>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ligi Pozostałe (Turcja, Francja,Rosja,Niemcy, Ukraina, Belgia, Izrael)

Status
Zamknięty.
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Nanterre(+6.5) 1.87 Bwin ✅✅✅ 83:79
Orleans ma powazny problem i postaram sie na tym skorzystać.W dziwięciu meczach w Pro A wygrali tylko trzy razy,już na początku sezonu pisałem że z tym składem nie są w stanie powalczyc nawet o playoff.Być może duzy wpływ na fatalne wyniki w lidze ma też rywalizacja na drugim froncie w eurocup w ktorym również spisują sie fatalnie.Mają tez problemy z kontuzjami.Wypadl im Osby i Raposo a zaraz po meczu z Crveną od zespołu ozstal odsuniety Jahmar Young i to jest kluczowy argument dla tego typu.Young do tej pory gra świetnie,jest najlepszym strzelcem w drużynie Herve.Jednak Young ma też napaprane w baniaku ii sprawia problemy które często prowadzą do kłótni z trenerem dlatego Herve powiedział że nie zagra w tym spotkaniu a może i nawet w kilku najbliższych.Nanterre to ekipa grająca szybko,są w stanie zagrozić każdemu w tej lidze i wobec braków gospodarzy mają zdecydowaną przewage na kilku pozycjach.Trener Donadieu ma tez przewage na ławce,większa rotacja Nanterre to będzie jeden z ważnych aspektów w tym spotkaniu.Nanterre ma szanse wygrać ten mecz,jeśli Orleans nie odpali przypadkowej kwarty 30-5 to będzie dobrze ;D
Skandaliczne zachowanie trenera Orleans ktory jeszcze pół godziny przed meczem wyraznie ogłosił o braku Younga na mecz z Nanterre.Zrobił mnie i wiele osób w zwyczajnego ch___A!!!!Orleans wygrał mecz jedną kwarta czyli to czego sie obawialem!!!
 
K 13

kaman

Użytkownik
ABL - 19:00 89-71 ✅
Swans Gmunden - Güssing Knights
Handicap ( 0 : 9 ) Typ: 1
Swans na topie, grają obecnie najlepszy basket w lidze. Potwierdzili to 3 mecze temu &quot;młócąc&quot; lidera 93-76. Ostatnie mecze również pewne wygrane.
Rycerze przegrali po dogrywce z Kapfenbergiem u siebie z którym bez problemu wygrali gospodarze i to na wyjeździe.
W Knights prawdopodobnie nie wystąpi najlepszy strzelec Aco Djuric ( w ostatnim meczu w 1 kwarcie zszedł z boiska, problem ze ścięgnem Achillesa).
Handi moim zdaniem zaniżone i typ biorę z pocałowaniem ręki.
Piona! ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
M 9

mieta20

Użytkownik
Myślę że trafiłem do właściwego tematu ????


[Koszykówka]Obras Sanitarias - Regatas 11.12.2012 godzina 23:30

Typ: Regatas -3,5 ✅
Kurs: 1,85
Buk: Pinnacle
Stawka: 2/10



Przyznam się szczerzę , że nie śledzę tej ligi w ogóle.Regatas jest w dobrej formie , mimo że wczoraj niespodziewanie przegrali z Boca Juniors ale w tym meczu trener dał odpocząć swoim najważniejszym zawodnikom. Gospodarze dzisiaj przystąpią do meczu bez 4 ważnych graczy jak informuje ich strona klubowa :

Cuatro de los jugadores mayores del plantel se ven imposibilitados de jugar debido a lesiones o enfermedades; Mazzaro, Forte, Espinoza y recientemente se suma a esta lista Osimani. El otro motivo se relaciona al estado del estadio. El temporal acontecido en la ciudad de Buenos Aires la semana pasada y las reiteradas lluvias de gran magnitud, produjeron la inundación del recinto y consecuentemente graves consecuencias en el parquet de la cancha. El mismo se encuentra en reparación y no se podrá por lo tanto, jugar allí por un mes aproximadamente.



Mazzaro, Julio [24,4 min ; 8,7 pkt]
Espinoza, Pablo [28,6 min ; 10,1 pkt]
Forte, Jason [29,8 min ; 10,8 pkt]
Osimani, Martin [30,3 min ; 11,0 pkt]




GL! ????
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Orleans(+3.5) 1.96 Marathonbet ✅✅✅ 81:90
Ostatnio grałem przeciwko drużynie Philippe Herve,gralem też jakiś czas temu na Poitiers ;D Teraz zamierzam zrobić zupelnie co innego czyli zagrać na Orleans przeciwko Poitiers ???? Ten mecz bedzie cholernie ciekawy,Orleans odpadli z eurocupu ale za to w świetnym stylu pokonując na koniec ultraofenswne Sassari rzucając im 95pkt!!! To robi wrażenie i widać że wcielana wizja gry przez tego świetnego trenera zaczyna powoli działać.Herve nie toleruje dziecinady i już dał o sobie znać.Zespół opuścił Osby a już mówi sie o odejściu Younga do Nymburka.Jednak w tym meczu Jahmar jeszcze zagra dlatego zostawmy sprawe ewentualnego transferu narazie z boku.Poitiers jak już pisałem ostatnio jest mocne u siebie ale w tym meczu jednak więcej szans daje drużynie Herve.Orleans ma zdecydowanie lepszą rotacje w graczach z francji.Ma też więcej opcji w ataku w przeciwieństwie do Poitiers który teraz jeszcze wobec kontuzji Kante w tym meczu bedzie dosyć ograniczony ofensywnie.Świetny sezon w Orleans rozgrywa Pellin i to jeden z tych graczy który zrobi w tym meczu różnice.Zaraz po odejściu Osbiego zespół zakontraktowal dopiero co zwolnionego z Asseco Drew Vinney&#39;a,wcześniej doszedł też Chris Hill.Herve ma teraz fajną ekipe,oczywiście na warunki LNB.Uważam że na ten czas Orleans wygląda lepiej,kluczowa bedzie defensywa w tym spotkaniu i wydaje mi sie że Orleans wygra ten mecz zatrzymjąc ograniczony ofensywnie Poitiers defensywą i rotacją.W razie czego podpieram sie handikiem.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Limoges - Cholet 2 2.20 4/10⛔
Nie ma dziś łatwych meczów do typowania, ten rzucił mi się w oczy bo faworytem spotkania są goście a kurs bardzo wysoki. Limoges ma bilans 4-6, Cholet 6-4. Przyjezdni rozgrywają jeszcze mecze w pucharach więc troche się tego nazbierało a mieli kontuzje w zespole. Gdyby nie to bilans chyba byłby korzystniejszy. Z tego co sprawdzałam to wszyscy są zdrowi, trener ma ósemkę do gry, mocną piątke i trzech z ławki rez. sytuacja komfortowa. Limoges bardzo słabo się prezentuje w ataku, tam nie ma strzelców, jest krótka ławka, teraz doszedł jakiś Amerykanin niedawno ale myślę, że to nie zmieni mocno ich gry. Ostatni mecz 72-90 z Nancy wyjazdowy a kolejkę wcześniej 60-88!!! u siebie z Le Havre. Te wyniki chyba o czyms świadczą.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Strasbourg 2.20 Bet365 ✅✅✅ 83:63
Ciężki pojedynek przed Strasbourgiem bo już jutro zmierzą sie z Le Mans.Drużyna Colleta przez cały tydzień przegotowywala sie do tego spotkania.Ich głównym celem jest awans do play off jednak żeby awansować trzeba takie mecze wygrywać.Strasbourg jest znany z tego że potrafi spinać sie na mecze z silniejszymi ekipami.Le Mans z pewnością na papierze wygląda lepiej ale uważam że szanse wyrównują sie jeśli wezmiemy pod uwage to że mecz rozgrywany jest na parkiecie Strasbourga.Vincent Collet nie może zaliczyć ostatnich tygodni do udanych a przyczyną porażek była plaga kontuzji w zespole.Teraz już wszystko wrócilo do normalności i nawet Gerald Fitch wrócił do zdrowia a jest on cholernie ważnym elementem w układance francuza.Le Mans jest zawsze grozny pod koszem ale w tym meczu bedzie im niezwykle ciężko bo centymetry potężnego Ajincy powinny ta przewage zniwelować.Dodajmy do tego jeszcze nowy nabytek Colleta Romaina Duporta który również potrafi sie przepchnąć i wykorzystac swoje centymetry.Strzelcow obie ekipy mają świetnych i tutaj raczej jest 50/50.Strasbourg ma argumenty by sie postawić Le Mans.Collet miał cały tydzień na to by sie przygotować do tego spotkania a Le Mans stoczył cieżki pojedynek z Rygą w eurocupie i to sie musi w jakiś sposób odbić na postawie.Strasbourg +6
Fitch 29pts
Ajinca 14pts gdzie w Le Mans Batista 4pts
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Mersin(+15) 1.96 Pinnacle ⛔
Kolejny bardzo duży handi na Mersin i uważam że buki ponownie przesadziły.Efes to ciągle Efes,moga odpalić i zmiażdżyć.Jednak nie w tym momencie,aktualnie grają katastrofalnie.Fatalna porażka z Caja,teraz przegrana z Żalgirisem co tylko pokazuje jakim średniakiem jest Efes.Oczywiście w lidze sytuacja wygląda nieco inaczej,tutaj dominuja tak naprawde cztery ekipy i stąd tak wysokie handi na rywali.Jak już pisalem ostatnio Mersin to dwa razy mocniejszy zespól niż pokazuje to tabela.Mówilem,że oni wkońcu muszą sie przebudzić i stało sie.Dwie wygrane z rzędu kolejno z Antalya i Petkim.To napewno ich pobudziło i są w stanie powalczyć tutaj o jak najlepszy wynik.Efes +11
Damn,bez Farmara w skladzie zebrać taki oklep?Blowout i kretyńsko oddany mecz przez Mersin,na początku IVQ przy -17 bylem pewny że ogarną i skończy sie na +- 13pkt a oni odwalili kabaret nie z tej ziemi.
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Gaziantep 1.5(marathonbet)✅✅✅78-61 tak jak i WilQ przewidziałem dobrze;D Myślę że teraz pora aby Gaziantep w końcu wygrał coś na wyjeździe,potencjał jest naprawdę myślę że z dolną częscią tabeli a nawet z dolną środkową mogą powalczyć!
Gaziantep(-5.5) 1.94
✅✅✅✅
tak jak już pisał WilQ dobry skład a bardzo słabe wyniki ale tym razem grają z zespołem z takim samym bilansem.Własna hala , lepszy skład, niedawne zwycięswo z Tofasem u siebie i porażka po niezłym meczu z mocnym Banvitem to wszystko przemawia za gospodarzami.Goście natomiast ostatnio przegrali z Tofasem i zostali zmiażdzeni przez Fenerbache i Pinar.Skład o wiele gorszy , uważam że gospodarze wygrają w końcu czas i pora żeby z takim składem zaczeli dobrze grać.

wilq/ popieram ;D
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Gaziantep(-5.5) 1.94 Marathonbet ✅✅✅ 78:61
Popieram typ na Gaziantep.Wyniki nie pokazują możliwości tej drużyny.Teraz kiedy do skladu dołaczył Dorsey jeszcze zyskali i takie mecze powinni wygrywać z palcem w d-e.Hacettepe to chyba najsłabszy zespół w lidze.Nie ma tam praktycznie kim grać i stać ich na pojedyńcze wygrane ale te wygrane to najczęsciej zależą od tego z jakim nastawieniem rywal podejdzie.Dwa nazwiska z PLK czyli Bennerman i Eldridge to za mało by powalczyć o coś w tej silnej lidze.Dodatkowo słabe zaplecze graczy tureckich,tylko weteran Besok coś znaczy w tej ekipie ale on już za wiele nie zrobi ze swoim wiekiem na karku.Reasumując Gaziantep to wygra,pytanie tylko z jakim nastawieniem podejdą i czy nie zlekceważą rywala.Gaziantep +12
Dorsey 18pts 20rebs ????
Fenerbahce(-3.5) 1.94 Marathonbet ✅✅✅ 74:67
Wielki ligowy sprawdzian dla Fenerbahce i myślę że wygrają zdecydowanie.Będzie to rewanż za puchar w którym Fener poległ 74:69.Galata zaczyna sie kruszyć,dwie wyjazdowe porażki z Kubaniem i Donieckiem.Przegrana(wyjazd) z Pinarem i wygrana w słabym stylu z Tofasem u siebie.To już nie tylko brak kontuzjowanego heńka ale poprostu mały regres.Fener w dobrym stylu zakończył rozgrywki grupowe w eurolidze i teraz czas na ogranie ich chyba głównego rywala w walce o mistrza bo efes i besiktas raczej nie podskoczą.Czuje tutaj różnice która zrobią wysocy Ulkera i widze świetny mecz w wykonaniu Bo.Własna gorąca hala,dobre nastroje w drużynie - otwarta droga przed ulkerem.Ulker +8
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
BK Lions Jindrichuv Hradec(-3) 1.91 ✅✅✅ 85:73
Pinnacle
Hradec po fatalnym starcie sezonu wreszcie odbija sie od dna.Ich miejsce w tabeli w pełni nie oddaje potencjału tej drużyny.Hradec ma w składzie kilku doświadczonych ligowych wyjadaczy i w przeciwieństwie do Pragi zdecydowanie szerszą ławke.Dwie wygrane z Prostojevem i Kolinem w ostatnim czasie z pewnością podbudowały zespół.Teraz czas na rewanż za mecz z pazdziernika z USK.USK jak co roku stoi marnie,włodarze wolą ładować pieniądze w żeński zespół który z powodzeniem radzi sobie w eurolidze i ma już wyrobioną marke w europie.Praga przegrywa mecz za meczem i nie zanosi sie na to by jutro miało przyjść przełamanie bo Hradec to cholernie solidny zespół który wraca powoli na właściwe tory.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Spartak Primorie - Spartak St.Petersburg under 145 1.80 Marathonbet ✅✅✅ 60:77
Kolejny underowy mecz z udziałem Petersburga.Primorie to jedna z najslabszych jak nie najsłabsza ekipa w rosyjskiej PBL.Skład to w większości rosyjscy gracze plus dwóch czarnych z epizodem w Izraelu.Nie ma tam zbyt wielu opcji w ataku i Petersburg swoją defensywa może ich zatrzymać nawet na poziomie 50pkt.Podobnie skończył sie mecz z CSKA gdzie Messina zmiażdżył Primorie 82:51.Tutaj Petersburg raczej tyle nie rzuci bo ostatnio nie są w dobrej dyspozycji co potwierdza wczorajszy mecz z Donieckiem.Boje sie tylko reakcji gospodarzy,jak całkowicie popuszczą w obronie to Petersburg ich zdepcze a wtedy Zdovc może poluzować i zrobi sie mała strzelanina.Napewno under nie tak pewny jak ten z wczoraj.I jeszcze ta wczesna pora ;D uwielbiam grać undery o tak wczesnej porze ;D W razie czego powiekszyłem linie.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
BK Lions Jindrichuv Hradec(+4.5) 1.85 Nordicbet ⛔
Hradec wygrał po świetnym meczu z Pragą i teraz staną przed szansą wygrania meczu wyjazdowego.Svitavy w którym występuje m.in Paweł Mróz czy znany z PLK Deloach to jednak zespół gorszy na papierze.Zajmuja te same miejsca w tabeli jednak nie oddaje to w pełni umiejętności jednych i drugich.Hradec ma w tym momencie serie 2W i pomału sie rozpędzają.W ostatnim meczu wyjazdowym Chomutovem zabrakło niewiele do wygranej.Teraz rywal o wiele łatwiejszy i maly rewanż za pierwszy mecz ktory Hradec przegrał u siebie 76:89.Był to jednak początek sezonu i nie biore tego wyniku na poważnie.Stać ich na wygraną i czuje po cichu że będzie to łatwa przeprawa jednak wole sie zabezpieczyć handi.Svitavy grają falami,w ostatnim meczu rozbili Prage a Paweł został MVP kolejki.Jednak nie jest to drużyna którą stać na wygrywanie seriami.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Efes(-2) 1.92 Pinnacle ✅✅✅ 67:74
Długo myślałem nad tym typem i zdecydowałem że zagram choć moje zaufanie do Efesu spadło drastycznie ostatnio.Efes zmiażdżył ostatnio Mersin i widać jak szybko wyciągneli wnioski po katastrofalnym meczu z Ankarą.Dzisiaj ciężki mecz przed nimi i prawdziwy sprawdzian.Dobra wiadomość jest taka że wraca do zespołu Farmar.Jordan nie grał ostatnio ale świetnie zastąpił go Vujacic i został MVP kolejki.Besiktas po dobrym początku sezonu teraz gra słabo.Nie przekonują mnie,zresztą ja już na początku sezonu mowilem że w dłuższym okresie czasu nic z nich nie będzie przy tak drastycznych zmianach w zespole.W Turcji również jest zasada o określonej ilości graczy tureckich na parkiecie i tutaj Besiktas ma problem.Wobec braku Tutku i Gulera ich zestaw graczy tureckich prezentuje sie zdecydowanie gorzej w porównaniu do rywala.Praktycznie jedyną opcją w ataku jest Jerrels i to na nim opiera sie gra całego zespołu.Efes ma tutaj więcej opcji,Efes ma też coś do udowodnienia za przegrany super puchar 77:75.Besiktas wszystkie mecze z silnymi rywalami w lidze przegrał.Dzisiaj Efes i prawdopodobnie bedzie kolejna porażka.Efes +6
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Hyeres Toulon(-4) 1.92 Pinnacle zwrot 84:80
Toulon wreszcie wygrał i to z dużo silniejszym Rouen prowadzonym przez zawodnika którego zna chyba każdy fan koszykówki czyli stary dobry Laurent Sciarra ???? Hyeres prowadzony przez trenera Toupane wreszcie zagrał na miare swoich możliwości.W zespole doszło ostatnio do malych ale jakże ważnych roszad.Z zespołu odszedł zawodzący corey Mcintosh a w jego miejsce przyszedł doświadczony Rasheed Wright.Dodatkowo kontrakt podpisał Pierre Pierce którego pamiętam jeszcze z pogrywania w Arisie.Świetny zawodnik i dziwie sie co on robi w Pro B... grałby zapewne dalej w Arisie ale szalejacy kryzys sprawil że nie było greków stac na utrzymanie tego filigranowego zawodnika.W debiucie z Rouen odrazu zaliczył zajebiste wejście notując 28pkt 8ast.Bardzo ważny mecz dla Toulon ktory prawdopodobnie pozwoli im wydostac sie ze strefy spadkowej.W poprzednim spotkaniu z Rouen Wright jeszcze nie grał ale już teraz jest gotowy i wystąpi w jutrzejszym meczu.Linia jest ustawiona odpowiednio ja jednak nieco obniże aby nie doszło do ewentualnego zwrotu.
Edit: zmiana lini na -4
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
cock 756

cock

Użytkownik
Lyon-Villeurbanne - Nancy
21.12.2012
Od września hala w Lyon pozostaje niezdobyta... Kuguary wreszcie grają i sprawili niedawno sporą niespodziankę z Gravelines. Bilansem 4-1 pochwalić się nie może nawet lider LNB. Lyon nie idą wyjazdy, nie może zawsze iść w domu. Znowu bez homepageów, podkuszony kursem atakuję 2. Stać ich na dobry rezultat, no i &quot;muszą&quot; takie mecze wygrywać jeśli myślą o p-o w tym sezonie, co jest raczej pewne...
Nancy 3,15 0,5j⛔
 
F 3,5K

fanatyk_1984

Użytkownik
Poludnie - Północ over 210.5 1.85 2/10 Bwin 22.12 04:00 134-114 FT
over [email protected] 0.5/10
Mecz Gwiazd NBL ( Australia ) .

Po paru latach przerwy swieto koszykowki wraca do Australia a mianowicie mecz pomiedzy Poludniem a Polnoca . Ostatnio takie spotkanie mialo miejsce w sezonie 2007/2008 i spotkaly sie druzyny Aussies vs. World . W tym roku konfrontacja South vs. North . Spodziewam sie luznej gry ze spora iloscia rzutow i udawana obrona wiec over cisnie sie na usta . Jedynie jak narazie Bwin wystawil sie z linia 210.5 i moim zdanie ta linia jest niska . Nie pozostaje nic innego jak grac...
Przegladajac historie takich meczow w Australii to padaly grube overy :
2003/04 West 126, East 129 State Netball and Hockey Centre, Melbourne, VIC MVP Ebi Ere, Sydney Kings
2004/05 Aussies 156, World 140 Townsville Entertainment Centre, Townsville, QLD MVP Brad Newley, Townsville Crocodiles
2005/06 Aussies 151, World 116 Sydney Entertainment Centre, Sydney, NSW MVP Darryl McDonald, Melbourne Tigers
2006/07 Aussies 133, World 136 Distinctive Homes Dome, Adelaide, SA MVP Rashad Tucker, Melbourne Tigers
2007/08 Aussies 146, World 141 State Netball and Hockey Centre, Melbourne, VIC MVP Nathan Jawai, Cairns Taipans
2012/13 South All-Stars v North All-Stars Adelaide Arena, Adelaide, SA
Jak bedzie w tym roku w Adelajdzie ??? Mam nadzieje ze overowo .
Rozgrywano ten All Stars Game 16 razy w AUS i najmniej padlo 234 punkty w 1994r .
GL
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Bayern München(-3.5) 1.80 Marathonbet ✅✅✅ 97:123
Od początku sezonu w zespole Bayernu dzieją sie rzeczy niesamowite.Zespół budowany w celu neutralizacji głównych potentatów zawodził na maksa.Wkońcu zarząd nie wytrzymał i zwolnił pierwszego coacha.W jego miejsce powołany grek na chwile ożywil zespół ale po jakimś czasie znowu zaczeli grać katastrofalnie i wkońcu Hoeneß sie wkurzył i postanowił że trzeba zatrudnic kogoś z dużym bagażem doświadczeń,kogoś kto zna realia niemieckiej koszykówki.I trafił w dziesiątke,Svetislav Pesic czyli nazwisko które zna każdy fan koszykówki.Nie będe wymieniał jego osiągnięć bo wystarczy użyć google jednak wydaje mi sie że jest to najodpowiedniejsza osoba by ogarnąć ten zespół.Na rezultaty nie trzeba było czekać długo.W pierwszym swoim meczu Bayern przegrał z Albą po walce ale to raczej było wkalkulowane.Dwa następne spotkania już robią wrażenie:
vs. Bonn 104:91
vs. Tybinga 107:80
Zespół który od początku sezonu grał ospale i miał problemy z pokonaniem granicy 80pkt nagle rzuca dwa mecze powyżej 100,wow.Tego właśnie było trzeba,rozruszać ten zespół bo strzelców tam nie brakuje.To dopiero trzy mecz z Pesicem ale już widać jakieś rezultaty.Hagen zaskakuje do tej pory odnosząc niespodziewane zwycięstwa u siebie jednak na rozpędzony Bayern to zdecydowanie za mało.Przypomne że Bayern musi awansować do play off bo inaczej będzie to klęska dla klubu.Bayern cały czas balansuje na granicy ósemki i teraz praktycznie każdy mecz jest dla nich ważny.Można śmiało przyrównać ich do Crveny w ABA,wydaje mi sie że teraz będą szli jak taran bijąc wszystkich po drodze.
Jeśli chodzi o dzisiejszy mecz Alba - Oldenburg to ja nie podejme sie typowania tego spotkania.Tutaj wynik może pójść w każdą strone jednak ja osobiście nie wierze by Alba powtórzyła wyczyn ze spotkania z Bambergiem.To będzie od 16tego w sumie ich trzeci mecz w ciągu tych kilku dni i zmęczenie napewno sie pojawi.Po drugie wydaje mi sie że Oldenburg wkońcu sie ustabilizował.Machowski zna doskonale Albe,Machowski uwielbia grać z Albą i ja tutaj czuje po cichu niespodzianke.Jeśli miałbym coś ruszać w tym meczu to Oldenburg +9 ale nie polecam szaleć ze stawkami ????
Alba - Oldenburg 81:89 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Alba Berilin vs Oldenburg ✅✅✅ 81-89
Oldenburg +11,5
1,52
bet365

Według mnie kurs na Albę jest trochę zaniżony. Owszem gospodarze ostatnio prezentują się bardzo dobrze,ale handicap w stonę gości na poziomie 8-12 pkt powinien spokojnie straczyć. Oldenburg notuje dobre,a nawet bardzo dobre wyniki. Wygrana grupa z kompletem punktów w Eurochallnge,trzy z rzędu zwycięstwa w lidze(w tym dwa wysokie) i co raz lepsza dyspozycja. Morale w ekipie na pewno są podbudowane. Alba może i wygra ten mecz,ale czy po raz drugi rozgromi ekipię z czuba tabeli? Szczerze w to nie wierzę,ponieważ zmęczenie jak wspomniał wilQ może tutaj odegrać pewną rolę. Warto dodać,że w niedzielę Berlińczyków czeka kolejna rozgrywka. I tym razem będzie to wyjazd. Widać,że okres przed świętami jest bardzo pracowity i nawet jeżeli uda się zbudować gospodarzą większą przewagę w dzisiejszym meczu to trener mając w perspektywie za 48h kolejny mecz,może dać odpocząć swoim gwiazdom,a w takim wypadku przewaga mogłaby zmaleć.
Uważam jednak,że taki wariant jest mało prawdopodobny. Bardziej skłaniam się ku wyrównanej grze i nieznacznego zwycięstwa Alby. Dlatego pobieram podwyższony lekko handicap i czekam na mecz.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Gaziantep(+16.5) 1.94 Marathonbet ⛔
Cztery dni temu nie zawiedli,z łatwościa ograli rywala a Dorsey swoim wystepem pierwszy raz w tym sezonie zdobył MVP kolejki.Czy są w stanie zmieścić sie w granicy 16pkt? pewnie że sa w stanie,podobnie grałem tydzien temu kiedy to Tofas mierzył sie z Galatą na wyjezdzie.Handi wynosilo chyba 15pkt,Galata wygrała +10.Galata to nie jest mlody zespół a takie mecze rogrywane jak teraz czyli znacznie częściej pomału sie na nich odbijają.W poprzedniej kolejce grali bardzo ciężki pojedynek z Fenerem i ich czołowy strzelec Hawkins grał aż 39minut.Przypomne że Galata ostatnio zakończyła rozgrywki grupowe w eurocupie i od tamtej pory to bedzie ich trzeci mecz.Gaziantep wyraznie zmienił swoją gre,po objęciu stanowiska przez trenera Akdaga graja zdecydowanie szybciej.Przyszedł Dorsey i odrazu wygląda to lepiej.Ten handic to zdecydowanie za dużo,Galata nie musi sie tutaj nie wiadomo jak sprężać.Są w czołówce tabeli a przed nimi zaraz wyjazd i mecz z Banvitem i z pewnością na tym spotkaniu bardziej im zależy.Akdag chyba wyciągnął wnioski ze spotkania z Banvitem i zdaje sobie sprawe z tego że pójście na wymiane ognia z Galatą jest bez sensu.Po cichu czuje tutaj nawet niespodzianke ale nie chce tu nikogo podjarać bo może skończyć sie tak jak w meczu Efes - Mersin
Wurzburg(+5.5) 1.96 Marathonbet ✅✅✅ 75:65
Bez względu na to jakim wynikiem zakończy sie dzisiejszy mecz Alby z Oldenburgiem ja już pobieram ten mecz.Wurzburg mimo zmiany coacha wciąż potrafi zagrać świetną defensywe,Wurzburg potrafi grać z Albą.W poprzednim sezonie zespól z Berlina miał ogromne problemy z Wurzburgiem wygrywając zaledwie 2/6 spotkań.Przypomne że w ekipie gospodarzy poza zmianą trenera nie doszło do znaczących zmian.Jednak głównym argumentem przemawiającym za tym typem będzie to że Alba w ciągu 7dni zagra czwarty mecz.Już po meczu z Bambergiem było widac jak meczyli sie w Tybindze wygrywając minimalnie.Wurzburg to rywal o wiele trudniejszy który wie jak wykorzystać zmęcznie Alby.Czuje jednak że ten mecz zakończy sie nawet wygraną Wurzburga.Oni musza gonic jeśli chcą ponownie zagrać w play off.
Fuck,Gaziantep odpier*** to samo co z Banvitem.Ja nie wiem że w tej lidze nie ma zespołu z jajami który by sie postawil czołówce.Grają z cipami robią blowout,przyjdzie co do czego zagrać z topowym teamem i nagle tracą jaja i robią wszystko by mecz uwalić -30.Masakra!!!
84:66 zajebiście!!!!
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Le Mans(-4) 1.90 Unibet ⛔
Różne rzeczy widziałem w Pro A ale w serie 3L Le Mans nie wierze.W meczu ze Strasbourgiem drużyna Jacksona zagrała najsłabszy mecz w sezonie.Stalo sie to co przewidziałem i o czym pisałem w analizie do tego meczu czyli zostali zmiażdzeni pod koszem.Przegrali zbiórki 37:21,nie wiem co było przyczyna aż takiej masakry ale napewno trener nastawi ich odpowiednio na ten mecz.Le Havre jak co roku bije sie w dole tabeli i w tym również nie poczynili żadnych konkretnych wzmocnień i wyglądaja poprostu przeciętnie.To nie ta klasa co Strasbourg i tutaj Le Mans nie powinno mieć większych problemow z wygraniem tego.Gdyby to jeszcze była ekipa pokroju Nancy,Cholet etc. to miałbym obawy co do nastawienia ale o Le Mans nie martwie sie.Po takim blowoucie napewno będą zajebiście zmobilizowani i wygrają wysoko ale trzeba pamiętać że to cały czas Francja ???? .Le Mans +8
Nie wiem co sie z nimi dzieje o_O Jak lubie ta ekipe to widać wyraznie że wszystko sie popieprzyło przez ostatnie dni w tym zespole.Trzeci mecz rzędu uwalony i żeby to jeszcze była jakiś wymagający rywal.
I to by bylo na tyle jeśli chodzi o sobotnie granie ???? Bayern i Gaziantep to dwa głowne kąski.Po głowie chodzi mi jeszcze TED Ankara z Turcji ale seria porażek Telekomu mnie troche odstrasza,to jednak Turcja ???? Artland Dragons też kusi,jednak zbyt dużo indywidulaności niszczy gre tej ekipy.Teraz jeszcze z NBA przyszedł Gomes który co prawda gra dobrze ale coś sie popsuło w ekipe w momencie kiedy on sie pojawił.Zostane przy Bayernie...
Dobrze też wygląda Strasbourg(-3)...ale jeden mecz z francji wystarczy ????
TED Ankara wygrywa 55:89 ✅
Strasbourg wygrywa 85:90 ✅
Artland wygrywa 77:90 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom