>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

lukbor10

Status
Zamknięty.
L 209

lukbor10

Użytkownik
Na wstepie swieze info z Wrocławia. Kursów jeszcze nie ma, ale pewno jakis się zamuli i na wejsciu bedzie mozna co nieco upolować. jeżeli ktos ma jeszcze jakies wątpliwości, to dzisiaj na meczu rozmawiałem z koleszka ze Śląska i Sharksi wjezdzaja kopaczom na trening. poza tym Wisełce punkty się przydadzą pewnie za rok, a w przyrodzie nic nie ginie.
Innej opcji po prostu byc nie może.

Wisła - Śląsk 2 2.10 Betsafe 5/5 ✅
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
Miedź II Legnica - Sokół Wielka Lipa 1 1.70 Betsafe 3/5 ⛔ 1-1

Taki typ ode mnie. Pierwsza drużyna Miedzi została przejęta niedawno przez nowego właściciela, który chce zbudować porzadna markę w polskiej piłce w Legnicy. I plan swój realizuje ze sporym rozmachem. Baniak na ławce, na murawie Zakrzewski , Bledzewski czy Madejski...na 2 ligowe warunki to plejada gwiazd.

Rezerwy Miedzi grają aktualnie w IV lidze http://www.90minut.pl/liga/0/liga5658.html. idzie im niezbyt dobrze, ale wszystko dlatego, że zepsół ten budowany był od początku sezonu w oparciu o młode nazwiska i 2ligowców odbudowujących swoją formę.

Sytuacja w tabeli nie jest zbyt ciekawa, pierwsza drużyna na 90% wejdzie do 1 ligi. Właściciel na pewno nie pozwoli, aby była tak duża dysproporcja miedzy dwoma druzynami i nie ma opcji zeby spuscic rezerwy do Okręgówki. Dlatego też taki mecz jak w niedziele wygrać po prostu muszą.

Wczoraj rozmawiałem z pania prezes, na ten mecz do rezerw na 90% leci Szewczuk, który średnio sobie radzi w pierwszej druzynie i w IVlidze ma potwierdzic sens kontynuowania z nim wspolpracy. Ponadto rozmawiałem z Zielińskim (chlopak spuszczony do rezerw) , mowil mi ze wypluje płuca w rezerwach, ale wóci do 18stki meczowej.

ponadto całkiem możliwe, że Miedź zapewni sobie awans do I ligi na 2,3 kolejki przed końcem i baniak w ostatnich meczach da pograć młodzieży , wiec chcac sie pokazac szerszej publicznosci musza chlopaki grac zmotywowani.

generalnie wszystko w tyum meczu przemawia za Miedzią II, a kurs 1,70 to value.
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
III liga dolnośląsko - lubelska

Promień Żary - Lechia Zielona Góra 1
kurs: 1.65 (Betsafe)
stawka: 3/5

Kursów jeszcze nie ma, ale podaje juz teraz, potem zedytuje.

http://www.90minut.pl/liga/0/liga5660.html

Gospodarzom bardzo zależy na awansie. Chłopaki młode, ambitnie grają, władze klubu dały im wolną rękę stwierdzając, że udźwigną II ligę finansowo i mają walczyć na 100%.

W minioną sobotę zostali mocno podraznieni meczem lidera (Oławy). Po swoim skończonym meczu (wygranym) nasłuchiwali wieści z Trzebnicy gdzie grał lider. Okazało się, że sędzia przedłużył mecz o 7minut i w ostatnich sekundach Oława wygrała 2-1...piłkarze Promienia mocno podrażnieni tym dziwnym obrotem spraw zapowiedzieli jednak jeszcze większą walkę do końca sezonu.

Koleja rzecz..kibice Promienia (zbierają się zazwyczaj w młyn 60-100osób) nie dopingowali u siebie ze względu na konflikt z prezesem, jednak po ostatnim meczu na prośbę piłkarzy postanowili wrócić na mecz z Lechią i im pomóc.

Gospodarze w tej rundzie u siebie maja świetny bilans, remis z liderem Oławą i reszta wygranych. Ogólnie ostatnie mecze to świetna forma bo przez całą wiosnę nie zanotowali ani jednej przegranej.

Czysto piłkarsko są również lepsi.
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
IV Dolnośląska

Miedź II - Kochlice 1
kurs: 1,27 Tobet
stawka: 5/5


O sytuacji w klubie już pisałem wyżej, sytuacja zmieniła się jeszcze na tyle, że asystent 1 drużyny przejął rezerwy i dostał zadanie utrzymania ich w IV lidze. Pierwsze efekty były w ostatnim meczu u siebie, zasiadł on na ławce a Rezerwy wygrały derby Legnicy z Konfeksem aż 6-0. Zacytuję wypowiedź trenera 1 drużyny przed ich ostatnim meczem w Kaliszu:

- Zagramy w Kaliszu w mocno okrojonym składzie. W sobotę, w Legnicy zostanie kilku zawodników, którzy wesprą walczące o utrzymanie się w 4.lidze rezerwy. Wszystkim w klubie bardzo zależy, żeby nasza młodzież w przyszłym sezonie ogrywała się właśnie na tym szczeblu, a nie w Okręgówce – tłumaczy „Bebeto”.
Tutaj będzie pogrom, mam znajomych w zespole Kochlic, oni już maja wyjebane na ten sezon, pogodzili się ze spadkiem i pomimo tego, że się pewnie zmobilizują na ten mecz to po 20-25min szybko zostana zweryfikowani i nic nie ugrają.

jeszcze to: http://sktm.pl/w.sobote.wszyscy.na.stadion-112.html
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
Foto-Higiena Gać - Miedź II Legnica (IV dolnośląska)
typ: 2
kurs: 2,21
buk: Betsafe
stawka: 2/5 ✅

Jutro można znowu spróbować zagrać na rezerwy Miedzianki, o których pisałem już sporo poprzednio więc powtarzać się nie będę. Rywal lepszy, groźniejszy, ale kurs 2,21 warty zagrania, tymbardziej że dla pewnego awansu bez zaglądania w tabele wygrac muszą Cytat ze strony Miedzi:

Rezerwy Miedzi na ostatni mecz jadą bardzo zdeterminowane. Tylko wygrana da im utrzymanie bez konieczności oglądania się na pozostałe wyniki. Foto-Higiena już tydzień temu zapewniła sobie awans do III ligi. Duet trenerski Chrzanowski – Jacek będzie miał do dyspozycji kilku piłkarzy z pierwszego zespołu, m.in. Tomasza Szewczuka, Bena Starostę, Damiana Lenkiewicza, Tomasza Laskowskiego czy Pawła Kowala.
Szewczuk i Kowal maja sporo do udowodnienia, na pewno zagraja w tym meczu na 100%, młody Lenkiewicz robi dużą różnice na boisku nawet w 2 lidze. W dodatku ropoczyna się kompletowanie składu Miedzi na nowy sezon i to ostatni mecz w którym można się pokazać.

Wydaje mi sie, że umiejętności czystio piłkarskie tutaj przeważą i Miedź powinna ten mecz wygrać.
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
Dong Hyun Kim - Demian Maia MMA
typ: 1
kurs: 1.72
buk: bwin
stawka: 1,5/5

Info zza oceanu.

150.00 Dong Hyun Kim &gt; Demian Maia @ 1.65$240.00 Dong Hyun Kim &gt; Demian Maia @ 1.71Tail me here.Done a lot of research on this one, and it&#39;s going to be my biggest play to date. I think stun gun has about a 72% chance of winning this. Dong Hyun Kim via crane kick TKO in Round 1... not kiddingI won&#39;t list everything, but a couple of key points:- This fight is going to play out 90% on the feet. Kim holds a significant power and reach advantage in his jab and left cross (southpaw vs southpaw). Maia has a good left cross/hook that he can throw from everywhere, but he never plants his feet and is often off balance after throwing it. Most of his balance issues are because he&#39;s fighting wrestlers with power punches that force him to circle. Kim won&#39;t be any different.- If Kim gets tagged with punches that have gained points for his opponents, he answers immediately with a huge array of high % takedowns or (more recently) 1-2-3 combinations.- Stun gun has had the best offensive takedowns in mma for over a year now. (Not going to elaborate past that, as it is an entirely different discussion). I think that he uses them well when he gets hurt/tired. Though it must be said that maia has excellent hip escapes, and I expect that he will be able to get back to his feet within 15 seconds of being taken down.- Even if Kim does gas in round 3, Maia has/will as well- Maia is 34 and has been competing at a very high level of jits and mma for a long time (creates cardio/chin issues). Much like Wand (but in other areas), the attempt to &#39;diversify&#39; his game away from his submission background has really hurt his ability to win fights.
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
Bydgoszcz - Krosno
2
1.50
Tobet
4/5
handi -4,5
1,5/5
Czekałem na kursy i jest OK. Info od kolegi , który jest zawodnikiem, gospodarze bez najlepszego gracza, nie ma równiez drugiego rozgrywającego, dwa bardzo ważne ogniwa w zespole z bydgoszczy. Powinno byc bezproblemowo.
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
Kotwica - Tarnobrzeg
1poł typ 1
1.70
bet365
3/5
- Kotwica musi się przełamać
- bilans u siebie 3-3, w tym mecz przegrany z Asseco i Anwilem
- Kotwica u siebie zazwyczaj dobrze otwiera mecze i przeważnie wygrywa pierwsze połowy i kwarty
- Kotwica wystąpi w pełnym składzie
- Kotwica dzisiaj będzie miała wsparcie kibiców piłkarskich, którzy na pewno zmobilizują ich do walki i na pierwsze minuty wyjdą mega zmotywowani.
Kiedyś u mnie w Legnicy zmobilizowaliśmy się na mecz Miedzi z Zagłębiem w ręczną, pomimo że Miedź była rozbita kadrowo i finansowo to pierwszą połowe ze sporo silniejszym Zagłębiem zremisowali, ostatecznie przegrywając, ale media lokalne uznały tą połówke za najlepsza od X meczów Miedzi. Chłopaki grali na mega korbie.
Mecz o 18:00
Inne opcje to:
win 1Q - ale pierwsze 3-4min moga byc trochę zdeprymowani - odpuszczam.
win cały mecz, ale kurs trochę gorszy, a Kotwica lubi w 4Q &quot;odstawić cyrk&quot; chociaż dzisiaj nie powinni, dla mnie mimo wszystko bezpieczniejsza opcja z połową.
GL
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
Lausanne - Lions
Typ 1
1.46
5/5 marathonbet
Dobry kurs na ten typ wystawil juz marathonbet. Roznica klas ogromna, goscie wygrali kilka meczow, ale sportowo gospodarze przewazaja na tyle, ze przerwa spokojnie ich serie. W dodatku Lausanne gralo ostatni mecz 22.12 a goscie wczoraj, wiec sporo dni odpoczynku. U siebie koa wszystkich rowno z ziemia, powinni to na spokoju ogarnac.
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
Zagłębie - Warta P under 2,5 2.04 2/5 pinnacle Zdziwił mnie dość duży kurs na under w tym meczu. Wiadomo, że śnieg, zima, budowanie siły i kondycji, Warta w rozsypce, w sparingach bardziej przypominaja zbieraninę, która przyjezdza poprzeszkadzać niż grac w piłkę. Ostatnio zremisowali z Górnikiem Z. , który trwał 4x25min. Zagłębie na etapie ciężkich treningów, w sparingu zagrają eksperymentalnie, watpie, aby mocno zdominowali Wartę. Jeżeli Górnik im nie strzelił gola przez 100min, to wątpie, aby Zagłębie się mocno rozstrzelało. W Polsce śnieg, przenikliwy mróz, wieje, w takich warunkach ciezko sie gra, niewazne czy na naturalnej czy sztucznej trawie. po kursie 2,04 warto zagrać.
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
Miedz ROW 1pol
typ 1
2,10
bet365
3/5
Mecz za chwile. Nadaje z tel. Miedz najmpcniejszym skladwm. Murawa ok.
edit: poprawione bo pisałem z fona, dodałem stawke bo zapomniałem wpisać
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
L 209

lukbor10

Użytkownik
ROW - Puszcza
typ 1
2,30
2/5
Ciekawy mecz w Rybniku, starcie dwóch 2-ligowych liderów.
Faktem niezaprzeczalnym jest, że Zachodnia jest dużo lepsza od wschodniej jesli chodzi o poziom sportowy, wystarczy spojrzeć gdzie sa w tej chwili w 1 lidze beniaminki z zachodu a gdzie ze wschodu.
ROW widziałem w starciu w Legnicy na tle bardzo mocnej Miedzi i naprawdę momentami wyglądali bardzo solidnie. Szczególnie w drugiej połowie fragmentami potrafili nawet zamknąć Miedź na ich połowie, świetne kontry, znakomicie bite stałe fragmenty. Mecz był bardzo otwarty, ale wyglądali bardzo przyzwocie. Oprócz tego z innym solidnym 1-ligowcem z Tych tez minimalna przegrana 3-4.
ROW jest bardzo mocny u siebie, ligowy bilans 6-2-0 i 2 stracone gole mówi sam za siebie. Wiadomo, że to sparing, ale to drużyna z takim śląskim charakterem. zero odpuszczania, walka o każda piłkę. bardzo mi to imponuje.
Dołączył do nich Radler 2tyg temu, powinien już wejśc w drużynę i przytrzymać defensywe.

Jakby tego było mało ostatnie 2 sparingi z 3-ligowcami Puszcza w plecy i jest lekko osłabiona.
Polecam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom