>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Liga Szwedzka 2023

Status
Zamknięty.
karfus 101,7K

karfus

Użytkownik
#1 Przedpełski poniżej 6.5 |1.65 | fortuna
Jak dla mnie ciężkie biegi Pawła, trafia dwa razy na Zmarzlika i Bertzona, do tego ciężki bieg na Hampela z Kuberą, a wydaje mi się, że może w 10 biegu wtopić również z Henrikssonem, który u siebie jeździ całkiem przyzwoicie

#2 N.K. Iversen poniżej 7.5 | 1.70 | fortuna
Liczę trochę na zmęczenie materiału. W niedziele Łódź, poniedziałek mecz w Wolverhampton, wczoraj mecz w Motali, no a dzisiaj Malila, czy to nie za dużo dla 41-letniego PUKA? A biegi też nie najłatwiejsze, bo przeciwników ma solidnych
1.bieg Janowski, Brady Kurtz
2.bieg Rasmus Jensen, Daniel Bewley
3.bieg Andrzej Lebiediew, Hjemland
4.bieg Janowski, Rasmus Jensen
edit: taśma Janowskiego i wykluczenie z biegu, gdzie PUK przywozi 2 oczka co daje mu ostatecznie 8pkt po 5 biegach

#3 K. Buczkowski powyżej 5.5 | 2.01 | fortuna
Wczoraj typowałem under, dzisiaj over, ale myślę, że linia lekko zaniżona przez wczorajszy słaby występ, a i Buczek na wyjazdach jeździ w tym sezonie kiepsko, no ale w Smedernie jeździł chyba najwięcej jeśli weźmiemy pod uwagę jego przygodę, ze szwedzkim żużlem, w 2021 średnia biegowa 2.0, w 2018 1,74. Przed rokiem w barwach Masarny na tym obiekcie 8+1.

#4 Smederna - Indianerna | 2 | 5.75 forbet

Tutaj za drobne, Fricke i Doyle poniżej pewnego poziomu nie schodzą, dużo będzie zależeć od drugiej linii, jeśli fajne zawody pojedzie Buczek i Woźniak to może być na styku, trochę kuleją pozycje 6 i 7, ale Grahn cokolwiek jeździ, a Johannes Stark, też kilka sezonów w Eskilstunie jeździł, więc myślę, że może warto spróbować w stronę gości.
 
Ostatnia edycja:
handball87 14,7K

handball87

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
ZZ za Fricka.
Wejdz n FB na Elite Speedway Sverige. Tam masz składy lub na speedway programs.

Thorssel poniżej 5.5 1.84 sts ✅ 1pkt

Miśkowiak, Zmarzlik, Czugunov
Czugunov, Cierniak, Kubera
Zmarzlik, Smektała, Hampel
Cierniak, Mikkelsen, Hampel

To jego rywale w kolejnych biegach. Nie wiem na kim ma tu robić punkty Szwed.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +703
A 368,6K

adams235

Znawca - Żużel
Thorsell na Fortunie 6.5 od rana po kursie 1.55 i to bet główny dla mnie
Oprócz tego:
O.Fajfer over 9.5 kurs 1.84 Fortuna
T.Woffinden under 9.5 kurs 1.72 Fortuna
Typy dodatkowe:
D.Berge under 7.5 kurs 1.63 Fortuna
Za Fricke ZZ do tego nie jedzie Woźniak za niego widzę wskakuje Kowalski ,więc skład Indianerny słabiutki ,
To narazie tyle z Fortuny,zobaczę co tam ciekawego na STS😛
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1023
barti2000 763,1K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Indianerna - Lejonen

Zmarzlik i Kubera zdobędą po min. 10 pkt @2,5 betclic


Bardzo fajny kurs na dwóch liderów Lejonen i dwóch obecnie najlepszych polskich żużlowców. Niedawno w Kumli, gdy Lejonen wygrało 50:40 Zmarzlik zdobył 13 pkt, a Kubera 11 pkt. Dziś co najważniejsze nie jadą ze sobą w parze, więc nie będą sobie punktów. Generalnie jedynymi zawodnikami po stronie gospodarzy, którzy mogą powalczyć z Polakami są Doyle i Fricke. Dla porównania na sts na Zmarzlika linia wynosi 12,5 a na Kuberę 9,5 po @1,62.
10 pkt Zmarzlika to formalność, a Kubera też to powinien pokryć. Domin jest w świetnej formie i wydaje się, że te 10 pkt z jego strony to minimum. Kurs 2,5 na to zdarzenie jest moim zdaniem dość zawyżony.
 
A 368,6K

adams235

Znawca - Żużel
K.Huckenbeack under 8.5 kurs 1.65 Fortuna
Przynajmniej rano był taki,gram to ale mam wątpliwości czy Kai pojedzie😉zaliczył solidnego dzwona ostatnio i liczę że nie będzie w pełni sił ...jeśli wystąpi😉....narazie tyle choć jeszcze analizuje i może coś się pojawi😉
Szukam linii na Berntzona jest na jakimś buku widzi ktoś coś?
 
Ostatnia edycja:
G 0

Gazowany77

Użytkownik
K.Huckenbeack under 8.5 kurs 1.65 Fortuna
Przynajmniej rano był taki,gram to ale mam wątpliwości czy Kai pojedzie😉zaliczył solidnego dzwona ostatnio i liczę że nie będzie w pełni sił ...jeśli wystąpi😉....narazie tyle choć jeszcze analizuje i może coś się pojawi😉
Szukam linii na Berntzona jest na jakimś buku widzi ktoś coś?
jest berntzon na sts 5,5 linia
 
A 368,6K

adams235

Znawca - Żużel
Loooo to ale fajnie,także grubo under Berntzon 5.5 kurs 1.88 ciasteczko😉😛
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +540
K 410

kita07041981

Użytkownik
złapany singiel 1.9 na lejonen - UB
Też chciałem to dać, ale odpuściłem na betfan jest 1.7. Dacarna wygrała tam w zasadniczej. Niepewny Berntzon i henriksson. Ja dałem lebiediew +8.5 1.9 ma łatwe biegi a z drugiego meczu czugunow - 7.5 za 2.2 kurs z Lindgrenem w parze ciężkie biegi i tylko liczone 5 startów a mają chyba z/z za Taia.
 
K 2,6K

kalus46

Użytkownik
Też chciałem to dać, ale odpuściłem na betfan jest 1.7. Dacarna wygrała tam w zasadniczej. Niepewny Berntzon i henriksson. Ja dałem lebiediew +8.5 1.9 ma łatwe biegi a z drugiego meczu czugunow - 7.5 za 2.2 kurs z Lindgrenem w parze ciężkie biegi i tylko liczone 5 startów a mają chyba z/z za Taia.
Nie jechal Zmarzol ani Kubera wiec wgl bym sie tym nie sugerował. Mathias Nielsen tez nie jest bolkiem takze mysle ze 48 42 bedzie.
 

Załączniki

A 368,6K

adams235

Znawca - Żużel
O Bertnzon under 7.5 kurs 1.88 Fortuna
Klasycznie konsekwentnie do tej pory Oli nie zawodził na undery😉
Becker under 6.5 kurs 1.7 Fortuna
Trudne biegi ma i liczę że po Anglii w końcu jakaś zadyszka😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1713
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom