>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mój zbiór linków ( głównie statystyki piłkarskie )

edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
StraszakSam&gt;&gt;
a dlaczego nie czytasz tego co powyżej napisałem do @Nika8332 i powielasz jego praktykę wpisywania się do niewłaściwego wątku?
Odpowiedź dla Ciebie zamieszczę w wątku hokejowym działu LINKI BUKMACHERSKIE
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Kimi1908&gt;&gt;
wszystko to o czym w zakresie ciekawych stron na dziś wiem, jest już zawarte w tym dziale LINKI BUKMACHERSKIE w odpowiednich wątkach tematycznych - tak więc nie mam w tym względzie żadnych asów w rękawie ????
Tak wiec i ja też niekiedy muszę odwiedzić kilka stron, aby zdobyć potrzebne mi informacje...
Pozdrawiam
 
M 27

milt

Użytkownik
Strona the-sports.org zawiera archiwalne tabele home/away kolejka po kolejce dla piłki nożnej.Tylko na tej stronie znalazłem coś takiego, że mogę sprawdzić które miejsce w tabeli(home table, away table) np. w sezonie 2012/13 zajmował Werder po 12 kolejce.Strona jest super jednak zawiera tylko 1 i 2 ligi europejskie. Moje pytanie czy są jakieś strony, które mają takie tabele dla lig: 3 liga niemiecka, 3 ligi włoskie,hiszpańskie?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
czy są jakieś strony, które mają takie tabele dla lig: 3 liga niemiecka, 3 ligi włoskie,hiszpańskie?
milt&gt;&gt;
Firma BETRADAR prowadzi takie statystyki w ujęciu zmian w tabeli wg samodzielnego wyboru numeru kolejki - dla 2z3 interesujących Cię tych niższych lig, bo dla Bundesligi 3 oraz Lega Pro, Grupa A
Z usług tej firmy korzysta wiele firm bukmacherskich i ich statystyki są dzięki temu bezpłatnie dostępne np. na stronie naszego Totolotka czy też Betano.com &gt;&gt;
http://www.stats.betradar.com/s4/?clientid=812#2_1,3_31,22_1,5_5231,9_tables,25_1,10_8681,24_5
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
klejna 108

klejna

Użytkownik
W tych linkach co podales nie ma tego o co prosilem. Jest tylko first goal w przedzialach 15 minutowych. A chce 10 min albo 5 min. First gol a nie ogolnie ile bramek pada
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
R 6

robert-ku4

Użytkownik
Witaj edi !
Na początku chciałbym podziękować za wszystkie Twoje linki tutaj oraz ogólnie za poświęcony czas i za to co robisz dla forum.bukmacherskie.com ????
Chciałbym się Ciebie zapytać czy znasz może jakąś stronę która mogłaby .
Co do rzutów rożnych znalazłem fajny ranking:
www.fctables.com/stats/corners/, i można dodatkowo wybrać statystyki rzutów rożnych dla danej ligi:
www.fctables.com/england/premier-league/corners/
Mają też super rozbudowany dział H2H, gdzie prezentują ostatnie serie dla danego zakładu, np:Milan wygrał ostatnie 4 mecze, albo w ostatnich 11 meczach zawsze było Over 1.5 lub Over 2.5
www.fctables.com/h2h/ac-milan/palermo/
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@Robert-ku4&gt;&gt; przecież ten link został podany przeze mnie 9.02 i do dziś jest nawet na tej podstronie, we wpisie #354 - tak więc co z Twoją koncentracją?
Ale odnoszę wrażenie, że w ten sposób nabijasz posty...
 
K 1

kuubaaa90

Użytkownik
Panowie pomóżcie bo po wycofaniu się bet365 nie mam odpowiedniego źródła ze statystykami live. Szukam i szukam i znaleźć nie mogę. Jest flashscore, ale potrzebuje więcej meczy ze statystykami live, chodzi mi głównie o posiadanie piłki i strzały. Proszę pomóżcie.
 
odzien 153

odzien

Użytkownik
Panowie, może już było takie pytanie natomiast jak to zwykle u mnie bywa - nie mam zbyt dużo czasu żeby prześledzić wszystkie 19 stron.
Poszukuję statystyk które będą obrazowały ile dana drużyna oddaje strzałów na mecz. Chciałbym to przeliczyć na skuteczność w strzelaniu goli. Jest to nowy wyznacznik, który chciałbym wprowadzić w tradingu żeby podnosić swoją skuteczność.
Pozdrawiam
 
Do góry Bottom