>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Liga Mistrzów mężczyzn i kobiet 2020/2021

kamasutra10 642K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Mistrzów
Godzina : 18:00
Spotkanie : Heber - Friedrichshafen
Typ : Hebar -hc 1.5
Kurs: 2.95
Bukmacher : Fortuna
Analiza :

Jakiś czas temu około 10.11 opisywałem drużynę bułgarską przy okazji jej decydującego o awansie do fazy grupowej meczu z Olimpiakosem. Dzisiaj przypomnę poniekąd część tamtej analizy dodając co nie co. Skład drużyny gospodarzy oparty jest na doświadczonych graczach z przeszłością reprezentacyjną. Takie nazwiska jak Ivan Stanev, Todor Aleksiev, Stoyko Nenchev, Teodor Todorov, Viktor Yosifov, czy Teodor Salparov kibicom siatkówki nie są obce. Z zaciągu zagranicznego trzech graczy , atakujący znany z naszych parkietów Plus Ligi Kanadyjczyk Bradley Gunter ( Trefl Gdańsk - 2017/18) , przyjmujący Włoch Jacopo Massari i ozgrywający z Macedoni Gjorgi Gjorgiev. Opiekunem ekipy bułgarskiej jest Włoch Camillo Placi który poprzednie kilka sezonów (2016-2019) prowadził rosyjski Fakel Novy Urengoy wygrywając z nim Chellenge Cup w sezonie 2016/17 będąc jednocześnie asystentem w męskiej drużynie narodowej Serbii wygrał w tym samym roku Ligę Światową.

Po awansie do grupy Bułgarzy trafili na wymagających co zrozumiałe rywali. Na dzień dobry przeszli prawdziwy chrzest w Jastrzębiu przegrywając wyraźnie 3:0 i zdobywając zaledwie 41 pkt w 3 setach. Wynik oczywiście nie jest zaskoczeniem , rozmiary poszczególnych setów już bardziej choć akurat w konfrontacji z naszą czołową ekipą byłbym mimo wszystko lekko wyrozumiały dla gości. Dzisiaj mistrz Bułgarii podejmuje na własnym parkiecie ekipę niemiecką i tutaj już oczekuję od miejscowych dużo lepszej postawy a nawet niespodzianki biorąc pod uwagę typ jaki zagrałem. Friedrichshafen w swojej lidze nie błyszczy zajmując 5 lokatę i nawet biorąc pod uwagę różnicę poziomów między ligą bułgarską a niemiecką na korzyść tej drugiej to jednak nie jest to wynik na miarę oczekiwań. Oczywiście to dopiero runda zasadnicza ale mimo wszystko. W 1 kolejce pucharowych zmagań Niemcy gościli w domu belgijskie Roeselare i mimo że byli faworytem bukmacherów dosyć zdecydowanym @ 1.45- @ 2.61 to przegrali to spotkanie 2:3. Dużo wyżej na dodatek przegrywali swoje sety niż wygrywali i finalnie jeśli idzie o małe pkt to zaliczyli bilans -17 co przy 5 setówce jest zdecydowanie złym wynikiem. Czym wobec tego kieruje się proponując wyraźną wygraną Bułgarów w dniu dzisiejszym?

Nie ukrywam że trochę liczę na farta myśląc o samym -hc , natomiast wygrana gospodarzy choćby 3:2 już nie będzie dla mnie wielkim zaskoczeniem. Mimo wszystko uważam że tym składem którym dysponuje Hebar z doświadczonymi graczami pokusi się o zwycięstwo na własnym parkiecie. Może okazać się bowiem że jedynie z Niemcami będą w stanie nawiązać walkę Bułgarzy przyjmując że Roeselare będzie dla nich za mocne skoro ograło Niemców na wyjeździe. Sądzę że miejscowi są tego świadomi i zrobią wszystko by sięgnąć nawet po 3 pkt. Nie przekonuje mnie skład ekipy niemieckiej o którym nie chcę się już rozpisywać , ale nie ma w nim nazwisk wybitniejszych od tego czym dysponują gospodarze. Mało tego uważam że samo doświadczenie większe po stronie bułgarskiej.

Reasumując stawiam na wygraną miejscowych w stosunku minimum 3:1 , a jak będzie zobaczymy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
sunfirex 34,9K

sunfirex

Użytkownik
Chemik Police - Conegliano
1(+2.5) 2.36
Fortuna

Ja rozumiem, że plan niszczenia drużyny tak samo jak reprezentacji jest cały czas przez Nawrockiego realizowany ale kurs 11.00 u siebie z Conegliano to moim zdaniem przesada. Uważam, że przy wsparciu kibiców, na własnej hali (w Szczecinie, ale one tam grają) jeden set jest całkowicie w zasięgu drużyny z Polic. Wiadomo, że Conegliano to inna półka, wygrali w zeszłym sezonie wszystko co tylko się dało ale Chemik też nie jest w ciemię bity. Sądzę, że ostatnia ligowa wpadka z Bielskiem i utrata pozycji lidera tylko dodatkowo zmotywuje dziewczyny i zrobią wszystko, żeby dobrze zaprezentować się w tym meczu. Wbrew temu co wystawili bukmacherzy ja liczę na zacięte granie i fajne widowisko.

bez komentarza
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +40
marcen 6,8K

marcen

Użytkownik
Mordzie, jemu chodzi o to, że na livescore zamiast pojedyncze punkty dawać, to za jednym strzałem przypisali kilka punktów i tak odświeżyli wynik. To tylko zaspanie livescora lub słaba aktualizacja prawdopodobnie to mecz ligi trupów jakiś i live też nie działał jak w normalnych ligach.
A co do serii to takie seriale to faktycznie żadna nowość nawet w męskiej , a u kobiet to w ogóle chleb powszedni.
Nie ma się co nad tym rozwodzić.
Wesołych 🎁
 
zimny94 19,7K

zimny94

Użytkownik
ZAKSA vs Lube
ZAKSA @2.05

Trzeba grać naszych póki kursy nie poleciały.
Gramy u siebie, zespół z Włoch bez meczu od ponad dwóch tygodni, na covidowym ponad 9 zawodników było, teraz wraca ale bez rytmu meczowego i w jakim stanie fizycznym?
Dalej nie zagra Jiri Kovar.
Lube to już nie taka potęga jak kiedyś , ZAKSA w fajnym gazie z lekkim dołkiem ostatnio ale zepna się u siebie i pokonają zdziesiątkowany zespół Włoch. Oni sami wypowiadają się że to ZAKSA Kędzierzyn-Koźle będzie faworytem a więc ponad 2 kurs to value
 
Ostatnia edycja:
P 984

prolog

Użytkownik
Kurs 2 to według Ciebie value? Nieźle.. ZAKSA przez przez okres tych 2 tygodni zagrała 1 mecz więcej, rzeczywiście sztos. Kovara nie ma i co z tego skoro młody Marlon go świetnie zastępuje ? Dececco, Simon, Zaytsew, Lucarelli , Marlon, Anzani czego chcec więcej... Covid i te testy to jeden wielki śmiech na sali, tak jak ze Skra... Pół skladu nie pojechało bo wyniki było niejednoznaczne..
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Mam ciekawe podejście do meczu ZAKSA - LUBE. Mianowicie Lube przyleciało do Gliwic bez Juantoreny oraz Kovara, więc na przyjęciu w ciemno będą grali Ricardo Lucarelli oraz Marlon Yant. Nie jest to gwarantem jakiegoś wybitnego przyjęcia chyba, ze jeden z libero zagra w polu i będą rotacje na ustawienia z problematycznym przyjęciem - np. zmiana Yanta w drugiej linii. Co prawda jest jeszcze małolat - rocznik 2004 Gaetano Penna ale on chyba dostał wolne w liceum i potrzebny jest Lube do wypełnienia protokołu meczowego.

1641985147138.png

W każdym razie idę w under 11.5 punktów zdobytych przez Simona - potężnego i znanego wszystkim Kubańczyka, który z racji tego niepewnego przyjęcia włoskiej drużyny nie powinien natrzepać wielu punktów bo nie będzie miał za dużo okazji w ataku żeby to zrobić. W bloku - jeżeli trafi na Smitha na przeciwko to Janusz nie będzie mu sypał na środek bo to byłoby spotkanie pięści z nosem. Z tego co kojarzę to chyba Lube nigdy w Arenie Gliwice nie grało - więc ciężko też o coś w stylu 4+ asów ze strony Kubańczyka. A co do jego bloku - jeszcze raz - ZAKSA to maszyna i też wielu czap na Śliwce czy Semeniuku się nie spodziewam - jak piłka będzie niewygodna to będą kręcić po łapach albo obijać piłkę o blok - celem ponowienia akcji.

Typ: Robertlandy Simon poniżej 11.5 punktów LVBET 1.85
 
P 7,5K

pewniak1978

Użytkownik
Mam ciekawe podejście do meczu ZAKSA - LUBE. Mianowicie Lube przyleciało do Gliwic bez Juantoreny oraz Kovara, więc na przyjęciu w ciemno będą grali Ricardo Lucarelli oraz Marlon Yant. Nie jest to gwarantem jakiegoś wybitnego przyjęcia chyba, ze jeden z libero zagra w polu i będą rotacje na ustawienia z problematycznym przyjęciem - np. zmiana Yanta w drugiej linii. Co prawda jest jeszcze małolat - rocznik 2004 Gaetano Penna ale on chyba dostał wolne w liceum i potrzebny jest Lube do wypełnienia protokołu meczowego.

Pokaż załącznik 14699

W każdym razie idę w under 11.5 punktów zdobytych przez Simona - potężnego i znanego wszystkim Kubańczyka, który z racji tego niepewnego przyjęcia włoskiej drużyny nie powinien natrzepać wielu punktów bo nie będzie miał za dużo okazji w ataku żeby to zrobić. W bloku - jeżeli trafi na Smitha na przeciwko to Janusz nie będzie mu sypał na środek bo to byłoby spotkanie pięści z nosem. Z tego co kojarzę to chyba Lube nigdy w Arenie Gliwice nie grało - więc ciężko też o coś w stylu 4+ asów ze strony Kubańczyka. A co do jego bloku - jeszcze raz - ZAKSA to maszyna i też wielu czap na Śliwce czy Semeniuku się nie spodziewam - jak piłka będzie niewygodna to będą kręcić po łapach albo obijać piłkę o blok - celem ponowienia akcji.

Typ: Robertlandy Simon poniżej 11.5 punktów LVBET 1.85
Trzy lata temu tj.15.01.2019 grali w Arenie Gliwice .....wynik 0-3 więc styczność z tą halą Simon miał ,w zeszłym roku grali na hali Azoty w Kędzierzynie. Jeśli mecz miałby zakończyć się w 3 setach to faktycznie duże są szanse na powodzenie tego typu, w przeciwnym razie może być ciężko
 
zimny94 19,7K

zimny94

Użytkownik
VfB Friedrichshafen vs Jastrzębski Węgiel
Niemiecki zespół we wtorek wrócił z kwarantanny, odbyli jeden trening...
Różnica zawodników jest kolosalna, to JSW ma w drużynie mistrzów olimpijskich, mistrzów Polski...
Jastrzębski to klasa i podejrzewam że rozbije w 3 setach zespół Niemiecki.
Taki Roselar czy Hebar im zamykało sety do 15 to czemu nie JSsW?

Ponizej 135.5 pkt @2.10 superbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +119
wawo 6,7K

wawo

Użytkownik
Wg mnie projekt dziś dostanie w czambo, czemu mieliby wziąć rewanż na trudnym terenie skoro sami na ligowym podwórku grają słabo. Z lepszymi dostają manto a z ogórkami się męczą po 3 2.
Jak dla mnie gra na ziraat to dziś value. Spokojnie można ich grać na czysto a jeśli się ktoś boi to dać handi +1,5 do ako fajny kurs.
 
Otrzymane punkty reputacji: +90
marcen 6,8K

marcen

Użytkownik
Dziś na szybko próbuje nie ma środka w jsw Clevnot zagra. Mam nadzieję, że zespół z Belgii nie jest aż tskim trupem i coś dzisiaj ugra tych punkcików :
Rosealare +18.5pkt @1.75✌
1set over 43.5 @1.62✌

Mięciutko 🥂
 
Ostatnia edycja:
sunfirex 34,9K

sunfirex

Użytkownik
Co to się odwaliło u ruskich? Wierzycie w takie cuda? Ja wiem, że ruskie to złodziejaszki i w każdej dyscyplinie ustawiają ale żeby w LM się podłożyć? Ciekawe jaki był kurs na DW: 0:3, ze 100.00 pewnie :p
 
Do góry Bottom