>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Maroon i forum vs Jego Ekscelencja Jerzy Janowicz

maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
???? ???? relacja z dyskusji podczas streamu Janowicza na twitchu
Janowicz : ,,muszę założyć konto Microsoftu &#39;&#39;
Zawodnik Rozstawiony w AO : założ sobie konto w 10 dziesiątce rankingu

Zawodnik Rozstawiony w AO: Jerzy mam zagadke : z kim wygrał Mirza Basic swój jedyny mecz na trawie w karierze ?
tutaj Janowicz
http://screenshu.com/static/uploads/temporary/gt/sp/95/vl7kyk.jpg
http://i.imgur.com/3aM93w8.jpg
???? to jest mocne
kain854: czesc Jurek, oddasz na mnie głos w konkursie na najlepszy post miesiąca, Ciebie to nie nie kosztuje, a ja zgarnę tableta

Zawodnik Rozstawiony w AO : Jurek wiesz że jesteś 1 i jedynym człowiekiem na świecie który przegrał z Maximo Gonzalezem na hardzie ?
Zawodnik Rozstawiony w AO &quot;Maximo Gonzalez aż musiał bilet przebukować po wygranej z tobą tak się tego nie spodziewał że zostanie dłużej&quot;
podczas wtapiania meczu w Cs&#39;a
,,Jerzyk nie przejmuj się , jak będziesz wtapiał to weź medicala po prostu jak zawsze&#39;&#39;

Zawodnik Rozstawiony w AO
,,Jurek nie głupio ci grać z gimbami w gry podczas gdy nawet James Blake który jest w domu starców gra czasami w tenisa z Billem Clintonem&#39;&#39;
nie pamiętam nicku
,,Jurek przegrałem na tobie sporo kasy jak odpadłeś w 1 w Wimbledonu bez walki i nie pojechałem na wakacje&#39;&#39;
Janowicz
,,za to ja pojechałem sobie na fajne wakacje&#39;&#39;
_____________________________________
Nagle nastąpił atak furii Jerzego Janowicza bo został nazwany drewniakiem (san wcześniej nazwał Kyrgiosa drewniakiem a Kyrgios pokonał tego dnia Murraya) ????

nawijał dalej przez 5 min , sporo wyzwisk z jego strony itp ...
Janowicz
,,to co gramy czy wymiękasz &#39;&#39;
Zawodnik rozstawiony w AO
,,przecież plecy cię bolą , przestały nagle jak 10 k zobaczyłes ? &#39;&#39;
Janowicz
,,gramy czy nie krótka piłka &#39;&#39;?
Zawodnik rozstawiony w AO
,,jak widzisz po nicku ja jestem rozstawiony i z takim rankingiem jak ty masz musisz przejść kwale&#39;&#39;
Janowicz
,,jesteś pewnie dzieciakiem 16 albo 17 lat &#39;&#39;
Zawodnik rozstawiony w AO
,,Denis Novikov też miał 17 lat jak cię ogrywał w NY , on teraz w sklepie sportowym pracuje&#39;&#39;

Janowicz

,,albo gramy hajs albo jesteś miękka faja&#39;&#39;
Zawodnik rozstawiony w AO
,,NIE MOŻESZ ZE MNA GRAĆ O HAJS BO MASZ ZA NISKI RANKING JA JESTEM ROZSTAWIONY&#39;&#39;
Zawodnik rozstawiony w AO
możemy zagrać o 3 tysiące tyle mam
Janowicz
,,za 3 tysiące to mi się nie chce z domu wychodzić&#39;&#39;
Zawodnik rozstawiony w AO
,,jak przegrywałeś w 1 rundzie challengerów to dostawałeś mniej i jakoś ci się chciało wychodzić&#39;&#39;
Janowicz
,,ostatnia szansa wysyłaj dane na PW i gramy ten mecz o kasę&#39;&#39;
Zawodnik rozstawiony w AO
,,żeby grać że mną musisz przejsc KWALE DREWNIAKU ale pewnie zatrzyma cię NOVIKOV który pracuje w sklepie sportowym&#39;&#39;
Janowicz
,, jesteś leszczem barowym, pionkiem do zbijania pracującym na kasie &#39;&#39;
po czym mnie zbanował i gadał jeszcze przez kilka minut tak go zabolało nazwanie go drewniakiem ????
 
L 516

lipny

Użytkownik
?? ????
Razem z naszym sponsorem jesteśmy w stanie wyłożyć 10 tysięcy na ten zakład , postanowiliśmy dać tobie dziką kartę więc nie musisz przechodzić kwalifikacji pomimo niskiego rankingu
proszę o odpowiedz
z poważeniem ekipa z FB
 
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
Jeszcze parę perełek było innych ludzi ????
No ale Jurek nawet w internecie pokazuje że jest trudnym człowiekiem o słabej psychice.
 
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
nie pamiętam nicku
,,Jurek przegrałem na tobie sporo kasy jak odpadłeś w 1 w Wimbledonu bez walki i nie pojechałem na wakacje&#39;&#39;
Janowicz
,,za to ja pojechałem sobie na fajne wakacje&#39;&#39;
To było tak:
&quot;Jurek pamiętasz jak przegrałeś z Ilhanem na Wimblu w pierwszej rundzie? Przez Ciebie nie pojechałem na wakacje.&quot;
Jeszcze tak z pamięci dodam:
&quot;Jurek nie siedź tyle przed kompem bo Cię plecy rozbolą i znowu będziesz miał 40% 1 serve&quot;
Gdy Dżej Dżej zaczął przegrywać z Izakiem w CS&#39;a pojawiły się tradycyjne wezwania do kreczu:
&quot;Jurek kreczuj!&quot;
&quot;Jurek kreczuj bo dodatniego handi nie pokryjesz!&quot;
Zaczął narzekać na zbyt wysoki ping, co również spotkało się z fachową opinią:
&quot;Jerzyk jak w 1 rundzie AO przegrasz z jakimś challengerowcem to też na ping zgonisz?&quot;
a gdy postanowił zakończyć grę uderzył Macio:
&quot;Jurek schemat jak zawsze, wpierdol, szybki prysznic i do spania&quot;
:cool::cool::cool:
 
maxiu321 103

maxiu321

Użytkownik
&quot;Jurek zbierasz na bilet z Australii czy co&quot; ?

JJ: &quot;nie musze zarabiac dupą tak jak ty to robisz&quot;
 
Do góry Bottom