>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Meksyk 2017

Status
Zamknięty.
crabro 411

crabro

Użytkownik
witam ????
na rozpoczecie 7 kolejki nareszcie wygrana Tigres 3:0 na wyjezdzie z Veracruz
Tygrysy przesunely sie na 11 miejsce w tabeli ( 2-1-4 ) bramki 7:7.
Mysle ze po powrocie kluczowych graczy zespolu z urlopow ( 9 stycznia ) druzyna rozpocznie marsz w gore tabeli. Nastepny mecz 26 lutego u siebie z Monarcas.
pozdr i powodzenia
ps po poludniu postaram sie podac jakis kuponik ktory zagram dzisiejszej nocy.
 
majekx 840,5K

majekx

Znawca A-League
to wczorajszy typ nie celny, zabrakło trochę szczęścia... na dziś:
-

Necaxa - Queretaro (1:4)
za normalną stawkę: 1 - @2,1 ⛔
za połowę stawki: 1 + nobts - @3,4 ⛔
Niby podobne miejsca w tabeli, ale jak by nie było - Necaxa prezentuje się lepiej. Na własnym stadionie w lidze najpierw ulegli Club Leon (17 poz.) (0:1), później wygrali z Pachucą (3 poz.) (1:0) i wreszcie zremisowali z Monterrey (5 poz.) (1:1). Ligowe wyjazdy Queretaro to porażka z Veracruz (9 poz.) (1:0), remis z Pueblą (18 poz.) (0:0), remis z Cruz Azul (15 poz.) (1:1). Necaxę na pewno stać na wygraną, a 3 pkty na pewno im się przydadzą. Mam nadzieje, że dziś zawalczą o komplet pkt.
 
crabro 411

crabro

Użytkownik
na dzis
1. Cruz Azul : Atlas 1 kurs 1,55 0:1 ⛔
2. Monterrey : Pachuca over 2,5 kurs 1,65 1:0 ⛔:;/:
kupon za 300 zl totomix
1.Cruz Azul miejsce w tabeli 15 ( 1-3-2 ) bramki 6:7. Ostatnio 2 remisy
Atlas miejsce 12 ( 2-1-3 ) bramki 8:9 ostatnio remis i porazka 2-1 z Guadelajara u siebie.Atlas w tym sezonie jeszcze nie wygral meczu na wyjezdzie a Cruz Azul nie przegral u siebie. Moim zdaniem gospodarze powinni sie pokusic o skromne zywciestwo ( mecz moze byc underowy na 2,5 bramki w meczu.
2 Monterrey u siebie 2 zwyciestwa pod rzad. Zajmuje 5 miejsce w tabeli z 10 punktami i nie przegralo meczu ( 2-4-0 ) bramki 10:7 Pachuca natomiast na miejscu 3 (3-2-1 ) bramki 7:4 .Ostatni mecz 1:0 z Tigres po zacietym i ostrym meczu.Spodziewam sie wiec ciekawego meczu miedzy tymi druzynami z czolowki tabeli i licze na wygrana gospodarzy minimum jedna bramka i licze tez na bramki ze strony gosci
pozdr. i powodzenia
 
majekx 840,5K

majekx

Znawca A-League
i znowu niespodzianki... przynajmniej można było to jakoś oglądać... na zakończenie kolejki celuję w:

-

UNAM Pumas - Club Tijuana (3:3)
bts - @1,66 ✅
1+bts - @4 ⛔
Pumy na własnym stadionie to mocny klub - w tym sezonie w 3 meczach zdobyli 7 pkt - bramki 5:2. Przed własną publicznością prezentują się przyzwoicie i mam nadzieje dziś na dobre widowisko, zakończone ich wygraną. Goście - to drużyna nie byle jaka - bo aktualnie zajmuje 4 miejsce w tabeli. Mecze wyjazdowe klub z Tijuany gra także dobrze - 3 mecze - 2-0-1, bramki 5:4.
pzdr.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Meksyk, Copa Mexico Clausura
Godzina: 02:00
Spotkanie: Atlas Guadalajara - FC Puebla
Typ: 1
Kurs: 2,03
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Propozycja nie z rozgrywek ligowych w Meksyku a z meczu o puchar Meksyku. Tabela tej grupy prezentuje się następująco:

Stawiam tutaj dziś na gospodarzy. FC Puebla jak widać jest już pewna awansu, natomiast Atlas walczy o 2 miejsce premiowane awansem do kolejnej rundy. W tym spotkaniu proponuję pograć w stronę gospodarzy, którzy dzisiaj zagrają swoim najmocniejszym składem. Puebla bez specjalnej motywacji na to spotkanie, dla nich jest to mecz o pietruszkę i dzisiaj zagrają rezerwowym składem. Trener najważniejszych graczy ma oszczędzać na najbliższe ligowe spotkanie 26 lutego na wyjeździe z Tolucą. W ligowych rozgrywkach po 7 kolejkach Atlas zajmuje 8 miejsce w tabeli, natomiast ich dzisiejszy przeciwnik jest dopiero na 16 miejscu. Kadrowo na to spotkanie dla mnie dużo lepiej na papierze prezentują się gospodarze i na własnym stadionie powinni sobie poradzić z rezerwowym zespołem rywali. Kurs na wygraną Atlasu mocno mnie zdziwił wobec powyższych informacji więc grzechem byłoby tego nie spróbować ;)
✅ 2-1
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
crabro 411

crabro

Użytkownik
dzieki ????
duze prawdopodobienstwo wygranej Atlas a i kurs kuszacy
pozwolisz ze skorzystam i zagram ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
dzieki ????
duze prawdopodobienstwo wygranej Atlas a i kurs kuszacy
pozwolisz ze skorzystam i zagram ????
Czemu miałbym nie pozwolić haha po to podaję żeby też inni skorzystali ;) mam nadzieję że będzie na ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
majekx 840,5K

majekx

Znawca A-League
też pobiorę ten typ... a może akurat się uda... dziś wyniki w pucharze były przewidywalne.. więc może jutro będzie podobnie ???? ... powodzenia.
//edit - jeszcze dodam gole Pumas - Tijuana.... bo jak można w strzałach mając statystyki 15:3 przegrywać 0:3? szkoda że czasu zabrakło... ale gole przedniej urody
https://www.youtube.com/watch?v=dJaBKV0tpeY
pzdr
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
majekx 840,5K

majekx

Znawca A-League
-

Toluca - Puebla (1:3)
1 - @1,61 ⛔
Zespół z 2 miejsca gra z 17. Może i liga jest wyrównana, może Toluca będzie grała w osłabieniu.. ale to jej sprzyja stadion. Liczę na gospodarzy - a to w lidze meksykańskiej połowa sukcesu. Kurs bardzo wysoki jak na ten mecz - myślę warto podjąć ryzyko.
 
mch91 261

mch91

Użytkownik
A czy ktoś ma informacje dlaczego w meczu Atlas - Leon jest taki wysoki kurs na zwycięstwo gospodarzy (2,7 betsson). Atlas jest raczej ekipa solidna więc jak dla mnie w meczu z ostanią drużyną ligi kurs jest delikatnie przesadzony no chyba, że czegoś nie wiem ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
majekx 840,5K

majekx

Znawca A-League
Club Leon to groźny i mocny zespół. Ostatnio dobrze się zaprezentowali - przeważali w meczu z Santosem. W meczu z Queretaro też grali pozytywnie. Grają juz i Cano i Pena... więc sporo zespół zyskuje. Dziś z Atlasem może nie być tak całkiem oczywisty mecz.
No i Atlas 2 dni temu grał puchar... nie wiem czy dziś nie będzie jakiejś rotacji w zespole.
 
majekx 840,5K

majekx

Znawca A-League
Dziś dwa mecze drużyn overowych.

Monterrey - Queretaro (4:1)
bts - @1,8 ✅
5 w tabeli Monterrey 3-4-1, bramki 11:9 podejmuje 8 Queretaro 3-3-2, bramki 11:8. Obie ekipy ostatnie mecze grały bardzo dobrze. Gospodarze po za dwoma wygranymi w pucharze potrfili ograć UNAM czy Pachucę. Jedyna skaza w ostatnich meczach to porażka 2:0 na wyjeździe z Tijuaną. Goście także mają za sobą dobrą passę. W pucharach przegrali i wygrali, oraz w lidze odnieśli 3 wygrane.. z Club Leon, Necaxą i UNAM.
Chivas - Toluca (2:0)
bts - @1,95 ⛔
Mecz na szczycie ligi - Chivas - 4 miejsce, 4-2-2, bramki 12:10. Toluca - 3 miejsce, 5-1-2, bramki 11:7. W ostatnich 5 meczach btsy w meczach Chivas zdarzyły się 3 razy. W meczach Tolucy - 4 razy. Jak dla mnie oba zespoły stać na strzelenie gola, a ich ostatnie mecze pokazują, że oba zespoły, równie łatwo strzelają co tracą bramki.
 
mch91 261

mch91

Użytkownik
@majekx
Ostatnio zainteresowałem się tą ligą bo widać, że kursy są bardzo ciekawe. Więc chciałbym się Ciebie zapytać skąd takie wysokie kursy na Puebla w meczu z Tigres. Widać, że gospodarze w ostatnich dniach odbili się od dna i znowu zaczynają grać na dość dobrym poziomie a kurs na nich wysoki bo 3.15 (betsson). Może masz jakieś informacje ?
 
majekx 840,5K

majekx

Znawca A-League
o składach jeszcze nic nie znalazłem.. ale może to efekt po meczu z Pumas. Niby nie przeważali, ale pewnie wygrali na wyjeździe 3:0. Inna bajka to fakt, że Pumy juz kolejny raz tak tracą zwycięstwo... może faktycznie warto wejść w Pueblę?.. ja bym poczekał na składy. Mecz dopiero jutro
 
majekx 840,5K

majekx

Znawca A-League
Na dziś widzę jeden/dwa typy:

UNAM Pumas - Santos Laguna (2:1)
1 - @2,15 ✅
ov2,5+bts - @1,95 ✅
UNAM dość niespodziewanie wypadło ze strefy dającej prawo gry w playoffach. Na pewno zawalczy o powrót. Po drugie na pewno mają piłkarze w pamięci kompromitacje w LM z Tigres - i tutaj mam nadzieje zagrają na 110%, żeby jak najszybciej zapomnieć o tamtym meczu. Z drugiej strony - ich ostatnie 6 meczy to brak zwycięstwa... w tym 3 mecze to zdecydowana przewaga, a mimo to przeciwnicy strzelali gole. Santos to nie byle jaki zespół, liczę tutaj na grad bramek, ale mimo wszystko mam nadzieje na przełamanie fatalnej passy UNAM.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
majekx 840,5K

majekx

Znawca A-League
Składy na dziś
Puebla
Campestrini, Esparza, Pérez, Toledo, DueĂąas, AcuĂąa, Gutiérrez, Herrera, Canelo, Amione y Miguez.
Técnico: José Cardozo
Tigres
Guzán, Advincula, Ayala, Meza, Torres Nilo, Pizarro, DueĂąas, Damm, QuiĂąones, Gignac y Vargas.
Técnico: Ricardo Ferretti
I drugi mecz:
Pumas
Saldívar, Mendoza, Castro, Verón, Van Rankin, Cortés, González, Gallardo, Rabello, Barrera y Castillo.
Técnico: Juan Francisco Palencia
Santos
González, Araujo, Izquierdoz, Sánchez, Sandoval, Martínez, Rivas, Enríquez, Arteaga, Furch y Tavares.
Técnico: José Manuel de la Torre
 
majekx 840,5K

majekx

Znawca A-League
informacyjnie... z powodu strajku sędziów aktualna kolejka ligowa została odroczona. Na razie nie wiadomo kiedy odbędą się zaległe mecze
 
majekx 840,5K

majekx

Znawca A-League
Dziś kolejka rozgrywana zgodnie z planem.. ja mam na oku 2 mecze:
Monterrey - Atlas (2:0)

ov2,5 - @1,72 ⛔

//edit - Monterrey jak przewidywałem.. Atlas zdecydowanie poniżej oczekiwań - czerwona kartka dla Atlasu w 51&#39; popsuła typ i mecz

4 zespół podejmuje 6 zespół ligi. Zatem emocje powinny być. Co więcej w 9 meczach suma bramek gospodarzy to 25, u gości jest niewiele gorzej - 22. Zatem mamy zespół, który w ostatnich 5 meczach aż 4 razy pokonał granicę 3 bramek, oraz zespół, który musi atakować i walczy o miejsce w pierwszej ósemce (wiem jeszcze daleko do końca rozgrywek, ale takie punkty w ostatecznym rozrachunku mogą być bardzo ważne). Jednym słowem - liczę tutaj na bramki.

Chivas - Veracruz (2:0)
1 - @1,4 ✅
Może kurs nie powala, ale do taśmy się nadaje. Zespół nr. 2 (z aspiracjami na lidera) podejmuje zespół z dołu tabeli (nr. 16). Veracruz w 9 meczach zdobył tylko 5 bramek. Nie wierzę tutaj w jakieś ich odrodzenie, zwłaszcza że ostatnie zwycięstwo goście odnieśli 7 spotkań temu. Dla porównania Chivas na własnym stadionie przegrali 9 meczy temu (a w ostatnich 5 meczach na własnym stadionie odnieśli 4 zwycięstwa i 1 remis).
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
crabro 411

crabro

Użytkownik
czesc ????
popieram typy z tym ze zagram jeden mecz ale grubiej
1. Monterrey - Atlas 1 kurs 1,45 2:0 ✅
gram za 500 zl
pozdr i powodzenia
ps mysle nad jutrzejsza Brazylia paulista
typy podam jutro do godz. 11:00 ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
@crabro, dlaczego Monterrey grasz? Jak możesz kilka słów argumentacji mile widziane, bo rozważę wtedy ten typ także ;)
A co do jutrzejszej Paulisty to mam jeden typ na oku, ale o tym też jutro wspomnę, poczekam na przewidywane składy i dywagacje mediów brazylijskich.
Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom