>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami MLB 2023 - Major League Baseball

Status
Zamknięty.
irtyko 179,9K

irtyko

Użytkownik
@
irtyko
irtyko - czemu masz przegrana na powyżej 4.5 Cubs jak zdobyli 5 punktów ?
rano głowa nie pracowała na pełnych obrotach :)


jest oferta na Cubs więc dziś kolejna próba

Atlanta - Cubs. wynik 5-3 no i dostali czape
typ: Cubs i -9,5 pkt w meczu
kurs: 4.30
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +87
jozzy22 592,9K

jozzy22

Użytkownik
Odsapnąłem trochę i dziś znów próbuje

Chicago Cubs (-1.5) @ 2.85

Toronto Blue Jays (-1.5) @ 2.10

STS

Krótko - obaj miotacze dziś rozpoczynający mają zdecydowanie lepszy sezon od rywali dodatkowo Serie porażek tak więc rtpowo na przełamanie. Zobaczymy co z tego wyjdzie dzis
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +723
Baqu 903,1K

Baqu

Forum VIP
God damn Panowie powodzenia. Ja to widzę kompletnie inaczej, ale życzę wam wygranej bo ja się ostatnio nawygrywalem.

Dzisiaj wybierałem pomiędzy Marlins, Phillies i Braves. Wybor padł na:

🕰 01:20 Chicago Cubs (M Stroman) @ Atlanta Braves (A Smith-Shawver)

Atlanta Braves
@1.75 wynik 3:5

Dzisiejsi starterzy to:
Cubs: Marcus Stroman 10-8, 3.88 ERA, 1.25 WHIP - wyjazd ERA 3.82 WHIP 1.43
Braves: AJ Smith-Shawver 1-0, 4.57 ERA, 1.25 WHIP - dom ERA 3.35 WHIP 1.25

Cubs wygrali tylko 4 z ostatnich 10 spotkań w tym 3 ze słabiutkim Colorado.
Atlanta wygrała 5 z ostatnich 6 spotkań i widać, ze forma oraz chemia drużyny wróciła liczę na ich kolejne zwycięstwo nawet i z handi i uważam, ze kurs jest adekwatny do prawdopodobieństwa wygranej.

w bonusie:

🕰 00:36 Boston Red Sox @ Baltimore Orioles

Over 7.5
@2.08 wynik 0:2
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +549
Baqu 903,1K

Baqu

Forum VIP
dzisiaj cala masa ciekawych spotkań, aż nie wiadomo gdzie ręce włożyć ✋🤚

Dzisiaj wybierałem pomiędzy Detroit, Marlins, Baltimore, San Diego, Colorado +1.5, Milwaukee, Los Angeles, Houston i Seattle uff ! Wybór padł na:

🕰 01:05 Boston Red Sox @ Baltimore Orioles

Baltimore Orioles
@2.12

Najpewniejsze wydaje mi się dzisiaj San Diego i Los Angeles ale kursy niskie, bardzo kusiło Milwaukee i Colorado +1.5 - ale Baltimore w domu po 2.12 z będącymi w dołku czerwonymi skarpetami ? tak ja rozumiem Pivetta to bardzo dobry starter, aczkolwiek Orioles sa w gazie i maja moim zdaniem przynajmniej 50% szans na wygrana stad uważam iż kurs na gospodarzy to value.

1696025890555.png
w bonusie:

🕰 03:38 Oakland Athletics @ Los Angeles Angels

over 8.5 @2
 
Ostatnia edycja:
Baqu 903,1K

Baqu

Forum VIP
Baltimore pewne 1 miejsce przed playoff. Mogą odpoczywać. Dla mnie bez sensu ale oby trafnie :)
ale nie odpoczywają 🙃 równie dobrze możesz napisać ze Boston bez szans na play offs wiec po co maja grac i się starać tym bardziej na wyjeździe ? , ale graja :unsure::geek:

Boston ich łupał w dywizji latami, uwierz mi ze oni to pamiętają i wyjdą na stadion z chęcią wysokiej wygranej.
 
irtyko 179,9K

irtyko

Użytkownik
kibic-zwierze napisał:
Baltimore pewne 1 miejsce przed playoff. Mogą odpoczywać. Dla mnie bez sensu ale oby trafnie :)
ale nie odpoczywają 🙃 równie dobrze możesz napisać ze Boston bez szans na play offs wiec po co maja grac i się starać tym bardziej na wyjeździe ? , ale graja :unsure::geek:

Boston ich łupał w dywizji latami, uwierz mi ze oni to pamiętają i wyjdą na stadion z chęcią wysokiej wygranej.
jesień to i mecz senny ;p nie oglądałem skrótów ale chyba ten HR Meansa ustanowił wynik , ale Baltimore lubi też po serii ładnych wygranych złapać trochę zadyszki , ja to chyba w over w kolejnym meczu zagram , a jeśli Gibson dziś nie zagra to może być druga porażka ale zobaczymy

Ciekawszy mecz był na boisku St. Louis ;p wynik 2:19 dla Cincinnati
 
Baqu 903,1K

Baqu

Forum VIP
jesień to i mecz senny ;p nie oglądałem skrótów ale chyba ten HR Meansa ustanowił wynik , ale Baltimore lubi też po serii ładnych wygranych złapać trochę zadyszki , ja to chyba w over w kolejnym meczu zagram , a jeśli Gibson dziś nie zagra to może być druga porażka ale zobaczymy

Ciekawszy mecz był na boisku St. Louis ;p wynik 2:19 dla Cincinnati
dokładnie, Means całkiem niezłe spotkanie, aczkolwiek ofensywna zawiodła.

Cincinnati to w ogole farciarze 17 hitow a 19 punktów, zobacz Atlanta tez 17 hitow a punktów 6 i przegrali mecz 🙃 piękno tego sportu !

bUg macher tym razem mial szczescie z 3 spotkan ktore mialem na danie glowne oczywiscie jedyne nie weszlo ktore zagralem - bywa :)

nie rozumiem tylko czemu Milwaukee wygrało przecież o nic nie graja - kibic-zwierze kibic-zwierze czekam na wyjaśnienia ! ;-)

btw w Seattle tak pizgało ze zawodnicy Texasu już grubo poubierani 🥶

polecam zobaczyć piękny grand slam Crawforda 5:50


🔥HOLY SMOKES ! 🔥
 
irtyko 179,9K

irtyko

Użytkownik
Oj tam każda taktyka w MLB jest dobra , tu sensownych wyników nie ma ;p zwłaszcza w pewniakach ;p dziś według mnie Cubs i Cincinnati warto pograć
Cubs z jednego powodu... zagra Wicks , młody przerwie tą serię porażek , w ostatnim meczu zaliczył 2 HR a i tak wygrali 4-3 a Milwaukee wystawi Lauera miotacza który w 3 ostatnich meczach zalicza 7 HR to powinno wystarczyć Cubs pozamiatać w tym meczu

Cubs - Milwaukee ✅ wynik 10-6
typ: Cubs handi -1,5
kurs: 2.60 STS

Cubs - Milwaukee✅
typ: Cubs + 4,5 pkt w meczu
kurs: 2.20 STS

Cubs - Milwaukee
typ: Milwaukee - 4,5 pkt w meczu
kurs: 1,70 STS
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +694
Baqu 903,1K

Baqu

Forum VIP
Oj tam każda taktyka w MLB jest dobra , tu sensownych wyników nie ma ;p zwłaszcza w pewniakach ;p
dokładnie ! przecież wspólnie mamy jeden cel, stad moje pytanie o święty gral który zdobył Pan obiektywny.

fakt fakem Twoj typ wyglada az za dobrze, a sam wiesz co sie wtedy dzieje ;)

S spider-official - typ tylko dla Ciebie poniżej kolego !

🕰19:10 Cleveland Guardians @ Detroit Tigers

@1.93 wynik 0:8

1696091571776.png

McKenzie ma całkiem niezły bilans przeciwko Tigers 3W-1P z 0.93 ERA w sześciu startach.

rok temu po prostu zmiótł ich z boiska MLB Tigers vs Guardians Box Score - Jul 14, 2022 (covers.com)

Wczorajszy mecz wygrało Cleveland 7:5

Vest to reliever wiec pewnie narzuci max 2 inningi i ktoś go zmieni.

kursy wyrównane z lekkim wskazaniem na gości, maja minimalnie większy % wygranej z którymi kompletnie się zgadzam stad biorę faworytów.

Based on the projections, the Guardians are favored to win this game with a 53% win probability, while the Tigers have a 47% chance of winning. The implied win probability from the current moneyline odds also suggests a close game, with the Guardians slightly favored at 52%.
 
Ostatnia edycja:
Baqu 903,1K

Baqu

Forum VIP
Ja Cie bardzo przepraszam irtyko irtyko , oczywiście masz racje co do SP obu ekip i nie ma co tu wchodzić w polemikę, aczkolwiek ja tu widzę wygrana gospodarzy.

Cubs niby jeszcze walczą i maja teoretyczne szanse na PlayOffs, a Brewers już tak na prawdę graja na totalnym luzie i spontanie.

Ja oceniam szanse Brewers 50 na 50 stad kurs powyżej 2 biorę a pocałowaniem reki.

🕰 01:10 Chicago Cubs @ Milwaukee Brewers

Milwaukee Brewers
@2.12 wynik 10:6


w bonusie:

01:10 San Diego Padres @ Chicago White Sox

Under 8.5 @2.02 wynik 6:1
 
Ostatnia edycja:
irtyko 179,9K

irtyko

Użytkownik
Ja Cie bardzo przepraszam @
irtyko
irtyko , oczywiście masz racje co do SP obu ekip i nie ma co tu wchodzić w polemikę, aczkolwiek ja tu widzę wygrana gospodarzy.
ja grałem na Cubs z powodu Lauera
Lauera miotacza który w 3 ostatnich meczach zalicza 7 HR to powinno wystarczyć Cubs pozamiatać w tym meczu
w tym spotkaniu dorzucił 3 HR , 9 hitów i 4 BB ;p i to w zaledwie 4 zmiany , ale też błędy Wicka dały im te 6 pkt
 
Baqu 903,1K

Baqu

Forum VIP
ja grałem na Cubs z powodu Lauera


w tym spotkaniu dorzucił 3 HR , 9 hitów i 4 BB ;p i to w zaledwie 4 zmiany , ale też błędy Wicka dały im te 6 pkt
jak zawsze miałeś nosa ;-) lepiej powiedz co na dzisiaj pichcisz, ostatnie spotkania sezonu regularnego aż płakać mi się chce 🥺

dzisiaj już O/U nie będę grał, zakończyłem ostatnia progresje z zyskiem.

milo by było gdybym również zakończył dzisiaj ML gdyż nie lubie grac Playoffs.

Kusza mnie znowu dzisiaj Milwaukee, na oku Detroit, Mets, Cardinals. Czas na analizę…
 
irtyko 179,9K

irtyko

Użytkownik
Ja dziś bez analizy , ostatnia wrzutka przed playoff

Milwaukee - Cubs
typ: Cubs
kurs: 2,04 BetClic

Arizona - Houston
typ: Arizona
kurs: 2,49
 
Ostatnia edycja:
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
Detroit Tigers - Cleveland Guardians
Detroit Tigers @ 1.74
Betfan (y) (y) 5-2


Eduardo Rodriguez (Detroit) vs Lucas Giolito (Guardians)

Ostatni mecz pałkarza Detroit Tigers - Miguela Cabrery w MLB, cały stadion udekorowany i będzie specjalna oprawa.
Rodriguez ostatnio forma przeplatana, ale w ostatnich spotkaniach z Guardians forma solidna - oddał 4 ER w ostatnich 28.2 rzuconych inningach przeciwko ekipie z Cleveland. W tym sezonie dwa zwycięstwa.

Giolito w karierze przeciwko Tigers bilans W-L 6-7, ERA 4.63 , WHIP prawie 1.30.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +791
Baqu 903,1K

Baqu

Forum VIP
Ja dziś bez analizy , ostatnia wrzutka przed playoff

Milwaukee - Cubs
typ: Cubs
kurs: 2,04 BetClic

Arizona - Houston
typ: Arizona
kurs: 2,49
Miałem grac Brewers ale po informacji iż Cubs maja wystąpić bez najlepszych graczy kursy poleciały i teraz to nie ma sensu, także powodzenia jak zawsze.

🕰 21:05 Cincinnati Reds @ St. Louis Cardinals

St. Louis Cardinals
@2.12 wynik 4:3

1696184659309.png

Z mojej analizy wynika, ze to spotkanie 50 na 50 stad w tym momencie jak zawsze biorę wyższy kursy i się modle ;-) 🙏📿

pamiętacie ze dzisiaj wszystkie mecze na MLB.com za darmo !

grzesio grzesio - dzisiaj również ostatni mecz Terrego Francony także Guardians tez na pewno będą chcieli dla niego wygrać.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +127
irtyko 179,9K

irtyko

Użytkownik
Arizona ładnie zaczyna w pierwszym inningu przegrywa 0-4 ;p podobnie jak Atlanta ;p a chciałem grać na Washington , ale jeszcze przez 8 zmian wiele może się zmienić
 
Baqu 903,1K

Baqu

Forum VIP
Ja oglądam mecz w STL i po pierwszym inningu nieźle jaja. Najlepszy zawodnik CIN - Votto rzucił się do sędziego i zaczął się z nim kłócić o jeden strike. Facet go z miejsca wywalił. Mega dziwna sytuacja.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom