>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mistrzostwa Świata, kobiet

Status
Zamknięty.
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
13.12.2017 g.17.30 Szwecja- Czechy
Typ: over 54
Kurs: 1,71
Marathonbet
5/10

Moim zdaniem faworytki w tym meczu są tylko jedne, Szwedki. Wszyscy zachwycają się wygraną Czeszek nad Rumunią, ale nie była to wielka gra, tylko twarda walka i mecz na styku z którego zwycięsko wyszły grupowe rywalki Polek. Szwedki z kolei niespodziewanie męczyły się z dynamicznymi Japonkami. Pierwotnie miałem iść w handicap (-3,5 @ 1,76) na Szwedki bo wydaje mi się że lekko powinny sobie poradzić z Czeszkami, ale pewniejszy wydaje się over bramkowy. Szwedki grają szybką piłkę, nie rozmyślają dużo w ataku pozycyjnym tylko szybko rzucają, jak również dobrze biegają do kontry. Czeszki też mają kilk zawodniczek, które potrafią grać na kontacie i rzucać z 7-8 metra. Spodziewam się ciekawego widowiska w szybkim tempie i wyniku pod 60 trafień.​
Holenderki to już nie ten sam zespół, który 2 miejsce w MŚ i EURO i 4 na Olimpiadzie, tu poza meczem z Niemkami gra im idzie średnio, nie przekonują nawet zwycięstwami z beznadziejnym Kamerunem (wiem, że każdy je traktuje na luzie jednak 7 bramek to nie duża przewaga), remis z Serbkami, które dostały bęcki od słabej Czarnogóry, porażka z Koreą, która również już odpadła co pokazuje jak słaba była ich grupa, przeszły jedynie po dogrywce z nic im nie ujmując przeciętną Japonią, gdzie również można było łapać handi przeciwko Holandii, Czeszki poza meczem z grającymi poza zasięgiem wszystkich Norweżkami grają bardzo dobrze, wyciągnięte zwycięstwo z naszymi jak i Rumunkami gdzie w obu meczach przegrywały przez 3/4 czasu gry. Porażka z Węgierkami 1 bramką i z bardzo mocną Szwecją 4-ema golami, gdzie spokojnie mogły powalczyć o lepszy wynik bo prowadziły do przerwy a wcześniej nawet 5-cioma bramkami. IMO Czechy +4.5 handi po 1.70 FORTUNA, kursy na Holandię zaniżane już od 1 meczu.
Co do drugiego meczu to chyba nikt nie ma wątpliwości kto tam przejdzie dalej, Norwegia jedynie w zasięgu Szwedek jeśli wyjdzie im drugi taki fantastyczny mecz. Norwegia win po 1.50 FORUTNA
 
opmihau 89

opmihau

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Mistrzostwa Świata kobiet
Godzina: 20:30
Spotkanie: Szwecja - Francja
Typ: Szwecja
Kurs: 2.50
Bukmacher: fortuna
Analiza: Gdy zobaczyłem kursy wystawione na ten mecz, nie mogłem wyjść ze zdziwienia, moim zdaniem powinny być minimum 50-50. Strasznie mnie przekonują Szwedki na tych Mistrzostwach, obejrzałem cztery ich spotkania i myśle że są jedynym zespołem który może przeszkodzić Norwegii w zdobycia złotego medalu. Obie ekipy przegrały na tych mistrzostwach tylko raz, co ciekawe miało to miejsce w meczach inauguracyjnych, Szwedki dały się zaskoczyć Polkom natomiast Francuzki przegrały ze Słowenią. Warto również zaznaczyć że trójkolorowe nie wygrały także z Hiszpankami, mecz skończył się remisem. No ale przejdę do konkretów, Szwedki są w tym turnieju rewelacyjne w wielu elementach ale to co wzbudza mój największy podziw to szwedzka ofensywa, w świetnej formie są Hagman, Gullden oraz Westberg. Warto wspomnieć również oBlomstrand, rany boskie co ta dziewczyna wyprawiała w meczu z Danią, wchodziła w defensywę jak czołg. Oczywiście z Francją może być trudniej, ale jakoś nie przekonujemnie ta drużyna, uważam że dobrze bronią ale w ataku na tych Mistrzostwach nie majątakiej mocy jak Szwedki. Reasumując myśle że w finale zobaczymy Skandynawki a sammecz wbrew pozorom bedzie overowy.
Polecam również moim zdaniem świetny typ na dziś:
Szwecja over 23,5 gola - 1.70
Szwedki na tych mistrzostwach ani razu nie zjechały poniżej 25 bramek, liczę na to ze dzisiaj będzie podobnie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom