>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Liga Polska 2006/07

Status
Zamknięty.
rooni 135

rooni

Forum VIP
SKK Kotwica Kołobrzeg - Polonia SPEC Warszawa---1---1.65

Dzisiaj mamy dwa spotkania w PLK. Moim zdaniem to spotkanie będzie ciekawsze niż mecz Prokomu z Polpakiem, ponieważ w tamtym meczu faworyt jest jeden. W tym jednak drużyny walczą o cene punkty, które mogą im pozwolić na oddalenie się z miejsca spadkowego. Kotwica jest to bardzo niewygodny przeciwinik, tym bardziej przed własną publicznością. Gospodarze wyjdą w praktycznie stałym składem z Hughesem i Bigusem na czele. Polonia w ostatniej kolejce dzielnie walczyła w zaległym meczu z Gisparem jednak poległa 90:82. W tym meczu jednak myśle że Kotwica wygra. Na swoim parkiecie są bardzo trudnym zespołem, który może walczyć z najlepszymi. Gospodarze powinni wyjść na parkiet w pełni skoncentrowani, i pokonać Polonie.
 
krystyna 0

krystyna

Użytkownik
Ja osobiscie nie skleslabym dzis Polpaku. Warto zapozanac sie z przedmeczowym artykulem, mozna dojsc do wniosku, ze handicap +15.5 moze byc tu dzis wystarczajacy (Expekt, kurs 1.87). Prokom bedzie oczywiscie chcial ten mecz wygrac, ale jak najmniejszym nakladem sil, mocnego strzelania dzis sie nie spodziewam.

W drugim meczu dla mnie nie ma jakiegos wiekszego faworyta, oby dwie druzyny jeszcze w tym roku nie wygraly, palentaja sie gdzies w ogonie tabeli. Byc moze warto zaryzykowac under/over 156.5 (Expekt), srednia jaka mi wyszla to 152.5, wiec mozna sprobowac zagrac na under. Chodz Kotwica ma chyba najgorsza obrone w lidze ...

Mam nadzieje, ze zasialam odpowiednia dawke zametu w waszych przemyslaniach na dzisiejszy dzien z PLK.
 
stauciak 0

stauciak

Forum VIP
Wyniki:
2007-01-27 12:40 Energa Czarni Słupsk - Anwil Włocławek 72:78
2007-01-27 17:00 Polpharma Starogard Gdański - ASCO Śląsk Wrocław 72:66
2007-01-27 18:00 BOT Turów Zgorzelec - Kager Gdynia 82:51
2007-01-27 18:00 Unia Tarnów - Gipsar Stal Ostrów Wlkp. 70:93
2007-01-28 15:00 Prokom Trefl Sopot - Polpak S.A. Świecie 77:73
2007-01-28 18:00 SKK Kotwica Kołobrzeg - Polonia SPEC Warszawa 88:77
 
D 0

damian591

Użytkownik
[center:e67c63cd25]Wyniki 18 kolejki PLK[/center:e67c63cd25]

[center:e67c63cd25]Gipsar Stal Ostrów - Kotwica Kołobrzeg 99:82 (23:24, 23:19, 22:16, 31:23)
Polonia SPEC Warszawa - Prokom Trefl Sopot 69:78 (16:17, 17:22, 25:17, 11:22)
Polpak Świecie - Sokołów Znicz Jarosław 82:62 (20:11, 20:20, 23:10, 19:21)
AZS Koszalin - BOT Turów Zgorzelec 64:59 (6:14, 31:7, 13:13, 14:25)
Kager Gdynia - Energa Czarni Słupsk 72:76 (17:18, 21:24, 19:16, 15:18)
Anwil Włocławek - ASCO Śląsk Wrocław 76:66 (16:9, 21:19, 23:17, 16:21)
Unia Tarnów - Polpharma Starogard 75:100 (26:26, 12:28, 14:23, 23:23)
[/center:e67c63cd25]
 
W 2

wislak

Forum VIP
[center:e5bb144ef0] Dominet Basket Liga



20 Kolejka

2007-02-17 Prokom Trefl Sopot - Gipsar Stal Ostrów Wlkp.
2007-02-17 SKK Kotwica Kołobrzeg - Unia Tarnów
2007-02-17 MKS Sokołów Znicz Jarosław - Polonia SPEC Warszawa
2007-02-17 BOT Turów Zgorzelec - Polpak S.A. Świecie
2007-02-17 Energa Czarni Słupsk - AZS Koszalin
2007-02-17 ASCO Śląsk Wrocław - Kager Gdynia
2007-02-18 Polpharma Starogard Gdański - Anwil Włocławek
[/center:e5bb144ef0]

by matrix
 
M 0

matrix

Użytkownik
Zaległe spotkanie Dominet Basket Ligi

Polonia SPEC Warszawa - Unia Tarnów (handicap +28,5) 1 1,85 Bwin



Sytuacja w Tarnowie jest krytyczna. W ostatnim ligowym meczu z Polpharmą trener Krzysztof Kocoł miał do dyspozycji siedmiu koszykarzy. Teraz może mieć problem z zebraniem piątki na wyjazd do stolicy. Taka sytuacja jest także niekorzystna dla warszawian, bo Polonia ponosi koszty, związane z obsługą meczu. Zespół z Tarnowa jednak przyjedzie do stolicy jednak bardzo osłabiony.Kibice i zawodnicy liczą na przełamanie się po ostatniej porażce z Prokomem kiedy to w najważniejszych momentach gry tracili punkty. Polonia już dawno nie grala tak słabo ale na pewno dziś to oni sa zdecydowanym faworytem z kilku wzgledów Tarnowianie znacznie osłabieni i dobrze będzie jak znajdą skład na to spotkanie poza tym widać poprawe gry podkoszowych w warszawskiej drużynie. Unia może tylko liczyć iloma punktami przegra to spotkanie bo jeśli zagrają tak słabo jak z Polpharmą to jedyne co można im wrózyć to porażka 30 punktami będzie dobrym wynikiem.W dobrej formie jest najskuteczniejszy zawodnik Polonii Antonio Hudson, który jest 2 najskuteczniejszym zawodnikiem w Dominet Basket Lidze. Na pewno wiele będzie zależalo od jego akcji skrzydłowych. Dobrze na boisku przedstawia się także Kenny Walker jego skuteczność rzutów za 2 pkt. to 47% i 14.8pkt na mecz. Te wszystkie czynniki są bardzo ważne jednak sam skład zawodników z Tarnowa jest nie wiadomy. Trener Krzysztof Kocoł w wywiadzie nie powiedział jacy zawodnicy pojadą na spotkanie, ale wspomniał o tym że na pewno skład będzie. Podsumowując mamy zdecydowanego faworyta Warszawian, którzy chcą wygrać to spotkanie i na pewno publiczność zmotywuje ich do wygrania duża różnicą punktów.
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Dlaczego usunąłeś tego linka co zapodała koleżanka .... Już nie pamiętam nicka ???? Krystyna albo ... jakoś tak :p Czyżby niewygodne fakty :?: Chyba, że to co jest na tamtej stronie to Twoje dzieło no to looz
 
W 2

wislak

Forum VIP
Dlaczego usunąłeś tego linka co zapodała koleżanka .... Już nie pamiętam nicka ???? Krystyna albo ... jakoś tak :p Czyżby niewygodne fakty :?: Chyba, że to co jest na tamtej stronie to Twoje dzieło no to looz
Pierwsze 3 zdania sie nakładają z analizą z plk.pl ale cale podsumowanie Neo napisał sam ????
 
W 2

wislak

Forum VIP
Niech Marcin rozstrzygnie i odpowie. Ja tez mialem watpliwosci na poczatku, ale wkoncu tych statystyk to na tej waszej stronie nie ma...
 
krystyna 0

krystyna

Użytkownik
Te staty to sa niuanse, spojrz na calosc ... Nie ma co sie &quot;szczypac&quot; :p

Swoja droga robilam kiedys staty dla PLK, ale to bylo dawno na studiach, jak jeszcze serwer stal we Wroclawiu ????

A co do tego typu, kolega liczy na pogrom w meczu dwoch druzyn z ogona tabeli, moim zdaniem sie przeliczy.
 
M 0

matrix

Użytkownik
No to może ja Wam odpowiem na Wasze pytania:
Raz tak najpierw była tam analiza z tego linku co podała Krystyna, ale potem prawie całą ją zmieniłem (od 3 linijki) i dlatego usunąłem jej post, napisałem swoje zdanie itd. a skąd biore statystyki to nie ma róznicy wszedzie są takie same to 1 po 2 nie zabrania się nikomu brania statystyk przecież 99% ludzi analizujących bierze je pod uwage.
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
Coś widze ze temat pod upadl mam naadzieje ze na PO sie troche tutaj ozywi co do tego czy interesuje sie Polska ligą to powiem ze tak nawet bardzo od 8 lat chodze i ogarniam troche. I jest liga przewidywalna malo niespodzianek
Typ na ostatnia kolejke przed PO
Polpak Świecie - Gipsar 1
Myśle ze pod koszem polpak ma o wiele lepszch zawodnikow i bedzie to wykorzystywal, obow maja porownywalny .. Pozatym jak wiemy Polpak jest to jedna z najlepiej broniacych druzyn w lidze i dlatego uwazam ze powstrzymaja slabo spisujacy sie gipsar
WKS Ślask !!
 
W 2

wislak

Forum VIP
Kolejny zastały kompletnie dział :/

Pary ćwiercfinałów fazy Play-Off:

1. Anwil Włocławek - Energa Czarni Słupsk
2. ASCO Śląsk Wrocław - Polpak S.A. Świecie
3. BOT Turów Zgorzelec - Gipsar Stal Ostrów Wlkp.
4. Prokom Trefl Sopot - Polpharma Starogard Gdański

Pierwsze mecze zostaną rozegrane 10 kwietnia.



No to ja cos napisze ;)

Anwil Włocławek - Prokom Trefl Sopot

Typ: 2 ⛔ :wowsdf:
Kurs: 2.00
Expekt


W lidze juz wszystko jasne. Pozostal ostatni mecz sezonu zasadniczego. Pary do PO juz praktycznie ustalone, więc mecz grany jest o honor ;). Spotykają sie dwa najlepsze zespoly ostatnich lat w koszykarskiej Polsce - Anwil Włocławek i Prokom Trefl Sopot. Ostatnie 2 finały PLK konczyly się własnie pojedynkami tych zespolow i gora byli gracze z wybrzeża. Kurs mnie kusi, aby grać własnie na gości... Bo niby dlaczego nie? W lidze po sezonie zasadniczym odstają od reszty teamow - bilans 20-5 i pewna pozycja lidera. Na wyjazdach wygrali większosc spotkan (8/12). Poza tym, wraz z Anwilem mają nalepszy bilans ostatnich 10 spotkan: 8/10 zwycięstw. Anwil grał długi czas kiepską koszykówkę, ale ostatnio się podciągnął ku gorze i zajmuje 5 miejsce w tabeli ligowej. Aktualnie jest juz ustalone, ze zagra w PO z Czarnymi Słupsk, gra tylko o to czy wiecej meczy rozegra w tej fazie u siebie czy na terenie rywali- czy zajmie 4 czy 5 miejsce w koncowej tabeli regular season ;). Wygrana = 4, porazka = 5 miejsce. Ale to nie jest zbytnio istotne, bo raczej w 1/4 Włocławianie nie bedą sie meczyc az tak zeby konczyc na hali w Słupsku. To co mnie dziwi, to fakt, ze Anwilowi lepiej idzie na wyjazdach (9-4) niz u siebie (tylko 7-5). I to jest kolejny argument by zdecydowanie łapać dobry kurs na 2 :p Seria 6W Anwilu moze byc dzis przerwana. Na pewno gracze Prokomu chcą uddowodnic ze są najlepsi w kraju i zakonczyc SZ wygraną (tym bardziej ze aktualna ich seria to zaledwie 3W). W tym sezonie w Sopocie, gospodarze zagrali na komplentym luzie i wygrali roznicą az 12 punktow. W zeszłym sezonie wygrali 5/7 spotkan z AW i to 4 w finale MP.
Mecz 4. finałowy zasługuje na przypomnienie: Anwil Włocławek - Prokom Trefl Sopot 53:84 - kurs na Prokom wtedy: około 2.05 ???? Mysle ze dzisiejsze spotkanie, to moze byc kopia spotkania z 16 maja 2006. We Włocławku rok temu Prokom wygrywal 2/3 spotkan, przegrywajac w fazie zasadniczej by potem wygrac w najwazniejszych meczach finałowych. Co ciekawe w FZ Prokom nie wygrał na obczyznie z Anwilem od 4 lat! Czas przerwać tę fatalną passe ;)

???? ???? ????
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
Heh Gralem 1 w tym spotkaniu ;]
1. Anwil Włocławek - Energa Czarni Słupsk 1
choć nie lubię tego Anwilu powinien ograć bez problem CZarnych : dlatego ze maja dłuższa ławkę maja lepszych zawodników którzy umieją zdobywać im punkty a także poprawili swoja obronę. Czarni to dobry i solidny zespól ale z krotka ławka mogę pograć z Anwilem na tym samym poziomie jedynie przez pierwsza polowe
2. ASCO Śląsk Wrocław - Polpak S.A. Świecie 1
Śląsk wygra bo w swojej hali nie zwykł przegrywać ma długa ławkę rezerwowych maja nad Polpakiem przewagę na obwodzie pod koszem myślę ze jest na tym samym poziomie. H. Nanie nie będzie sie gralo tak łatwo przy dobrze zorganizowanej obronie zespołu A.Urlepa a pyzatym bedzie miał na przeciwko siebie Z.Hamiltona. Polpak ma 8-9 dobrych zawodników ale jest to zespol bardzo nie obliczalny jednego dnia mogą zagrać coś fantastycznego a drugiego schrzanić kompletnie. Rozgrywający tego zespołu niczym sie nie wyróżniają lepiej jest pod koszem gdzie błyszczy H.Nana a pomagają mu Hall i Thomas. Licze na wyrównany mecz ale na zwycięstwo Ślaska który uporać sie z rywalem
3. Prokom Trefl Sopot - Polpharma Starogard Gdański 1
Po prostu prokom ktory na kazdej pozycji ma lepszych graczy jest zdecydowanym faworytem
4. BOT Turów Zgorzelec - Gipsar Stal Ostrów Wlkp. 1
Bedzie to mecz obrony z szalonym atakiem. Uważam ze Turow jest w dobrej formie i bez problemów powinien wygrac ze Stala. Stal jest w dolku szalony atak bardziej przypomina rozpaczliwy. Turow 1 nie ma innej opcji


I to na tyle ???? ✅
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Spotkanie: Turow Zgorzelec - Stal Ostrow
Typ: 2
Kurs: 4,55
Buk: Betsson

BOT Turów po udanym sezonie zasadniczym i zajeciu 2 miejsca marzy o finale, tego samego oczekuja kibice z tad duza presja na zawodnikach. Ostatni mecz przegrali z Energia Czarni. Goscie natomiast przegrali ostatnich 5 meczy na 6. To nie swiadczy o slabej formie, tylko madrej taktyce trenera, gdyz mowil w wywiadzie ze najbardziej zalezalo mu na pojedynku z Turowem. BOT Turow gra defensywnie, jednak czujac zmeczenie po sezonie i treningach nawet w czasie swiat zmierzy sie z wogole odmiennym stylem gry jaki prezentuje Gipsar, graja najbardziej ofensywna koszykowke tuz po Prokomie. A jak wiemy najlepsza obrona jest atak. W zespole gosci szczegolnie dwoch zawodnikow bedzie chcialo cos udowodnic bylemu zespolowi, mianowicie Szawarski i Ansley.
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
Ted na prawde tak myslisz ? Bot jest w dobrej formie i ma o wiele lepszych zawodnikow niz stal ... Turow 1 na 1000 %. Stal ostatni mecz 2/20 za 2 mowi wszytko fatalna skutecznosc formy w tydzien nie da sie zlapac.... Turów przegral ale zrboil to specjalnie bo chial grac ze Stalą ????
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Zaraz zaczyna się mecz. ASCO : Polpak 1 (0-5.5) 1.85

ASCo ma bardzo dobry skład. W tym sezonie celują w mistrzostwo a według mnie na 100% na udział w ULEB czyli drugie miejsce w lidze. Polpak na wyjeździe nie poradzi sobie ze świetnie w tym sezonie grającym Śląskiem, Polpak jest mniej doświadczony i gra na wyjeździe. Według mnie Wrocławianie wygrają ten mecz 6 punktami.
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
bylo gorąco ???? ???? gracz polpaku zemdlał duzo pomyłek sędziowskich. Dobrze ze Ślask wygral na jutro polecam

Prokom -14,5-Polpharma 2 kurs ~~ 1,9
Bylo widac ze duzo nie spodzianek w PO i roznice punktowe sa male mysle ze prokom z obecna forma nie jest w stanie zamknac tak duzego hendi ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom