>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Bukmacher Milenium - opinie

U 0

uzytkownik-94287

Użytkownik
Zwabiony na dzień dzisiejszy trochę większymi kursami na moje zdarzenia niż w Totolotku poszedłem wysłać kupon za 800 zł. Usłyszałem odpowiedź: "Ja nie mogę tego przyjąć, analityk tego nie puści". Poszedłem do Totolotka nie było żadnego problemu, jak zawsze zresztą.
 
N 0

najmann

Użytkownik
Bukmacher dno, słabe kursy ,słabe metody wpłaty, częśto zaniżone kursy na live meczch w porównaniu do innych , długa wypłata , nie polecam      
 
D 479

dior.sauvage

Użytkownik
Strona internetowa to koszmar, zarówna mobilna jak i na laptopie, a do tego wiadomo - kursy strasznie niskie, grałem w kilku innych polskich bukmacherach ale te kursy z Milenium to jest kpina, z krajowych firm z którymi mialem kontakt zdecydowanie ostatnie miejsce.
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
cytat z dnia 8 grudnia 2019 21:35 przez dior.sauvageStrona internetowa to koszmar, zarówna mobilna jak i na laptopie, a do tego wiadomo - kursy strasznie niskie, grałem w kilku innych polskich bukmacherach ale te kursy z Milenium to jest kpina, z krajowych firm z którymi mialem kontakt zdecydowanie ostatnie miejsce.
 
I lepiej nie będzie, bo nie szanują nawet własnych ludzi, i tych którzy dla nich pracują i tych co współpracują
 
janusz_tracz 5,8K

janusz_tracz

Użytkownik
Zdechli na amen, ale zanosiło się na to od dawna. Jedyną ich szansą była zmiana właściciela ale w obecnej sytuacji nikt o zdrowych zmysłach (koronawirus, odwołane ligi, przełożone EURO, olimpiada) nie zainwestuje złotówki w firmę bukmacherską, która na dodatek nigdy nie była jakimś istotnym graczem na rynku...
 
B 482

bmoran

Użytkownik
Zdechli na amen, ale zanosiło się na to od dawna. Jedyną ich szansą była zmiana właściciela ale w obecnej sytuacji nikt o zdrowych zmysłach (koronawirus, odwołane ligi, przełożone EURO, olimpiada) nie zainwestuje złotówki w firmę bukmacherską, która na dodatek nigdy nie była jakimś istotnym graczem na rynku...
Wlasnie w takich momentach kupuje sie firmy, gdy maja problemy, by kupic tanio juz firme z gotowa licencja. Pewnie maja juz oferty odkupu.
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Myślę, że bardziej chodzi o przeczekanie obecnej sytuacji i wznowienie przyjmowania zakładów gdy ruszą ligi. Może, tak jak jeden z kolegów pisał wyżej, występują o środki z tarczy antykryzysowej w związku z przestojem. Z logowaniem na konto Milenium nie ma problemu, wypłaty środków też realizują.
 
Ostatnia edycja:
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Szanowni Gracze,


Z przykrością informujemy, że z przyczyn niezależnych od Milenium Zakłady Bukmacherskie działalność spółki została wstrzymana.

Podjęcie takiej decyzji wymusiła na nas sytuacja związana z pandemią COVID-19.

W sprawach związanych ze Spółką prosimy o pisemny kontakt na adres:

Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.
ul. Lwowska 25
65-225 Zielona Góra


Ze sportowymi pozdrowieniami,
Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.​
 
XvAK 19,4K

XvAK

Użytkownik

Syndyk masy upadłości zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego w Zielonej Górze z dnia 16 października 2020 r., sygn. akt V GU 66/20 ogłoszona
została upadłość Milenium Zakłady Bukmacherskie sp. z o.o. w Zielonej Górze.​
 
Do góry Bottom