>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Narodów 2023 - mężczyzn

MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
Prawda jest taka, ze Polska to taki siatkarski Real Madryt i blyszcza tylko w swiatlach reflektorow na najwiekszych scenach - z Brazylia, Wlochami, USA(przewaznie), teraz Japonia, a taka Kanade czy Bulgarie to byle ograc na drugim biegu. Paradoksalnie im wyzszy kurs na naszych, tym bardziej prawdopodobne minusowe handicapy. Tutaj nie ma juz z kim przegrac
No błyszczeli szczególnie w finale MŚ XD Real Madryt to obecnie Włosi, jak grają full składem to jedynie Polska Z LEONEM ma do nich podjazd. Wczoraj zaznaczałem, że jak zagra Leon, to Japończycy mogą dostać baty i tak się stało. Na Wilfredo w chociażby 80% formy nie ma po prostu podjazdu, a jak jest w full formie to myślę, że nasz skład Leon-Bednorz-Janusz-Bieniek-Kochanowski-Kurek-Zatorski
To naprawdę skład nie do zdarcia, bo Leon gdy jest w optymalnej dyspozycji to po prostu taka maszynka do zdobywania punktów, co mu nie zagrasz to skończy. Myślę, że w finale MŚ gdyby grał to z Włochami moglibyśmy wygrać, a tak stało się co się stało i cóż Włosi wygenerowali takie pokolenie, że to naprawdę głowa mała, oni jeszcze na ławce mają z 2-3 zawodników na poziomie full star i ciężko ich będzie zatrzymać bez naszego Kubańczyka który wali bombe za bombą i z lewego i z serwisu ;) zobaczymy jak się to wszystko potoczy w najważniejszych turniejach. Co pokaże Brazylia itd.
 
A 33,7K

ar0nek

Użytkownik
No błyszczeli szczególnie w finale MŚ XD Real Madryt to obecnie Włosi, jak grają full składem to jedynie Polska Z LEONEM ma do nich podjazd. Wczoraj zaznaczałem, że jak zagra Leon, to Japończycy mogą dostać baty i tak się stało. Na Wilfredo w chociażby 80% formy nie ma po prostu podjazdu, a jak jest w full formie to myślę, że nasz skład Leon-Bednorz-Janusz-Bieniek-Kochanowski-Kurek-Zatorski
To naprawdę skład nie do zdarcia
A tutaj twoj wpis z wczoraj przy typie Japonia +10.5pkt :
"cóż jak Grbic nie wystawi Leona to grałbym że Polska przegra ten mecz, jak wystawi możemy się zahaczyć na gre tak bym to prorokował, chociaż już widze że Leon będzie grał z drugiej strony Japonia kapitalnie serwuje a przyjęcie Leona to jest tragedia w tej częsci sezonu, jeszcze potrzebuje myśle trochę czasu, ale na -10.5 z Japonią nie widze szans na tą chwilę a i powątpiewam czy w ogóle wygramy"
 
Otrzymane punkty reputacji: +69
versa 397,5K

versa

Typer
Japonia - Słowenia
Wygrana Słowenii @2.60

Dla mnie faworytem trzeciej pary ćwierćfinału jest bez wątpienia Słowenia, kurs podyktowany zapewne tylko tym, że Japonia zajęła drugie miejsce, gdy Słowenia siódmą pozycję, ale trzeba zwrócić uwagę na rotację składami przez trenerów i zaangażowanie w tamtym etapie rozgrywek, traktowanie spotkań jak treningu czy sparingu, natomiast teraz zaczyna się prawdziwa siatkówka i uważam, że jeśli mamy szukać dobrego kursu w dogach, to właśnie tutaj. gdzie doświadczenie i jakość składu jest po stronie Słowenii.
 
versa 397,5K

versa

Typer
Włochy - Argentyna
Dokładny wynik 3:0 @2.84

Zaryzykuje pójść tutaj w dokładny wynik, w ostatnim meczu Włochy uległy Argentynie 3:0 ale jak już wspominałem post wcześniej - teraz dopiero zacznie się prawdziwa siatkówka, a w niej niewątpliwie lepsza jest reprezentacja Włoch i ich zwycięstwo jest swego rodzaju pewniaczkiem (kurs zaledwie 1.30), dlatego celuje w DW, gdzie upatruje duże szanse powodzenia. Argentyna jest przyzwoitym zespołem, ktory osiągnął dobrą lokatę w poprzedniej części zmagań ale mierząc się z Mistrzem Świata w ćwierćfinale LN widzę ich kiepsko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1266
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Przed nami walka w ćwierćfinałach - Na papierze wygląda to bardzo ciekawie a jak będzie?

USA - Francja 3:2

Tutaj zagrałem już dziś 2 typy i widzę, że dobrze zrobiłem bo już kursy spadają. Amerykanie mają najbardziej wyrównaną kadrę spośród wszystkich ekip, na każdej pozycji mają zawodników klasy światowej a nie wszyscy się mogą załapać do pierwszego składu. Anderson, Russel, DeFalco, Christenson, Smith, Averill, Jaeschke, Shoji można by tak wymieniać jeszcze do samego końca. Francuzi nadal bez E. Ngapeth a ile On daje w przyjęciu każdy kto ogląda siatkówkę wie - on z beznadziejnej sytuacji potrafi zrobić COŚ.
Francja bez niego bardzo dużo traci no i widać to było w tej edycji Ligi Narodów. Dla mnie faworytem USA - oczywiście jeśli kurs spadnie do 1,3 to jest to bez sensu bo Francja to nie jest drużyna przypadkowa oni nadal mają genialnych zawodników jednak na ten moment uważam, że to USA znajdzie się w półfinale.

USA 1,52
USA -1,5 seta 1,95

Polska - Brazylia 3:0

Polacy grając u siebie zawsze są faworytami nas po prostu publika wynosi na wyżyny. Jednak jeśli chodzi o formę to nie jest ona teraz najwyższa i widać to było, oczywiście potrafimy zagrać genialne spotkania jak z Japonią czy Włochami ale np już porażka z USA mocno nas sprowadziła na ziemię. W dodatku nie wiadomo co z Kurkiem i Bieńkiem a są to podstawowi zawodnicy. Do składu Brazylii wraca Leal czyli podstawowy przyjmujący, którego tak naprawdę brakowało w tej układance. Nie wydaje mi się aby to spotkanie było jednostronne i uważam, że w STS over jest świetny do zagrania.

powyżej 181,5 1,85

Japonia - Słowenia 3:0

Japonia miała genialną passę 10 zwycięstw z rzędu jednak przyjrzyjmy się bliżej z kim wygrali. W pierwszym tygodniu Iran, Serbia, Bułgaria, Francja - Francja w składzie rezerwowym, Serbia w składzie rezerwowym a potrafili stracić seta. Iran i Bułgaria półka niżej w tych składach. Drugi tydzień Kanada, Kuba, Brazylia, Argentyna. Kanada i Kuba strasznie himeryczne w tej edycji ale już 2 wygrane następne mogą robić wrażenie, przede wszystkim zwycięstwo nad Brazylią jednak bardzo wyrównane te 2 spotkania 3:2 i 3:2, z Kanadą również strata seta. No i trzeci tydzień Chiny, Holandia, Włochy i Polska. No i ten tydzień zdecydowanie najgorszy. Z Chinami ledwo 3:2, z Holandią 3:1 i porażki z Włochami i Polską. Tak naprawdę Japonia nie wygrała meczu z dobrą drużyną przekonująco w sensie mówię 3:0.
Słoweńcy 4 porażki - wpadka z Bułgarią 0:3 bo tak to możemy nazwać, 1:3 z Brazylią, 2:3 z Polską gdzie te mecze były naprawdę wyrównane i tylko 0:3 z Włochami przegrali dość wyraźnie.
Japonia może i słuszny faworyt ale Słowenia nie jest drużyną słabą i kursu 1,45 nie dałbym na Japonię.

powyżej 3,5 seta 1,45
powyżej 181,5 1,85 Betfan

Włochy - Argentyna

W tym składzie to Włosi są tutaj faworytem jednak kurs na ich zwycięstwo strasznie niski na ten moment ledwo 1,3 dlatego nie tykam tego. Po wyższym kursie jeszcze kilka dni wcześniej można było pograć.

Jeżeli miałbym gdzieś widzieć gdzie duży kurs może wejść to myślę, że najprędzej Słowenia i Brazylia jednak czy będę to ruszał? Chyba nie.​
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +137
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Japonia 1,63
Przecież Japonia długo utrzymywała się na pierwszym miejscu w tabeli. A takie osiągnięcie nie bierze się z znikąd. Chyba nie jesteśmy aż tak dziecinni, by stwierdzić, że to dlatego, że wygrywali tylko wtedy, gdy drużyna przeciwna grała rotacyjnym składem. Zajęli ostatecznie drugie miejsce, bo się zwyczajnie podkładali. Może chcieli w ćwierćfinałach trafić na Słowenię. Hehe. To akurat pół-żartem, pół-serio, gdyż tu już nie ma słabych zespołów. A Słowenia z Cebulakiem w składzie bywa zabójcza. Chodzi mi po głowie pięciosetówka, w której zwycięża zasłużenie myślę Japonia, biorąc pod uwagę całokształt gier w tegorocznej edycji Ligi Narodów.
Post automatycznie złączony:

Polska 3-1
Polacy pewnie ten mecz wygrają, bo Polska siatkówką stoi. Brazylia niby też. Ale czuć naszą przewagę w tej edycji Ligi Mistrzów. Przypuszczam, że dojdzie do 4 setów, z których my 3 wygramy. Początki z Brazylią bywają jakby trudniejsze, bo idzie na równo, więc po dwóch setach możemy mieć 1-1. Potem Polacy się zepną i udowodnią, kto dobrze gra w piłkę, a kto gra zajebiście w siatkówkę. Nie mam nic do dodania. Polacy zagrają najlepszą siatkówkę i tylko niewiele mniejszy kunszt gry Brazylijczyków uratuje im honorowego seta. Takie jest moje zdanie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +86
S 54,5K

spider-official

Użytkownik
inkub1986 inkub1986 widzę że polecasz zagrać innym użytkownikom win Japoni. Pewnie masz informacje jakim składem wyjdą. Będę wdzięczny za podanie.

Ostatnio oglądałem mecz z Naszymi Orłami to zagrali bez trzech podstawowych. Drugi rozgrywacz, drugi libero i bodajże bez przyjmującego albo atakującego. Z Włochami z tego co czytałem też były jakieś problemy.
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
No dobra, czyli z jakiegoś powodu zakładasz, że wyjdą na mecz ze Słowenią w okrojonym składzie? Na ćwierćfinały Ligi Narodów? Ćwierćfinały? To by było dobre i ma podłoże logiczne.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Myślę, że jeśli są w kadrze to są zdrowi, prawda? Po co miałby trener zabierać 3 nie zdrowych zawodników? Widzisz w tym jakiś sens głębszy? Jeśli tak to słucham uważanie.
A to, że nie grali w 2óch ostatnich meczach to może było "oszczędzanie" zawodników przed ważniejszymi meczami?
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Pytam się o zdrowie zawodników. Przecież z Polską nie wyszli okrojonym składem żeby podłożyć się.
To wie już tylko sztab szkoleniowy. Rozumiem, że czekasz, aż podadzą składy. Słusznie. Ja się obawiam jednak, że spadną kursy na Japonię, więc ryzykuję założeniem, że wyjdą ich same asy.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
" Ruszył „Ryujin NIPPON Public Relations Report”, w którym Shotaro Kishi, przedstawiciel public relations japońskiej męskiej drużyny siatkarskiej, przedstawia tematy reprezentacji narodowej oraz informacje o zawodnikach. Będziemy dostarczać kulisy i tajemne historie zespołu aż do rozgrywanych od września eliminacji mistrzostw świata w siatkówce do Igrzysk Olimpijskich w Paryżu. "


macie newsy z działu PR Japonii o kadrze ;) (na dole są newsy i przypisane do nich cyferki z tego cyklu).

" W Filipinach R wszyscy uczestniczyli w meczu, a ich motywacja i świadomość wzrosła. Jaką walkę pokażą w rozgrywanym w Polsce Final R? Oczekiwania tylko rosną! "

Grali wszyscy, bo trener tak chciał ;) Tam jeden z kontuzją palca gra (na T się chyba nazywa?), ale mówi, że mu nie przeszkadza.


to link do wyszukiwania w google z ostatnich 7 dni "Volleyball reprezentacja" tłumaczone na angielski (jak się wpisuje siatkówka to mylnie łączy z okiem ;p )

 
Otrzymane punkty reputacji: +86
Volleyball_Expert 379,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Polska - Brazylia typ (Handicap setowy -1.5 seta Polska) kurs 2.05 Fortuna

Turniej finałowy zostanie rozegrany w Gdańsku, gdzie Polacy zmierza sie na swoim terenie z Brazylia. Trener Grbic dość rotował składem w Lidze Narodow, ale wydaje się, że w tych ostatnich meczach widać już było skład jakim także wyjdziemy na Brazylię. W bardzo dobrej dyspozycji są nasi środkowi. Do tego obaj atakujący ostatnio w dobrej dyspozycji Kacznarek i trochę nie wiadomo jest Bartosz Kurek, który ma zagrać już w meczach w Gdańsku, ale ostatnio razem z Bieńkiem mieli drobne urazy, ale obaj będą do dyspozycji trenera. Ostatnio patrząc jak pewnie wygraliśmy z Reprezentacja, która byla długo liderem Ligi Narodow Japonia co prawda wiele ekspertów mówiło, że Japonczycy jako jedna z nielicznych Reprezentacji grała praktycznie wszystjienmecze w pierwszej szóstce, ale jest to naprawdę solidna ekipa, potrafiącą pokonać topowe Reprezentacje. Pamiętam poprzednie lata jak graliśmy przed własną publiczona to praktycznie byliśmy nie pokonani. Teraz nasz trener ma pozytywny bol głowy ponieważ na każdej pozycji ma solidnych zmiennikow którzy wcale jakoś nie odbiegają od pierwszej szóstki. Do drużyny Brazylii wraca Leal, ale od kompletnie jest nie wiadomą w jakiej jest dyspozycji sporo nie grał więc wątpię, że jest w jakieś topowej formie. Według mnie ostatnio nie na swoim terenie dość pewnie wygraliśmy z Reprezentacją Brazylii w czterech setach. Pamiętam, że wtedy przez bukmacherów faworyzowani byli Brazylijczycy, gdzie na nas kurs był powyżej 2.00 na samo zwyciestwo. Według mnie prawidłowo jesteśmy w tym meczu faworytem i myślę, że jutro to udowodnimy i wygramy ten mecz, który przybliży nas już można powiedzieć do samego finału chodz jak wiemy Japonczykow czy przedewszystkim Słoweńców, którzy postawili nam ostatnio ciężkie warunki nie wolno lekceważyć. Jutro mecz z Brazylia i na tym się trzeba skupić. Czuje, ze jeśli coś stracimy to maksymalnie jednego seta, a przeczucie mam, że mimo grania z Brazylia niesieni przez całą hale dopingiem wygramy to w trzech setach chodz to typ ryzykowny i ja gram lekko bezpieczniej. Brazylia jest nadal mocna chodz wydaje mi się, że nie tak jak przed laty. Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +160
M 1,8K

mandragon

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Na Boga CHOĆ a nie CHODŹ, widzę ze typ jest opierany na przeczuciach świetna analiza. Owszem Polska jest faworyzowana, ale to raczej przez rolę gospodarza i ostatniego wyniku miedzy drużynami. Osobiście bałbym się tak faworyzować Polskę z dwóch powodów, Brazylia z Lealem i Flavio to dużo silniejsza drużyna, dwa to presja, która będzie ciążyć Polakom a nie Brazylii. Mamy kłopoty bogactwa to fakt, ale potencjał pierwszej szóstki jest podobny, dla mnie ten mecz to 50/50.
 
T 5,3K

teza

Użytkownik
wczoraj na polsacie mowili ze Leal ma nadwage wiec przyjechal sobie turystycznie dla kasy
Ktos go widzial jak sie prezentuje?

Nawet jak bedzie w formie to i tak Polska wygra ten mecz
Zaluje ze nie zagralem za duza stawke zwyciestwa LN Polakow po kursie 3.0 bo nie ma przeciwnikow w zasiegu do naszych.
Mamy szeroki sklad i nawet jak jakas druzyna zagra zyciowke to mamy patenty na tie breaki.

USA - Wlochy
Szkoda ze Russel nie gra. Wlosi wczoraj rozgrzali sie na sobote. USA rozegralo wzloty i upadki (Defalco). Pewnie Wlosi wygraja ale czuje ze po ciezkiej batalii.

Polska - Brazylia 1 @ 1.50
USA - Wlochy @ over 3.5 seta @ 1.32
1.98
czekam az pojawi sie oferta na over

edit
USA Wlochy over 183.5 @ 1.90
Polska @ 1.57 + superprzewaga w superbet
ako 2.98
 
Ostatnia edycja:
G 11K

GórnyŚląsk1989

Użytkownik
wczoraj na polsacie mowili ze Leal ma nadwage wiec przyjechal sobie turystycznie dla kasy
Ktos go widzial jak sie prezentuje?

Nawet jak bedzie w formie to i tak Polska wygra ten mecz
Zaluje ze nie zagralem za duza stawke zwyciestwa LN Polakow po kursie 3.0 bo nie ma przeciwnikow w zasiegu do naszych.
Mamy szeroki sklad i nawet jak jakas druzyna zagra zyciowke to mamy patenty na tie breaki.

USA - Wlochy
Szkoda ze Russel nie gra. Wlosi wczoraj rozgrzali sie na sobote. USA rozegralo wzloty i upadki (Defalco). Pewnie Wlosi wygraja ale czuje ze po ciezkiej batalii.

Polska - Brazylia 1 @ 1.50
USA - Wlochy @ over 3.5 seta @ 1.32
1.98
czekam az pojawi sie oferta na over

edit
USA Wlochy over 183.5 @ 1.90
Polska @ 1.57 + superprzewaga w superbet
ako 2.98

Polacy tego turnieju na pewno nie wygrają. Włosi są moim faworytem. Jak trafimy w półfinale na Słowenię, to odpadamy bo jak zwykle się zesramy w ważnym meczu przeciwko Słoweńcom.
Post automatycznie złączony:

wczoraj na polsacie mowili ze Leal ma nadwage wiec przyjechal sobie turystycznie dla kasy
Ktos go widzial jak sie prezentuje?

Nawet jak bedzie w formie to i tak Polska wygra ten mecz
Zaluje ze nie zagralem za duza stawke zwyciestwa LN Polakow po kursie 3.0 bo nie ma przeciwnikow w zasiegu do naszych.
Mamy szeroki sklad i nawet jak jakas druzyna zagra zyciowke to mamy patenty na tie breaki.

USA - Wlochy
Szkoda ze Russel nie gra. Wlosi wczoraj rozgrzali sie na sobote. USA rozegralo wzloty i upadki (Defalco). Pewnie Wlosi wygraja ale czuje ze po ciezkiej batalii.

Polska - Brazylia 1 @ 1.50
USA - Wlochy @ over 3.5 seta @ 1.32
1.98
czekam az pojawi sie oferta na over

edit
USA Wlochy over 183.5 @ 1.90
Polska @ 1.57 + superprzewaga w superbet
ako 2.98

Jak chcesz przegrać hajs, to w sts możesz nadal typ na zwycięstwo Polaków zagrać
 
Do góry Bottom