>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata Piłkarek Ręcznych Brazylia 2011 - Kwalifikacje

Status
Zamknięty.
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP


W dniach 01.-05.12.2010 w 4 krajach odbędzie się 1. runda europejskich kwalifikacji do MŚ 2011 piłkarek ręcznych ogranizowanych w Brazylii. Turnieje kwalifikacyjne odbywają się w Polsce (Lublin), Grecji (Drama), Portugalii (Funchal), Włoszech (Oderzo). W MŚ gwarantowany udział z Europy ma obrońca tytułu Rosja, plus 3 najlepsze reprezentacje z ME 2010 w Danii i Norwegii. Do drugiej rundy: play off, przechodzą tylko zwycięzcy grup z 1. rundy, w rundzie play off czeka już 12 rozstawionych reprezentacji, które obecnie przygotowują się do udziału w ME 2010.


Podział grup




Kadra reprezentacji Polski szczypiornistek na turniej preeliminacji mistrzostw świata 2011:

Bramkarki: Patrycja Mikszto, Małgorzata Sadowska (obie (Vistal Łączpol Gdynia)

Skrzydłowe: Katarzyna Gleń (KS Zgoda Ruda Śląska), Malwina Leśkiewicz (KU AZS Politechnika Koszalińska), Karolina Zalewska (Issy Paris Hand - Francja), Kaja Załęczna (MKS Zagłębie Lubin)

Kołowe: Joanna Dworaczyk (KU AZS Politechnika Koszalińska), Aleksandra Paluch (MKS Zagłębie Lubin), Monika Stachowska (Arvor 29 Pays de Brest - Francja)

Rozgrywające: Kinga Byzdra (MKS Zagłębie Lubin), Dagmara Kowalska (Borussia Dortmund - Niemcy), Karolina Kudłacz (HC Leipzig - Niemcy), Iwona Niedźwiedź (SK Aarhus - Dania), Klaudia Pielesz, Karolina Semeniuk-Olchawa (obie MKS Zagłębie Lubin), Lucyna Wilamowska (SC Riesa - Niemcy), Agnieszka Wolska (EKS Start Elbląg)


Więcej informacji:

http://www.eurohandball.com/wch/women/2011/round/3/Qualification+Europe



Zapraszam do pisania analiz i przemyśleń​
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Zdarzenie: Grecja - Szwajcaria✅(20:32)
Typ: Szwajacaria
Kurs: 1,5
Stawka: 5j /10j
Bukmacher: Unibet, Bah, Tobet

Data spotkania: 04.12.2010 godz. 20:00

Mecz w Grecji. Według mnie faworytem jest reprezentacja Szwajcarii. Goście stale poprawiają poziom, zawodniczki prezentują obecnie wyższy poziom niż Greczynki. Wczoraj w samej końcówce zremisowały z Azerbejdżanem, więc teraz powinny być nieco podrażnione. Zespół na pewno nadal myśli o awansie do dalszej rundy. Musiałby sprawić niespodzianke i pokonać Macedonię, ale do przed spotkaniem z Macedonią niezbędne jest zwycięstwo w Grecją. Greczynki teraz mają bardzo młody zespół, trener przed turniejem narzekał, że z powodu obowiązków szkolnych wiele piłkarek straciło część treningów przed turniejem.Według mnie Szwajcaria powinna wygrać ten mecz.
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Polska-Dania 1-11,81 x-18 fortuna
Myślę że wobec takiego kursu warto zaryzykować pare groszy. Nasze panie wypadły ze światowej czołówki pare lat temu po kompromitującej wpadce w Portugalii i od tej chwili ciężko jest wrócić na salony. Pewnie podobnie będzie teraz bo Dunki to zdecydowane faworytki tego dwumeczu. Ale myślę praca jaką wykonuje Rassmusen idzie w dobrym kierunku i nasze panie dzielnie zawalczą szczególnie w meczu u siebie. Linii handicapu jeszcze nie ma ale sądząc po kursie handi na Polki powinno być apetyczne ????
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Przed nami druga runda kwaliifkacji do Mistrzostw Świata 2011 w piłce ręcznej kobiet odywających się w Brazylii.

Pary rywalizujące o awans




Kursy


Najciekawsza powinna być rywalizacja Niemiec z Węgrami. Obie drużyny w mocnych składach. Inne interesujące pojedynki to: Chorwacja z Serbią, Holandia z Turcją i Islandia z Ukrainą. Polska po losowaniu trafiła na bardzo mocną Danią.


Zdarzenie: Czechy - Czarnogóra✅(26:42)
Typ: Czarnogóra-5,5
Kurs: 1,85
Stawka: 4j /10j
Bukmacher: Unibet, Expekt, Bwin

Data sportkania: 03.06.2011 godz. 18:00

Według mnie Czarnogóra powinna być zdecydowanym faworytem w tej rywalizacji. Czechy mają skład dosyć słaby. Jedyna bardziej znana zawodniczka to Iva Zamorska. W ostatnim czasie Czeszki nie prezentowały niczego dobrego. Czarnogóra w ostatnim roku ogromny postęp. Na ten mecz wystawiony najmocniejszy skład z Bojaną Popović i Katariną Bulatović. Drużyna jest oparta na piłkarkach Budnocnostu Podgorica, z tym samym trenerem. W porównaniu z ostatnimi ME w Danii i Norwegii Czarnogóra ma dużo szerszy skład. Niedawno doszło do konfliktu między trenerem Adziciem i bardzo ważną Katariną Bulatović, ale wszystko powinno być już uzgodnione. Według mnie Czarnogóra wygra minimum 6 bramkami.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom