>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Mistrzostwa Europy Mężczyzn - Serbia 15-29.01.2012

Status
Zamknięty.
unicaja 9,3K

unicaja

Użytkownik
Przejrzałem sobie dość intensywnie ofertę buków na jutrzejszy dzień w Serbii. I wypatrzyłem dwie moim zdaniem perełki na jutrzejsze spotkania. Na początek powiem że niezwykle pozytywnie zaskoczył mnie w tym elemencie bwin, który nie dość że ma niezwykle szeroką ofertę na mecze to jeszcze pokusił się o linie na zawodników. Ale o tym już poniżej.
Ivan Cupić over 4.5 @1,6
Taka linia na skrzydłowego Hrvatskiej ???? Coś tu nie gra, tobet ma o jedną wyżej (over 5.5 po @1,65 ???? ) i też bym zagrał overa. A tu mamy o jedną bramkę mniej potrzebną do szczęścia. Świetny turniej Ivana, gra tu zdecydowanie pierwsze skrzypce w ekipie trenera Goluzy. Zdobył do tej pory 32 gole (na 43 próby, 74% skuteczności) co daje mu szóstą lokatę wśród najlepszych strzelców całej imprezy - notabene wspólnie z Duńczykiem Hansenem. Co ważniejsze Ivan praktycznie nie myli się z rzutów karnych - pod tym względem 19/21 czyli 90% skuteczności. Wg oficjalnej strony mistrzostw Cupić osiągnął w dotychczasowych spotkaniach średnią 5.3 bramki na mecz. Ale wydaje mi się że jest tu mały chochlik z tej przyczyny iż brane jest pod uwagę 6 spotkań a przecież w ostatnim meczu II rundy Ivan cały czas siedział na ławce. A zatem te 32 bramki powinniśmy dzielić nie przez 6 jak widzę że jest to czynione, lecz przez 5 i wówczas mamy średnią 6,4/mecz dla Ivana. Jeszcze jedna rzecz na którą warto zwrócić uwagę. Przeciwko Serbom sędziowie podyktowali póki co 23 karne czyli prawie 4 na jeden mecz. Myślę że mniej więcej tyle prób dostanie Ivan jutro. Pamiętajmy że to mecz półfinałowy, mecz walki, gdzie ostrych a czasem nawet brutalnych spięć z cała pewnością nie zabraknie. Wg mnie całkowicie nieudolna próba bwin ale mnie to nie martwi, wprost przeciwnie nawet :cool:.
Marko Vujin over 3.5 @1,65
Hehe, a tu już w ogóle łapię się głowę. Cztery brameczki linią dla Marko... Dobre sobie. Ale po kolei, gwiazdę Veszprem opisywałem już w początkowych postach tematu więc sobie daruję powtórkę. Vujin aktualnie druga (po Iliciu) strzelba trenera Vukovicia z dorobkiem 21 goli piastuje dość odległe bo dopiero 21 miejsce w klasyfikacji strzelców (średnia 3.5). Ale ale... Pamiętajmy że 2 spośród tych dotychczasowych spotkań Marko zakończył bez gola na koncie. Przeciw Słowacji to w ogóle nie biorę tego meczu pod uwagę bo był to mocniejszy trening dla Serbów i takie tez nastawienie Marko. Można zatem powiedzieć że te 21 goli rozgrywający MKB zdobył w zaledwie 4 pojedynkach. Tak jak już wspomniałem, Sebów ciągnąć będą jutro Vujin z Iliciem ale to wiadomo było przed samym turniejem. Zwróćmy uwagę na jedną statystykę, mianowicie chodzi mi o rzuty karne. Serbowi egzekwowali je 15 - krotnie z czego aż 11 razy Ilić. Tylko 4 miał Marko dotychczas. Zatem można założyć że rozpocznie jutro rzucanie Momir. Ale jakiego ma rywala po drugiej stronie. Mirko Alilović to fachowiec nie lada pod tym względem - w serbskim turnieju już odbił 5/16 karnych. Jego zmiennik Venio Losert 3/13. Naprawdę, specjaliści to nie lada także pod tym względem. Myślę że kwestia czasu to pomyłka Ilicia i wtedy zmieni go Vujin przy karnych. Reasumując, 4 gole powinien Marko rzucić z palcem w... Wiecie w czym zresztą :razz:. Wg mnie ta linia to nieporozumienie, które spróbuję wykorzystać.
Poza tym bardzo fajne wydają się być:
Hans Lindberg over 3.5 @1,72
Mikkel Hansen over 4.5 @1,65
Ktoś musi ciągnąć Dunów jutro. Martwi mnie ostatni mecz Wilbeka i jego chłopaków bo Hansa zastąpił prawie przez całe spotkanie Sven Hansen i nie wiem jak to interpretować. Czy coach Hamletów był tak pewien wygranej ze szlajającymi się po barach noc przed meczem Szwedami czy Lindberg zmaga się tu z jakimś urazem. Po prawdzie nie wychwyciłem takiego faktu w poprzednich meczach Danii a więc traktuje to jako zabieg taktyczny. Jutro już powinien Hans grać i to grać dużo. Linia niewysoka jak na jego umiejętności i powinien ją spokojnie pokryć. Podobnie jak Hansen zresztą ale ten ma tak rozregulowany celownik na tym turnieju że strach coś przewidywać w jego przypadku. Jednak już teraz ciężar odpowiedzialności nieporównywalny z poprzednimi pojedynkami. Przy dobrym dniu Mikkel te 5 może rzucić w pierwszych 30 minutach a co dopiero w całym meczu.
Wszystkie kursy prosto z bwin. O odpoczynku Lindberga ze Szwedami
http://www.tv2fyn.dk/article/337256:Hans-Lindberg-er-baenket-til-Sverige-kamp

 
power30 18K

power30

Forum VIP
First Goalscorer - Group of 3
Kiril Lazarov 2,25
Dragan Gajič 2,55
Naumce Mojsoski 3,75

Dość ciekawą ofertę wystawił Tobet. Lazarov to niekwestionowany lider i playmaker Macedonii. Jest jak na razie niekwestionowanym liderem reprezentacji z Bałkanów i w każdym meczu strzela dużo bramek. Prawdopodobnie jutro przypieczętuje sobie tytuł najskuteczniejszego zawodnika turnieju, gdyż liczący się jeszcze Hansen i Cupić tracą aż 21 bramek. Fakt mają o dwa mecze więcej, ale nie sądzę aby mogli to nadrobić. Lazarov średnio na mecz zdobywa ok 9 bramek. Macedończyk jest świetnym egzekutorem rzutów karnych, czego dowodem są 20/24 strzelonych. Potrafi sobie znaleźć miejsce do rzutu i rzadko kiedy schodzi ze swojego poziomu.
Wracając do typu to Gajić to również najlepszy strzelec Słowenii i zarazem jest drugi w klasyfikacji, tracąc aż 9 bramek. Słoweńcy są bardzo bramkostrzelną drużyną na tym turnieju, ale również stracili dość dużo bramek w defensywie. Gajič będzie mial nie lada problem z wyprzedzeniem Lazarova, gdyż w bramce Macedończyków świetnie spisuje się Petre Angelov. Nie sądzę, aby Naumce Mojsoski zdobył więcej bramek od wymienionej dwójki. Sądzę, że spisujący Lazarov bez problemów będzie miał więcej bramek od Gajićia
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Wszystko fajnie, tylko to nie jest zakład na to, czy z tej wymienionej trójki ktoś rzuci najwięcej bramek. tylko który z wymienionej trójki zdobędzie gola jako pierwszy.\
 
marcelinho12 1,3K

marcelinho12

Użytkownik
Macedonia - Słowenia 1 1.85 Expekt 4/10 ✅3,4j

Z tej pary bardziej przekonała mnie do siebie Macedonia. Wydają się być drużyną bardzo zgraną, potrafiącą przycisnąć przeciwnika co pokazali choćby w meczu z Polską. Mam wrażenie że brakuje im trochę pod względem fizycznym do najlepszych ale Słowenia na pewno nie będzie wygladac dużo lepiej. Myślę że Macedonia wygra co najmniej dwoma bramkami.

Serbia - Chorwacja 2 2.05 Expekt 6/10⛔

O tym meczu można by dużo napisać. Ale ja postaram się przedstawić to co najważniejsze. Gdyby to był mecz na neutralnym gruncie to kursy napewno byłyby całkiem inne. Turniej jednak odbywa się w Serbii, a jak wiadomo gospodarzom pomagają nie tylko ściany, ale i sędziowie. Dlatego żeby wygrać z Serbami trzeba być od nich wyraźnie lepszym, bo wynik oscylujący wokół remisu może się dla gości źle skończyć, niekoniecznie słusznie. Jednak moim skromnym zdaniem Chorwaci to solidny, poukładany i doświadczony zespół, który poradzi sobie z taką presją i wyjdzie na mecz od początku bardzo zmotywowany. Wydaje mi się że pierwsza połowa zakończy się wynikiem zbliżonym do remisu, ale po zmianie stron to goście obejmą prowadzenie i już do końca go nie oddadzą. Jak dla mnie typ dnia.

Hiszpania - Dania

Jak dla mnie typowy no bet. Według mnie tutaj szansę są 50/50 dlatego nie podejmuję się typowania tego spotkania.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Z racji że mam trochę więcej wolnego czasu postanowiłem zagrać na zdobycze bramkowe poszczególnych zawodników i wybrałem takich oto dwóch panów:

Kiril Lazarov over 7,5 1,57 Tobet 8bramek✅

Bez wątpienia jest to lider zespołu Macedonii. Rzuca ze skutecznością 55%.Do tej pory zdobył 53 bramki. Na lini 7 metrów:20/24.I praktycznie tylko On rzuca karne co daje Mu już w meczu 3-4 bramki z karnych.Dal porównania kolejny zawodnik ma tylko 21 bramek na koncie widać jakim liderem w zespole jest Kiril Lazarov. Dzisiaj w tak ważnym meczu uważam,że podała zadaniu i pociągnie zespół do zwycięstwa i zdobędzie ok 10 bramek.

Ivan Čupić over 5,5 1,65 Tobet

Kolejny zawodnik na którego gram to zawodnik reprezentacji Chorwacji.Ten zawodnik również w swojej reprezentacji rzuca karne z bardzo dobra skutecznością19/21.Do tego średnia bramek w meczu wychodzi trochę ponad 5,2.Unicaja dobrze napisał że liczone są wszystkie emcze a jak wiemy w jednym grał bardzo mało. Dzisiaj licze na dobry mecz tego zawodnika i że ten over wejdzie.
Pozdrawiam RADULA
 
unicaja 9,3K

unicaja

Użytkownik
Dwie kolejne propozycje ode mnie wprost z Fortuny.
Dania-Hiszpania PF over 7.5 rzutów karnych @1,7
Dotychczas Duńczycy rzucali 24 razy z siódmego metra, podczas gdy Hiszpanie aż 38-krotnie. Łącznie zatem w meczach z udziałem obu siódemek padły aż 62 karne co daje nam średnią ponad 10 na mecz. Rok temu opisywałem nawet pod tym względem spotkanie tych ekip z tego co pamiętam (ale szukać nie zamierzam). Wówczas, jeśli mnie pamięć nie myli wynik w karnych wyniósł 1:8 na rzecz graczy z Półwyspu Iberyjskiego. Myślę że wobec tak wielkiej stawki pojedynku walki zabraknąć nie może a w obu drużynach ma się kto przepychać na kole. Czy to Rene Toft Hansen czy Aguinagalde potrafią się znakomicie ustawiać i fauli na nich nie zabraknie. Linia jak najbardziej przystępna.
adqs: http://forum.bukmacherskie.com/f33/mistrzostwa-swiata-w-pilce-recznej-mezczyzn-szwecja-2011-a-52310-12.html#post2080569
Kto więcej karnych:
Serbia - Chorwacja 2 @2,05
Serbia do tej pory zaledwie 15 siódemek, Chorwaci prawie 10 więcej bo aż 24-krotnie rzucali w ten sposób na bramkę przeciwnika. Dziwię się że ktoś taki zakład wystawił to raz a dwa że zaproponował na Hrvatską taki a nie inny kurs. Nic tylko spróbować zagrać w zgodzie ze statystykami :cool:.
Z powyższym typem na over w pierwszym półfinale mamy ako dubelka @3,49
Również podobają mi się linie overowe na liczbę dwuminutowych kar w obu półfinałach. Mamy linię 7.5 wykluczeń, która powinna zostać pokryta biorąc pod uwagę stawkę spotkań i walkę jaka musi się w nich rozegrać.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
No cóż, kapitalne emocje nas dziś czekają w Belgradzie, bałkańskie kamandy staną naprzeciw siebie. W Przeglądzie Sportowym bardzo ciekawy wywiad z Bogdanem Wentą, w którym w bardzo ostrych słowach wypowiada się o układach. No i jak już jesteśmy przy układach to bardzo dziwi to o czym Bogdan mówi, że Szwedzi przed meczem z Danią nie zrobili żadnej rozgrzewki, że Serbowie otwarcie zapowiadali porażkę z Macedonią, no niestety. Ja dziś liczę na Chorwatów, atmosfera wspólnej nienawiści na ulicach Belgradu jest bardzo widoczna, ale jednak wyżej stawiam jako zespół Chorwatów. Najmniej bramek w dotychczas rozegranych meczach zdobyli właśnie Serbowie, toteż ja zbytnio cudów się po nich w ataku nie spodziewam, pogromu nie będzie. Niemniej taki mecz i to w 1x2 to tylko live, mamy już pewien ogląd sytuacji i pewnie lepsze kursy. Ja po ok. 2.50 zamiaruję złapać Chorwatów
Pierwszy półfinał to już spory no-bet, jednak jeśli miałbym wybierać to zapewne poszedłbym w stronę chłopców Ulrika Vilbeka. Jednak ich forma rośnie z każdym meczem, dodatkowo z Hiszpanami gra się im dość dobrze.
No a jak przedmeczowe bety, to tu kilka propozycji.
Słowenia over 27 @ 1.85 Tobet
Słoweńcy grają naprawdę dość radosny handball, wspaniała druga linia, jak dla mnie najlepszy plejmejker na turnieju Uros Zorman, mocne skrzydła i partnerzy dla Urosa. Mają Spilera, mają Dolenca i żałować można tylko, że nie grają już tacy weterani jak Vugrinec czy Pajovic Ale ja twierdzę, że Macedonia nie ma takiej obrony jak np. Chorwacja, a tejże Chorwacji Słoweńcy rzucili 29 bramek. No wiadomo, że dziś wysoka stawka meczu i tak dalej, ale ja jednak nie faworyzowałbym Macedończyków, a już na pewno nie sugerowałbym się ich wynikiem z Polską czy Serbią, bo co te dwie drużyny przeciwko Macedonii zagrały (Polska) i co nie zagrały (Serbia), to jest po prostu trudno to jakoś porównywać czy ustalać jako punkt odniesienia. Ja trzymam kciuki za Słoweńców, którzy od Macedonii mają lepszych zawodników na każdej pozycji prócz prawej połówki. A jednak Borko Ristovski to nie jest bramkarz dla inteligentnych i wyrachowanych: Gajicia, Zviżejów, Urosa.
 
spidermms 0

spidermms

Użytkownik
Ja myślę nad obstawieniem na over 45,5 w meczu Serbia - Chorwacja - kurs 1,80. Jest to stosunkowo niski próg do osiągnięcia. Chorwaci w każdym swoim meczu do tej pory na tych mistrzostwach by ten handi pokryli. Z drugiej strony mecze Serbów są bardzo mało bramkoszczelne, i oscylują w sumie punktów ponad 40 lecz poniżej 45. Pomimo wszystko będzie to półfinał, walka będzie zacięta. Będą emocje - będą błędy - będą kontrataki i więcej prosto zdobytych bramek.

46 goli to naprawdę niewiele, jednak przydał by mi się głos poparcia lub obalenia tego co napisałem, bo mam zamiar obstawić sporą sumkę na ten bet. Także co o tym myślicie ?
 
K 32

kefol

Użytkownik
Ja osobiście bym nie ruszał. Wysoka stawka to zawsze pełna mobilizacja w obronie i ostra gra. Drużyny będą szanować piłkę, a jak wspomniał Wentyl Serbom pozwala się bardzo długa kombinować akcję (taki przywilej gospodarzy).
Osobiście stawiam na Hiszpanów z handi -1. Nie umiem powiedzieć dlaczego, ot takie przeczucie.
 
marcelinho12 1,3K

marcelinho12

Użytkownik
Ja myślę nad obstawieniem na over 45,5 w meczu Serbia - Chorwacja - kurs 1,80. Jest to stosunkowo niski próg do osiągnięcia. Chorwaci w każdym swoim meczu do tej pory na tych mistrzostwach by ten handi pokryli. Z drugiej strony mecze Serbów są bardzo mało bramkoszczelne, i oscylują w sumie punktów ponad 40 lecz poniżej 45. Pomimo wszystko będzie to półfinał, walka będzie zacięta. Będą emocje - będą błędy - będą kontrataki i więcej prosto zdobytych bramek.

46 goli to naprawdę niewiele, jednak przydał by mi się głos poparcia lub obalenia tego co napisałem, bo mam zamiar obstawić sporą sumkę na ten bet. Także co o tym myślicie ?
Ja też o tym myślałem i pewnie się na to skuszę tylko jeszcze chwilke poczekam bo kursy rosną: w pinnacle 2.09. Jednak na pewno nie za grubo bo to jednak Serbia, ale z drugiej strony to półfinał. Jak coś to zagram 4/10✅ i zobaczymy co z tego wyjdzie. ✅+4.36j
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Cupic i Hansen (over 4.5) @ 2.4 Bwin
Dwaj liderzy swoich kadr, jednak coby nie powiedzieć to Hansen nie błyszczał w I fazie grupowej, czego efekty w postaci zaledwie dwóch punktów ze Słowacją widzieliśmy. Teraz Mikkel już gra swoje, i ciągnie team do przodu. Ja spodziewam się, że rzuci koło siedmiu bramek, bo jest z meczu na mecz coraz lepszy a jeśli chodzi o liczbę rzutów to jest ona ogromna. Dodatkowo Hombrados to nie jest spec jeśli chodzi o bronienie takich bomb, jestem spokojny o ten typ, myślę, że te 12-13 rzutów Mikkela to pewnik, a niezdobycie pięciu bramek przy takiej liczbie rzutów to kalectwo
Cupic wg mnie tu powinien znowu być najskuteczniejszym strzelcem Chorwacji, jest niesamowicie skutecznym graczem, i ze skrzydła i z linii siedmiu metrów, przy takim wzroście co zresztą zrozumiałe do kontry biega w tempie myśle nieosiągalnym nawet dla Nincevica. Manojlovic w pojedynkach z Igorem Vorim stoi IMO na przegranej pozycji, zresztą tak jak pisze Unic, serbscy bramkarze mieli okazję sprawdzać się z rywalami na siódmym metrze aż 23 razy. Dodatkowo w razie ewentualnej pomyłki myślę, że Cupic stanie na siódemce po raz drugi, taka skuteczność (19/21) to jest po prostu niesamowita
Dlaczego nie gram Vujina? Mam go jako topscorera Serbów, to jest bardzo ważny bet więc sobie tu jego over odpuszczę. Niemniej nie powinien dziś dać pupy i być może wyprzedzić Momira w walce o serbską koronę króla strzelców. Bomby Vujina sprawią Miro Aliloviciowi najwięcej problemów, myślę, że większość o tym wie
Eggert over 3.5 @ 1.72 Tobet
Pierwszy wykonawca duńskich rzutów karnych, co mnie trochę martwi to na pewno to, że jest jeszcze taki ktoś jak Lars Christiansen i on też może dziś trochę pograć. Jednak ja myślę, że Eggerta dziś wystawi Vilbek. Koleś ma niesamowity gaz, a kontra to jest coś naturalnego u Duńczyków. No nie potrzeba cudów by te kontry poszły, wystarczy obrona Landina, taki już jest &quot;system&quot;, że pół sekundy po rzucie z połówki Eggert jest na 10-11 metrze i mknie niczym pociąg do kontry 2 takie sytuacje i 2 rzuty karne wystarczą do pokrycia overa, zatem ja jestem o niego spokojny.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Pilka reczna mistrzostwa europy 20-15 27.01.2012
Serbia - Chorwacja
typ; -3.5 bramki Chorwacja
3.70
bet365
Analiza
Dziś w spotkaniu polfinalowym turnieju mistrzostw europy pilkarzy recznych dojdzie do &quot;swietej wojny&quot; pomiedzy gospodarzami turnieju, serbia i chorwacją. Nieznacznym faworytem bukmacherow jest reprezentacja Chorwacji, ktora na swoim koncie ma duzo wiecej sukcesow od Serbii, szczegolnie w ostatnich latach. Trener polskiej reprezentacji, Wenta, powiedzial, ze Serbowie to nie jest reprezentacja na medal i ja sie z tym zgadzam, dodal rowniez ze Serbia, gdyby nie byla gospodarzem, odpadla by wczesniej. Popatrzmy na Szwecje, ktora u siebie w ms byla blisko medalu,tutaj praktycznie nie odegrala zadnej roli. Serbowie rowniez w ostatnich latach nie osiagneli niczego szczegolnego i mysle, ze tutaj ich przygoda z mistrzostwami(zostanie im mecz o 3 msc. ) dobiegnie konca. Chorwaci przegrali na tych mistrzostwach tylko z Hiszpania. Z meczu na mecz Chorwaci wygladaja jednak coraz lepiej, z Francuzami zagrali juz na odpowiednim poziomie i pewnie pokonali Trojkolorowych. Chorwacka ekipa duzo lepiej w moim odczuciu wyglada na papierze i uwazam, ze to oni znajda sie w finale mistrzostw.
 
belchior89 269

belchior89

Użytkownik
EHF Euro 2012 - Typy długoterminowe


1) Chorwacja: TOP 4 @ 2.00
2) Finishing Position: Polska - Россия: Polska @ 1.80

3) Tournament Topscorer: Iceland - Guðjón Valur Sigurðsson @ 1.75
4) Tournament Topscorer: Germany - Uwe Gensheimer @ 2.50
1) ✅
2) ✅
3) ✅
4) ✅
Typy długoterminowe miodnie. Mam nadzieję, że ktoś skorzystał ;)
Dzisiaj wiele już zostało napisane. Ja moge tylko potwierdzić, że over Cupica i Hansena wygląda elegancko. Odradzam jakiekolwiek granie na zwycięzce półfinału. Oba mecze nie mają faworyta. Polecam gre na LIVE. Liczę, że Serbowie dobrze zaczną i złapię dobry kurs na Chorwatów. Szykuje się niezła wojna. Enjoy :!:
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
bukszpanns 68

bukszpanns

Użytkownik
No dawno się nie udzielałem w temacie piłki ręcznej... ostatnia spora aktywność była rok temu podczas MŚ w Szwecji, więc... powracamy ze snu zimowego ;) Dzisiejsze mecze półfinałowe zapowiadają się bardzo ciekawie, bałkańska bitwa oraz hiszpańsko - skandynawski pojedynek. Z moich typowań przedturniejowych 3 na 4 drużyny doszły do 1/2 z tych co typowałem, a mianowicie Serbia,Hiszpania,Dania. Gospodarze turnieju w składzie, których znajduje się znakomicie rozpoznawany na &quot;polskim podwórku&quot; Rastko Stojković(Vive) pokazują, że atut własnego boiska oraz kibice mają ogromne znaczenie. Wrzawa w halach, na których swoje mecze rozgrywają Serbowie robi wrażenie.

Dania - Hiszpania Typ: 2 17:45
Hiszpania, czy Dania oto jest pytanie, przed turniejem ślepo stawiałbym na Duńczyków w takim spotkaniu, jednak przebieg Euro weryfikuje moje poglądy i jednak stanę w tym pojedynku po stronie Hiszpanów. Duńczycy od początku mistrzostw zawodzili i przebojem wdarli się do 1/2 finału, forma zwyżkowa, jednak czy to starczy na równo grających od początku turnieju Hiszpanów? Duńczycy awans do półfinału zawdzięczają głównie bramce w ostatnich sekundach Lindberga w meczu z Macedonią, który z resztą w tym spotkaniu zdobył 8 goli oraz Hansenowi zdobywcy 12 goli. Hiszpanie natomiast kolejno odstawiali swoich rywali, remisując tylko z Węgrami. Pojedynek ten zapowiada się interesująco głównie ze względu na bramkarzy obu drużyn. Po stronie Duńczyków Landin(oraz Cleverly - Vive Kielce) , po stronie Hiszpanii Sierra(oraz Hombrados).
Moje typy na to spotkanie:
Dania - Hiszpania 2 (1.90)
Hiszpania powyżej 13 goli 1 połowa (1.85)
Hansen powyżej 5.5 goli (1.85)
Lindberg powyżej 4.5 (2.06)

Kursy: Betsson


Na Serbia - Chorwacja typy podam później... w edycji tego postu.
 
marko87 214

marko87

Użytkownik
17:45
Dania-Hiszpania 1(moneyline) 2,15 Bwin
Po emocjonującym spotkaniu o 5-te miejsce czas zacząć grę o medale. Pierwszy półfinał, w którym Dania zmierzy się z zespołem Hiszpanii, który w Serbii nie zaznał jeszcze goryczy porażki. Buki faworyzuja ekipe z Płw. Iberyjskiego. Dla mnie faworytem jest tutaj ekipa Danii, która rozkręca się z meczu na mecz. Dodatkowo bilans gier obu ekip zdecydowanie przemawia za Duńczykami, którzy wszystkie ostatnie mecze w wielkich imprezach typu ME i MŚ rozstrzygali na swoja korzyść. Co prawda mecz meczowi nierówny, ale ja decyduje się na postawienie na zespół Danii, który szczęśliwie znalazł sie w najlepszej czwórce ME.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
belchior89 269

belchior89

Użytkownik
How many goals will Marko Kopljar (CRO) score :?:
Over 2.5 @ 1.95 bwin ✅
7 bramek :!:

Wygląda na to, że Kopljar wyjdzie dzisiaj w pierwszym składzie. Świetny mecz z Francją potwierdza, że dla Marko zdobycie 3 bramek w meczu to pikuś. Wszystko zależy od dyspozycji dnia dwóch prawych rozgrywających Hrvatskiej. Jeżeli Kopljar dobrze zacznie, pokrycie overa będzie dla Niego jak bułka z masłem. Nawet gdyby coś poszło nie tak, Buntić nie wytrzyma kondycyjnie trudów całego spotkania. Goluza w każdym meczu daje pograć obu. Na tym turnieju więcej na parkiecie przebywa zawodnik z Zagrzebia:
Buntić 2h 24 min
Kopljar 3h 30 min

Kopljar częściej gra w obronie ale jednak moim zdaniem, ostatni mecz stawia Go w lepszej sytuacji jeśli chodzi o pierwszy skład Chorwatów.
Polecam :!:
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
marko87 214

marko87

Użytkownik
Chorwacja-Serbia 1(moneyline) 1,75 Bwin
Znamy już pierwszego finalistę. Teraz czas na drugi półfinał i spotkanie Chorwatów z gospodarzami Serbami. Serbia z pewnością żeby nie grała na własnych śmieciach nie zaszłaby tutaj tak daleko. Nie jest to ekipa ze światowej ścisłej czołówki. Pukają do jej bram jednak nie jest to jeszcze ten sam poziom. Stawiam na doświadczenie i ogranie Chorwatów, którzy wg mnie mimo nieustannych gwizdów i prowokacji pokonają gospodarzy i zmierzą się w niedzielnym finale z zespołem Danii. Nie trzeba wspominać co dla nas oznacza zwycięstwo Chorwacji. Da nam ono bowiem miejsce w kwalifikacjach do IO w Londynie. Niech więc tak będzie.
 
M 126

mj_bull

Użytkownik
Serbia-Chorwacja 1X @ 1,8 Expect
Większość stawia na Chorwację biorąc pod uwagę aspekty czysto sportowe. To będzie jednak mecz WOJNA. Hala wypełniona do ostatniego miejsca i ogromna chęć pokonania wroga. Tak wroga, bo dla Serbów to nie jest zwykły przeciwnik. Już od kilku dni słychać o incydentach na ulicach, gdzie kibice wymieniają się &quot;uprzejmościami&quot;. Dziś jak to zwykle bywa na tego typu turniejach sędziowie będą sprzyjać gospodarzom. Chorwaci zrozumieją to co my czuliśmy w 2010 roku, kiedy w półfinale przegraliśmy w meczu
Polska-Chorwacja+sędziowie. Poza tym moim zdaniem nasza strona turnieju była trudniejsza, niż ta z której poszli Chorwaci. Francja grała totalną padakę, Hiszpania dziś poległa z rozpędzoną Danią, Słowenia przegrała z Macedonią. Serbia na maksa wykorzystuje atut bycia gospodarzem. Przechodzi dalej tak, że ostatnie mecze może sobie odpuszczać. Polaków to boli, ale czy w podobnej sytuacji nie zachowalibyśmy się podobnie? Porażka z Macedonią i remis ze Słowacją, grając drugim składem nie są żadnym wykładnikiem formy. Grając pełnym składem poradzili sobie z Danią, Polską, Szwecją i zremisowali z Niemcami. Chorwacja to mocny sportowo rywal, ale dziś stawiam na gospodarzy.
 
marko87 214

marko87

Użytkownik
Chorwacja-Serbia 1(moneyline) 1,75 Bwin
Znamy już pierwszego finalistę. Teraz czas na drugi półfinał i spotkanie Chorwatów z gospodarzami Serbami. Serbia z pewnością żeby nie grała na własnych śmieciach nie zaszłaby tutaj tak daleko. Nie jest to ekipa ze światowej ścisłej czołówki. Pukają do jej bram jednak nie jest to jeszcze ten sam poziom. Stawiam na doświadczenie i ogranie Chorwatów, którzy wg mnie mimo nieustannych gwizdów i prowokacji pokonają gospodarzy i zmierzą się w niedzielnym finale z zespołem Danii. Nie trzeba wspominać co dla nas oznacza zwycięstwo Chorwacji. Da nam ono bowiem miejsce w kwalifikacjach do IO w Londynie. Niech więc tak będzie.
Chorwacja-Serbia 22-26 ⛔⛔⛔
No i pudło, które jest jak dla mnie wielkim rozczarowaniem. Patrząc na oba półfinały ciężko będzie Duńczykom zatrzymać Serbię. Publiczność, ściany, a jak trzeba to i sędziowie zrobią co trzeba, aby gospodarze wygrali te ME. Przykra sprawa, ale po meczu półfinałowym śmiem twierdzić, że mistrza już znamy. Obym się mylił ponieważ dla nas będzie to oznaczało koniec marzeń o IO.:-(
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Wiem, że teraz to sobie mogę po meczu pisać, ale po cichu liczyłem właśnie na zwycięstwo Serbów. Choć nie postawiłbym na nich złotówki z Chorwacją to w duchu liczyłem na ich awans i tak się stało. Ograli kapitalnych Chorwatów w swoim bałkańskim piekle.
Jak widzę finał?
Inny wynik niż zwycięstwo Serbii kompletnie mi się nie widzi. Nie tutaj, nie przed serbską publicznością, Dania tutaj nie wygra. Będą pomagać kibice, sędzia, sam fakt grania u siebie, forma wszystko przemawia za Serbią.
Jest takie powiedzenie odnośnie meczu grupowego Serbia kontra Dania (24:22), a niedzielnym meczem finałowym:
Nic dwa razy się nie zdarza.
Tą myśl można krótko skontrować:
Historia lubi się powtarzać.
I tak też myślę. Serbia wygra tutaj, swój każdy wygrany mecz wygrali dość pewnie. Dania miała problemy nawet z nami.
Do tego należy wziąć pod uwagę kapitalną postawę Serbskich bramkarzy którzy mają bardzo wysoką skuteczność (jak nie najlepszą) obronionych piłek.
Z Chorwacją Stanic Drako miał 39%. Na turnieju figuruje jako numer 1 wśród bramkarzy.
I tu uwaga... Duński bramkarz dzisiaj miał skuteczność tylko 23%. W finale taka skuteczność to będzie zdecydowanie za mało.
A i widać, że ze Skandynawami Serbii dość dobrze się grało. Pewne ogranie Szwecji i pewne zwycięstwo w grupie z Danią.
Pobieram Serbię 2,10 w bwin. 19:21 ⛔
http://www.oddsportal.com/handball/europe/european-championship-2012/serbia-denmark-972840/
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom