>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Meksyk 2017

Status
Zamknięty.
crabro 411

crabro

Użytkownik
Monterrey 4 miejsce w tabeli ostatnie ich mecze ( 3 zwyciestwa remis i porazka bramki 15:10 zgromadzili 16 punktow do lidera Tijuany traca tylko 1 punkt wiec mysle ze zwyciestwo poprawi ich miejsce w tabeli lecz do lidera 1 punkt traca takze Pachuca i Guadalajara a Monterrey pokonal Pachuce u siebie 1:0 wiec beda sie starali wygrac to spotkanie.
Atlas 6 w tabeli z 14 punktami i bramki 12:10 wiec beda sie starali tez odniesc sukces lecz mysle ze Monterrey grajac u siebie jest w stanie wygrac to spotkanie.
moge sie jednak mylic :-|
warto wiec zagrac
pozd.i powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
majekx 840,5K

majekx

Znawca A-League
Była chwila przerwy - ale pora nadrobić zaległości, więc zapraszam na 10 kolejkę Clausury. Dla przypomnienia sytuacja w lidze:

i to co nas czeka w najbliższej kolejce:

Ja osobiście na pewno coś dodam. Mam na oku standardowo mecz UNAM oraz zastanawiam się nad Monterrey... może coś jeszcze. Może Wy macie jakieś pomysły? Zapraszam do wpisów.​
 
majekx 840,5K

majekx

Znawca A-League
Tak jak obiecałem - pora na moje typy na tą kolejkę:

-

Santos Laguna - Monterrey (2:2)

ov2,5+bts - @1,9 - forbet ✅
Sam mecz bardzo ciężki do typowania 1x2. Ale ja tutaj widzę potencjał na gole. Santos w 6 meczach na własnym stadionie ma bilans bramkowy 10:5 (mecze 4-2-0). Monterrey w 5 wyjazdach ma bilans 6:8 (mecze 1-2-2). Gospodarze w ostatnich meczach co prawda odnieśli 2 zwycięstwa po 1:0 z Pachucą (8 w lidze, gole 11:11) i Queretaro (12 w lidze, bramki 16:17), ale wcześniej zremisowali 1:1 z Tijuaną i przegrali 2:1 z UNAM. Dziś przyjeżdża zespół z 3 miejsca w tabeli, który w ostatnim meczu pewnie pokonał Chiapas 4:1 (wcześniejszą porażkę 1:0 z Americą biorę jako wypadek przy pracy). Monterrey może na wyjazdach nie jest tak groźne jak u siebie, ale liczę, że powalczy a tym samym coś strzeli, a to natomiast wymusi otwartą grę gospodarzy i otworzy worek z bramkami.
-

America - Necaxa (1:0)

1 - @1,65 - forbet ✅
Po zadyszce dzisiejszych gospodarzy z początku sezonu nie ma już śladu. Ostatnie 3 mecze ligowe to remis 0:0 z Tijuaną, i wygrane 1:0 z Monterrey i 2:3 z UNAM. Goście to ligowy ogon. Od czasu do czasu sprawiają niespodziankę, ale głównie remisują (z zespołami z środka tabeli) lub przegrywają (z czołówką). Dziś grają z czołówką więc nie wychodzi nic innego jak 3 pkt na koncie Americi - a te 3 pkty są bardzo potrzebne w walce o czołową ósemkę.
-

Atlas - UNAM Pumas (1:1)
bts - @1,55 - forbet ✅
Tutaj naprawdę jednym zdaniem. UNAM podrażnione porażką z Tolucą 1:0. Porażką na którą nie zasługiwali bo tak naprawdę mieli przewagę i prowadzili grę. Nie wierzę, żeby dwa razy pod rząd mieli takiego pecha w wykończeniu akcji. Na bank coś strzelą. Atlas u siebie też gra mocno ofensywnie. To mi wystarcza do postawienia, że w tym meczu oba zespoły strzelą bramkę.
 
mch91 261

mch91

Użytkownik
Witam
Wiem, że po raz kolejny zadaje jedno i to samo pytanie, ale czasami zastanawiam się czy buki podpuszczają tymi kursami czy dają po prostu takie promocje. Ostatnio dostaliśmy promocje w postaci Banfield u siebie po kursie 2.1 a teraz przeglądam tak sobie najbliższą kolejkę Ligi Meksykańskiej i zaciekawił mnie kurs na Toluce z Cruz Azul. Gospodarze po porażce Guadalajary mogą im odskoczyć na 4 pkt a kurs na nich to 2.25 więc trochę duży zwłaszcza, że są oni liderem tabeli a zespół Cruz Azul zajmuje dopiero 16 miejsce.
Czy może mi ktoś coś szybko powiedzieć o ewentualnych absencjach czy innych możliwych powodach tak wysokiego kursu na gospodarzy?
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
majekx 840,5K

majekx

Znawca A-League
ja tylko powiem na podstawie ostatniego meczu z Pumami... Gol mega fartowny - raczej prezent od UNAM i 90% czasu później obrona. Powiem nie zachwycili i wygrali na mega farcie.. pewnie to spowodowało podbitkę kursu... ale czy aż o tyle? powiem szczerze, że to dużo. Z takim kursem - typ warty ryzyka - z Banfield odpuściłem.
 
mch91 261

mch91

Użytkownik
Tak jak pisał majekx... Toluca rozegrała bardzo słaby mecz z Pumami gdzie oddala jeden celny strzał na bramkę, ale mimo tego wygrali mecz. Ja i tak zagrałem na gospodarzy ponieważ co by nie mówić wygrali 3 mecze z rzędu a grają z drużyną z dołu tabeli. Myślę, ze tak wysoki kurs może być również spowodowany bezpośrednimi meczami między oboma klubami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
majekx 840,5K

majekx

Znawca A-League
Za nami zaległa 10 kolejka. Coś mi wygląda, że Toluca się wypaliła, dlatego w najbliższej kolejce warto pomyśleć o stawianiu przeciw nim.
A już w najbliższy weekend zapraszam na kolejkę numer 14.

Bardzo ciekawie zapowiada się spotkanie UANL - UNAL, do tego dochodzi typ przeciw Toluce oraz mecz Americi, która wreszcie wrzuciła wyższy bieg. Jednym słowem jest co wybierać i co obstawiać. Zapraszam.​
 
majekx 840,5K

majekx

Znawca A-League
Dziś szybki typ bo czasu niewiele:

America - Queretaro (1:0)
1 - @1,7 - forbet ✅
Wg mnie jeden z &#39;pewniaków&#39; tej ligi - oczywiście słowo &#39;pewniak&#39; należy brać przez pryzmat tej ligi. America wrzuciła wyższy bieg i kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa. America goni czołówkę.. i robi to skutecznie bo gdy czołówka gubi pkty - to ostatnie 5 meczy na własnym stadionie gospodarze zakończyli bz straty gola i tylko z jednym remisem. Ostatnie 5 meczy wyjazdowych Queretaro natomiast wygląda tak: 1-2-2, bramki 6:7.
 
majekx 840,5K

majekx

Znawca A-League
Najbliższy weekend to 15 kolejka Clausury.. oto rozkład spotkań:

Niewątpliwie hit kolejki to spotkanie Tijuany (2) i Toluci (1), poza tym ciekawie zapowiada się mecz Monterrey z Tigrez, oraz Americi z Santosem Laguną... także jest co typować, jest co komentować - zapraszam.​
 
majekx 840,5K

majekx

Znawca A-League
pierwszy i główny typ na tą kolejkę:
-

UNAM - Veracruz (0:2)
1 - @1,6 - unibet ⛔

\\edit: szkoda zachodu z UNAM... to nie Veracruz było tak słabe - to UNAM grało jak by pierwszy raz stanęli na murawie... Zero pomysłu, zero zaangażowania, zero umiejętności. W następnej kolejce trzeba będzie pomyśleć o grze przeciwko obu ww zespołom.


Ostatnie mecze Pum to wyniki zdecydowanie poniżej możliwości - wyjazdowa porażka 4:0 z UANL, wyjazdowy remis z Atlasem 1:1 i domowa porażka z Tolucą 1:0. Ten mecz to świetna okazja na odwrócenie karty, wygraną na własnym stadionie i powrót do top 8 - dające prawo gry w PO.
Przeciwnikiem UNAM jest zespół Veracruz - 14 zespół ligi z 15 pkt - 5-0-9, bramki 11:19. Jednak Veracruz to zespół własnego boiska - w 7 meczach wyjazdowych nie zdobył ani jednego pktu i strzelił tylko 1 bramkę - 0-0-7, bramki 1:12. Dla gospodarzy to idealny przeciwnik, który zapewne będzie murował bramkę i nie pozwoli sobie na otwartą grę.

dodatkowo za drobne dodaję dzisiejsze spotkanie:
Tijuana - Toluca (2:0)
1 - @2,2 - unibet ✅
Typ ze względu na styl gry Toluci. Ich ostatnie mecze to bardzo szczęśliwa wygrana z UNAM 1:0, porażka 2:0 z Cruz Azul (15 pozycja w lidze), 1:1 u siebie z Monterrey. To nie wygląda za dobrze - zwłaszcza, że gospodarze to wicelider w tabeli, który dodatkowo jest w formie. Ostatni mecze to wygrana wyjazdowa 2:1 z Chiapas (3 w lidze), wygrana wyjazdowa 1:0 z Queretaro (13 w lidze), oraz remis u siebie z Club Americą (0:0).
Ogólnie mecz zapowiada się na wyrównany i zacięty, ale liczę tutaj na wsparcie publiczności, oraz aktualną formę gdzie zespół gospodarzy wygląda zwyczajnie lepiej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
majekx 840,5K

majekx

Znawca A-League
Zapraszam na przedostatnią kolejkę Clausury w Meksyku. Na początek przypomnienie tabeli:

Oraz lista czekających nas spotkań (za forbet):

Jak widać ciągle duża grupa drużyn ma szanse na PO, więc zapowiada się naprawdę emocjonująca kolejka (najlepiej pokazują to kursy).
Moje pierwsze przemyślenia (?) - gra przeciwko UNAM (fatalnie wyglądali w ostatnich meczach), gra w kierunki Monterrey i Americi. Ale będę pewniejszy i miał ciut więcej informacji - podam je.
A co Wy myślicie?​
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Tiburones z Veracruz wciąż bez remisu, więc typ za Monterrey, z czysto statystycznego punktu widzenia bezpiecznie jest oprzeć o DNB, nawet jeśli merytorycznie uznamy, że aspekty piłkarskie są po stronie gości.
 
mch91 261

mch91

Użytkownik
Club America - Atlas
Typy: Gospodarze, kurs: 1,85
Gospodarze+under 3,5 kurs: 2,65
Wynik I polowy (0:0), kurs: 3.10
Połowa z większą ilości bramek (II), kurs: 2,1


Dwa razy pisałem analize i dwa razy... przepadła, ale zacznę jeszcze raz. Club America i Atlas walczą o awans do play-off. Ale na początek trochę statystyk... Club America ostatnio ma bardzo dobry okres, odniesli kilka bardzo ważnych zwycięst i mimo ostaniej porażki z Santa Laguna zajmują 6 miejsce w lidze ze stratą tylko 4 pkt do lidera. U siebie America ma doskonały bilans ponieważ w 6 spotkaniach, 5 razy wygrali i zanotowali tylko jeden remis z bilansem bramkowym 6-0. Co do Atalas jest to na prawdę solidna drużyna, która nie traci głupio punktów a sami również potrafią napsuć krwi najlepszym drużynom. Ich bilans w spotkaniach wyjazdowych to 2-2-3 a bramki to 8-10. Jeśli chodzi o dwa pierwsze typy to jestem zdania, że America wygra ten mecz i dzięki temu zapewni sobie awans do play-off. Co do ilości bramke to patrząc na mecze obu drużyn to w 6 meczach u siebie America, 6 grała na under 3,5 a Atlas w 7 meczach wyjazadowych 5 razy grał na ten sam under. Czyli jak widzimy w tym meczu nie spodziewam sie wielu goli a co za tym idzie przy tak dobrze zorganizowanych drużynach uważam, że żadna z nich nie zaryzykuje i otworzy się od pierwszych minut ponieważ raczej będą czekały na jakiś błąd przeciwnika (stąd mój typ na 0-0 do przerwy). A ostani typ wynika bezpośrednio z tego co pisałem wczesniej dlatego uważam, że bramki będą padały dopiero w drugiej połowie tego spotkania.

Jeśli ktoś ma jakieś informacje lub wątpliwości co do typów to zapraszam do dyskusji;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
majekx 840,5K

majekx

Znawca A-League
ja delikatnie celuje w typ:
-

Chiapas - Santos Laguna (2:2)
2 - @2,2 - iforbet ⛔
Santos walczy cały czas o PO.. a wyjazdowe remisy z Atlasem i Tijuaną naprawdę dobrze wróżą. Do tego dochodzi wygrana z Club America na własnym stadionie w ostatnim meczu. Widać bardzo mocno walczą o top 8. A teraz przeciwnikiem Santosu Laguna będzie zespół z 17 miejsca - 4-3-8, bramki 15:26. Zespół, który w ostatnich 5 meczach zdobył 2 pkty z zespołami, które też o nic już nie walczą. Nie wróży to nic dobrego gospodarzą, a kurs zachęca do pogrania w stronę gości.
 
crabro 411

crabro

Użytkownik
witam ????
na dzis 19:00
Tuluca : Qeretaro typ 1 kurs 1,65 za 200 zl ⛔????
totolotek.pl
Tuluca zajmuje 4 pozycje w tabeli z 26 punktami ( 8-2-5 ) bramki 16:18
po ostatnim wyjazdowym przegranym 2:0 meczu z Tijuana ( lider tabeli )
pora na rechabilitacje.Mysle ze zwyciestwo ze slaba Qeretara 16 w tabeli jest pewne.
Qeretara dorobek ( 4-4-7 ) bramki 18-21.Po 4 porazkach z rzedu i remisie w ostatnim spotkaniu u siebie z Chiapas nie jest w stanie odniesc sukcesu ,tym bardziej ze jest to mecz wyjazdowy.
pozd. i powodzenia
no i lipa Tuluca polegla 1:2 ???? mimo przewagi i nie strzelonym karnym w 85 minucie przez Naelsona
mecz obwitowal w duza ilosc fauli w sumie 31
Tuluca powinna wygrac ale nie potrafili wykozystac paru bramkowych sytuacji no moja kasa sie zmniejszyla o 200 :zoltakartka:
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
majekx 840,5K

majekx

Znawca A-League
Tuluca : Qeretaro typ 1 kurs 1,65 za 200 zl
oj tutaj bym nie szalał ze stawką... Toluca gra fatalnie (ostatnie 4 mecze), co więcej mają już zapewniony awans do PO... Jak dla mnie mecz bardzo ryzykowny i nie warty kursu @1,65... koło @1,8 - @1,9 bym się zastanawiał.
Jedyny argument to mecz przed własną publicznością, ale czy będą w stanie coś ustrzelić atakując na autobus w bramce jaki zapewne postawi Queretaro?.. ja osobiście nie ufam napastnikom gospodarzy. Osobiście idę tutaj w kierunku underów:
Ostatni mecze Queretaro to pechowy remis 2:2 (stracony gol w 88&#39;) ale wcześniej to porażki 1:0 z Club America, Tijuaną i Santosem Laguną. Między tymi meczami jeszcze porażka z Atlasem 4:1 (ale Atlas to atak dużo mocniejszy niż Tuluci)
un2,5 - @1,9 - forbet ⛔
un2,5+nobts - @2,3 - forbet ⛔

\\edit - pomysł dobry - gorsze wykonanie
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Copa Mexico (Apertura)
Godzina: 01:55
Spotkanie: Santos Laguna - Chivas Guadalajara
Typ: 1
Kurs: 1,70
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Próbuję tego spotkania w rozgrywkach o puchar Meksyku. Próbuję tutaj pograć na gospodarzy, bo ich rywal zespół Chivas ma teraz bardzo trudny harmonogram spotkań i trener w tym meczu swoim podstawowym graczom da odpocząć. Dla gości będzie to 4 spotkanie w ciągu 9 dni a przed nimi kolejne mecze co 3 dni ! Ich grafik wygląda tak:

Jak widać bardzo pracowity okres ma teraz ten zespół i nie da się we wszystkich tych spotkaniach grać swoim najmocniejszym składem, bo piłkarze padną jak muchy. Dzisiaj trener da odpocząć większości podstawowych graczy i to jest szansa dla zespołu Santos Laguna, który nie ma takiego problemu. Zespół gospodarzy wprawdzie grał swój mecz ligowy też 3 dni temu ale wcześniej miał dłuższą przerwę i później też będzie miał dużo więcej czasu na regenerację i kolejne spotkania. Idę tutaj w stronę zwycięstwa Santosu Laguna. Gospodarze dzisiaj zagrają w swoim najmocniejszym składzie. Więcej o składach itd. można poczytać pod poniższym linkiem:
http://laguna.multimedios.com/deportes/liga-mx/chivas-manda-las-fuerzas-basicas-para-enfrentar-santos-laguna
✅ 2-0
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom