,5
 
irtyko 183,3K

irtyko

Użytkownik
San diego Padres vs Boston Red Sox ✅ wynik: 1-6
typ: Boston
kurs/; 2.20 STS

Ciekawa oferta z dobrym kursem, według mnie przesadzony bo Sandiego ostatnio sobie nie radzi na własnym podwórku na 5 meczy 4 przegrane z czego 2 przegrane ostatnie z Kansas City usytuowanych 7 oczek niżej w tabeli.
sprawdźmy miotaczy
San Diego wystawia
snell.jpg
według mnie przeciętniaczek , grał przeciwko Dodgersom w przegranym meczy 4-2 gdzie ugrał ERA 4,5, i to dwa razy bo pare dni wczesniej przegrał z nimi 1-2 , jego staty z tych meczy nie porywają , jedyny wygrany mecz był przeciwko Cincinnati 8-3 ale czy był taka gwiazdą w tym meczu ? hmm według mnie nie ERA 5.2 i 1 HR
Chicago Cubs przejechało po nich 6-0 a on kończył mecz z ERA 5.4 1HR 5BB

w drużynie gości miotacz to :
paxton.jpg
jeden rozegrany mecz w tym sezonie 5 zmian 9xSO ERA 3.6 więc opierając się tylko na tym meczu za wiele nie poczaruję, ale postawie dziś trochę na przeczucie, jest mniej eksploatowany od Snella a że pokazał się w tym meczu z b. dobrej strony to dziś będzie chciał to powtórzyć a jak widać W55 do 33L lepiej wyglądają na tle przeciwnika i dziś w nocy będzie chciał dopisać pierwszy wygrany mecz do statystyk
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1309
irtyko 183,3K

irtyko

Użytkownik
Witam

Dziś cofne się w czasie do niedzielnego meczu
i jeszcze Chicago White Sox z Lucasem Giolito przeciwko młodemu dobrze zapowiadającemu się Hunter Brown z Houston Astors
staty Huntera W3 L1 rozegrane 39 zmian , 39 SO ERA 3.23, rozegrane dwa spotkania pomiędzy tymi zespołami, wynik 1-1 , myślę że Hunter dziś poprowadzi Astors do zwycięstwa
a konkretnie do Huntera , dziś zagra przeciwko Oakland i widzę ten mecz w postaci wygranej Houston, z kilku prostych powodów , Houston jest w gazie na 10 meczy wygrali 8 a Oakland jest jak lustrzane obicie na 10 meczy 2 wygrane 8 porażek , z czego ostanie 5 na wyjeździe to porażki i to z dużymi handi a Houston od 4 meczy u siebie nie przegrało
Miotacz Oakland to taki średniaczek więc nie daje powodów do tego że się postawią gospodarzom , w dodatku lubi tracić punkciki czego przeciwieństwem jest Hunter W4 L1 w tych 4 meczach jego przeciwnicy nie ugrali więcej jak 2 pkt !! więc dziś zagram win Houston

Houston Astors vs Oakland Athletics
1. typ: Houston -2,5 wynik: 3-2 Hunter dalej trzyma dobrą formę 6 zmian 9SO no i tylko 2 pkt ugrane przez Oakland

kurs 2.05 STS

nie gram underka na Oakland -3,5 ale myślę że więcej jak 3 pkt nie ugrają

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
jozzy22 600,1K

jozzy22

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
San Diego Padres (Wacha) - Boston RS (Kluber)

Typ: 1(-1.5) Kurs: 2.30

STS

Ja dziś atakuje handi ale jeśli ktoś chce coś do dubla to czysta 1 po 1.65
Cóż Padres ostatnio 4 porażki Najpierw z Kansas teraz z Bostonem więc wypada powiedzieć dość..
Dziś wystawiają Wachę który ma dać pewny i spokojny win i właśnie na to liczę bo kiedy jak nie teraz.
Rywal bez szału więc są sporę szanse
Ja w to wchodzę

Wynik: 7:0
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +944
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Zobaczmy co dzisiaj los przyniesie. Postawię na Rangersów. Lubię ich oglądać w tym sezonie. Dzisiaj zagrają u Pirates, którzy ładnie się zapowiadali na początku sezonu ale z początkiem maja wpadli w dołek i nie mogą się z niego za bardzo wygrzebać. Co jakiś czas przeplatają zwycięstwem serię porażek, ale dzisiaj przeciwko Duningwi będzie ciężko. Bilans 4-0 miotacza Rangersów. Radził sobie z lepszymi ofensywami niż ta z Pittsburgha. Poza tym natknąłem się na info, że Texas to jedna z najlepiej grajacych zespołów przeciwko praworęcznym miotaczom. Zobaczymy jak dzisiaj będzie radził sobie z pałkarzami gości Ortiz.

❌ Texas Rangers ML @1,76 3/10 Unibet

9,51
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +103
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom