>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher LV BET - wpłaty/wypłaty

M 51

majkel0710

Użytkownik
Oczywiście cenie sobie takie wpisy zniechęcające. Nie mniej na jakiej podstawie twierdzisz, że nie ma szans? O ile przy niskich kwotach zabawa w Sądy jest mało opłacalnym tematem, o tyle przy kwotach rzędu 2000 i wzwyz szanse przy rozsądnym uzasadnieniu są wysokie i przy dobraniu odpowiedniej strategi procesowej. Warto w kwestii wspomnianego bonusu wspomniec, że jest wiele czynników, które decydują, czy ktoś kwalifikuje się do jednego gospodarstwa domowego, czy rodziny, gdzie interpretacja określenia rodziny prawnie także może być różna. W odniesieniu do LVBet warto także wspomniec, że swego czasu mieli program poleceń, gdzie każdego polecanego mogli odstrzelić przez zależność z innym kontem. Idąc dalej zapisy Regulaminu mówiące o tym, że w przypadku powiązania urządzenia z innym kontem, czy adresu IP, można skutecznie zaskarżyć w Sądzie pod abuzywnosc, gdyż klient nie ma realnej możliwość oceny czy telefon z którego korzysta był wcześniej użytkowany przez innego gracza, czy chociażby adres IP z sieci ktorej się loguje był także używany. Powoduje to dysproporcje w wyniku, której bukmacher stawia się w pozycji uprzywilejowanej, z której nic nie wynika dla uczestnika. Problem z rynkiem bukmacherskim wynika z tego, że na takich forach jak to podstawa jest stanowisko: "bukmacher ma rację, gracz nigdy, bo gracz to kombinator". O ile można się zgodzić, że jest grono duże osób, które zakładają konta na członków rodziny, a w rzeczywistości gra jedna i ta sama osoba, o tyle także w tej samej ilości bukmacher wymyśla sobie wielokrotnie powody utrudniające wypłaty, czy limitowanie graczy. Kalkulacja jest prosta, jeśli klient ma do zgarnięcia 2000 zł, to odrzucamy, jeśli pójdzie do sądu i wygra to wyplacimy, jak nie, to znaczy że jest "leszcz" i nie jest na tyle ogarnięty, żeby walczyć o swoje i można go puścić w trąbę.

Dla przykładu z jedną firm bukmacherskich wszedłem w spór reklamacyjny. Spółka ma tak wywalone na Ministerstwo Finansów, że to nie jest w stanie wyegzekowac od spółki odpowiedzi na zadane pytania. Sprawa obecnie znajduje się w Sądzie na ponad 5 000 zł.

Druga spółka bukmacherska właśnie otrzymała nakaz zapłaty na 2 200 zł. Tak jak w postępowaniu reklamacyjnym prosilem, aby decyzję wydał zarząd spółki, ponieważ pracownicy spółki jawnie kłamali w korespondencji mailowej na końcu już nawet na nią nie odpowiadając, tak teraz sprawa zarząd się zainteresował. Ale to juz opiszę na forum, jak sprawa zostanie zamknięta. Co więcej firma ta z uwagi na fakt, że złożyłem reklamacje i poinformowałem o chęci wystapienia na drogę sądową nałożyła na mnie limity w wysokości uniemożliwiającej postawienie jakiejkolwiek stawki próbując wymusić na mnie rezygnację z dochodzenia praw.

Więc proszę nie mówmy, że nie opłaca się walczyć. Jeśli ktoś ma coś za uszami to jasne zgodzę się z Tobą, że sam jest sobie winien. Ale jeśli ktoś działa transparentnie, a bukmacher leci w kulki to trzeba takie sprawy nagłaśniać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
J 0

jkrzeszowska1

Użytkownik
Syn zakładał konto ponad 2 lata temu i z tego co pamiętam nie korzystał z bonusu, a jeśli nawet to dlaczego nie moglibyśmy skorzystać z bonusu skoro dają taką możliwość.
Post automatycznie złączony:

I jeszcze jedno skoro nie mogłabym skorzystać z bonusu czy też założyć konta to dlaczego przyjmowali o ode mnie wpłaty i zakłady :) mogli już wtedy napisać że moje konto nie może zostać zweryfikowane i otwarte.
 
A 34,3K

ar0nek

Użytkownik
Syn zakładał konto ponad 2 lata temu i z tego co pamiętam nie korzystał z bonusu, a jeśli nawet to dlaczego nie moglibyśmy skorzystać z bonusu skoro dają taką możliwość.
Post automatycznie złączony:

I jeszcze jedno skoro nie mogłabym skorzystać z bonusu czy też założyć konta to dlaczego przyjmowali o ode mnie wpłaty i zakłady :) mogli już wtedy napisać że moje konto nie może zostać zweryfikowane i otwarte.
Złamałaś regulamin. Pkt 2
Screenshot_20210423-071538_Chrome.jpg
 
J 0

jkrzeszowska1

Użytkownik
To czemu nie zostałam poinformowana przed pierwszą wpłatą? Bądź przy zakładaniu konta że nie mogę użyć bonusu powitalnego.
Post automatycznie złączony:

Jednak mój syn nie korzystał z bonusu, przed chwilą to sprawdziliśmy.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Bo w teorii, rejestrując się u bukmachera powinnaś przeczytać regulamin i byś wszystko wiedziała że nie można na jedno gospodarstwo wziąć dwóch bonusów.
 
B 33

basswoodd

Użytkownik
Wypłacał ktoś w ostatnim czasie pieniądze od nich? Czekam już kilka dni na "zatwierdzenie" wypłaty, przy kontakcie odpisują tylko, że mają bardzo dużo wypłat i przepraszają. Pierwszy raz się spotykam z czymś takim...
 
A 34,3K

ar0nek

Użytkownik
W noblebet zablokowali mi dzis wplaty bez powodu to i wiadomo ze w lvbet tez nie wpłacę. Oczywiście nie poznam powodu, bo to ich widzi misie
Screenshot_20210706-004959_Chrome.jpg
 
przemo300 8,2K

przemo300

Użytkownik
Hej,

Panowie, czy ostatnio coś zmieniło się jeżeli chodzi o czas wypłat z Lvbet?
Zleciłem wypłatę środków dziś o północy i pieniędzy nadal nie ma na koncie.
Jeszcze kilka tygodni temu cały proces trwał maksymalnie kwadrans...
 
Do góry Bottom