>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mistrzostwa Świata w OSLO (Norwegia) 02-13.03.2016r.

Status
Zamknięty.
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Typ jest rozliczany według wyników sprintów, czyli Czechy przed Włochami, więc Czechy - Włochy 2 = przegrana.
Jakich sprintów? Policzyli niby czasy wszystkim ze sprintów i na podstawie tego rozliczali sztafety,nawet jeśli w sztafetach biegły inne zawodniczki niż w sprintach? Kto Ci to naopowiadał?

Czeszki dały rade odrobić 2 karne rundy do Włoszek bo Soukalova pobiegła bardzo dobrze,Vitkowa też nieźle,a Włoszki biegowo słabo a Wierer słabo także na strzelnicy,a typ rozliczyli FOTO FINISZEM,czyli zdjęciem z linii mety,ale gołym okiem też to było widać - Wierer jechała ostatnią prostą spacerowym tempem,a Vitkowa ambitnie walczyła ,Wierer jak się zorientowała to przyspieszyła te 3 ostatnie kroki,ale było za późno bo Czeszka była rozpędzona.

W sprawie wyników całej ekipy Norweskiej mam jedno zadnie do powiedzenia - mają swój śnieg więc ze smarowaniem nie maja kłopotów - nie to co w Soczi gdzie ruscy dodali nie wiadomo jakiej chemii.
Dzisiaj też będą szybcy.

To jeszcze dopiszę typy:

Norwegia- Niemcy :1 @ 1,25
Francja - Rosja: 1@ 1,3
Austria: Czechy: 1 @1,35
AKO:2,19 STS na czysto 1,92⛔ Vive la France

Ja to widzę mniej więcej tak : Norwegia o zwycięstwo z Francją ,potem o podium Rosja,Niemcy,Austria dalej Czechy.Ostatnia parę opisał Radula z lepszym kursem nawet,dodatkowo można wspomnieć,że Czesi w Oslo jednak spisują się bardzo przeciętnie,nawet Soukalova bez medalu.Rosja biegowo wcale tak źle nie stoi,jak nie będą pudłować mogą mieć brąz, Francja i Norwegia poza zasięgiem wszystkich innych wg mnie.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Włosi powyżej 0,5 rundy karnej 2.20 unibet
Włosi to słabi strzelcy, praktycznie na każdej zmianie stać ich na tą 1 karną rundę.
Finlandia - Polska 2 2.40 unibet
nie wiem skąd to faworyzowanie Finów, którzy biegają podobnie słabo do naszych i jeszcze gorzej strzelają.
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Szkoda ze wczoraj nie zdarzylem podac typow bo gralem Norwegia top3 po @4 i Kazachstan z Austria po 1.74 -- oba typy spokojnie weszly bo ladnych kursach.

Dzis takiego czucia jak ten z Kazachstanem juz nie mam ale podziele sie kilkoma przemysleniami ktore moze cos komus ulatwia w typowaniu :

Norwegia -- chyba nie ma co szukac na sile sensacji i bedzie zloto choc ta Francja jest faktycznie bardzo grozna
Rosja w sztafecie potrafi sie sprezyc wiec trzeba uwazac ale po wynikach indywidualnych to wyglada bardzo bardzo slabo
Austria -- nie gram bo to najwiekszy ??? dzisiejszego dnia -- napisze t osamo co o Norwegii kobiet wczoraj wyszlo w mojej analizie ( jesli Eberhard nie da za bardzo dupy -- wczoraj to samo myslalem o Birkeland) to moze byc nawet zloto ale ustawienie go na 3 zmianie to moze byc najwiekszy blad w historii Austrii -- zawsze jak zawalal na 2 zmianie to jeszcze byl czas odrobic a dzis moze byc za pozno

Uwazalbym na Czechow bo w pierwszej chwili AUstria-Czechy wygaladalo mi ze za darmo ale jak wnikliwie popatrzylem to az tak oczywiste nie jest -- Krcmar duzo lepiej tutaj niz w czasie sezonu , reszta przyzwoicie -- wszystko zalezy ile spusluje Ebehard -- nie chce byc prorokiem ale mam wrazenie ze dzis od tego faceta zalezy czy Austria bedzie w top 3 czy w okolicahc 10 miejsca
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Ostatni dzień Mistrzostw. Ruszamy ze startu wspólnego.
inzaghi78 , malin157 , Adhemar , wlodek02 , ElCrackk , galgan , daminho jak widzicie dzisiejsze zawody?
Na kogo warto stawiać?
Soukalova wreszcie wywalczy medal?? Soukalova - Wierer 2 2,50⛔??
Czy kurs na Dorę (2,20) w parze z Dahlmeier✅ nie jest za wysoki?

Czekam na Wasze przemyślenia.
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Moje przemyślenia na dzisiaj:

M. Dorin - K. Makarainen 1 za 1,62 w Milenium ✅

W sztafecie wprawdzie Kaśka pokazała, że można ale przy 4 strzelaniach to pomimo ogromnej sympatii w rywalizacji z francuzeczką jej nie widzę. Biegowo to już tez nie jest taka przepaść jak jeszcze chociażby w zeszłym sezonie. Kaśka już tak nie dominuje, a Dorin jest jedną z tych która potrafi się przeciwstawić biegowo. Nie wierzę w równe strzelanie ww. Pań, więc pudło już może zrobić różnicę ( a ja to widzę nawet tak, że francuzka na strzelnicy zrobi ze dwa przewagi )


D. Landertinger - J. Fak 1 za 1,72 w Milenium ⛔

Austriacy mimo wszystko to jednak zaskoczenie in plus. Dominik zawsze był bardziej regularny i przewidywalny od Faka , a na tych mistrzostwach wygląda na lepiej przygotowanego. Strzela niesamowicie celnie a i biegowo daje radę. Wczoraj zapewne niedosyt z przegranej walki o brąz z rewelacyjną Kanadą, stąd dziś okazja do rewanżu.

Powodzenia !
 
galgan 1,3K

galgan

Użytkownik
Podobnie jak kolega wyżej pobieram typ przeciwko Fak, jednak w parze z Ederem.
Eder - Fak 1,65 ⛔ Medal oddał na ostatnim strzelaniu.
W tej konkurencji szybkie strzelanie może okazać się kluczowe. Austriakowi już chyba celowniki nastawiły się odpowiednio (po słabszym sprincie i pościogowym). Biega szybciej od Słoweńca.
Fourcade M.- Shipulin 1,40 ✅
Wiem, że Rosjanin lubi tą konkurencję, ale ewidetnie jemu jak i całej jego reprezentacji nie idzie w tych MŚ. Po przeciwnej stronie już gwiazda tegorocznego czempionatu, który chętnie powetuje sobie brak medalu w sztafecie zdobywając kolejny złoty krążek.
 
tomekzwd 257

tomekzwd

Użytkownik
K.Makarainen - M.Olsbu 1 Fortuna 1.40 ✅
Po dobrych biegach Kaisy w Oslo dziś ma ostatnią szanse na pokazanie się z dobrej strony i sądzę że to wykorzysta. Warunki dzisiaj w Oslo są bezwietrzne więc przy takiej samej liczbie pudeł Finka poradzi sobie z Norweżką.
V.Vitkova - J.Dzhyma 1 Fortuna 1.50 ✅
W tej parze również stawiam na bieg, Czeszka jest szybsza i sądzę że dzisiaj powalczy o dobra lokatę bo także bardzo fajnie pokazuję się na tych mistrzostwach.
L.Dahlmeier - G.Soukalova 1 Fortuna 1.53 ✅

Jedna z najciekawszych par. Niemka już z medalami, biega bardzo dobrze i dzisiaj jest w stanie zdobyć kolejny medal. Za to Gabi totalny niewypał na tych mistrzostwach chyba liczyła na coś więcej ale raczej wróci beż medalu.
✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Co do Faka,to ja bym nie zapominał,że po pierwsze to jego ulubiona konkurencja,po drugie wczoraj nie startował w sztafecie.
Na Dahlmeier kursy zaniżone,a jakoś mi się nie widzi aby te mistrzostwa zakończyły się bez medalu Gabi.

E:Najlepsze co znalazłem to Fak vs Doll : 1@ 1,57 Betsson ✅
oraz Soukalova vs Makarainen : 1 @ 1,7 (1,5) STS.⛔

Chyba dużo nie trzeba uzasadniać,Fak obrońca tytułu tu z Dollem przegrał tylko w sprincie,mając jedno pudło więcej o 6 sekund więc nawet jedną karną rundę odrobi.
Soukalova lepsza od Finki i przekroju mistrzostw i całego sezonu,Makarainen nie biega tak szybko jak zazwyczaj i nie jestem pewien czy przy identycznym strzelaniu wyprzedzi Czeszkę,moim zdaniem raczej nie.

P.S. Ktoś napisał w typach dnia,że Wierer może odrobić nawet karną rundę do Soukalovej,to co najmniej jakieś 22 sekundy - Domracheva,Berger,Neuner - ale ich tu nie ma,Makarainen w dobrej formie,nikt inny tyle samym biegiem Gabi nie wyprzedzi,a Dorothea ma dopiero pierwszy sezon lepszy biegowo,a na tych MŚ to w pościgu powiedzmy ,że bieg był podobny,w indywidualnym nieco lepsza Czeszka, a w sprincie to ona odrobiła karną rundę do Włoszki,więc typ może wejść,ale przy równym strzelaniu wygra raczej Czeszka,a karnej rundy Dorthea na pewno nie odrobi(ona zyskuje przede wszystkim na czasie strzelania).

@down: Bez medalu tym razem wg mnie,poza pierwszą 10, i tak na tych MŚ zdobył więcej niż sam się spodziewał,niezbyt rewelacyjny wczoraj,a na pewno zależało mu na ostatnim w karierze złocie.

E:Jednak co król to król, nie wierzyłem ,że Ole zdobędzie kolejny medal,a jednak kończy ostatnie mistrzostwa z kolejnym krążkiem,czasami się zastanawiam czy to nie on wynalazł biathlon.
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
13:00 Masowy

Soukalova [top 3 ] @2.00 1/10 Unibet
⛔ 4 miejsce :;/:

Dzis ostatnia konkurencja MS i ostatnia szansa na medal dla Czeszki ktora jest chyba najwiekszym rozczarowaniem tych mistrzostw. Caly sezon dominacja we wszystkich niemal konkurencjach i oczekiwania na poziomie 2-3 medali a rzeczywistosc okazala sie bardzo brutalna. Slyszalem tez jak zastanawiano sie czy Fourcarde czy Soukalova zdominuja te mistrzostwa-- jak widac Francuz tutaj nie zawodzi czego nie mozna powiedziec o Czeszce. Co do samego biegu to Soukalova go lubi i w tym sezonie przewodzi w stawce o mal krysztalowa kula w iegu masowym. Rynek juz polecial do 1.75

Brak slow jak ona stracila forme w najwazniejszym momencie sezonu
 
E 76

elcrackk

Użytkownik
Eh, wczoraj Kanada zepsuła mi dzień, a i dzisiaj nie czuję jakoś strasznie tego biegu. Tegoroczni zwycięzcy masówki- Windisch, Lesser i Beatrix- wydają się potwierdzać moje niezdecydowanie.
Z tego co wrzuciliście to fajnie wyglądają typy na Dorin z Kaisą, a także z Dahlmeier (2,2 to zgadzam się, że przesada). Warto uważać dziś na Faka, h2h z Dollem jak najbardziej do gry. Poza tym wszystkie typy przeciwko Soukalovej są na miejscu, jak dla mnie Czeszka pozostanie bez medalu.

Ole Einar Bjoerndalen na podium- Tak @6 ✅ ; wygra @23 ⛔
Na zakończenie standardowo- medal dla Bjoerndalena. Szerzej pisałem o tym w poprzednim wpisie, więc nie będę się powtarzał, dodam tylko że obok sprintu to jego ulubiony bieg (6 medali MŚ przy 7 w sprincie), do tego prawdopodobnie ostatni w karierze. Szczerze, wg mnie będzie go interesowało tutaj tylko...złoto (oczywiście jeśli Fourcade będzie się mylił). Jest w stanie zrobić to samo, co dwa lata temu na igrzyskach, gdzie wbiegł w grupie 3 czy 4 biathlonistów na ostatnie strzelanie i nie kalkulował, planował błyskawiczne strącić krążki i szybko biec po złoto, inny kruszec go nie interesował. Skończyło się na...4 pudłach, ryzyko się nie opłaciło. Myślę, że dziś w analogicznej sytuacji zrobiłby to samo (w sensie myślałby tylko o złocie, a nie 4 razy spudłował :] ). W indywidualce się nie zmęczył, świetnie taktycznie rozegrał ten bieg- startował jako ostatni z czołówki i po pierwszym pudle nie musiał się już przemęczać, bo jaka to różnica dla takiego zawodnika czy zajmie 5 czy 15 miejsce. Wczoraj też sztafetę pobiegł spokojnie, także do biegu powinien przystąpić w miarę wypoczęty.
Powodzenia, Królu!

Poza tym, już bez analizy, z 365 może ktoś będzie chciał coś złapać:
Landertinger- Garanichev 1 @1,72 ✅
Bjoerndalen- Fillon-Maillet 1 @ 1,61 ✅
Preuss- Dzyma 1 @1,4
✅
Piękne zakończenie mistrzostw, Ole z medalem, trebelek też zabity
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Nation - Top Competitor. Match-Up

USA - Poland [2] @2.06 1/10 marathon
⛔

Startuja 2 Amerykanki i 2 Polki ale mysle ze to bedzie raczej pojedynek Duklee - Guzik. Dlaczego Krysia jest tutaj dogiem nie mam pojecia bo dalbym conajmniej 55% dla Polki biorac pod uwage zarowno obecna forme jak i dotychczasowe wystepy w biegach masowych w tym sezonie. Prawde mowiac to Krysia w tym roku w masowkach nic nie pokazala ale i Amerykanka nie ma sie czym pochwalic bo raczej przybiegala w ogonach a raz udalo jej sie nawey osiagnac wynik 10 pudel na strzelnicy.
 
tomekzwd 257

tomekzwd

Użytkownik
A.Shipulin - O.E.Bjoerndalen 1 Fortuna 1.53
Ole pudłuje strasznie, a i w biegu jest słabszy od Rosjanina. Anton w Oslo nie pokazał nic wielkiego ale przy tej samej ilości pudeł dla mnie to on jest faworytem w tej parze.
S.Eder - E.Lesser 1 Fortuna 1.50
W tej parze dla mnie faworytem jest Simon nawet na dzisiejszy medal, strzela szybko i celnie w biegu tez całkiem lepiej sobie radzi od Niemca.
M.Fourcade V Fortuna 1.90
Co tu dużo pisać jest w stanie zrobić wiele i w tym momencie nie ma sobie równych. Zdobył już trzy złota i dzisiaj stawiam na czwarte.
 
E 76

elcrackk

Użytkownik
A.Shipulin - O.E.Bjoerndalen 1 Fortuna 1.53

Ole pudłuje strasznie, a i w biegu jest słabszy od Rosjanina. Anton w Oslo nie pokazał nic wielkiego ale przy tej samej ilości pudeł dla mnie to on jest faworytem w tej parze.
Shipulin 65/74 na mistrzostwach, Ole 56/62, także z tym pudłowaniem Bjoerndalena bym się nie rozpędzał. W indywidualnym przy dwóch pudłach dla obu, strata do Shipulina wyniosła tylko 25 sekund, a Ole po pierwszym strzelaniu biegł już treningowo, bo znał wyniki. Dla mnie Shipulin kompletnie nie do gry w tej parze, nie błyszczy w Oslo ani strzelecko, ani biegowo.

E: PRZEWIELKI OLE EINAR BJOERNDALEN!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom