>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Liga Mistrzów mężczyzn i kobiet 2020/2021

zimny94 19,7K

zimny94

Użytkownik
Mlodziaki z Lube sie zagotują i taki ten kurs miodzio :D Oby Jastrzębski wytrzymał i ugrał te dwa sety. Wtedy mamy swojego reprezentanta w finale :)
Ricardo Lucarelli. Robertlady Simon. Osmany Juantorena. Luciano De Cecco. Ivan Zaytsev ktory z tych młodziaków się zagotuje?
W pierwszym meczu wyszli mieszanym składem, później już nie potrafili się podnieść na rozgrzanych JSW którzy mieli dzień konia.
Dziś obydwie drużyny zmotywowane w 120% a składem to LUBE ich gniecie.
 
R 3K

rocky18

Użytkownik
Ricardo Lucarelli. Robertlady Simon. Osmany Juantorena. Luciano De Cecco. Ivan Zaytsev ktory z tych młodziaków się zagotuje?
W pierwszym meczu wyszli mieszanym składem, później już nie potrafili się podnieść na rozgrzanych JSW którzy mieli dzień konia.
Dziś obydwie drużyny zmotywowane w 120% a składem to LUBE ich gniecie.
Zgnietli ich tak, ze odpadli sami. I to prowadząc 2:0 w setach. :)
 
K 3,1K

KubaGKM1

Użytkownik
Mam nadzieje ze mu glupio :) Clevenot nie zagral dobrego spotkania,ale Szymurek dal piekna zmianę. Super mecz, fajnie sie oglądało. Jako wieloletni fan Jastrzębskiego jestem mega szczęśliwy z wczorajszego zwycięstwa. Czas na Zakse.
 
A 397

adam1890

Użytkownik
Mam nadzieje ze mu glupio :) Clevenot nie zagral dobrego spotkania,ale Szymurek dal piekna zmianę. Super mecz, fajnie sie oglądało. Jako wieloletni fan Jastrzębskiego jestem mega szczęśliwy z wczorajszego zwycięstwa. Czas na Zakse.
W końcówce 3 seta gdyby grał do zaytseva a nie do osmanego byll by zloty set więc takie gadanie ze mu głupio duzo szczęścia miał jsw i tyle.... zlekcewazyli w 1meczu. Moze francuz 2 raz z rzędu wygra.. chociaż w tym sezonie po mojemu perugia poza zasięgiem
 
K 3,1K

KubaGKM1

Użytkownik
No no pierdu pierdu, uwielbiam to gdyby, pamietajmy ze JSW dwumecz gral bez swojego kapitana Gladyra to na pewno wartosc na minus jego absencja. :) bylo troche bledow po stronie Lube w pierwszych setach nie gwizdnietych typu 4 odbicia, niesiona Lucarelliego. Oba zespoly mialy szczęście, szkoda ataku Bena trochę sie podpalil w pierwszym secie. Ważne ze wygrali.
Pozdro :)
 
Ostatnia edycja:
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn Koźle 0:3
Jastrzębski Węgiel
1,75 Beznadziejny mecz Jastrzębskiego Węgla

Mamy Polski półfinał w Lidze mistrzów i na 100% po raz drugi z rzędu zobaczymy w finale Ligi mistrzów Polską drużynę. W poprzednim sezonie ZAKSA okazała się najlepsza wygrywając cały turniej. Przed sezonem pożegnało się kilku zawodników przede wszystkim Zatorski, Toniutti czy Kochanowski - pomimo tych osłabień ZAKSA nadal wygląda bardzo dobrze, w lidze 2 miejsce tuż za Jastrzębskim i półfinał w lidze mistrzów - oczywiście należy wspomnieć, że do półfinału awansowali po walkowerze z drużyną Rosyjską.

Jastrzębski Węgiel w tym sezonie wygląda dużo lepiej niż sezon poprzedni a już w poprzednim sezonie mówiło się, że w końcu zdetronizują ZAKSE jednak to się nie udało. Ten sezon ma być zupełnie inny i póki co jest inny.
Szkoda, że w najważniejszych meczach sezonu pomóc nie może J. Gładyr, który nadal bardzo przeżywa wojnę na Ukrainie a jego zastępca Macyra wygląda dobrze jednak zawsze może się "spalić" w tak ważnych meczach.

Jastrzębski Węgiel ma dużo szerszy skład i to może pomóc w wygraniu gdyby pierwszy skład nie grał najlepiej zawsze ma na ławce zastępców którzy mogą godnie zastąpić. ZAKSA tego gwarantu bezpieczeństwa w tym sezonie nie ma.


Jest to pierwszy z dwumeczu i liczę, że gospodarze pokonają u siebie ZAKSę.
 
Ostatnia edycja:
K 14K

kubaion

Użytkownik
Bardzo ciekawe spotkanie w dzisiejszej LM. Vakifbank - w poprzedniej rundzie mam wrażenie że zbyt lekceważaco zagrał z drużyną z Rzeszowa. Teraz zawodniczki Vakifbanku czeka pojedynek z odwiecznym rywalem - Fenerbache. H2h zdecydowanie po stronie Vakifbanku. Coś gracie z tego spotkania?
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Linette dziś udowodniła, że nie warto grać przeciwko swoim, co też nie znaczy, że trzeba swoich grać. Ale Zaksę stać na wygraną z Trentino. Szanse oceniam 50-50. To pomogłem.
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Linette dziś udowodniła, że nie warto grać przeciwko swoim, co też nie znaczy, że trzeba swoich grać. Ale Zaksę stać na wygraną z Trentino. Szanse oceniam 50-50. To pomogłem.
A co tu ma tenis do siatkówki? Przed rokiem Kędzierzyn ograł mocniejsze wówczas Trentino, to dlaczego dzisiaj mieli by ponownie nie wygrać?
 
arass1 239,8K

arass1

Użytkownik
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle zwycięzcą siatkarskiej Ligi Mistrzów!
Kędzierzynianie w finale pokonali Trentino 3-0.
 
Do góry Bottom