>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Limity w Sportingbet

N 0

n101

Użytkownik
Po zagraniu kilkunastu zakładów za 1000 PLN i więcej dostałem limity rzędu 10-20 PLN na zakład. Na czacie wklejono mi tradycyjną formułkę, że to decyzja trejderów i tyle.
Pytanie do doświadczonych graczy. Limity owe zostaną zniesione czy są już dożywotnie?
 
N 0

n101

Użytkownik
czyli założyć konto nowe na kogoś innego?
a jak u nich z weryfikacją gracz przez adresy IP z których się loguje?
swoją drogą SB to bardzo dobry buk, no gdyby nie te limity ????
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
czyli założyć konto nowe na kogoś innego?
Jest to jakieś rozwiązanie ale mnie kłopotów gdy się gdzieś przeniesiesz ;)
a jak u nich z weryfikacją adresów IP?
Myślę, że mogą się przeczepić. Nie mam doświadczenia ale jeden IP i &quot;podobne&quot; zakłady po zlimitowaniu pierwszego konta...
Śmierdzi na kilometr ;)
 
N 0

n101

Użytkownik
mam zmienne IP a figurant to mój kumpel
niestety nie znam się na tyle na sprawach komputerowych by stwierdzić czy mój laptop zostawia jakiś ślad (ostatecznie adresy IP można uzyskiwać z hot-spotów? - dobry pomysł) pozwalający zidentyfikować że ktoś już kiedyś z niego grał
a z tymi przenosinami to chybiona rada bo nazwiska nie zmienię, ani peselu i takie tam - w końcu mogą zażądać skanu dowodu
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
mam zmienne IP a figurant to mój kumpel
niestety nie znam się na tyle na sprawach komputerowych by stwierdzić czy mój laptop zostawia jakiś ślad (ostatecznie adresy IP można uzyskiwać z hot-spotów? - dobry pomysł) pozwalający zidentyfikować że ktoś już kiedyś z niego grał
a z tymi przenosinami to chybiona rada bo nazwiska nie zmienię, ani peselu i takie tam - w końcu mogą zażądać skanu dowodu
Zmienne IP może wystarczyć - nie sądzę, aby weryfikowali to jakoś głębiej... choć raczej zależy to od bukmachera. Jedni mogą być bardziej wyczuleni inni mniej.
Doradzając przenosiny miałem na myśli innego bukmachera ;)
Zawsze to bezpieczniejsze rozwiązanie.
 
M 0

mikelson

Użytkownik
Czy grając za nie więcej niż 100 zł na live można się spodziewać limitu ? Przy codziennym dodatnim bilansie z gry ? Najczęściej stawiam około 20 zł...
 
A 44

ab178

Użytkownik
Na 99.99% nie dostaniesz limitu.
Ja pomimo zlimitowanego konta jestem w stanie postawić 150e na niektóre zdarzenie (głównie EPL i PD). Na zdarzenia w ligach o mniejszej reputacji, maksymalna wygrana to 12e.
 
L 51

legionista880

Użytkownik
kolega wyzej pewnie gral surki i byl kilkanascie tysiecy do przodu u 365 a ty mikelson swoimi niskimi wygranymi nikomu krzywdy nie robisz to co ty wygrasz to innych dwoch przegra i tak to sie kreci
 
I 0

imported_bar_ek

Użytkownik
Witam koledzy. Mam takie pytanie odnośnie tego jak można się dowiedzieć, że ma się limit na sportingbet. Chodzi o to, że już kilka tysiecy ugrałem, a stawiam po ok 1,5tys i chce za jakis czas znowu włacić 2tys i troche poobracać a nie chce żeby okazało się ze dopiero jak dam postaw to się dowiem ze mam 20zł limitu bo potem będzie problem z obróceniem tej kwoty i wypłatą. Na betclicu było tak, że już przy wpisywaniu kwoty krzyczało, że jest limit. Czy tu jest podobnie??
 
Baqu 933,9K

Baqu

Forum VIP
Witam koledzy. Mam takie pytanie odnośnie tego jak można się dowiedzieć, że ma się limit na sportingbet. Chodzi o to, że już kilka tysiecy ugrałem, a stawiam po ok 1,5tys i chce za jakis czas znowu włacić 2tys i troche poobracać a nie chce żeby okazało się ze dopiero jak dam postaw to się dowiem ze mam 20zł limitu bo potem będzie problem z obróceniem tej kwoty i wypłatą. Na betclicu było tak, że już przy wpisywaniu kwoty krzyczało, że jest limit. Czy tu jest podobnie??
z tego co pamiętam to nie ( ale dawno już tam nie grałem ).
 
ascalcin 0

ascalcin

Użytkownik
Czy grając za nie więcej niż 100 zł na live można się spodziewać limitu ? Przy codziennym dodatnim bilansie z gry ? Najczęściej stawiam około 20 zł...
ja nie miałem zablokowanego konta przez to czy limitu, a grałem na zdarzenia live różne kwoty do 100 zł i wszystko było w porządku ????
 
O 0

obraniak

Użytkownik
u mnie możliwość stawiania dużych stawek przy wygywanio, przy byciu na plus to jest najważniejsze kryterium przy wyborze bukmachera. Bo tak właśnie gram - duże stawki, single 1/2/3 na dzień i regularne wygrane. Dlatego Sportingbet odpada mimio że to solidna firma notowana na giełdzie.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Zagrałem jeden bet po otwarciu konta, teraz już mam limity na single,
za wygrany bet na stawce tysiąc coś limit, ja im już dziękuje.
W ciągu dwóch dni dzwonili dwa razy w sprawie weryfikacji konta ????
 
K 107

krisu3

Użytkownik
Ja od miesiąca gram u nich surebety. Ale po pierwsze gram za śmieszne stawki, bo poniżej 100zł, a po drugie wydaje mi się, że z wygranymi wychodzę na zero. I mimo tego założyli mi najpierw limit koło 20zł, a dzisiaj mogłem postawić jeszcze mniej, poniżej 8zł -.-
 
P 1

psi-qtas

Użytkownik
Uczciwie a nie na surbety ...
Kolega widać nowy w bukmacherce,
Uświadomię cię: za uczciwe granie (jak to nazwałeś) również się dostaje limity ;)
Chodzi o to żeby nei wygrać za dużo, a najlepiej to w ogóle nie grać dużymi stawkami ,znam bukmacherów, którzy limitują mimo mocno ujemnego konta ,ale wolą profilaktycznie zlimitować bo rozpoznają zawodowego gracza ,który i tak się w końcu by odbił.
 
C 7

cokolwiek

Użytkownik
Kolega widać nowy w bukmacherce,

Uświadomię cię: za uczciwe granie (jak to nazwałeś) również się dostaje limity ;)

Chodzi o to żeby nei wygrać za dużo, a najlepiej to w ogóle nie grać dużymi stawkami ,znam bukmacherów, którzy limitują mimo mocno ujemnego konta ,ale wolą profilaktycznie zlimitować bo rozpoznają zawodowego gracza ,który i tak się w końcu by odbił.
Za uccciwe granie nie dostaje sie limitow nigdzie, ale jesli grasz ewidente surebety czy tez pomylki buka liczac na drapane to chwila moment i bedziesz mial na koncie limity. pozatym minusowe konta maja rowniez limity grajac malymi stawkami (czytalem na forum o stawkach rzedu 10-20 PLN LIVE) wiec nie sa to duże stawki.... one nawet małe nie sa ????
 
Do góry Bottom