>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Liga Mistrzów - ważne informacje, wydarzenia, dyskusje

F 0

five-o

Użytkownik
Powiem szczerze, że jestem mega ciekaw co będzie z tym Zidanem, wszyscy wiemy, że nie zawsze genialni piłkarze okazują się dobrymi trenerami...
 
tymexx 159

tymexx

Użytkownik
Zycze Zinedinowi by okazal sie drugim Beckenbauerem - wielki na boisku jak i na lawce; a na marginesie mowiac zawsze byl wyjatkowy poczynajac od tego ze jako jedyny byl juz spocony w tunelu przed meczem..... hala Zizou,
pzdr
 
el_flaco 18

el_flaco

Użytkownik
Nie przesadzajmy, zespół w Lidze Mistrzów jest zupełnie inna drużyną niż w Lidze dlatego proponuje trochę poczekać i dać popracować Zizou oglądałem spotkania Castilli czytałem wiele wywiadów z piłkarzami tego zespołu wszyscy chwalą Zizou, ale tez nie należy tylko na tym bazować. Niech się obroni stylem i wynikami. Poczekajmy ! ????
Oczywiście masz racje. Tylko ja mam wątpliwości czy dadzą pracować Zizou tak jak on chce. I przeprowadzać takie transfery jakie on chce.
 
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
witam
jak ktos posiada cyfrowy polsat czy inna tv nie oferujaca ogladania Ligi Mistrzow to jeden mecz z kolejki grany w srode jest pokazywany na ZDF( na cyfrowym polsacie kanal 470) jutro pokazuja tam mecz PSV-Atletico
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Kiedys bylo o stronce gdzie platnie mozna wykupic abonament na najlepsze ligi i LM.Czy ktos moglby mi przypomniec ten adres?
 
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
Kiedys bylo o stronce gdzie platnie mozna wykupic abonament na najlepsze ligi i LM.Czy ktos moglby mi przypomniec ten adres?
e/ weeb.tv
Ja z takim pytaniem, moze ktos wie. NC+ ma wylacznosc na wszystkie mecze LM, ma sie rozumiec ze finalu tez nie bedzie w TVP1?
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
e/ weeb.tv
Ja z takim pytaniem, moze ktos wie. NC+ ma wylacznosc na wszystkie mecze LM, ma sie rozumiec ze finalu tez nie bedzie w TVP1?
Nie będzie, tylko w Canal+
Robson// Właśnie finał LM będzie także w TVP, jako jeden meczów LM w tym sezonie. Pzdr
EDIT: Tak? Pierwsze słyszę. Jakiś link? Bo myślałem, że skoro w nc+ na wyłączność to na wyłączność.
 
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
Tez mysle ze co do finalu sie TVP dogadalo jakos z NC. Nie wierze zeby w 40mln cywilizowanym kraju nie mozna bylo obejrzec finalu LM na odkodowanej TV.
 
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
siema
dzisiaj na na zdf jest mecz Bayern-Juve
na cyfrowym polsacie jest na kanale 470
male sprostowanie. wczoraj faktycznie mecz byl na zdf tylko przed samym meczem na cp zamiast &quot;zdf&quot; byl kanal &quot;zdf neo&quot; na nr 470. Tydzien temu jak pokazywali Chelsea- PSG to normalnie mozna bylo obejrzec. Wczoraj cos zakodowali czy nie wiem moze za duze zainteresowanie wywachali. Tak czy siak warto ten zdf jednak i tak obserwowac jak ktos nie ma nc+
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Przeważnie zawsze był mecz na ZDF, ale ostatnio coś kombinują w ogóle z transmisjami sportu. Tzn. jak są inne wydarzenia to czasem retransmitują zamiast ZDF neo. Na Astrze ZDF nigdy nie jest kodowany, warto jeśli chcecie mieć CP i LM zainwestować w zeza.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Tez mysle ze co do finalu sie TVP dogadalo jakos z NC. Nie wierze zeby w 40mln cywilizowanym kraju nie mozna bylo obejrzec finalu LM na odkodowanej TV.
Ogólnie Polska to dzwiny kraj tylko jedna platforma puszcza mecze LM i to najdroższa z możliwy ,LM powinna być dla każdego a nie tylko abonentów NC+
 
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
PARY ĆWIERĆFINAŁOWE LIGI MISTRZÓW:
VfL Wolfsburg - Real Madryt
Bayern Monachium - Benfica Lizbona
FC Barcelona - Atletico Madryt
Paris Saint-Germain - Manchester City
Gospodarzy pierwszych spotkań wymieniono na pierwszym miejscu.
Pierwsze mecze odbędą się 5 i 6 kwietnia, zaś rewanże tydzień później.
 
yogi117 785

yogi117

Użytkownik
Ogólnie losowanie porozrzucało głównych faworytów do rożnych par . Moim zdaniem awansują Real , Bayern , Barcelona i mimo wszystko PSG . Więc w półfinale powinny być 4 obecnie najlepsze zespoły na świecie ale wiadomo to jest piłka wszystko może się zdarzyć .
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Moim zdaniem awansuje dalej ścisły top 4 Europy czyli:
- Barcelona
- Bayern
- PSG
- Real
Najmniej pewny moim zdaniem jest tutaj Real Madryt i Bayern Monachium, a wszystko przez to, że Bawarczycy grają pierwszy mecz u siebie na Allianz Arena i od razu nie wykluczam, że stracą bramkę.
Chciałbym zobaczyć finał PSG vs. Barcelona. ????
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Lepszych wyników losowania nie mógłbym sobie życzyć. Nie powinniście skreślać City w starciu z PSG,może i grają ostatnio fatalnie ale jest to ich pierwszy ćwierćfinał w historii więc będą dobrze zmotywowani. Jednak najbardziej istotny jest fakt że na dwumecz z PSG powinien być gotowy De Bruyne,oby w jak najlepszej dyspozycji bo z nim w składzie szansę City rosną. Atletico ostatnio nie najlepiej gra i ciężko będzie im się przeciwstawić Barcelonie ale półfinały bez katalończyków byłyby ciekawsze.
 
Do góry Bottom