>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Narodów 2023 - kobiety

BanksyGA 161K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Polska vs Niemcy, typ: powyżej 180,5 pkt @1,85 - Unibet

Fajna linia jak na ten mecz. Polska z Niemcami - niezależnie od dyspozycji - gra bardzo długie mecze. Nie spodziewam się tutaj zwycięstwa 3-0 w którąkolwiek stronę. Ostatnie spotkania to: 5 setów - 204 punkty, 5 setów - 217 punktów, 5 setów - 208 punktów, 4 sety - 188 punktów. I ostatnie zwycięstwo 3:0 miało miejsce 2 lata temu podczas VNL, a wynik i tak pokazał 140 punktów, czyli dosyć dużo. Nie wyliczalem meczów towarzyskich.

Obie drużyny w swoich podstawowych składach, a patrząc na przestoje Polski w przyjęciu, to spokojnie Niemki mogą i powinny urwać seta. Linia moim zdaniem zaniżona o około 5 punktów.
 
S 54,5K

spider-official

Użytkownik
Polska vs Niemcy, typ: powyżej 180,5 pkt @1,85 - Unibet

Fajna linia jak na ten mecz. Polska z Niemcami - niezależnie od dyspozycji - gra bardzo długie mecze. Nie spodziewam się tutaj zwycięstwa 3-0 w którąkolwiek stronę. Ostatnie spotkania to: 5 setów - 204 punkty, 5 setów - 217 punktów, 5 setów - 208 punktów, 4 sety - 188 punktów. I ostatnie zwycięstwo 3:0 miało miejsce 2 lata temu podczas VNL, a wynik i tak pokazał 140 punktów, czyli dosyć dużo. Nie wyliczalem meczów towarzyskich.

Obie drużyny w swoich podstawowych składach, a patrząc na przestoje Polski w przyjęciu, to spokojnie Niemki mogą i powinny urwać seta. Linia moim zdaniem zaniżona o około 5 punktów.
W STS-ie masz linie 175,5 z kursem 1,85
 
Otrzymane punkty reputacji: +768
G 11K

GórnyŚląsk1989

Użytkownik
Polska-Niemcy 12.07.2023 godzina 23
Typ Niemki +15.5 punktu kurs 1.47

USA-Japonia 13.07.2023 godzina 2 30
Typ Amerykanki zwycięstwo kurs 1.14

Brazylia-Chiny 13.07.2023 godzina 17 30
Typ Brazylijski zwycięstwo kurs 1.67

Turcja-Włochy 13.07.2023 godzina 21 00
Typ Turczynki zwycięstwo kurs 1.4

Łączne ako z tych czterech meczy wynosi 3.91

Niemki na pewno powalczą z Naszymi dziewczynami i kursy są mocno przesadzone. Zawsze Nasze mecze z Niemkami, to ciężkie i długie boje.
Amerykanki grają u siebie i będą grały w bardzo mocnym składzie. Nie widzę tutaj żadnych szans dla zespołu Japonii.
Brazylijki, jak to one, gdy przychodzą mecze o stawkę wznoszą się na swój najlepszy poziom i drużyna Chin nie będzie w stanie ich zatrzymać. Chinki, to dobry zespół ale najlepsze lata grania mają już za sobą.
Turczynki z Vargas i nowym trenerem, to zupełnie inny zespół i grają teraz świetną siatkówkę. Drużyna Włoch w tym składzie którym będzie nie ma z nimi żadnych szans.

Polecam granie tego w superbecie ponieważ mamy tam super przewagę i przy prowadzeniu 2-0 kupon już jest wygrany
 
Ostatnia edycja:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Polska - Niemcy 3:1

Przed nami pierwszy ćwierćfinał. Polki, które wygrały rywalizację w fazie grupowej z dorobkiem 10 zwycięstw i zaledwie 2 porażek - z USA 2:3 i z Holandią 0:3. Przede wszystkim gra mogła się bardzo podobać a zwycięstwa choćby 3:0 nad Turcja czy 3:0 nad Chinkami zrobiły ogromne wrażenie. M. Stysiak to wiodąca postać naszego zespołu, walczy o najlepsza punktującą w całym turnieju, kolejna A. Korneluk kapitalnie blokująca zawodniczka. Wenerska przy braku J. Wołosz wzięła grę na swoje barki i wychodzi Jej to bardzo dobrze. Mamy 3 dobre przyjmujące jednak tutaj mogło by być lepiej - w większości meczów było tak, że jak jedna z przyjmujących grała bardzo dobrze to ta druga już nie do końca i musiała zostać zmieniana no ale koniec końców nie wyglądało to źle.
Niemki zajęły 8 miejsce choć na pewno miały chrapkę na wyższe miejsce jednak 3 ostatnie porażki nie pozwoliły na zajęcie wyższej lokaty.
Polki w tej edycji LN grały z Niemkami i wygrały 3:2, ogólnie na ostatnich 8 pojedynków bezpośrednich aż 6 z nich kończyły się po 5 setowej batalii, w pozostałych 2 meczach oglądaliśmy po 4 sety.

powyżej 177,5 1,72 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1247
lou1221 127

lou1221

Użytkownik
Polska - Niemcy

Typ: M. Łukasik under 11,5 @ 1,85 etoto ⛔

Martyna jest bardziej defensywną przyjmującą, w ataku jest raczej ostatnią opcją do grania, głównie piłki, które dostaje są raczej sytuacyjne i ciężko zdobyć z nich punkt. Ostatnie mecze zjechała z formą i więcej grania dostała Czyrniańska. Zastanawiam się czy w ogóle Łukasik wyjdzie w pierwszej 6, ale wtedy mamy zwrot. Z meczów VNL linię 11,5 przekroczyła 3/11 meczów (jednego nie liczę, bo w ogóle nie grała), więc nie jest to wynik nadzwyczajny. Jedyny problem z tym typem jest taki, że mecz będzie zapewne długi - mimo wszystko w fazie grupowej z Niemkami Martyna zagrała słabo i zdobyła raptem 5 punktów w pięciosetowym meczu. Linia jest pod nią dobrze wystawiona, po prostu liczę na słabszy mecz Martyny.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +86
C 232K

czary-mary

Użytkownik
Polska - NIEMCY typ: Niemcy kurs 4.20 Superbet

Nadszedł czas końcowych rozstrzygnięć w kobiecej Lidze Narodów. Zmagania rozpocznie spotkanie drugich po fazie grupowej Polek z siódmymi Niemkami. Faworyzowanie ekipy Lavariniego jest zdecydowanie przesadzone. To prawda, że do tej pory osiągały świetne wyniki, ale również należy podkreślić bardzo dobre osiągi Niemek prowadzonych przez Vitala Heynena. Dwa tygodnie temu zespoły mierzyły się i wygrały Półki, ale dopiero po tie-breaku.
Polki przegrały tylko dwa spotkania. Z USA 2:3 i Holandią 0:3. Z tymi samymi rywalkami Niemki w kompletnie rezerwowym składzie przegrały 1:3 z USA i już w swoim optymalnym zestawieniu pokonały Holenderki 3:1.
Niemki przegrały 5 spotkań. Omówione z Polską i USA oraz 0:3 z Chinkami, 1:3 z Brazylijkami, 1:3 z Serbkami.
To pokazuje, że jeżeli przydarzyły się im porażki to z bardzo uznanymi rywalkami.
Składy w mojej opinii są bardzo porównywalne. Praktycznie cały niemiecki zespół to reprezentantki włoskich klubów. Liderki to atakująca Hanna Orthmann (202 pkt w tej edycji Ligi Narodów), która właśnie co podpisała kontrakt z gigantem z Novary i przyjmujące Lina Alsmeier (137pkt)z Bisonte Firenze i Lena Stigrot (133pkt) z Cuneo San Bernardo, a wcześniej Busto Arsizio. Na bloku również przedstawicielka ligi włoskiej Weitzel z Chieri, która w tej edycji zanotowała już, aż 149pkt, w tym 34 bloki i Marie Schelzel (76pkt) - nowa zawodniczka Radomki Radom. Za kreowanie gry odpowiedzialna jest Pia Kastner z niemieckiego Schwerin.

Oczywiście również Półki dysponują ciekawym składem. Drugie miejsce po fazie zasadniczej nie wzięło się z niczego.
Liderką zespołu jest oczywiście atakująca Stysiak (242pkt). Przyjęcie Różański (126pkt), Czyrniańska (61pkt), Łukasik (102pkt). Blok Korneluk (142pkt), Jurczyk (87pkt)
Wyraźnie widać, że zespół zależny jest od liderki w osobie Stysiak. Tak samo jak w reprezentacji Niemiec Orthmann. Na pozostałych pozycjach zawodniczki również się równoważą.
W mojej opinii Niemki mają zdecydowanie większe szanse na zwycięstwo niż wskazywałaby na to kursy. Zwycięstwo Niemiec byłoby na pewno niespodzianką, ale na pewno nie sensacją. Trzeba pamiętać, że Polki nadal występują bez swojej podstawowej rozgrywającej Asi Wołosz i kontuzjowanych środowych Alagierskiej i Witkowskiej. Niemki w swoim najmodniejszych zestawieniu. Do tego pod koniec turnieju objawił się talent na pozycji atakującej - Emilia Weske i Jej 28pkt przeciwko Brazylii w zaledwie 4 setach.

Podsumowując kurs jest bardzo kuszący i wg mnie niesamowicie zawyżony. Dziś zwycięsko z tego starcia wyjdą siatkarki Niemiec prowadzone przez Vitala Heynena
 
A 39,8K

Adamm99

Użytkownik
USA -13,5 STS 1,62

Amerykanki na własnym parkiecie zmierzą się z Japonkami. Nie widzę azjatek w tym meczu. USA dysponuje bardzo szerokim składem, który ogrywamy był podczas fazy zasadniczej. Teraz nie będzie już taryfy ulgowej. Wyjdą najmocniejszym składem, z Draws, Hancock itd. Japonki jak zwykle dużo podbijają, ale w mojej ocenie nie mają szans na siatce z gospodyniami. Idę w handi Amerykanek.
 
Ostatnia edycja:
MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
Turcja - Włochy @ Turcja -8.5 pkt (1.67) sts

Włoszki dalej bez swoich petard, nie ma kluczowych zawodniczek, brakuje Egonu i spółki. Myślę, ze Turczynki w składzie z Vargas nie powinny mieć tutaj większych problemów z ograniem Włoszek w takim zestawieniu. Turcja jest bardzo mocna na każdej w zasadzie pozycji, przede wszystkim trzymają solidnie przyjęcie, sporo grają środkiem i ogólnie w każdym elemencie przewyższają Włochy w takim zestawieniu.

Brazylia - Chiny @ Chiny +2.5 seta (1.23) sts

Trochę za mały kurs na Brzylijki, ciągle grają bez swojej bombardierki Any Cristiny i nie widze tutaj większych szans na 3:0 akurat dla nich, myślę że moga mieć problemy z nawet wygraniem tego meczu.

To tak w dwóch slowach bo brak mi czasu ;)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +928
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Panowie jak widzicie dzisiejszy mecz Polek z Chinkami? Dziwnie, że tak tu cicho, a mecz już dzisiaj wieczorem. Nie będę narzucał swojej narracji, tym bardziej, że w tych rozgrywkach nie czuję się aż tak pewnie, ale kurs >1.70 na Chinki są naprawdę zastanawiające dla mnie.
 
A 39,8K

Adamm99

Użytkownik
Turcja +10,5 STS 1,52

Drugi półfinał żeńskiej LN. Amerykanki grają u siebie i tutaj mają przewagę, w parkiecie właśnie. Grają nieźle w tej edycji. Draws, Hancock i spółka mają po swojej stronie wyższą kulturę gry niż Turczynki. Gra blok-obrona na korzyść gospodyń. Jednak Turcja ma dwie armaty, które są w stanie położyć na łopatki każdy zespół. Mowa oczywiście o Vargas i Karakurt. Problem polega na tym, że obydwie to atakujące i trzeba się nasilić, aby tak ustawić zespół, żeby Karakurt jak najmniej przyjmowała. Tutaj widzę największy mankament w grze Turczynek - przyjęcie Karakurt. Środek mają znakomity : doświadczona Erdem i młoda, ale grająca na wysokim poziomie Gunes. Spodziewam się wyrównanego meczu, więc biorę +10,5 na Turcję.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +338
BanksyGA 161K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Panowie jak widzicie dzisiejszy mecz Polek z Chinkami? Dziwnie, że tak tu cicho, a mecz już dzisiaj wieczorem. Nie będę narzucał swojej narracji, tym bardziej, że w tych rozgrywkach nie czuję się aż tak pewnie, ale kurs >1.70 na Chinki są naprawdę zastanawiające dla mnie.
Teraz będzie zupełnie inne granie i Polska tak łatwo nie poradzi sobie z Chinkami. O ile w ogóle (moim zdaniem nie).
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Teraz będzie zupełnie inne granie i Polska tak łatwo nie poradzi sobie z Chinkami. O ile w ogóle (moim zdaniem nie).
To jest nas już dwóch. Też spodziewam się, że Chiny to będzie zupełnie inna drużyna, niż w fazie grupowej. Zresztą namiastkę mieliśmy w 1/4 z Brazylią, którą wg mnie całkiem zaskakująco, aczkolwiek zupełnie zasłużenie, ograły.

Polki wykorzystały swój moment w fazie grupowej. Grają świetnie, zdecydowanie powyżej możliwości, przynajmniej wg mojej oceny. Wchodzimy jednakże w fazę decydującą, kwestia ograniczenia potencjału ofensywnego Stysiak, a skończy się eldorado i skuteczna gra w ataku. Chinki w 4 setach z Brazylią zanotowały 15 bloków, zaledwie 15 błędów własnych. Jak powtórzą taką dyspozycję to jestem dziwnie spokojny o końcowy rezultat. Polki w I meczu z Chinkami zagrały na skuteczności w ataku 51%, sama Stysiak miała 54%. W siatkówce kobiecej taki wynik dla całego zespołu to jest komos i jeżeli będą w stanie coś takiego powtórzyć to będę pod dużym wrażeniem.

Nie lubię grać przeciwko polskim reprezentacjom, często mam wrażenie, że podświadomie zaniżam ich umiejętności - szczególnie w przypadku kobiecej kadry. Daje sobie zatem pewien "zapas" i gram 1/2 mojej tradycyjnej stawki, aczkolwiek z założeniem, że przy 0-1 coś pewnie dołożę na Chinki. ;)

Chiny @1,9 STS
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +575
sokrates 1,8K

sokrates

Użytkownik
Kobieca siatkówka wiec wszystko możliwe ale ja też idę w stronę Chinek. Tu już nie będzie przebacz, Chinki pokazały że są w formie i mają argumenty przeciwko naszym. Rożański bazuje na swojej sile ale gdy na przeciwko spotka bardzo wysoki blok będzie miała ciężko. Podobnie Korneluk przy wysokim chińskim środkowym już nie będzie miała żadnej przewagi fizycznej, do tego jest chyba pod formą. W meczu z Niemkami bez bloku, 3 zepsute zagrywki. Jurczyk czy Pacak to nie ten poziom. Łukasik też gra mocno w kratkę. Stysiak zrobi swoje punkty ale czy to wystarczy? Według mnie na Chinki nie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +200
M 389

mandragon99

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Widzę że się powoli masówka robi na Chiny ale w pełni się zgadzam nie czysto sportowo ale mentalnie myślę że Polki tego nie dźwigną. W fazie grupowej nie miały nic do stracenia jak underdog dużo łatwiej się gra bez presji etc. Dzisiaj grają o finał nigdy jeszcze nie były na takim etapie rozgrywek, a to zrobi różnicę jestem tego pewien.
 
Otrzymane punkty reputacji: +370
A 39,8K

Adamm99

Użytkownik
Chiny -1,5 STS 2,30

Również idę w Chinki, ale z handi setowym. Chciałbym się mylić, ale gramy dzisiaj z naprawdę solidnym zespołem, który z Brazylią szalał w bloku. Fakt faktem, że to nie ta Brazylia, ale gra azjatek wyglądała dużo lepiej niż w rozgrywkach grupowych. W przeciwieństwie do któregoś rozmówcy, uważam, że Polki mają największy potencjał od lat. Ale czy na przestrzeni przyszłych sezonów będzie to wykorzystane, to inna sprawa. Jest wiele młodych dziewczyn z dużym potencjałem i coraz więcej gra w lidze włoskiej. Jednak dzisiaj stawiam na Chinki z handi setowym.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +575
BanksyGA 161K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Melissa Vargas powyżej 18,5 pkt @1,80 - Forbet

Okej, wszystko spoko, ale ta linia jest zanizona. Nie wejdzie tylko w przypadku kiedy będą 3 sety. A na to się nie zanosi. Nawet w pierwszej rundzie Turczynki miały 0-2 i zrobiły comeback. Melissa to najbardziej wykorzystywana turecka zawodniczka. Mimo gry Karakurt w pierwszym składzie, to nie ma się co obawiać że Vargas będzie miała ograniczoną liczbę piłek. W dodatku baaardzo prawdopodobne jest, że doda swoje z zagrywki, bo zagrywkę ma bardzo mocną i regularną. Zresztą w całej VNL znajduje się na 5 miejscu pod względem asów i to grając 5 meczów mniej niż reszta.19 punktów Vargas to ja się spodziewam przy gorszym meczu i 4 setach. W dobrej dyspozycji jest w stanie zrobić około 30. Moim zdaniem linia jest zaniżona o 3 punkty. Być może buki sugerowały się tym ile łącznie ma punktów i że nie ma jej w topce zawodniczek punktujących. A nie ma dlatego, że w jednym z turniejów nie grała.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1725
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Polska - USA 3:2
Brawo dla Polek ! ! !

Mecz o 3 miejsce w Lidze Narodów kobiet. Dla Polek była by to i tak wielki sukces i uważam, że mają szanse. W półfinale z Chinkami przegrały 0:3 i być może presja ich zjadła ale na pewno Chinki zagrały bardzo dobre spotkanie mimo tego w 2óch setach Chinki wygrywały do 23 a więc teoretycznie zacięte sety jednak przez większość tych setów to Chinki prowadziły z dość wyraźną przewagą - jedyny plus dla Polek to, że potrafiły dojść rywalki. M. Stysiak zagrała słabsze spotkanie i to zdecydowanie Jej punktów zabrakło.
USA również przegrały w półfinale tyle, że 1:3 z Turcją i na pewno to One mogą czuć większe rozczarowanie tym wynikiem aniżeli Polki. Tak naprawdę Turczynki ten mecz mogły wygrać już 3:0 bo miały 2:0 i 24:22. Widać na pewno, że USA nie jest teraz aktualnie w mega formie.
Handicap +7,5 na Polki wydaje się być dość ryzykowny jak na kobiety jednak liczę, że w tym meczu to bardziej Polką będzie zależeć aby zdobyć to podium - przede wszystkim liczę na dobre spotkanie i jeśli z USA zagramy jak równy z równym to już będzie dobrze.

Polska +7,5 2,10 Superbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1748
A 39,8K

Adamm99

Użytkownik
USA -1,5 STS 1,80

Idę w kierunku gospodyń. Polki grały wczoraj tragicznie w elemencie zagrywki. Chinki wypunktowały je bardziej niż wskazuje na to wynik. Kontrolowały mecz od początku do końca. Amerykanki przegrały z mocno fizyczną Turcją, ale dzisiaj szybkość gry, system blok-obrona będą po stronie Draws i spółki. Idę w handi setowy dla Amerykanek.
 
Ostatnia edycja:
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Chiny K 3,00
Jeśli Chinki potrafiły wyraźnie przeciwstawić się Stysiak i spółce to coś znaczy. Mnie bardziej przekonuje wygrana Chinek z Polkami niż Turczynek z Amerykankami. Do tego kurs smakowity, dlaczego nie? Potencjały są podobne, więc dlaczego nie uderzać w wyższy kurs? Chinki są bardzo mocne. Dominacja Turczynek w kobiecej siatkówce chyba dobiega końca. Są Amerykanki, są Chinki i są Polki i się tasują. Nie ma co więcej pisać jak wynik może pójść w obie strony. Wybieram Chinki, bo według mnie są ciut lepsze i tyle.
 
Do góry Bottom