>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Migracja forum - uwagi i zgłoszenia

Status
Zamknięty.
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
W tym temacie proszę o zgłaszanie wszystkich uwag co do funkcjonalności, wyglądu nowego forum. Wszystkie uwagi będą sprawdzane i na bieżąco poprawiane.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
greenvoice 13,1K

greenvoice

Administrator
Członek Załogi
cytat z dnia 1 kwietnia 2019 07:20 przez tommytsw



ta chat chmurka zdecydowanie przeszkadza.


&nbsp;


Czy chodzi o widok mobilny, czy na komputerze? O ile na komputerze to ciężko aby przeszkadzała będąc już na szarym tle. 
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP


tak, ale po każym odświeżeniu strony to się pojawia i mnie osobiście trochę irytuje.ta chmurka powinna się pojawiać po wejściu w zakładkę kontaktów administracji a nie za każdym razem, takie moje zdanie.



 



edit:chyba że to LC dla userów nie kontakt :)



 



ps;komputer
 
arass1 239,8K

arass1

Użytkownik


Czy jest możliwość wyświetlenia nieprzeczytanych postów i odznaczenia forum jako przeczytanego? 
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
majster93 2,8K

majster93

Użytkownik


Czy jest taka możliwość, aby w wersji komputerowej, górny pasek nawigacyjny pozostawał aktywny podczas przewijania tematów na forum? 
 
jerzywalec 2,8K

jerzywalec

Użytkownik


Gdzie jest możliwość wstawiania pliku do posta bezpośrednio z dysku tak jak to miało miejsce w poprzedniej wersji forum ?
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
cytat z dnia 1 kwietnia 2019 11:16 przez jerzywalec



Gdzie jest możliwość wstawiania pliku do posta bezpośrednio z dysku tak jak to miało miejsce w poprzedniej wersji forum ?


&nbsp;


Jeśli chodzi o obraz to "przeciągnij" go po prostu w okno edycji posta i upuść.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Semtex 249,8K

Semtex

Użytkownik


Co robicie zmianę layotu to jest coraz gorzej. Oczy krwawią jak na to forum teraz wszedłem, jeszcze te nicki z małych liter ???? Gdzie wy ten skrypt kupiliście na bazarze od Cygana jakiegoś?



To dodawanie postów teraz też jakaś porażka, nie chcem hejtować ale muszem.

https://vignette.wikia.nocookie.net/kiepscy/images/7/7e/Ferdynand-Kiepski.JPG/revision/latest?cb=20130725172000



 
 
maer 254,9K

maer

Typer A-League
cytat z dnia 1 kwietnia 2019 08:29 przez arass1



Czy jest możliwość wyświetlenia nieprzeczytanych postów i odznaczenia forum jako przeczytanego? 


&nbsp;


Ponawiam pytanie kolegi wyżej?



Czy jest możliwość odznaczenia nieprzeczytanych postów tak jak to miało miejsce na starym forum?



Do tego jak zrobić żeby wchodząc w temat wyświetlała się ostatnia strona a nie pierwsza?



Do tego nie mogę dodać postu w swoim temacie z typami bo nie mam odnośnika "dodaj nowy wpis" i nie ma tak jak w starszej wersji forum że na dole było okienko do wpisywania&gt;



 
 
Semtex 249,8K

Semtex

Użytkownik
cytat z dnia 1 kwietnia 2019 07:20 przez tommytsw



ta chat chmurka zdecydowanie przeszkadza.


&nbsp;


Adblock Plus to spokojnie może zablokować, u mnie bez problemu zablokowane razem z tą wyszukiwarką ze straganu :D Od razu trochę lepiej wygląda. 
 
T 115

tomi5454

Użytkownik


Gdzie jest ten przyscisk, który pozwalał przejść do ostatniego nieprzeczyntanego postu w temacie??



Jesli tego nie ma to straszny minus.
 
coinspinner 1,2K

coinspinner

Forum VIP
cytat z dnia 1 kwietnia 2019 13:04 przez tomi5454



Gdzie jest ten przyscisk, który pozwalał przejść do ostatniego nieprzeczyntanego postu w temacie??



Jesli tego nie ma to straszny minus.


&nbsp;


@tomi5454 aby przejsć do ostatniego nieprzeczytanego przez Ciebie wpisu, kliknij w link tematu (kolumna ostatni wpis): 

https://cl.ly/4d9446187e9a



 
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik


Na nowej wersji nie ma opcji "ignoruj"? 



Widzę posty ludzi, których miałem w ignorowanych, a po wejściu w ich profil nie widzę nigdzie opcji, żeby włączyć ignorowanie.



 



 



Dzięki za info. Czekam więc z niecierpliwością na powrót tej opcji :) 
 
coinspinner 1,2K

coinspinner

Forum VIP
cytat z dnia 1 kwietnia 2019 13:54 przez mjaurvcein



Na nowej wersji nie ma opcji "ignoruj"? 



Widzę posty ludzi, których miałem w ignorowanych, a po wejściu w ich profil nie widzę nigdzie opcji, żeby włączyć ignorowanie.



 



 



Dzięki za info. Czekam więc z niecierpliwością na powrót tej opcji :) 


&nbsp;


Niestety tak, chwilowo zrezygnowaliśmy z tej opcji, natomiast planujemy ją wdrożyć w najbliższym czasie.
 
A 34,3K

ar0nek

Użytkownik


Czy dobrze widzę, że teraz nie widze na stronie głównej kiedy ostatni wpis byl w danym dziale. Wcześniej widzialem ze o 13:20 ktos dodal wpis np w wta monterrey a teraz musze wejsc w dany dzial i dopiero wtedy to widze
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik


Jeszcze dość męcząca sprawa. 



Przychodzą powiadomienia o poście w każdym temacie, w którym się coś napiszę. Trochę to bez sensu, bo jak w godz szczytu w typach na żywo jest post co chwila to będzie można utonac w tych powiadomieniach. 
 
coinspinner 1,2K

coinspinner

Forum VIP
cytat z dnia 1 kwietnia 2019 14:39 przez mjaurvcein



Jeszcze dość męcząca sprawa. 



Przychodzą powiadomienia o poście w każdym temacie, w którym się coś napiszę. Trochę to bez sensu, bo jak w godz szczytu w typach na żywo jest post co chwila to będzie można utonac w tych powiadomieniach. 


&nbsp;


Słuszna uwaga, zawsze możesz przestać obserwować dany temat usuwając go ze strony Obserwowane
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom