>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Milenium - opinie

R 0

ramon923

Użytkownik
gram u niego juz bardzo długo i bardzo lubie tego buka bo często mają dużo wyższe kursy aniżeli w STS-acha czy Fortunie, a poza tym panuje tam mila atmosfera często leci muzyczka jest miło
 
the_name 0

the_name

Użytkownik
gram u niego juz bardzo długo i bardzo lubie tego buka bo często mają dużo wyższe kursy aniżeli w STS-acha czy Fortunie, a poza tym panuje tam mila atmosfera często leci muzyczka jest miło
Popieram. Ja kiedyś grałem w STS i TotoMix, ale po otwarciu Milenium przeniosłem się właśnie tam. Miła atmosfera, ładne kursy no i pracują tam moje koleżanki więc jak tu grać gdzie indziej :-D.
 
milenium 15

milenium

Użytkownik
Popieram. Ja kiedyś grałem w STS i TotoMix, ale po otwarciu Milenium przeniosłem się właśnie tam. Miła atmosfera, ładne kursy no i pracują tam moje koleżanki więc jak tu grać gdzie indziej :-D.
A one to wykorzystują i Cie namawiają na grę u nich bo to zawsze parę groszy do premii od obrotu ????
Nie no w Milenium sam kiedyś grałem i naprawdę polecam! Zawsze kupon tworzyłem u nich na stronie później druk i do oddziału. Naprawdę solidna firma!
 
half 4

half

Użytkownik
W milenium gram już od około pół roku i jestem bardzo zadowolony. Mają przyzwoite kursy oraz dobrą obsługę. Nie mam do nich żadnych zastrzeżeń. Oferta jest u nich równie bardzo rozwinięta.
 
unicaja 9,3K

unicaja

Użytkownik
Skoro jest okazja to i ja zabiorę głos w tej dyskusji. Ze swojej strony nie mam do tego buka żadnych zastrzeżeń. Nie będę powtarzał opinii poprzedników co do wysokich kursów ale wystarczy co jakiś czas odwiedzić ich stronkę i zerknąć na zestawienie porównawcze kursów Milenium i konkurencji. Jasne, że jest to takie działanie marketingowe nie oddające do końca prawdy, bo zdarzenia traktuje trochę wybiórczo, jednak działa to jak najbardziej na naszą podświadomość. Przynajmniej tak jest w moim przypadku;-)
Dla mnie najważniejsza jest niezwykle szeroka oferta żużlowa pozwalająca zagrać w odróżnieniu od konkurencji kilka handicapów na dany mecz. W dodatku wprowadzono tzw. „pojedynki wirtualne” co dla mnie jest swojego rodzaju ciekawostką. I w końcu 3 rodzaje handicapów na koszykarską Euroligę musi również budzić szacunek. Jednym słowem wielki ✅ dla tej firmy.
 
R 924

radziooh

Użytkownik
żałuję że dopiero teraz zaczełem grać u naziemnego buka, jestem mile zaskoczony, po prostu nie zdawałem sobie sprawy z tego, że mogą mieć tak dużo ciekawych zakładów a już kompletnie zdziwiło mnie to że można łączyć zakłady z jednego meczu ???? internetowe sie chowają;)
 
R 13

reward

Użytkownik
???
żałuję że dopiero teraz zaczełem grać u naziemnego buka, jestem mile zaskoczony, po prostu nie zdawałem sobie sprawy z tego, że mogą mieć tak dużo ciekawych zakładów a już kompletnie zdziwiło mnie to że można łączyć zakłady z jednego meczu ???? internetowe sie chowają;)
Gdzie w Milenium można łączyć zakłady z jednego meczu ? Bo to chyba jakiś ewenement ?
 
kartonik 132

kartonik

Użytkownik
Można łączyć typy z jednego meczu ale tylko w przypadku piłkarskich hitów które firma oznacza jako &quot;Twój mecz&quot; jest na to osobna oferta tak właśnie oznaczona trzeba wtedy dać co najmniej trzy zdarzenia z tego meczu np. typ na rozstrzygnięcie w meczu , sumę kartek ilość rzutów rożnych ilość spalonych itp.jest kilka ograniczeń czyli zakładów których nie można łączyć ale zazwyczaj chodzi o to ze nie można dać na jednym kuponie ilość rogów w całym meczu i w pierwszej połowie itp.

Naprawdopodobniej w najbliższym czasie można się spodziewać typów na &quot;Twój mecz&quot; we wtorek na mecz Barcelona-Arsenal
 
jacek75 107

jacek75

Użytkownik
U mnie, niedawno otwarto punkt milennium-jest jednak jeden minus.Mimo ze do niego mam najbliżej,mianowicie wyniki są dostepne dopiero na drugi dzień,czyli obstawiam rano tenis wejdzie , to na wygrana musze poczekać :?
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Grał ktos w Milenium przez internet?
Jak radzą sobie z wypłatami na konto bankowe?
Będe chciał przetestować,ale jak to jest jakaś lipa to dam sobie spokój.
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
O.K czyli jest w porządku.
Natomiast dzisiaj kilka minut po północy wpłaciłem na próbę niewielką kwotę po to by zobaczyć jak szybko dohodzi wpłata.
Niestety mało znany serwis Transferuj.pl nie sprostał zadaniu i pieniądze pojawiły mi się na koncie wg. informacji otrzymanej e-mailem dopiero o godz.3.56.

Dodam,że wpłacałem ze swojego konta w banku Alior Sync.
Ciekawe czy to było spowodowane jakimiś problemami technicznymi,bo jeśli nie to daruję sobie wpłaty przez Transferuj.pl
Kasa jest na koncie bankowym w następnym dniu roboczym, więc radzą sobie dobrze.
 
kartonik 132

kartonik

Użytkownik
Kolega Wojcirej napisał Ci o wypłacie z konta milenium na swoje konto i to wtedy miał środki na następny dzień. Ja wpłacałem już kilkakrotnie poprzez firmę Transferuj i nie było zadnych problemów pieniadze na koncie milenium były max do 5 min a w momencie dyspozycji wypłaty ze srodków w milenium na moje konto w banku pieniądze były różnie zależy od czasu dyspozycji wypłaty jak była złożona rano to po południu pieniążki były na moim koncie a w przypadku dyspozycji wypłaty po południu środki były następnego dnia rano tak że chyba wszystko OK.
 
Do góry Bottom