>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[Luźne rozmowy] Liga Mistrzów

Waldi1979 1,7M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Jeden wspólny temat na całą edycję bieżącej Ligi Mistrzów od kwalifikacji po finał. Formuła sprawdziła się podczas zakończonego niedawno EURO 2020, na poszczególne kolejki będą oczywiście zakładane tematy, gdzie będą typy z analizami, tu dyskutujemy luźniej, a także podczas spotkań.
 
M 5,6K

mario-1988

Użytkownik
Ładnie kursiki spadają na under w meczu Omonia - Dinamo. Pogoda w tym dniu oraz stawka meczu zrobi swoje oraz to że drużyny wyrównane. Bukmacherzy dobrze o tym więdzą i kursy będą leciały na łeb na szyję. Screenshot_2021-07-27-07-46-33-395_com.android.chrome.jpg
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +11
M 5,6K

mario-1988

Użytkownik
Po pierwszej połowie zgodnie z planem. Oby tak do końca. Mam nadzieję że po kolejnych 45 min. będzie księgarnia. HeHe. Oby.
 
N 17,6K

norbertb

Użytkownik
Kolego. Sam widzisz jaka underownia jest w pucharach (kwale LM) i na Euro. Tu można ładnie zarobić nie tylko na tym meczu. Jutro można wytypować spokojnie 3 spotkania z underem 2,5. Bo 1 to żaden wyczyn.
 
M 5,6K

mario-1988

Użytkownik
Żeby nie było że nie gram swoich typów. Na jutro może też coś spróbuję wymyśleć. Chyba że nic nie znajdę interesującego.
Post automatycznie złączony:

Ale puścić jeden ale trafny i konkretny a nie 2 lub 3 i się wywrócić. Na tym cały pic polega. Żeby golić buka systemowo a nie dać gnojom zarobić. Kto ma jakiś pomysł w którym największe prawdopodobieństwo underu?. Jakieś przesłanki ku temu. Pogoda , kontuzje inne czynniki.?
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
M 5,6K

mario-1988

Użytkownik
Ja granie jutro całkowicie odpuszczam.W każdym z tych meczy może być i under i over . Nie ma jednoznacznych przesłanek jak to miało miejsce dzisiaj. Szeryf może pociśnąć w tym meczu pomimo pogody. Grają u siebie. Chyba że macie jakieś argumenty? Te mecze to pułapka. Można jedynie delikatnie maźnąć za symboliczną 100zł under w meczu Szeriff - Alashkert . Nie więcej.
 
Ostatnia edycja:
madman01 12,5K

madman01

Użytkownik
Oglądał ktoś pierwszy mecz Olympiakosu? Tak słabo to wyglądało jak pokazują statystyki? Jest szansa że nie przegrają w Azerbejdżanie? Grecy znani z częstych występów w Champions League, i trochę się dziwie że jadą z tak skromną zaliczką do gorącego terenu w Baku...
 
N 17,6K

norbertb

Użytkownik
Ja granie jutro całkowicie odpuszczam.W każdym z tych meczy może być i under i over . Nie ma jednoznacznych przesłanek jak to miało miejsce dzisiaj. Szeryf może pociśnąć w tym meczu pomimo pogody. Grają u siebie. Chyba że macie jakieś argumenty? Te mecze to pułapka. Można jedynie delikatnie maźnąć za symboliczną 100zł under w meczu Szeriff - Alashkert . Nie więcej.
Ja widzę szczerze mówiąc też jakąś podpuchę w meczu Szeryfa.

Oglądał ktoś pierwszy mecz Olympiakosu? Tak słabo to wyglądało jak pokazują statystyki? Jest szansa że nie przegrają w Azerbejdżanie? Grecy znani z częstych występów w Champions League, i trochę się dziwie że jadą z tak skromną zaliczką do gorącego terenu w Baku...
Ja zauważam trend w tegorocznej edycji pucharów, że powoli ligi armeńskie, azerskie i gruzińskie stają się takimi ligami jakimi powinni być. Czyli jak dawniej.
A w Pireusie to tak zimno? Oj nie wiem ;)
Moim zdaniem Olympiakos przejdzie.
 
M 5,6K

mario-1988

Użytkownik
Te wszystkie jutrzejsze mecze to podpucha lub pułapka. Odradzam grania. Zwał jak zwał wiadomo o co chodzi. Czasami trzeba odpuścić granie żeby później zagrać za większą stawkę pewniejszy typ niż ten co nam się wydaje w najbliższym meczu. Typu trzeba być pewnym na 100%. Później weryfikują to czynniki związane z meczem. Jakaś czerwona kartka lub kontuzja nie wiadomo skąd.
 
madman01 12,5K

madman01

Użytkownik
Ja widzę szczerze mówiąc też jakąś podpuchę w meczu Szeryfa.



Ja zauważam trend w tegorocznej edycji pucharów, że powoli ligi armeńskie, azerskie i gruzińskie stają się takimi ligami jakimi powinni być. Czyli jak dawniej.
A w Pireusie to tak zimno? Oj nie wiem ;)
Moim zdaniem Olympiakos przejdzie.
Nie chodziło mi o temperature,bo wiadomo że w Grecji jest ciepełko, tylko o żywiołowo reagująca publiczność...
 
N 17,6K

norbertb

Użytkownik
Właśnie ja też się rozpędziłem z tymi underami. Praktycznie czułem też go przy Celticu. Gdyby byli w środku sezonu to byłby over bity. Ale na początku jednak czutka mnie nie zmyliła. Wziąłem Sheriff. Gdzie też mnie czutka nie zawiodła. No nic. Wszędzie undery wytypowałem. Crvena czuję ustawiła wynik. Serbowie to najpopularniejsi handlarze. Najwięksi są w 2 greckiej lidze.
 
paga 35,3K

paga

Użytkownik
Legia miała autostradę do fazy grupowej LM. Jeżeli Oni nie poradzili sobie z tak słabym Zagrzebiem to nie wiem kiedy Oni chcą pokonywać takich przeciwników. Brawo Sheriff. Lać tych ogórków.
 
psychol32 440,8K

psychol32

Użytkownik
Legia miała autostradę do fazy grupowej LM. Jeżeli Oni nie poradzili sobie z tak słabym Zagrzebiem to nie wiem kiedy Oni chcą pokonywać takich przeciwników. Brawo Sheriff. Lać tych ogórków.
Dostaliby od Szeryfa i autostrada by się skończyła. Z Dinamo przynajmniej nie było kompromitacji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Do góry Bottom