>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Manta MID 708

wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Witam, proszę o poradę, wszedłem dzisiaj do Media Expert i zobaczyłem w promocji ten oto tablet za 199 złotych, w promocji z 300. Zainteresował mnie ten produkt, nie oczekuje wiadomo cudów, ale zawsze to fajna zabawka do pociągu aby móc obejrzeć film, czy poprzeglądać coś na internecie podczas nudnego wykładu. Stąd moje pytanie czy jak na taka cenę warto? Czy jest to typowe Chińskie ***** które rozsypie mi się szybciej niż domek z kart? No i mam dwa pytania, jak z odtwarzaniem formatów pokroju AVI, czy będę musiał konwertować i więcej się z tym bawić, czy takie podstawowe formaty będzie odczytywał? I druga sprawa, czy da radę do tego tableta wpiąć jakoś kartę od mojego internetu mobilnego z PLAY? Czy nie ma żadnego sposoby abym mógł korzystać z tego internetu, z którego właśnie korzystam obecnie na komputerze. Proszę o jakąś opinie, bo odłożył mi sprzedawca tego tableta i sam nie wiem czy brać, czy dać sobie spokój i zapomnieć o tym. Pozdrawiam i z góry dziękuje.
 
taszi 25

taszi

Użytkownik
Avi bez problemu odtworzysz, potrzebna będzie tylko odpowiednia aplikacja, a tych jest sporo. Z mobilnego internetu będziesz mógł korzystać po wpięciu modemu z kartą sim, ale jeśli chodzi o korzystanie w pociągu to z netem mobilnym playa bym się nie nastawiał na cuda :p
Jeśli chodzi o jakość to cudów bym się nie spodziewał, ale osobiście nigdy z Mantą styczności nie miałem.

Swoją drogą nie szło zadać tych pytań sprzedawcy? Po coś tam chyba jest ????
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Avi bez problemu odtworzysz, potrzebna będzie tylko odpowiednia aplikacja, a tych jest sporo. Z mobilnego internetu będziesz mógł korzystać po wpięciu modemu z kartą sim, ale jeśli chodzi o korzystanie w pociągu to z netem mobilnym playa bym się nie nastawiał na cuda :p
Jeśli chodzi o jakość to cudów bym się nie spodziewał, ale osobiście nigdy z Mantą styczności nie miałem.
Swoją drogą nie szło zadać tych pytań sprzedawcy? Po coś tam chyba jest ????
No w sumie racja, ale już podczas jazdy tramwajem da radę. :grin:
Co do pytań, dopiero na nie wpadłem wracając do domu. Wielkie dzięki, leci reputka ;)
 
Do góry Bottom