>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa świata w piłce ręcznej mężczyzn - Szwecja 2011

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dziś w dwóch meczach praktycznie o nic mamy dwa remisy. Argentyna zremisowała z regulaminowym czasie z Niemcami, a Serbia z Norwegią. Czy jutro może być podobnie ? ???? Polska wiadomo jest faworytem, ale myślę, że Węgrzy wcale nie odbiegają od nas dużo. Po dzisiejszych wynikach wszystko jest możliwe nawet remis ???? .
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
korazz34 21

korazz34

Użytkownik
Zgodze się z AKA SHAKAL Węgrzy na tych MŚ prezentują podobny poziom do naszego ;p Myślę że to będzie znowu &quot;horror&quot; ale Polska ostatecznie wygra.
Natomiast w meczu Chorwacja-Islandia moim faworytem jest Chorwacja i chętnie &quot;ją&quot; zagram.
Chorwacja-Islandia 1,90 Sportingbet ✅
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Moje przemyślenia na piątek:
Francja-Szwecja under 51,5
Szwecja+4,5
Szwecja+6,5 kurs 1,4 do dubla w sam raz
Czuje w tym meczu under, Szwedzi nie rzucają wielu goli, sami też dużo nie tracą, duża w tym zasługa dobrych bramkarzy. Francuzi są faworytami i zapewne wygrają ale Szwedzi na pewno powalczą a dobre interwencje bramkarzy będą ich trzymać w grze do końca. Szykuję się na pojedynek Sjestrand-Omeyer ????

Hiszpania-Dania under 55,5
W innych okolicznościach grałbym tu over, ale to jest półfinał MŚ więc stawka spotkania ogromna. Dojdą nerwy, stres, mecz powinien być wyrównany, a obie drużyny napewno będą grały mocno w obronie. Szanse na zwycięstwo oceniam na 50/50 a kursy na Hiszpanów ok 2,30 więc zastanawiam się też czy na nich nie zagrać.

Chorwacja-Islandia 2
Taki klasyczny no bet. Mecz o pietruszke. Ale jak ktoś wyżej zauważył Islandczykom może się bardziej chcieć wygrać. Chorwaci czy wygrają czy przegrają to i tak nie będą się cieszyć. Więc może warto na Islandie zaryzykować?

Polska-Węgry under 55,5
Mecz o 7m, ale mecz o stawkę. Zwycięzca zapewnia sobie udział w kwalifikacjach olimpijskich, przegrany będzie musiał się przebijać przez różne eliminacje a rywale napewno nie będą w nich łatwi. Spodziewam się twardego meczu, kolejnego horroru, mam nadzieję że ze szczęśliwym dla nas zakończeniem ????
 
unicaja 9,3K

unicaja

Użytkownik
Ciekawy moim zdaniem zakład w tobetowej ofercie na półfinał Dania - Hiszpania.
Number of 7-m throws - Handicap
Dania - Hiszpania H(0.5 - 0) @1.75
✅ 1:8

Przede wszystkim godny odnotowania jest kurs na to zdarzenie. Śledząc statystyki MŚ nie spodziewałem się czegoś takiego. Spójrzmy na ten bet na zimno, spokojnie... Co na pierwszy rzut oka widzimy w statsach? Przygniatającą przewagę w 8 dotychczas rozegranych spotkaniach przez obie te ekipy w tym elemencie gry mają Hiszpanie. Dokładne liczby poniżej (wykorzystane / wykonywane karne):
Hiszpania : 34/41
Dania : 16/18
Wnioski na podstawie powyższych cyferek niech każdy wyciągnie już sam. Osobiście poczekam do rana na ewentualne ruchy kursów, żeby nie powtórzyła się sytuacja z Lindbergiem... Myślę jednak, że dotychczasowe osiągnięcia obu ekip na tym turnieju przemawiają dostatecznie wyraźnie do mojej wyobraźni i ostatecznie typ zagram, nie szalejąc ze stawką. Wiadomo, jak to z tego typu zakładami jest. Wiele w tej materii zależy niestety również od arbitrów, czy będą tolerancyjni czy wręcz odwrotnie mając na względzie stawkę pojedynku.
Taka oto propozycja do rozważenia, za którą jej autor nie ponosi odpowiedzialności w razie niepowodzenia :]
Pozdrawiam.
izzi :wink:
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Nie Koniecznie tak jest bo podobno jeśli któraś z 7 drużyn wygra mistrza Europy wtedy do eliminacji do IO wchodzi także 8 miejsce z mistrzostw.
Kwalifikację do eliminacji do IO uzyskuje najlepsza 7 MŚ plus najwyżej sklasyfikowana drużyna na ME spośród tych, które nie zakwalifikowały się z MŚ...
 
makalacz 2

makalacz

Użytkownik
Musimy wyjść na parkiet i wygrać. Innego wyboru nie mamy. Przed mistrzostwami zakładaliśmy miejsca od 1. do 7. Teraz mamy sytuację, w której nie gramy o pierwsze miejsce, ale gramy o miejsce siódme. I to będzie dla nas mecz o nasze &quot;mistrzostwo świata&quot;, to będzie dla nas mecz jak finał – powiedział przed ostatnim spotkaniem reprezentacji Polski piłkarzy ręcznych na szwedzkich mistrzostwach świata trener Bogdan Wenta.
 
G 0

grzegorz1991

Użytkownik
Odwołując się do poprzednich wypowiedzi uważam że Polska przegra dzisiaj z Węgrami, na tym turnieju spisują się lepiej niż Polacy pokonując takie drużyny jak Niemcy i Norwegia..
Drugim meczem który dzisiaj postawiłem jest mecz: Dania:Hiszpania i oczywiście zwycięstwo Hiszpanów którzy grają bardzo dobrze na tych mistrzostwach i myślę że ulegną dopiero Francji w finale i to po zaciętym meczu ???? .. Trzecim i ostatnim meczem na który warto stawiać jest mecz pomiędzy Chorwacją a Islandią która moim zdaniem wygra to spotkanie!! Chorwacja jest słabsza na tych mistrzostwach od Islandii która poległa dwóm najlepszym drużynom mistrzostw czyli Francji i Hiszpanii no i &quot;wkurzonymi&quot; Niemcami....
Reasumując : Polska : Węgry - 2 2.6 .. milenium
Dania : Hiszpania - 2 2.3 ... milenium
Chorwacja : Islandia - 2 2.1 .. milenium ????
Edytowane przez Hopkirk
 
szafir71 0

szafir71

Użytkownik
Witam. Co sądzicie o over 51.5 w meczu Francja - Szwecja?? kurs:1.85
Po analizie Francja w tym turnieju tylko 2 razy nie przekroczyła 30 rzuconych bramek. W meczu z Hiszpanią 28-28 i z Egiptem 28-19 a tak w pozostałych meczach wszystko over 30. jeśli chodzi o Szwecję to w każdym meczu rzucali ponad 20 bramek. Więc wydaje mi się że linia jest nisko ustawiona. Chyba że jest coś co wpływa na to, a ja o tym nie wiem?
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Polska - Węgry
Od razu nasuwa mi się powiedzonko... &quot; Polak i Węgier, dwa bratanki, i do szabli, i do szklaki&quot; :]
A teraz na serio. Węgrzy to co mieli na tych mistrzostwach osiągnąć już osiągnęli. A reprezentacja Polski? To solidny, doświadczony (zwłaszcza na dużych imprezach) i twardo grający zespół. Kiedy rozpoczynały się mistrzostwa wiedziałem, że nie jesteśmy w najlepszej formie. Na medal nie liczyłem. Jednak drugim najważniejszym celem po medalu na tych mistrzostwach było wywalczenie możliwość do kwalifikacji na IO. To zdecydowanie przed mistrzostwami było w zasięgu polskiego zespołu... i jest nadal. Nasi zawodnicy doskonale zdają sobie sprawę, że Londyn 2012 to będzie wielka impreza na której nie może zabraknąć reprezentacji Polski. Szczypiorniści będą dzisiaj &quot;gryźć&quot; parkiet, wybijać zęby Węgrom i grać w obronie najtwardziej jak potrafią... a potrafią być naprawdę brutali. W tym meczu liczy się tylko jedno. Zwycięstwo. Tego chcą kibice i szczypiorniści o tym wiedzą. Jestem przekonany, że Polacy ten mecz wygrają... nawet po 3 dogrywkach... ale wygrają.
POLSKA
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
VS

Under 26,5 HT @ 1,85 Bwin⛔14:16 niestety bez bramkarzy gra​

Uważam ten zakład za małe value. Sądzę, że ten mecz będzie bardzo wyrównany i do końca będziemy musieli walczyć o zwycięstwo. Pierwsza połowa zatem będzie również podobna. Polacy do tej pory jedynie z Argentyną zagrali dobrze w pierwszej połowie ale jeśli chodzi o wynik, bo w ataku słabo było. W ogóle Polacy rzucają średnio nieco ponad 10 goli do przerwy i dzisiaj sądzę, że się to nie zmieni. Węgrzy w drugiej fazie tylko z Francją w pierwszej połowie sporo goli narzucali i stracili też. Poza tym mecze z Hiszpanią i Niemcami były poniżej tej linii, którą mamy dzisiaj. Tak więc myślę, że nie padnie tutaj zbyt wiele goli w pierwszej połowie. Jeszcze dodam dziwne kursy Bwin-u. Na ten under dali 1,85. Z kolei na under 54,5 dali 1,65, a przecież wiadomo, że więcej goli pada zazwyczaj w drugich połowach więc tutaj troszkę mnie zdziwili.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Grzegorz 1991 a co może Dania nie gra dobrze na tych MŚ ? Według mnie grają najlepiej ze wszystkich ekip. I to właśnie ja dziś na nich stawiam, dla mnie ich kadra wygląda lepiej niż Hiszpanów, teraz jeszcze jak wrócił kołowy Knudsen to już jest rewelacja, jeżeli Dania tylko nie będzie miała jakiegoś gorszego dnia to na luzie stawiam, że przejdzie dla mnie dobrą ale nie bardzo dobrą Hiszpanie...
 
grokreutz 7

grokreutz

Użytkownik
A to Ciekawe ...
Właśnie patrzę na LiveSports.pl i nasikam na mecz finałowy Francja - Dania .
I daję : Zestawienie kursów . A tam patrzę i wszędzie kursy pospadały na Trój-Kolorowych do 1.65 - To mnie nie dziwi . Ale nie zgadniecie z ilu spadły ... Otóż to : Spadły z 2.60 na 1.6 . Czyli wychodzi na to że wczoraj buki wystawiły kursy na Francję 2.70 i poszła masówka . Ale najciekawsze jest to czemu buki początkowo wystawiły taki wysoki kurs dali na FRANCJĘ ? Reasumując Wczoraj kursy wyglądały 2.60 10.00 1.60 a dziś wyglądają 1.60 8.00 2.60

BARDZO PODEJRZANE I DZIWNE WG. MNIE !!
 
Baqu 916,8K

Baqu

Forum VIP
A to Ciekawe ...

Właśnie patrzę na LiveSports.pl i nasikam na mecz finałowy Francja - Dania .
I daję : Zestawienie kursów . A tam patrzę i wszędzie kursy pospadały na Trój-Kolorowych do 1.65 - To mnie nie dziwi . Ale nie zgadniecie z ilu spadły ... Otóż to : Spadły z 2.60 na 1.6 . Czyli wychodzi na to że wczoraj buki wystawiły kursy na Francję 2.70 i poszła masówka . Ale najciekawsze jest to czemu buki początkowo wystawiły taki wysoki kurs dali na FRANCJĘ ? Reasumując Wczoraj kursy wyglądały 2.60 10.00 1.60 a dziś wyglądają 1.60 8.00 2.60


BARDZO PODEJRZANE I DZIWNE WG. MNIE !!
moim zdaniem po prostu livesports coś miesza i podaje odwrócone kursy bazowe

zauważ skąd biorą te kursy ? masz podane w prawym dolnym rogu

&quot;Porównanie kursów przygotowane przez OddsPortal.com&quot;

a na tym portalu nie ma takich skoków o których pisałeś, co za tym idzie, pewnie
początkowo system im źle sczytał kursy z oddsportalu, zobacz, że są prawie
dokładnie odwrotne do obecnych tzn kursy na Danie są takie jak na Francję a Francji takie jak na Danie, moim zdaniem tutaj nie można dorabiać żadnych historii, no chyba, że ktoś bardzo chce to przecież i UFO może zobaczyć ;-)

pozdr,
Baqu
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
A to Ciekawe ...
Właśnie patrzę na LiveSports.pl i nasikam na mecz finałowy Francja - Dania .
I daję : Zestawienie kursów . A tam patrzę i wszędzie kursy pospadały na Trój-Kolorowych do 1.65 - To mnie nie dziwi . Ale nie zgadniecie z ilu spadły ... Otóż to : Spadły z 2.60 na 1.6 . Czyli wychodzi na to że wczoraj buki wystawiły kursy na Francję 2.70 i poszła masówka . Ale najciekawsze jest to czemu buki początkowo wystawiły taki wysoki kurs dali na FRANCJĘ ? Reasumując Wczoraj kursy wyglądały 2.60 10.00 1.60 a dziś wyglądają 1.60 8.00 2.60

BARDZO PODEJRZANE I DZIWNE WG. MNIE !!
Żadna masówka nie poszła, już Baqu to wyjaśnił, patrzyłem kursy jak się pojawiły i nic takiego nie miało msca...
A propos samego finału - jakoś nie chce mi się wierzyć w to, że Francja przegra w finale... Po IO, MŚ i ME przyszła pora na obronę tytułu. Wszystkie wspomniane finały kończyły się dość podobnie :
Francja - Islandia 28:23
Francja - Chorwacja 24:19 ( w półfinale Francja - Dania 27:22 )
Francja - Chorwacja 25:21.
Jutro zapewne będzie podobnie i Francja wygra +- 4 bramkami, gdyż co pokazał cały turniej są oni o krok przed innymi reprezentacjami.
Francja - Dania 1 (1.70)
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Francja-Dania under53,5
Generalnie w ostatnich latach finały MŚ i ME są meczami mocno underowymi. Dodatkowo rywalizacja mistrza i ucznia czyli, stary lis Omeyer vs młody ale już wiele potrafiący Landin, może się do tego undera przyczynić.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Drużyna gwiazd (All Star Team) MŚ 2011:
lewoskrzydłowy - Harvard Tvedten (Norwegia)
prawoskrzydłowy - Vedran Zrnic (Chorwacja)
obrotowy - Bertrand Gille (Francja)
lewe rozegranie - Mikkel Hansen (Dania)
środek rozegrania - Dalibor Doder (Szwecja)
prawe rozegranie - Alexander Petersson (Islandia)
bramkarz - Thierry Omeyer (Francja)

najbardziej wartościowy zawodnik (MVP) - Nikola Karabatic (Francja)
------------------------------------------------------------------------
Dla mnie to pomyłka chyba jakaś, ja rozumiem, że Karabatic jest świetny ale nie wystarczy samo nazwisko, oczywiście zastrzeżeń nie można mieć do jego gry, świetny w ataku i w obronie, ale zobaczmy na Hansena, kapitalny strzelec, asystujący oraz w obronie też niczego sobie.
Dlatego trochę dziwne, że ktoś dostaje MVP, a nie ma jego w All Star Team. No i jeszcze to, że wybierane jest to wszystko przed finałem, Dania zdobywa mistrzostwo, kapitalnie broni Landin, Hansen szaleje i wtedy raczej bramkarz Danii zasługuje by zostać wybranym najlepszym w turnieju, a Hansen na MVP.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
kapitalnie broni Landin
Szczerze mówiąc oglądałęm chyba tylko 1 mecz Francji...Więcej spotkań Danii udało mi się obejrzeć, no i to co bronił ten Landin to jest niepojęte :O Czy Thierry Omeyer rzeczywiście bronił tak fenomenalnie ??
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Szczerze mówiąc oglądałęm chyba tylko 1 mecz Francji...Więcej spotkań Danii udało mi się obejrzeć, no i to co bronił ten Landin to jest niepojęte :O Czy Thierry Omeyer rzeczywiście bronił tak fenomenalnie ??
Szkoda gadać, dla mnie te wybory to pomyłka jak przy złotej piłce dla Messiego, teraz spojrzałem głębiej w statystyki to Hansen ma zarówno więcej asyst jak i bramek od Karabatica, również jak Francuz dobrze gra w obronie więc kompletnie nie rozumiem wyboru tym bardziej przed finałem, bo po zakończonym finale byłoby wiadome która drużyna wygrywa to ma i MVP i najlepszego bramkarza w tym przypadku. Ale jak pisałem nazwiska robią swoje...

Co do meczu to Francja ma przewagę jako, że doświadczenie w finałach mają wielkie, Dania też ma doświadczenie w walce o medale ale dużo mniejsze w ostatnich latach. Dla mnie ten mecz NO BET, Francja faworyt ale Dania według mnie gra najlepiej ze wszystkich na tych MŚ. Zadecyduje dyspozycja dnia, kto mnie błędów popełni i tam jakieś szczegóły. Ja osobiście jestem za Danią, ich gra mi się bardzo podoba, mam nadzieję że Hansen i spółka w końcu zdetronizują Francuzów.

JAZDA DANIA !!!
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Omeyer broni równie dobrze co Landin, ba mało tego obrona Francji wygląda lepiej, są szybsi i bardziej żwawi, oglądałem 2-3 mecze Francji (cały mecz ze Szwecją) i ok 50% innych i po prostu Francja jest drużyną kompletną. Świetnie wygląda współpraca między obrotowym Gille a rozgrywającymi (Abalo, Karabatić) w meczu ze Szwecją przecierałem oczy ze zdumienia jak potrafią rozegrać akcje, szczególnie Karabatić skupia 2 zawodników wokół siebie potem niekonwencjonalne zagranie do Gille, który w nieprawdopodobnych sytuacjach trafiał (powiedzmy ekwilibrystycznych).
Dania jedyne co może to modlić się by Landin bronił jak najlepiej.
Francuski walec moim zdaniem rozjedzie Danię.
Francja - Dania
1-1,65 betsafe
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Zdarzenie: Francja - Dania✅(31:31) po dogrywce 37:35
Typ: Over 52,5
Kurs: 1.85
Stawka: 5j /10j
Bukmacher: Bet365

Data spotkania: 30.01.2011 godz. 17:00

Mecz w Szwecji, ale można śmiało powiedzieć, że Dania gra u siebie. Dania prezentuje się dobrze w ataku. Bardzo dobrze gra Hansen, jest doświadczony Boesen, do tego skrzydłowi Lindberg i Christiansen doświadczeni, pewni przy karnych. Dania dla mnie to obecnie zespół overowy, odpowiedzialni za obronę w tym sezonie mieli spore problemy z kontuzjami. Francja to faworyt, ale myślę, że Dania może tutaj powalczyć o złoty medal. Francuzi tracą więcej bramek niż we wcześniejszych turniejach. Zespoły mają świetnych bramkarzy, ale to najwyższy poziom światowy, więc słabych zawodników nie ma na parkiecie na żadnej pozycji. Według mnie dobrym typem jest over bramkowy w tym meczu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom