>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Temat z analizami Liga Mistrzów Mężczyzn i Kobiet - Sezon 2022/2023

Status
Zamknięty.
chamberlain 465K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
SC Magdeburg - Barcelona
Barcelona Handi -3.5 bramek @ 1.93 PZBUK ależ niespodzianka, wychodzi na to, że Magdeburg naprawdę ma patent na Barcelonę

Final Four Ligi Mistrzów w Kolonii i pierwszy półfinał pomiędzy Magdeburgiem, a Barceloną, faworytem zdecydowanie drużyna z Hiszpanii i moim zdaniem potwierdzą to. Zespół z Niemiec miał tą łatwiejszą grupę, z której wyszedł na drugim miejscu, chwała im za to, że wyprzedzili chociażby Veszprem, jednak już w ćwierćfinale spore problemy sprawiła im nasza Wisła Płock, która u siebie wyciągnęła remis, a na wyjeździe przegrała nieznacznie dwoma bramkami, choć mecz długo kręcił się blisko remisu. Magdeburg w ostatnich latach zaczął sporo znaczyć na niemieckich boiskach, sezon temu zdobyli mistrzostwo, w tym wicemistrzostwo, więc ponownie obejrzymy ich w Lidze Mistrzów, jednak Barcelona to drużyna trochę z innej planety, będąc w grupie z takimi drużynami jak Kielce, Nantes, Kiel, Aalborg czy Szeged, oni wygrali ją nie przegrywając żadnego spotkania, tylko raz zaliczając remis, w ćwierćfinale za to przejechali się po GOG. Barcelona jest faworytem nie tylko tego półfinału, ale i całych rozgrywek, jednak co ciekawe kursy na nich rosną, myślę, że spory wpływ na to może mieć fakt dwóch bezpośrednich spotkań w Super Globe w przeciągu ostatnich 2 lat, kiedy to dwukrotnie Magdeburg ogrywał swoich rywali, najpierw 33:28, w następnym po dogrywce 41:39, jednak waga tych spotkań dla Barcelony nie była zbyt duża i według mnie zobaczymy ich inną grę.
 
Ostatnia edycja:
U 39,7K

undertaker87

Użytkownik
Kielce -1,5@2 sts

Nie wierzę, że Kielce to wypuszczą. Magdeburg jest w finale bo ma jakiś patent na Barce, która to zagrała również nie na swoim poziomie. Za to w Magdeburgu mecz życia rozegrał Smits i nie wierzę, ze go powtórzy. Nie wierzę też, że znowu nagle wejdzie 36letni Bezjak i będzie rzucał4/4. Do tego nie zagra raczej Kristjansson, który doznał groźnie wyglądającej kontuzji barku a przecież wczoraj to on w regulaminowym czasie trzymał Magdeburg w grze i najbardziej przyczynil.sie obok bramkarza do doścignięcia Barcy a później trzymania prowadzenia. Vive ma szerszy skład a tak jak napisałem nie chce mi się wierzyć w kolejne kosmiczne spotkania Smitsa czy Daamgaarda rowniez. Spodziewam się pewnej kontroli spotkania ze strony Kielczan. Do tego oczywiscie aspekt patriotyczny i lecimy z koksem :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +50
chamberlain 465K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
SC Magdeburg - Kielce
Under 60.5 bramek @ 1.70
Under 56.5 bramek @ 3.50
Lvbet

Zespół z Kielc przed wielką szansą wygrania Ligi Mistrzów, bo zamiast z Barceloną, w finale zmierzą się z Magdeburgiem, jednak nie ma co na razie szaleć z hurraoptymizmem, bo obie drużyny jeszcze się ze sobą nie spotkały, więc będą dla siebie poniekąd zagadką. Sercem i rozumem za Vive, jednak już taki typ został zaproponowany, ja od siebie dorzucę typy na undery. Kielce w tej edycji Ligi Mistrzów pokazały się trochę z innej strony pod względem ofensywnym, o ile u siebie rzucali sporo bramek, tak już na wyjazdach te wyniki nie były tak okazałe. W ćwierćfinale zmierzyli się z Veszprem, na wyjeździe remisując 29:29, u siebie wygrywając 31:27, w półfinale Final Four wczoraj ograli za to PSG 24:25. Magdeburg po bardzo ciężkim spotkaniu z Barceloną, gdzie rozegrali dogrywkę, oraz rzuty karne, także dzisiaj sił będą mieć mniej, dodatkowo zespół z Niemiec bez Kristjanssona, który wczoraj doznał kontuzji, także dzisiaj z defensywą Kielc może być im bardzo ciężko. W ostatnich 5 finałach Ligi Mistrzów w regulaminowym czasie gry oglądaliśmy 56, 59, 61, 51 i 59 bramek, więc cechowały się defensywną grą i według mnie podobnie będzie dzisiaj.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1053
de facto 3,8K

de facto

Użytkownik
SC Magdeburg - Kielce, Michał Olejniczak under 1,5 gola @ 1,55 Totalbet

W przekroju sezonu na poziomie Ligi Mistrzów Olejniczak nie grał za wiele. W większości meczy 0 bramek. W fazie grupowej przekroczył linię z - Elverum 3 bramki przy 4 rzutach, z Celje Pivovarna Laško 2 bramki. W fazie pucharowej nie zdobył bramki. We wczorajszym półfinale z PSG 1 gol przy 2 rzutach. Dodatkowo zarobił 2 minutową karę. Myślę, że w meczu o taką stawkę może nie dostać szansy lub wejść na chwilę co raczej nie przełoży się na rzuty. Magdeburg dobrze broni. Wydaje mi się, że Olejniczak nie odegra w tym żadnej roli.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +917
maniek81 352,6K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom