>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mecze NBA z udziałem drużyn "tankujących"

5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Jak wiadomo w NBA nie zawsze dana drużyna chce wygrać. Mam upatrzonych kilka drużyn, które według mnie &quot;tankują&quot;. Tutaj będę podawać różnego rodzaju typy z udziałem takich drużyn.

Propozycja na dziś po bardzo ładnym kursie:

Chicago Bulls - Orlando Magic
Typ: HT/FT : Orlando Magic/Chicago Bulls
Kurs: 5,25
Bukmacher: Bet365

Mam mocne przeczucie, że Orlando będzie prowadziło paroma punktami do przerwy, jednak w drugiej połowie ich gra zupełnie siądzie, i Bulls wygrają.
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Propozycja na dziś po bardzo ładnym kursie:

Chicago Bulls - Orlando Magic
Typ: HT/FT : Orlando Magic/Chicago Bulls
Kurs: 5,25
Bukmacher: Bet365
82:83 ⛔ a szkoda, bo bliziutko było. Orlando starało się w końcówce jak mogło, by jakoś to przegrać, ale jednak minimalnie wygrali.


Typ na noc:

Memphis Grizzlies - Utah Jazz
Typ: Memphis Grizzlies (ML)
Kurs: 1,44
Bukmacher: PaddyPower

Coś za dużo zwycięstw ostatnio ma Utah, pora na jakąś serię porażek...
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Typ na noc:

Memphis Grizzlies - Utah Jazz
Typ: Memphis Grizzlies (ML)
Kurs: 1,44
Bukmacher: PaddyPower

Coś za dużo zwycięstw ostatnio ma Utah, pora na jakąś serię porażek...
✅


Kolejny typ:

Brooklyn Nets - Milwaukee Bucks
Typ: Brooklyn Nets (ML)
Kurs: 1,556
Bukmacher: Pinnacle

Pewniak jakich mało, naprawdę polecam.
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Kolejny typ:

Brooklyn Nets - Milwaukee Bucks
Typ: Brooklyn Nets (ML)
Kurs: 1,556
Bukmacher: Pinnacle

Pewniak jakich mało, naprawdę polecam.
✅


Orlando Magic - Atlanta Hawks
Typ: Atlanta Hawks (+2,5 pkt.)
Kurs: 1,971
Bukmacher: Pinnacle

Atlanta niby bez Horforda, ale Orlando moim zdaniem po prostu nie będzie chciało tego wygrać. Orlando wygrało ostatnio mecz, a jako że zależy im na drafcie, to muszą uważać z tymi zwycięstwami, bo nie dosyć, że szansa na &quot;dogonienie&quot; Milwaukee ucieka, to jeszcze Philadelphia też jest &quot;lepsza&quot;. Knicks niby też, ale ich o tankowanie nie podejrzewam. Na wszelki wypadek malutki dodatni handicap, ale Hawks powinni po prostu to wygrać.
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Orlando Magic - Atlanta Hawks
Typ: Atlanta Hawks (+2,5 pkt.)
Kurs: 1,971
Bukmacher: Pinnacle

Atlanta niby bez Horforda, ale Orlando moim zdaniem po prostu nie będzie chciało tego wygrać. Orlando wygrało ostatnio mecz, a jako że zależy im na drafcie, to muszą uważać z tymi zwycięstwami, bo nie dosyć, że szansa na &quot;dogonienie&quot; Milwaukee ucieka, to jeszcze Philadelphia też jest &quot;lepsza&quot;. Knicks niby też, ale ich o tankowanie nie podejrzewam. Na wszelki wypadek malutki dodatni handicap, ale Hawks powinni po prostu to wygrać.
⛔

Tym razem się nie udało, ale dzięki temu można spróbować BARDZO ostro pograć:

Orlando Magic - Golden State Warriors
Typ: Golden State Warriors
Kurs: 1,435
Bukmacher: Pinnacle
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Orlando Magic - Golden State Warriors
Typ: Golden State Warriors
Kurs: 1,435
Bukmacher: Pinnacle
BARDZO ostro pograne BARDZO duży zysk ✅

Polecam bacznie obserwować kursy na Denver Nuggets w meczu z Philadelphią, gdyż jak dla mnie jest to &quot;lokata&quot;. Jestem pewien, że Denver to wygra. Pytanie tylko jaki kurs złapię. Póki co czekam z obstawieniem zakładu, ale tak jak pisałem- obserwujcie en typ i jeśli będzie ok. 1,25 to grajcie bez zastanawania, bo moim zdaniem warto. 76ers wygrało swój pierwszy mecz wyjazdowy w tym sezonie z Lakers i to im wystarczy na jakiś czas. Wiadomo, że na mecze z Lakers każda drużyna się przykłada, bo to wielka firma. A Denver? &quot;Przeciętniak&quot;, którego wiele drużyn &quot;olewa&quot;. 76ers tankują, więc nie widzę potreby, by wygrać drugi wyjazd z rzędu.
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Może powiem tak- proszę administratora/moderatorów o danie mi 2-tygodniowego bana na całe forum jeśli Denver Nuggets nie wygra tego meczu (biorąc pod uwagę dogrywkę). Prośba jest jak najbardziej poważna. Jestem tak pewien typu, że z przyjemnością zaryzykuję i przyjmę wszelkie konsekwencje ewentualnej porażki.
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Może powiem tak- proszę administratora/moderatorów o danie mi 2-tygodniowego bana na całe forum jeśli Denver Nuggets nie wygra tego meczu (biorąc pod uwagę dogrywkę). Prośba jest jak najbardziej poważna. Jestem tak pewien typu, że z przyjemnością zaryzykuję i przyjmę wszelkie konsekwencje ewentualnej porażki.
Ale człowiek po pijaku głupoty pisze :-(. Ale co do typu to oczywiście jak najbardziej polecam, choć kurs nie rozpieszcza:

Denver Nuggets - Philadelphia 76ers
Typ: Denver Nuggets
Kurs: 1,24
Bukmacher: Marathonbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Denver Nuggets - Philadelphia 76ers
Typ: Denver Nuggets
Kurs: 1,24
Bukmacher: Marathonbet
⛔

Niestety mocno się na Denver przejechałem i zaskoczony jestem ich porażką, no ale trzeba o tym zapomnieć i walczyć dalej:

Cleveland Cavaliers - Orlando Magic
Typ: Cleveland Cavaliers
Kurs: 1,787
Bukmacher: Pinnacle
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Phoenix Suns - Milwaukee Bucks
Typ: Phoenix Suns
Kurs: 1,23
Bukmacher: Marathonbet

Nie jest to typ, by szaleć ze stawką, ale dorzucić do kuponu warto, bo nie widzę tutaj większych szans dla Bucks.
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Phoenix Suns - Milwaukee Bucks
Typ: Phoenix Suns
Kurs: 1,23
Bukmacher: Marathonbet

Nie jest to typ, by szaleć ze stawką, ale dorzucić do kuponu warto, bo nie widzę tutaj większych szans dla Bucks.
✅

Cleveland Cavaliers - Philadelphia 76ers
Typ: Cleveland Cavaliers
Kurs: 1,51
Bukmacher: Marathonbet

Że niby Phila ma wygrać piąty wyjazd z rzędu? Nie wierzę w to.
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Cleveland Cavaliers - Philadelphia 76ers
Typ: Cleveland Cavaliers
Kurs: 1,51
Bukmacher: Marathonbet

Że niby Phila ma wygrać piąty wyjazd z rzędu? Nie wierzę w to.
✅

Charlotte Bobcats - New York Knicks
Typ: New York Knicks
Kurs: 1,91
Bukmacher: bwin

To bwin chyba ostro przegiął z tym kursem na Knicks. Charlotte zaczyna osro tankować, więc taki kurs na Knicks to wydaje się być promocja.
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dokładam jeszcze na Knicks:

Charlotte Bobcats - New York Knicks
Typ: New York Knicks
Kurs: 2,01
Bukmacher: Pinnacle

Naprawdę mocno to pogrywam, bo widzę tu ogromne value.
 
Do góry Bottom