>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga singapurska S-League

Status
Zamknięty.
buzka89 35

buzka89

Użytkownik
Spotkanie: Gombak United FC v Singapore Armed Forces FC
typ: X
kurs: 3.30
Bukmacher: Sportingbet

Analiza:

To moja pierwsza analiza. Licze na słowa krytyki, ale nie zlinczujcie mnie zbyt mocno. Dziś o godz. 13:45 zmierza sie Gombak utd, zajmujący obecnie 5 pozycje w tabeli S-league z liderem Singapore Armed Forces. Ten drugi o utrzymanie pozycji nie ma co się obawiać, od wicelidera dzieli go aż 10 oczek, ale to nie znaczy, że nie będzie chciał powiększyć swojej przewagi. Gombak natomiast ma na swoim koncie 47 pkt i dla niego sytuacja przedstawia się trochę inaczej:

2.Tampines Rovers FC--54 pkt----29 meczy rozegranych
3.Home United FC------50 pkt----29 meczy rozegranych
4.Brunei DPMM---------50 pkt----28 meczy rozegranych
5.Gombak United FC----47 pkt----28 meczy rozegranych

Jak widać dla gospodarzy meczu nadarza się okazja do podniesienia pozycji w tabeli tym bardziej, że rozegrał 1 mecz mniej niż ci wyżej. Gombak będzie chciał ten scenariusz zrealizować. Do tego za Gombakiem przemawia własne boisko. Jednak chęci i własna publiczność raczej nie wystarczy. W ciągu 7 ostatnich meczu, gospodarze dopiero w ostatniej kolejce zwyciężyli z drużyna z 9 miejsca, 6 pozostałych meczy zremisowali. Singapore Armed Forces zbiera ostatnio komplety punktów. Sądze, że ta passa sie teraz skończy, jednak nie kategorycznie, bo moim zdaniem gośc wywiezie z tego spotkania 1 pkt.

Singapore Armed Forces - FC Gombak United FC---- 4 : 1
Gombak United FC - Singapore Armed Forces FC---- 3 : 1
Gombak United FC - Singapore Armed Forces FC---- 3 : 3
Singapore Armed Forces FC - Gombak United FC---- 1 : 1
Gombak United FC - Singapore Armed Forces FC---- 2 : 2

Jak widać w historii spotkań przeważaja remisy. Rozważając powyższe argumenty wnioskuje ze za i przeciw się zerują i mecz zakończy się remisem. Dla mniej odważnych proponuje zakład over 2.5 Ze statystyk wynika, że prawdopodobieństwo tego zdarzenia jest bardzo wysokie. Ja jednak nie moge wnieść tego zakładu.... niestety.

Prosze o komentarze.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom