>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga singapurska S-League

Status
Zamknięty.
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: DPMM – Gombak United
Typ: 1
Kurs: 4.50
Bukmacher: Bet365

Analiza:

Spotkanie 8 kolejki Singapurskiej S-League w którym to zmierzą się ekipy DPMM z Gombak United. Gospodarze tego spotkania to aktualnie 3 drużyna tabeli która w 3 dotychczas rozegranych spotkaniach przed własną publicznością zdołała 3x odnieść wygraną strzelając przy tym 5 bramek a stracili 2. Goście natomiast zajmują aktualnie 1 pozycję w tabeli a w swoich 3 do tej pory rozegranych meczach wyjazdowych zdołali 1x wygrać a 2x zremisowali zdobywając przy tym 3 bramki a stracili 2. Spotkanie to ma olbrzymie znaczenie dla gospodarzy którzy po ewentualnej wygranej awansują na pozycję lidera pokonując tym samym aktualnego lidera tabeli zespół Gombak dlatego też moim zdaniem kurs 4.50 jaki znaleźć możemy w Bet365 na ich wygraną jest warty zaryzykowania. Reasumując myślę, że większa determinacja do wygrania tego spotkania będzie po stronie gospodarzy a dodając do tego atut własnego boiska typ wydaje się być dobrą propozycją na piątkowe popołudnie.

2:1 ✅
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Geylang United – Home United
Typ: 1
Kurs: 4.20
Bukmacher: BWIN

Analiza:

Spotkanie dokańczające 8 kolejkę Singapurskiej S-League w którym to zmierzą się będący aktualnie na 9 pozycji w tabeli zespół Geylang z 8 Home United. Gospodarze tego spotkania rozegrali do tej pory 4 spotkania przed własną publicznością w których to zdołali 2x odnieść 1x zwycięstwo a 1x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 4 bramki a stracili 3. Goście natomiast w swoich 4 dotychczas rozegranych spotkaniach wyjazdowych zdołali 1x wygrać a 3x ponieśli porażkę strzelając przy tym zaledwie 1 bramkę a stracili ich aż 5. Patrząc na statystyki w/w zespołów troszkę dziwi mnie kurs na gospodarzy jaki został wystawiony przez buki którzy wcale nie odbiegają umiejętnościami od Home United a w dodatku nie wiem czy goście nie są w ostatnim czasie lekko przeciążeni ciągłymi podróżami na spotkania wyjazdowe ligowe oraz AFC Cup grupy H. Mało tego gospodarze po ewentualnej wygranej awansują na 5 pozycję w tabeli co na pewno będzie sporą motywacją w tym spotkaniu. Reasumując myślę, że kurs 4.20 jaki znaleźć możemy w BWIN oraz Bet365 na wygraną gospodarzy jest moim zdaniem warty zaryzykowania.

1:0 ✅
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Geylang – Young Lions
Typ: X
Kurs: 3.50
Bukmacher: Sportingbet

Analiza:

Spotkanie 10 kolejki Singapurskiej S-League w którym to zmierzą się będący aktualnie na 5 pozycji w tabeli zespół Geylang z 9 Young Lions. Gospodarze tego spotkania rozegrali do tej pory 5 spotkań przed własną publicznością w których to zdołali 3x odnieść zwycięstwo 1x zremisowali a 1x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 5 bramek a stracili 3. Goście natomiast w swoich 5 dotychczas rozegranych spotkaniach wyjazdowych zdołali 2x zremisować a 3x ponieśli porażkę strzelając przy tym 1 bramkę a stracili 5. W spotkaniu tym według buków faworytem są gospodarze lecz moim zdaniem goście nie stoją tutaj na straconej pozycji gdyż obydwie ekipy prezentują bardzo zbliżony poziom gry dlatego też remis jest tutaj bardzo wysoko prawdopodobny. Kurs 3.50 jaki możemy znaleźć na to zdarzenie w Sportingbet jest w moim przekonaniu warty zaryzykowania.

1:1 ✅
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Young Lions – Super Reds
Typ: 1
Kurs: 4.45
Bukmacher: BWIN

Analiza:

Spotkanie 12 kolejki Singapurskiej S-League w którym zmierzą się będący aktualnie na 8 pozycji w tabeli zespół Young Lions z 11 Super Reds. Gospodarze tego spotkania rozegrali do tej pory 6 spotkań przed własną publicznością w których to zdołali 2x odnieść zwycięstwo 2x zremisowali a 2x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 8 bramek a stracili 7. Goście natomiast w swoich 5 dotychczas rozegranych spotkaniach wyjazdowych zdołali 1x wygrać a 4x ponieśli porażkę strzelając przy tym 4 bramki a stracili 7. Spotkanie to ma olbrzymie znaczenie dla gospodarzy którzy nie wygrali już od prawie miesiąca a co z tym idzie determinacja będzie spora aby wreszcie zdobyć komplet punktów. Goście natomiast to zespół grający w kratkę który bardzo słabo prezentuje się na wyjazdach i tu właśnie upatruje szanse powodzenia tego typu. Reasumując myślę, że determinacja oraz wola walki większa będzie w tym pojedynku po stronie gospodarzy a dodając do tego atut własnego obiektu typ wydaje się być warty zaryzykowania.

0:5 ⛔
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
DPMM - Albirex Niigata
Typ: 1
Kurs: 1.95
Buk: Bet365

Po wczorajszym dobrym debiucie w miesiącu, dzisiaj zaciekawił Mnie mecz Pucharu Ligi Singapurskiej w którym zagrają DPPM FC Brunei i Albirex Niigata. Szczerze nie rozumiem lini na gospodarzy, którzy w moim przekonaniu dzisiaj wygrają ten mecz 2-3 golami. DPPM w lidze radzi sobie bardzo dobrze a nawet lepiej niż dobrze, Po 14 kolejkach do lidera traci tylko 5 pkt i 1 mecz mniej. Zajmuje tym samym wysoką 3 pozycję w tabeli. Cała zasługa w tym meczy na własnym boisku w których Brunei spisuje się kapitalnie, wygrali wszystkie 6 meczy rozegranych. Wyniki to : 2-1 z Korean, 2-1 z Woodland, 1-0 z Senkang, 2-1 z Gombak, 2-1 z Singapure i ostatnio z Young Lions 1-0. Piękny bilans 6-0-0. Albirex może się obawiać tego meczu ponieważ, w tym sezonie na 6 meczy na wyjeździe ponieśli 6 porażek. Wyniki to: 1-3 z Geylang, 0-3 z Gombak, 0-6 z Singapore, 1-2 z Korean, 0-1 z Tampines i 0-1 z Senkang. To świadczy że nie potrafią się pozbierać na boisku rywala. Ekipa DPPM dzisiaj powinna przeważać, atakując przez większość meczu i to może im dać zwyciestwo. W jedynem rozegranym meczu między tymi ekiapmi w tym sezonie padł remis jednak na boisku Albirex. Pozdrawiam
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: DPMM - Geylang (puchar ligi)
Typ: 1
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365

Analiza:

Spotkanie ćwierćfinałowe pucharu ligi Singapurskiej w którym zmierzą się zespoły DPMM z Geylang. Gospodarze tego spotkania bardzo dobrze radzą sobie w tegorocznej fazie pucharowej wygrywając wszystkie 2 spotkania w swojej grupie. Patrząc na statystyki ligowe obydwu zespołów to DPMM rozegrało 6 spotkań przed własną publicznością w których to aż 6x zwyciężyli strzelając przy tym 10 bramek a stracili 4. Goście natomiast w swoich 6 wyjazdowych spotkaniach ligowy zdołali zaledwie 1x odnieść zwycięstwo 1x zremisowali a 4x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 6 bramek a stracili 11. Spotkanie to będzie okazją do podtrzymania dobrej passy gospodarzy bez porażki i tym samym awansem do pół finału tych rozgrywek. Reasumując myślę, że gospodarze są silniejszym zespołem niż goście a kurs 1.83 jaki znaleźć możemy w Bet365 na ich wygraną jest warty zaryzykowania.
5:3 ✅
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
DPMM FC - Singapore Armed Forces F
Dziś w pucharze Singapuru zmierzy się mocny w tym sezonie DPMM z Singapore obie drużyny grają ofensywną piłkę co przynosi sporą ilość goli. Dzisiaj przyjdzie im się zmierzyć w pucharze nie wiem dlaczego bukmachery wystawili tak wysoki kurs na DPMM które gra zdecydowanie lepiej od Armed Forces. Goście mają jedynie znakomity atak jedna ich obrona wyraźnie szwankuje i tutaj upartuje szansę DPMM uważam że jeżeli zagrają na swoim wysokim poziomie są w stanie pokonać i wygrać z Singapore. A puchar Singapuru to dla nich bardzo ważna rzecz dlatego upartuje zwycięstwo gospodarzy.
Typ : DPMM
Kurs : 4,00
Buk : Bet365
Inne typy : over 2,5 1,75 bet365
 
ikso 0

ikso

Użytkownik
Spotkanie: Sengkang P. - Tampines Rovers FT 1:1 ✅
Typ: &lt;3.5
Kurs: @ 1.55
Gamebookers
Tutaj ciężko będzie. W drużynie Tampines nie zagra Nakamura i Shah. Nakamura to podstawowy pomocnik a Shah najlepszy strzelec z 5 trafieniami na koncie[cała drużyna strzeliła ich 20]. A w drużynie Sengkang nie zagra Wiredu, podstawowy pomocnik i strzelec 3 bramek z 13 strzelonych przez cała drużynę. W takiej sytuacji Tampines zostaje z z jednym napastnikiem, Li, bo Amri jest również kontuzjowany. Trener chciałwystawiać pomocników do przodu ale na dużo się nie może zdać jak sam mówi bo to nie jest ich naturalna pozycja.
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Albirex Niigate – Armed Forces
Typ: 1X
Kurs: 2.51
Bukmacher: BWIN

Analiza:

Spotkanie 17 kolejki Singapurskiej S-League w którym zmierzą się będący aktualnie na 7 pozycji w tabeli zespół FC Albirex Niigate z aktualnym liderem zespołem FC Armed Forces. Gospodarze tego spotkania rozegrali do tej pory 8 spotkań przed własną publicznością w których to zdołali 4x zwyciężyć 3x zremisowali a 1x ponieśli porażkę strzelając przy tym 15 bramek a stracili 9. Goście natomiast w swoich 8 jak dotąd rozegranych spotkaniach wyjazdowych zdołali 5x odnieść zwycięstwo a 3x ponieśli porażkę strzelając przy tym 22 bramki a stracili 10. Patrząc na dotychczasowe statystyki zauważyć możemy, że goście oraz gospodarze rozgrywali swoje spotkanie spotkania we wtorek a co z tym idzie mieli na przygotowanie się do tego meczu 2 dni. Przeglądając jeszcze dotychczasowe spotkania po między tymi zespołami oraz dotychczas zdobyte statystyki w obecnym sezonie postanowiłem zagrać tutaj na zwycięstwo gospodarzy bądź remis w tym spotkaniu po dobrym kursie 2.51 jaki znaleźć możemy w BWIN.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Singapore Armed Forces - Gombak United
Typ: 1
Kurs: 1,70
Bukmacher: Bet At Home

Tym razem nietypowo wybrałem spotkanie ligi singapurskiej. Głownie na co patrzyłem analizując ten mecz to bilans obu drużyn. Zarówno Armed Forces jak i Gombak radzą sobie bardzo dobrze - z uwagą taką że zwycięstwa jutrzejszych gości to głównie wygrane na własnym stadionie.
Singapore A.F u siebie ma fantastyczny bilans zwycięstw jak i zdobytych goli. 7-0-1, 23 zdobyte gole i tylko 8 straconych robią wrażenie. Przeciwnie do słabego na wyjazdach Gombaka 3-3-1 który jest gorszy na papierze w każdej statystyce.
Singapore Armed Forces FC na 6 ostatnich meczy 5 z nich wygrali ! W jednym odnieśli porażkę w dodatku w spotkaniu pucharowym którymi jak widać nie bardzo się zajmują. Ich główny cel jak widać to mistrzostwo w lidze. Gombaka nie można lekceważyć gdyż zajmuje 2 miejsce w lidze, ale tak jak powiedziałem ich punkty głownie zdobywane są na ich własnym obiekcie a na wyjazdach ich gra wychodzi nijak.
Gombak ostatnio bilans 3-1-2 nie jest to najgorszy wynik ale jak na vicelidera powinni dać z siebie więcej.
Różnica punktowa między tymi drużynami to 5 punktów więc jeżeli A.F przegra to i tak będzie na prowadzeniu, myślę jednak że nie będą chcieli łatwo tracić punktów, w dodatku na swoim terenie. Mój typ na mecz to 2:1.
 
malutki_194 0

malutki_194

Użytkownik
Singapore Armed Forces FC v Gombak United FC
over 2,5 @ 1,6
1 @ 1,7

O 13:45 odbędzie się spotkanie na szczycie singapurskiej S-League. Lider tabeli Singapore Armed Forces będzie podejmował wicelidera czyli Gombak United FC. Gospodarze prowadzą w tabeli z przewagą pięciu punktów. Wyraźnie są &#39;w gazie&#39;, wygrali 5 na 6 ostatnich spotkań, w tym ostatnie 2 mecze 3:1 i 4:1. Jedynej porażki doznali w pucharze przegrywają po karnych. Bilans spotkań u siebie imponujący: 7-0-1. Goście spisują się średnio, na ostatnie 6 meczy bilans 3-1-2 z tym że punkty zdobywali głownie u siebie. Bilans meczy wyjazdowych to 3-3-2 i myślę że po dzisiejszym spotkaniu go nie poprawią.
Oba teamy lubią sobie postrzelać, o czym świadczą chociażby ostatnie wyniki gospodarzy: 3:1, 4:1, 2:1 i gości 1:2, 2:1, 3:2. Bilans gier w tym sezonie to 15 overów i 2 undery lidera i 11 overów i 6 underów drugiej drużyny w tabeli.
Myślę że będziemy świadkami zwycięstwa gospodarzy w meczu ze sporą ilością bramek
Dpdatkowy typ dla tych którzy lubią wyższe kursy:
over 3,5 @ 2,4​
 
ikso 0

ikso

Użytkownik
Spotkanie: Super Reds v Wood&#39;s Wellington ⛔ 6 FT 0:0
Typ: Super Reds
Kurs: @ 1.57
6/10
Bet365
Lipiec jest ciężki dla wszystkich drużyn ze względu na dużą ilość spotkań do rozegrania. Te spotkanie będzie 6 dla gości, dla gospodarzy zaś siódmym. Super Reds w piątek pokonali SAFFC 2:0 co było dość sporym zaskoczeniem. Teraz zapewne będą chcieli pociągnąć dobrą passę tym bardziej, że w drużynie gości jest tylko 11 zdrowych piłkarzy do gry przez co będa musieli ściągnąć graczy z Prime League jednak ich świeżość to również spora zagadka bo również w piątek grali spotkanie w Prime League. Dla mnie tutaj ciekawy kursik na sinhla w ciekawym spotkaniu wart ryzyka. Poza tym w drużynie Wood&#39;s zabraknie 3 kluczowych pomocników. Więc obrona będzie bardzo zachwiana. Tak jak mówił trener gości: najlepszej drużynie zabrać 3 pomocników i będą ogromne problemy z obroną nie przez brak umiejętności lecz przez brak asekuracji.
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Super Reds – FC Woodlands
Typ: HT/FT 1/1
Kurs: 2.37
Bukmacher: Bet365

Analiza:

Spotkanie 20 kolejki Singapurskiej S-League w którym to zmierzą się będący aktualnie na 5 pozycji w tabeli zespół Super Reds z 8 FC Woodlands. Gospodarze tego spotkania rozegrali do tej pory 10 spotkań przed własną publicznością w których to zdołali 5x odnieść zwycięstwo 4x zremisowali a 1x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 14 bramek a stracili 8. Goście natomiast zupełnie nie radzą sobie w spotkaniach wyjazdowych co widać w dotychczas zdobytych statystykach a mianowicie w 10 jak dotąd rozegranych spotkaniach wyjazdowych 3x zdołali zwyciężyć 1x zremisowali a 6x doznali porażki strzelając przy tym 9 bramek a stracili aż 22. Jak pokazują statystyki goście słabo radzą sobie w spotkaniach wyjazdowy i raczej jest to typowy zespół własnego obiektu. Gospodarze natomiast to bardzo solida drużyna o czym świadczy chociażby ich ostatnia wygrana u siebie z liderem ligi zespołem Armie Forces 2:0. Myślę, że to właśnie ostatnie zwycięstwo na tyle podbudowało gospodarzy, że gościom będzie niezmiernie trudno zdobyć chociaż bramkę w tym spotkaniu. Reasumując to wszystko wydaje mi się, że kurs 1.60 jaki możemy w tej chwili znaleźć na wygraną gospodarzy w bet365 jest warty zaryzykowania.
 
J 0

jaras09

Użytkownik
Sengkang Punggol vs. Home United 22 lipca 13:45
Typ: powyżej 2.5 bramek
kurs: 1,66
bukmacher: bet365
Jak dotąd liga singapurska idzie mi dobrze w typowaniu więc jedziemy dalej. Postanowiłem w tym spotkaniu postawić na over 2.5 bramek. Kurs 1,66 w niektórych bukach jeszcze wyższe więc czemu nie spróbować. Gospodarze to drużyna znajdująca się na 10 pozycji w lidze. Ich średnia bramek na mecz w domu to 1.4 w 2 meczach zachowując czyste konto. Jeśli chodzi o strzelców mają napastnika Indra Sahdan Bin Daud 21 (M) 7 (G) są także 2 kanadyjczycy napastnik Anthony Bahadur 18 (M) 4(G) i w pomocy Murphy Wiredu 18 (M0 5(G). Goście lokują się na 6 pozycji , jeśli chodzi o wyjazdy grają fatalnie. 2 z 28 punktów zdobyli an wyjezdzie. Średnia bramek na mecz na wyjezdzie to zaledwie 0.44 zachowując czyste konto przez 1 spotkanie. Liczę ,że właśnie dzisiaj Home się przełamie i zacznie na wyjazdach strzelać. Mają w napadzie przecież kameruńczyka Kengne Ludovick 19 (M) 11(G). Jest na 3 miejscu wśród najlepszych strzelców ligi. Historia spotkań na terenie Sengkang 2 overy i 2 undery. Licze na przynajmniej 3 bramki w tym meczu.
1:2 ✅
 
makaveli23 213,7K

makaveli23

Typer Miesiaca
Senkang - Home
1
4.55
totomix
atut wlasnego boiska w singapurze to 70% sukcesu, home jak sama nazwa wskazuje ???? jest druzyna wlasnego boiska a na obcym stadionie jeszcze nie wygral. uwazam ze warto zaryzykowac jedynke, co niektorzy juz zauwazyli ze mozna wylapac dobre kursy w tej lidze tak tez dzisiaj moze to byc jeden z nich. polecam!
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Gombak United - DPMM
Typ: 1
Kurs: 2.05
Bukmacher: BWN

Analiza:


Spotkanie 20 kolejki Singapurskiej S-Legue w którym to zmierzą się będący aktualnie na 4 pozycji w tabeli zespół Gombak United z 3 DPMM. Gospodarze tego spotkania rozegrali do tej pory 9 spotkań przed własną publicznością w których to zdołali 7x odnieść zwycięstwo 1x zremisowali a 1x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 17 bramek a stracili 5. Goście natomiast w swoich 10 jak dotąd rozegranych spotkaniach wyjazdowych zdołali 1x zwyciężyć 5x zremisowali a 4x doznali porażki strzelając przy tym8 bramek a stracili 12. Spotkanie to ma psychologiczne znaczenie dla gospodarzy którzy przy ewentualnej wygranej przeskoczą rywal w tabeli i tym samym uplasują się na 3 pozycji w tabeli dlatego też wydaje mi się, że wygrana Gombaka jest tutaj bardzo prawdopodobna.
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Armed Forces – FC DPMM
Typ: 2
Kurs: 5.00
Bukmacher: Sportingbet

Analiza:

Spotkanie 21 kolejki Singapurskiej S-League w którym to zmierzą się będący aktualnie na pozycji lidera zespół Armed Forces z 4 FC DPMM. Gospodarze tego mecz rozegrali do tej pory 10 spotkań przed własną publicznością w których to zdołali 9x odnieść zwycięstwo a 1x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 29 bramek a stracili 9. Goście natomiast w swoich 11 jak dotąd rozegranych spotkaniach wyjazdowych zdołali 1x zwyciężyć 6x zremisowali a 4x doznali porażki strzelając przy tym 11 bramek a stracili 15. Spotkanie te ma olbrzymie znaczenie dla dalszego układu tabeli gdyż sezon ligowy w Singapurze powoli wkracza w decydującą fazę a co z tym idzie porażki gości zniweluje ich szansę na tytuł niemal do minimum. Gospodarze natomiast w ostatnim czasie jak by złapali lekką zadyszkę przegrywając z 6 w tabeli Super Reds 2:0. W ostatnią niedziele reprezentacja Singapuru rozgrywała towarzyskie spotkanie z Liverpoolem w którym to występowało 3 kluczowych zawodników Armed Forces którzy na pewno będą odczuwali lekkie zmęczenie po tamtym spotkaniu a na domiar złego nie zagra u gospodarzy czołowy pomocnik który strzelił w tym sezonie 10 bramek John Wilkinson który jest zawieszony za kartki. Goście natomiast w spokoju przygotowywali się do tego spotkania nie mając żadnych znaczących ubytków kadrowych. Jak już w/w spotkanie to ma olbrzymie znaczenie dla gości którzy przy ewentualnej wygranej włączą się do walki o mistrzowski tytuł kraju. Reasumując to wszystko wydaje mi się, że kurs 5.00 jaki oferuje na wygraną goście Sportingbet jest warty zaryzykowania.
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Home United - Gombak
Typ: 1
Kurs: 1.73
Bukmacher: Bet365

Analiza:

Spotkanie 25 kolejki Singapurskiej S-Ligi w którym zmierzą się będący aktualnie na 5 pozycji w tabeli zespół Home United z 4 Gombak United. Gospodarze tego meczu rozegrali do tej pory 11 spotkań przed własną publicznością w których to zdołali 8x odnieść zwycięstwo 2x zremisowali a 1x ponieśli porażkę zdobywając przy tym aż 25 bramek a stracili 9. Goście natomiast w swoich 12 jak dotąd rozegranych spotkaniach wyjazdowych zdołali 3x zwyciężyć 5x zremisowali a 4x doznali porażki strzelając przy tym 19 bramek a stracili 18. Dla gospodarzy tego meczu to spotkanie jest doskonałą okazją na zakończenie 25 kolejki ligowej na 4 pozycji w tabeli co zapewne będzie sporym atutem motywującym w tym spotkaniu. Warto wspomnieć tutaj o ostatniej wygranej 2:0 zespołu Home United na wyjeździe z aktualnym liderem oraz mistrzem kraju FC Armed Forces co na pewno podbudowało morale zespołu. Martwi mnie tylko przygotowanie fizyczne do tego meczu gdyż w piątek dzisiejsi gospodarze rozgrywali bardzo ważne i zarazem trudne spotkanie które mogło ich kosztować sporo sił a co z ty idzie martw się o ich przygotowanie wytrzymałościowe do tego spotkania, jeśli jednak uda się sztabowi medycznemu dobrze przygotować zawodników do tego spotkania to każde inne rozwiązanie niż wygrana gospodarzy będzie tutaj sporą niespodzianką.
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: FC Albirex Niigate – Home United (I liga Singapur)
Typ: 1
Kurs: 4.33
Bukmacher: Bet365

Analiza:

Spotkanie 26 kolejki Singapurskiej S-League w którym zmierzą się będącya katualnie na 8 pozycji w tabeli zespół FC Albirex Niigate z 5 Home United. Gospodarze tego meczu rozegrali do tej pory 12 spotkań przed własną publicznością w których to zdołali 6x odnieść zwycięstwo 4x zremisowali a 2x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 22 bramki a stracili 14. Goście natomiast w swoich 13 jak dotąd rozegranych spotkaniach wyjazdowych zdołali 4x zwyciężyć 2x zremisowali a 7x doznali porażki strzelając przy tym 17 bramek a stracili 16. Goście tego spotkania zaskoczyli nie dawną wyjazdową wygraną z aktualnym liderem 0:2 co było sporym zaskoczeniem lecz w tamto spotkanie włożyli sporo energii co było widać w och ostatnim spotkaniu ligowym w którym to zremisowali u siebie 1:1 z osłabionym wówczas Gombak United. Patrząc na kalendarz spotkań Home United zauważyć możemy, że jest to 3 spotkanie na przełomie ostatni 7 dni a co z tym idzie trudno powiedzieć w jakiej będą dyspozycji fizycznej zawodnicy gości. Albirex Niigate natomiast rozgrywało swoje ostatnie spotkanie tydzień temu i po dobrym meczu zremisowali na wyjeździe 1:1 z Gomabk United. Reasumując to wszystko wydaje mi się, że kurs 4.33 jaki oferuje Bet365 na wygraną gospodarzy jest warty zaryzykowania.
 
A 0

amsterdam018

Użytkownik
Home United
vs.
Balestier Khalsa
Under/Over 2.5
Over 2.5
1.60/Nordicbet
3:0(2:0)✅



Mecz ligi singapurskiej pomiędzy Home a Balestier . Home w obecnym sezonie u siebie 8-3-1 26-10 w tym 4 under 2.5 i 8 overów Natomiast goście na wyjazdach 0-3-9 9-27 w tym 5 underów i 7 overów . Ciekawostka jest że obie drużyny mają średnia bramki na mecz 3.00 (Home u siebie , Balestier na wyjazdach) . Home z zespołami dołu ( 3 ostatnie miejsca) w tym sezonie rozegrał 3 mecz wszystkie zakończyły się over 2.5 ( 3:0 z Balestier , 3:2 z Young Lions i 3:0 Sengkang lecz tylko 4 z 11 bramek zostały strzelone w 1 połowie meczu więc ) Natomiast Balestier rozegrał 3 mecze z człówka ligi (3 najlepsze drużyny ) w tym zaliczył 2 over i 1 under (0:1 Tampines , 0:3 Home , 1:3 Armed Force lecz tylko 2 z 8 bramek zostały strzelone w 1 połowie ) . Sądzę ze w tym meczu padnie over 2.5 tym bardziej że w meczach bespośrednich gdy gospodarzem był Home padały następujące wyniki 3:0 , 6:1 , 1:2 , 3:2 , 2:1 , 3:3 , 3:2 z niesamowita średnia na mecz 4.57 . Dla mnie jest to typ dnia na 6.09.2009 .​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom