>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Listkiewicz: nikt się mnie z PZPN nie pozbędzie

peja 1

peja

Użytkownik
Kasa , kasa i jeszcze raz kasa.

Kim był kiedyś Listkiewicz ?? Sędzią
Z kim jest najwięcej problemów ?? Z sędziami , działaczami.

Sędzia u nas w kraju zarabia całe życie.

Lato - kiedyś lubiłem kolesia , teraz gada tak jak Tomaszewski - słuchać sie nie da.

Wsiąść kogoś kto ma pojęcie - nawet zza granicy - żeby porządził z 10-15 lat , kiedy armia emerytów usunie się w cień.

a moze prezesem w związku byc nie obywatel tego kraju ? :-D
 
markus 0

markus

Użytkownik
Listek nie jedno spotkanie ustawil, zapewne wiele mozna byloby mu zarzutow postawic za okres kiedy byl sedzia ;]
 
malutki_194 0

malutki_194

Użytkownik
Jak był sędzią może tak, może jeszcze nie ale za samo to co wyrabia w związku powinien parę ładnych lat oglądać świat przez kraty.
 
grzesio 46,2K

grzesio

Forum VIP
a moze prezesem w związku byc nie obywatel tego kraju ? :-D
Chodzi mi własnie o to by prezesem został nie-Polak tak na 10-15 lat.
Nie wiem jak u nich pisze , bo może tylko Polak ma być prezesem
Za 10-15 lat dziadki powinny usunąć się w cień , gdyby rządził ktoś zza granicy.
Wogóle UEFA , FIFA - żart jeden.
Blatter - Szwajcar , a dobrze to Niemcom robi.
Platini - a komentowaniem by się zająć nie mógł. Kasa też spora.
Polska potrzebuje te 30-40 lat by były przemiany - w polityce to samo.
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Rozwalił mnie J. Tomaszewski : Prezesem PZPN-u powinien zostać Walter.No k.... mać ma chłopak niezły humor... ???? ????
w jednej z ankiet chyba na onecie, w pytaniu kto miałby zostać prezesem tej popieprzonej instytucji - ankietowani bodajże dali 30%(najwięcej) Marcinkiewiczowi...
Ja rozumiem, że pan Kaziu jak był premierem za czasów PiS zrobił naprawdę dużo, ale bez przesady ... PZPN to zupełnie co innego.. I pan Kaziu cudotwórca niestety nie dałby rady...
Kto na kandydata? KONONOWICZ ???? nie będzie niczego i h** ????
 
malutki_194 0

malutki_194

Użytkownik
Tylko ktoś to musi zacząć i poukręcać łby tym złodziejom bo inaczej się nie da. Kaczory próbowały coś zrobić ale kolesie Listkiewicza z FIFA ich postraszyły zawieszeniem, w Polsce zrobił się lament że nie zagramy na EUR08 i wycofali komisarza z PZPN a to moim zdaniem jest jedyna droga do oczyszczenia związku bo tak to będziemy mieli to samo co teraz przez kolejne kilkadziesiąt lat
 
malutki_194 0

malutki_194

Użytkownik
Moim zdaniem Premier i Prezydent powinien zrobić &quot;format&quot; w PZPN
Dokładnie. Nawet jeśli zabiorą nam EURO2012 to jest za komisarzem w związku bo to jedyna nadzieja dla polskiej piłki. Niestety moim zdaniem Tusk nie ma jaj i o czymś takim nawet nie pomyśli.
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Dokładnie. Nawet jeśli zabiorą nam EURO2012 to jest za komisarzem w związku bo to jedyna nadzieja dla polskiej piłki. Niestety moim zdaniem Tusk nie ma jaj i o czymś takim nawet nie pomyśli.
a czy w ogóle rząd może się mieszać w takie sprawy?! zadajmy sobie takie pytanie....
 
malutki_194 0

malutki_194

Użytkownik
A dlaczego nie?! Oczywiście kolesie Listkiewicza będą go bronić i mogą nas zawiesić na rok - dwa ale to wszystko. Strata niewielka a korzyść może być naprawdę duża.
Poza tym jak pisałem Kaczory już to zrobiły tylko przestraszyły się lamentów które się pojawiły jak się okazało że możemy nie zagrać na EURO i niestety się z tego wycofali.
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
a czy w ogóle rząd może się mieszać w takie sprawy?! zadajmy sobie takie pytanie....
w Europejskiej piłce mieliśmy taki przypadek już. Było to w Rosji. Putin zrobił totalne czystki w związku piłkarskim, wprowadził kompetentne osoby a skutki tego widać było na ME, każdy wie ile rosyjska reprezentacja osiągnęła.
 
deniak 0

deniak

Użytkownik
Odnośnie możliwości stracenia EURO, szybka ankieta:

- wolicie w 2012 roku 2 tygodni igrzysk (jeszcze chleba i będzie jak w cesarstwie rzymskim) lecz w zamian za to przez jakieś najbliższe 10 lat akceptowanie syfu, ciągłych kompromitacji w polskim światku piłkarskim (głównie klubowym)?
- stracenie Euro a w zamian spłukanie w toalecie PZPNu, wprowadzenie młodych, przedsiębiorczych ludzi którzy co prawda nie strzelili 7 bramek na mundialu ale wiedzą co znaczy słowo &quot;inwestycja&quot; i &quot;rozwój&quot;, najlepiej ludzi z zagranicznym doświadczeniem znających zachodnie rozwiązania - a potem pogoń za np. Czechami czy Rosją?

To, że będziemy mieć to Euro nie zmieni nic, zepsuta ryba nawet z nowymi ślicznymi łuskami będzie dalej śmierdzieć.
 
grzesio 46,2K

grzesio

Forum VIP
2 opcja
ja jestem przeciwnikiem Euro 2012 - dla mnie to śmiech na sali.
Kraków i Chorzów na liście rezerwowej , a jakieś miast bez tradycji piłkarskich za przeproszeniem [Gdańsk i Wrocław] , które nic nie robią pchają sie dzwiami i oknami.
Kiedy Wrocław i Gdańsk miały ostatnio drużynę w 1 lidze ??
Ile w ostatnich latach Wisła zdobyła tytułów mistrzowskich ??
Cieszyłbym sie jakbyśmy zwalili całe Euro razem w Ukrainą , zarosną stadiony we Wrocławiu i Gdańsku.
Wole oglądać Euro w Anglii czy we Włoszech niż u nas - na mecze i tak sie dostaną w 80% działacze , więc bye bye z biletami.
Cały ten cyrk sie nie znośny robi.
 
Do góry Bottom