>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Japońska

Status
Zamknięty.
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Yokohama - Hiroshima
Ja na jutro bym zaproponował spotkanie

Yokohama - Hiroshima
Typ: 1
Kurs: 1,75
Buk: Bwin

będzie to mecz pomiędzy zespołem, który w ubiegłym sezonie zajął 9. pozycję, beniaminkiem, który awansował do J-League Division 1 z pierwszego miejsca.

Mimo, że Yokohama nie grzeszyła formą przez cały sezon, miała kapitalną końcówkę. Ostatnie 6 meczy Yokohamy to 5 zwycięstw i tylko jedna porażka (5-0-1). A zatem Yokohama fantastycznie zakończyła ubiegły sezon. Hiroshima także zagrała dobrze końcówkę - ostatnie 6 meczy z bilansem 4-1-1, jednak nie zapominajmy, że gospodarz osiągnął taki wynik w 1. lidze i pucharze kraju, natomiast goście w Division 2.

Historia meczów pomiędzy tymi zespołami:

26/08-07 J-Liga Yokohama vs. Hiroshima 2:2
29/04-06 J-Liga Yokohama vs. Hiroshima 2:1
20/11-05 J-Liga Yokohama vs. Hiroshima 3:1
16/06-04 J-Liga Yokohama vs. Hiroshima 2:0


A zatem ten argument również przemawia na korzyść Yokohamy.

Oczywiście pierwsze kolejki w nowym sezonie są zawsze loterią, jednak w tym akurat meczu faworytem jest Yokohama i powinna pewnie wygrać.

polecam:spokodfhgfh:
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
2009-03-14 08:00, J-League, Japonia
Gamba Osaka - Jubilo Iwata
Typ: 1
Kurs: 1.60
Buk: bwin
W sobotni ranek czasu Polskiego odbędzie się 2 kolejka J League. W jednym z meczy zagrają jedna z najlepszych ekip tamtejszej ligi Gamba Osaka na własnym boisku podejmować będzie ekipę Iwaty. Mój typ na ten mecz to zwycięstwo Gamby. Zacznę od gości, ekipa Jubilo już od kilku lat z sezonu na sezon się rozpada. Jest to wielka strata dla tamtejszej ligi ponieważ ta ekipa na przełomie 20 i 21 wieku była najlepsza. Gwiazdą tamtej ligi jest Kawaguchi bramkarz który ostatnio z powodu swojego wieku jest już coraz słabszy. Ekipa dysponuje jednym dobrym brazylijczykiem. I mocnymi graczami Maeda i Ueda. Jednak ci zawodnicy należą do offa Jubilo deff jest bardzo słaby. Opiera się na wychowankach ligi. Już w zeszłym sezonie Iwata walczyła o utrzymanie, udało jej się dopiero po barażach. Gamba Osaka jest to wice mistrz Japoni z kilku miesięcy i z przed roku Mistrzem. Osiąga sukcesy w Całej Azji wygrali w tym roku edycje Champions League i Pan Pacific Championschip. Jest to już znany klub na całym świecie, ponieważ w klubowych World Cup zajęli 3 miejsce. Gamba Osaka dysponuje bardzo mocnym składem ma w swojej ekipie najlepszego Brazylijczyka J League Leonardo, świetnego reprezentanta Korei Cho Jae Jin i kilku świetnych Japończyków jak : Tomokazu MYOJIN, Ryuji BANDO czy Yamaguchi. Gamba w tym sezonie wystartowała świetnie wygrała na wyjeździe z Ichichara aż 3-0. Iwata przegrała z benjaminkiem z Yamagaty aż 2-6. Faworyt jest jeden.
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
2009-03-21 07:00, J-League, Japonia
Yokohama F. Marinos - Kashiwa Reysol
Typ: 1
Kurs: 2,15
Buk: Bwin
Na sobotni ranek proponuję wam mecz J Legue pomiędzy Yokohama Marinos i Kaschiwa Reysol. Mój typ na ten mecz to Yokohama Marinos. Gospodarze te sezon zaczęli słabo po dwóch kolejkach mają tylko 1 pkt czyli jeden remis na wyjeździe z Shimizu a u Siebie 2-4. Jednak goście wcale nie lepiej bo 2 pkt czyli dwa remisy. Czemu Yokohama? Grają u Siebie w J League to jest duży atut ponieważ publika na stadionie srednio to 40-50 tys ludzi. Po za tym Marinos w tym sezonie nie wygrali a przecież to ekipa która gra od wielu lat na dobrym poziomie. Podstawowymi graczami Yokohamy są : świetny Sakata który jest jednym z najlepszych napastników w J League, Kurihara, Watanabe i Nakazawa. Ekipa Kashiwy dysponuje słabszym składem. Yokohama chce na pewno wygrać w takim meczu o 6pkt ponieważ dwie ekipy potrzebują pkt. W zeszłym sezonie ekipy na stadionie grały dwa razy raz w Cup J league wtedy Marinos wygrali łatwo 3-0 i w lidze 2-0. Widać że małe fatum Kashiwy jest. Jutro ekipa gospodarzy myślę że od początku będzie chcieć wygrać i wygrają 2-0.
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
2009-03-25 11:00, Nabisco Cup, Japonia
Jubilo Iwata - Yokohama F. Marinos (Teren neutralny) ( il. goli 2.5 )
Typ: Under
Kurs: 1,70
Buk: Bwin
Dzisiaj o godzinie 11 czasu Polskiego dojdzie do pierwszej rundy Nabisco Cup w Japoni. W jednym z meczy zagrają Jubilo Iwata i Yokohama Marinos. Są to dwie ekipy które w tym sezonie jeszcze nie wygrały meczy w J League. Dzisiaj typuję że w ich meczu padnie poniżej 3 goli. Mecz odbędzie się na terenie neutralnym więc w tym meczu trudno wskazać faworyta mimo wszystko małym jest Yokohama ale przecież w pucharach nigdy nie wiadomo. Ekipy w tym meczu na pewno nie pokażą na wszystko na co ich stać bo przecież na stadionie nie będzie 50 tys. widzów jak na meczach ligowych. Wydaje mi się że publika ma tu dużo do znaczenia ponieważ łatwiej się strzela przy kibicach a tak to trudniej. Jubilo Iwata w tym sezonie ma fatalny bilans 1 remis i 2 porażki. W tym strzeliła tylko 4 bramki. Ta ekipa ma bardzo słaby początek ale już w poprzednim sezonie widzieliśmy że będzie im cięźko. Yokohama Marinos początek też nie może zaliczyć do udanych 2 remisy i 1 porażka. W tym strzelili 5 goli. Co warto dodać z 5 strzelonych aż 60% czyli 3 gole padło w meczy z Kashiwą u Siebie. Dzisiaj mecz w ramach będzie na pewno troszkę inny niż liga. Jubilo wydaje mi się że ma szansę na jakiś korzystny rezultat. Nie jestem pewien ale skład Yokohamy będzie troszkę zmieniony bo w 1 składzie nie wyjdzie prawdopodobnie Nakazawa który ostatnio w trakcie meczu z Kashiwą był troszkę poobijany a przecież za 3 dni mecz ligowy. Podsumowując: bez głośniej publiki, na terenie neutralnym, dwie słabsze ekipy, mało strzelające wydaje mi się że Under 2,5 bardzo możliwy.
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
2009-04-04 08:00, J-League, Japonia
Kawasaki Frontale - Nagoya Grampus Eight ( il.g. 2,5 )
Typ: Under
Kurs: 1,95
Na sobotni ranek znalazłem bardzo ciekawy mecz pomiędzy Kawasaki Frontale i Nagoyą. jak wimy Kawasaki 5 ekipa poprzedniego sezonu a Nagoya dopiero 11. Jednak w tym sezonie troszkę się pozmieniało. Nagoya w tej chwili jest jednym z faworytów ligi ponieważ w przeriwe mieli mocne wzmocnienia, doszedł swietny Brazylijski napastnik z Saporro Davi któy już strzelił 5 goli dla Nagoi, doszedł także Tanaka obrońc az Yokohamy gdzie był podstawowym graczem. W chwili obecnej skłąd Nagoi wygląda obiecujaco. Jeśli chodzi o Kawasaki to mają problemy z atakiem strzelili tylko 3 gole w 3 meczach. Jest to słaby bilans. Nagoya jest 2 w tabeli dzięki meczom u Siebie gdzie wygrała 2. Na wyjeździe z słabszymi Yamagata zremisowała 0-0. Widać że Nagoya ma skład jednak na wyjazdach grają słabiej. Z kolei Kawasaki ma problemy z napastnikami, nie wydaje mi się żeby się obudzili z meczu na mecz. Wynik może być nawet bezbramkowy, ponieważ ekipy są równe.
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
2009-04-05 09:00, J-League, Japonia
Montedio Yamagata - JEF United Ichihara Chiba ( Poł./Koniec spotkania )
Typ: X / 1
Kurs: 5,50 ( Do 5,00 )
Buk: Bwin
Jutro o godzinie 6 czasu Polskiego nad ranem odbędzie się mecz pomiędzy beniaminkiem J League czyli Montedio Yamagata i jedną z słabszych ekip Japońskiej ligi Jef United Ichichara. Montedio na początku sezonu wyjątkowa ładnie. U Siebie bezbramkowy remis z jednym z faworytów ligi czyli Nagoyą Grampus Eight, na wyjazdach sensacyjne zwyciestwo z Iwata aż 6-2 i porazka jedną bramką 0-1 z Tokyo. Rywale jak na razie 2 remisy i porażka. Na wyjeździe dotychczas remis z Kashiwą 1-1 u Siebie porażka 0-3 z Gamba Osaka i remis z Kawasaki. Montedio gra na prawde mecz na wysokim poziomie ostatnio oglądałem ich mecz z Nagoyą i to Oni byli stroną atakującą. Warto dodać ze z Montedio Yamagata po pierwszej połowie z Iwatą prowadzili tylko 2-1 a wygrali aż 6-2. Jak widać zdecydowanie druga połowa. Z kolei z ekipa Tokyo stracili gola w drugiej a więc pierwsza troszkę lepsza. Jutro beniaminek bardzo potrzebuje pkt. Gra z słabszą ekipą ligi. Jeżeli zagrają na swoim poziomnie to powinni wygrać nieznacznie. Bramka lub bramki powinny padać w drugiej połowie ponieważ Montedio wraz z każdą minutą rozkeca tempo. Jutro na początku będą jeszcze troszkę potrzebowali czasu na lepsze zgranie. W drugiej strzelą.
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
2009-04-11 07:00, J-League, Japonia
Oita Trinita - Montedio Yamagata ( połowa czasu/pełny czas )
Typ: X/1
Kurs: 4,70
Buk: Expekt
W wielką sobotę o godzinie 7.00 w lidze Japońskiej dojdzie do ciekawego meczu pomiędzy Oita Trinita i Montedio Yamagata. Nie ma co ukrywac że sytuacja w jakiej przychodzi grac tym ekipom jest co najmniej sensacyjna. Oita 4 ekipa poprzedniego sezonu zajmuje dopiero 14 miejsce z dorobkiem 4 pkt w tabeli, ich rywal beniaminek J league spisuje się bardzo dobrze i zajmuje 4 miejsce z 7 pkt. Najpierw przedstawie mecze tej rundy. Oita nie ma co ukrywać na początku nie ma łatwej drogi pierwsze mecze na wyjazdach grała z faworytami. Pierwszy mecz z Nagoyą Grampus przegrała po ciekawym meczu 2-3 ( Nagoya 3 ekipa J league 2008 ). Później wyjazd do Urawy i mecz z największym faworytem ligi Urawą Red Diamonds. U Siebie miała troszkę łatwiejszaą przeprawę i ją wykorzystała. Najpierw wygrała z Kyoto 1-0 później udany mecz i remis z liderem J League Albirex. Słabą formę zespołu bronię tym że grała więcej niż pozostałe zespoły i miała też inne mecze ważniejsze. Dzięki wysokiemu miejscu w poprzednim zesonie grała w Pacific Championchip i zajęła 3 miejsce. Teraz goście. Yamagata gra w kratką najpierw wygrali z słabiutkim Jubilo 6-2 w końcówce strzelając gole,później remis u Siebie z Nagoyą, porażka w Tokyo 0-1 ( strata bramki w 2 połowie ) i wygrana z JEF. Powiem jeszcze jedno Montedio na wyjazdach w 3 meczach po 1 połowie remisowali z JEF, Nagoyą i Tokyo po 0-0 z Jubilo 2-1 prowadzili. Oita jutro musi zagrać na swoim najwyższym poziomie. W tygodniu nie grali Pucharów więc mogą się skupić na J league. Rywal mocny w 1 częściach i nie traci goli. Myślę że jutro w tym meczu Oita w końcu pokaże swój dobry poziom futbolu jaki prezentowała w poprzednim sezonie. Jeśli mają strzelać to w drugiej połowie ponieważ Oita dotychczas strzeliła 1 gola w 1 połowie w 4 meczach a ogólnie strzeliła 3 a Montedio straciła tylko 1 w 1 połowie a w sumie stracili już 3.
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
2009-04-12 06:00, J-League, Japonia
Shimizu S-Pulse - Kawasaki Frontale ( Poł./Koniec spotkania )
Typ: X/X
Kurs: 5,00
Buk: Bwin
Jutro o godzinie 6:00 nad ranem czasu Polskiego w Shimizu zagrają ekipa miejscowych S-Pulse i Kawasaki Frontalem. Przed rokiem ekipy miały bardzo udane sezony ponieważ Kawasaki zostali wicemistrzami Japonii a Shimiziu byli wysoko na 5 miejsce. W tym sezonie po 4 kolejkach ekipy nie prezentują się zbyt dobrze ekipa Shimizu jest 10 a piłkarze Frontale dopiero 11. Jutro dla nich jest to ważny mecz ponieważ tak na prawdę o 6 pkt ponieważ zwycięzca może awansować do czołowej 5 i do lidera tracić mało. W takim meczu stawiam na remis do przerwy i remis na koniec spotkania. Jestem zaskoczony tą linią jaką ustawili bukmacherzy ponieważ ja osobiście faworyzują ekipę gości a buki gospodarzy ale to może i lepiej ponieważ kurs na remis jest fajny. Zacznę od tego sezonu. Shimizu na razie grali aż 3 mecze na wyjazdach a ich bilans to 1-1-1. Zwycięstwo z Vissel Kobe 1-0, remis z Omiyą 0-0 i porażka z Nagoyą 1-3. U Siebie zanotowali remis z bardzo podobnie grającą ekipą jak Kawasaki czyli Yokohama Marinos. Teraz coś o gościach. Kawasaki mają bilans taki sam jak Shimizu. 1-2-1. Tylko że grali 2 mecze u Siebie z Kashiwą 1-1, Nagoyą 3-1. Na wyjazdach JEF United 1-1 i Vissel Kobe 1-2. Czemu remis ? osobiście stawiałbym na gości jednak ta ekipa grała w środę mecz w Champions League w Australi z Central Coast który wygrali aż 5-0. To może jutro u Nich spowodować problemy kondycyjne bo przecież grają co 3 dni i jeszcze wyjazd do Australi. Dlatego z Kawasaki strony jutro mecz będzie bardziej defensywny a ataki to tylko kontry. Wydaje mi się że Kawasaki będzie odczuwać wylot, a to spowoduje że Shimizu też nie pokaże się z dobrej strony. To że Kawasaki jest w stanie zremisować jest oczywiste. Shimizu w tym sezonie nie prezentuje najwyższej formy strzelili zaledwie 2 gole w 4 meczach trudno uwierzyć zeby tak nagle to się zmieniło. U Siebie bezbramkowy remis z Yokohamą i ten mecz pokazał na jakim poziomie jest Shimizu. Czemu remis do przerwy? Łatwo zauważyć że Shimizu ma bilans bramek 2-3 z czego bilans do przerw to 0-1. W 3 meczach po 1 połowie remisowali. Z kolei Kawasaki z bilansu 6-5 do przerw to bilans w tym do przerw 3-3 i aż 3 remisy do przerwy. Jutro wydaje mi się że Shimizu i Kawasaki podzielą się pkt ponieważ żadna z nich nie chce tracić pkt i nie powinny się rzucać do ataku od początku.
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Yokohama FC – Ventforet Kofu
Typ: 1
Kurs: 2.90
Bukmacher: Bet365

Analiza:

Spotkanie 8 kolejki Japońskiej J2 League w którym zmierzą się będący aktualnie na 18 i zarazem ostatnim miejscu w tabeli zespół Yokohama FC z 4 Ventforet Kofu. Gospodarze tego spotkania rozegrali do tej pory 3 spotkania przed własną publicznością w których to zdołali 2x zremisować a 1x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 1 bramkę a stracili 2. Goście natomiast rozegrali do chwili obecnej 4 spotkania wyjazdowe w których zdołali 2x odnieść zwycięstwo a 2x zremisowali strzelając przy tym 2 bramki a nie stracili żadnej. Spotkanie to ma olbrzymie znaczenie dla gospodarzy którzy liczą na swoją pierwszą wygraną w tym sezonie a okazji dobra bo mecz przed własną publiczności z zwiększoną motywacją gdyż przyjechał 4 zespół w tabeli. Reasumując myślę, że kurs 2.90 jaki znaleźć możemy na wygraną gospodarzy w Bet365 jest warty zaryzykowania.

1:3 ⛔
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
versus



Tochigi SC - Tokushima Vortis 2 ZBR* (1,80)


Rzadko zaglądam w tak dalekie rejony piłkarskiego świata. Mimo to każdy wie, że w piłkę gra się na całym świecie. Wybrane spotkanie to 2 liga japońska, mecz rozpoczyna się dziś o godzinie 12. Strasznie zainteresowało mnie to spotkanie, bo oba zespoły po pierwszych kolejkach mają inne priorytety. Zespół gospodarzy to obecnie przedostatnia drużyna w tabeli. W siedmiu spotkaniach udało im się zgromadzić jedynie 4 punkty. U siebie rozegrali dotychczas 4 spotkania, 1 wygrywając i w 3 przegrywając. Na dodatek w pierwszych 3 przegranych meczach nie zdobyli nawet bramki. Warto również dodać, że ogólnie pierwsze pięć spotkań w lidze przegrali. Ostatnio udało im się bezbramkowo zremisować z ekipą Ehime FC grając na wyjeździe. Więc początek sezonu żenujący, ale teraz troszeczkę lepiej. Goście to obecnie szósta drużyna J2-League. Na wyjazdach wiedzie im się średnio. Od początku ligi zanotowali 3 mecze wyjazdowe, wygrywając raz i ponosząc dwie porażki. Jednak obie porażki były z drużynami z góry tabeli czyli liderem C-Osaka i Mito. Kiedy przyszedł słabszy rywal czyli Toyama to udało się już spokojnie wygrać mecz. Trudno wskazywać faworyta po siedmiu spotkaniach, ale na logikę trzeba przyznać, że lekkim faworytem w tym meczu są goście. Kurs 2.50 na wygrają w meczu wysoki i chyba nie warty zagrania, ale już kursem 1.80 na pewno nikt nie poskąpi, a mamy dodatkowe zabezpieczenie w postaci remisu. Czy stać zawodników Tochigi na zwycięstwo w dzisiejszym meczu? Sądzę, że nie, ale przekorny zawsze ubezpieczony, dlatego zagrane ZBR. Specjalistą od lig dalekowschodnich nie jestem, ale spróbować zawsze można.

Kurs z: Bet365

* ZBR - zakład bez remisu​
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
19-04-09 09:00 - Japonia J-League
Vissel Kobe - Oita Trinita ( il. goli 1,5 )
Typ: Under
Kurs: 2,90
Buk: Sportingbet
Dzisiaj w kończącym meczy 6 kolejki J League zagrają ekipy Vissel Kobe i Oita Trinita. Obie ekipy początku sezonu nie zaliczą do udanych a wręcz fatalnych. Po 6 kolejkach zgromadziły taką samą liczbę pkt 4. Mój typ to że w tym meczu będzie poniżej 2 goli. Trzeba sobie otwarcie powiedzieć że po tym co pokazały te ekipy w poprzednim sezonie taka sytuacja na początku jest fatalna. Oita skończyła sezon 2008 na 4 miejscu a Vissel 10. W tym sezonie mają bilans 1-1-3. Co ciekawe strzeliły też taką samą ilość bramek która wynosi zaledwie - 3. Jest to bardzo słaby bilans w J League i w obecnej chwili najgorszy z wszystkich ekip. Dzisiaj myślę to będzie decydującym współczynnikiem, jezeli drużyna strzela 3 gole w 5 meczach to nie daje jej dobrej prognozy na ten mecz. Vissel u Siebie wygrał 2-1 z Kawasaki i przegrał z Shimizu. Na wyjazdach dwie porażki 0-1 z Kyoto i 0-5 z Urawą, remis z Omiyą. Ekipa Oity u Siebie zwycięstwo z Kyoto 1-0, remis z Albirex 0-0, porażka z Montedio 0-1. Na wyjazdach dwa mecze i dwie porazki 2-3 z Nagoya i 0-1 z Urawa. Jak widać obie w 3 meczach zanotowały swój bilans bez bramek. Bardzo dużo straciły goli dlatego wydaje mi się że w tym meczu skupią się na obronie i mniej na ataku żeby nie stracić taka taktyka na pewno pozwoli zachować którejś z ekip na czyste konto, a patrząc na statystyki to Oita dzisiaj przegra ponieważ na wyjazdach 2 mecze już przegrała. Patrząc na poprzedni sezon to wygląda podobnie jeśli chodzi o bramki strzelone Oita 2 pod względem najmniej strzelonych bramek zaledwie 33 i mniej tylko miała Albirex 32. Vissel miało 39 strzelonych czyli także bardzo mało. Oita za to mogła się pochwalić najmniejszą ilością straconych bramek tylko 24 co zdecydowanie było najmniej. Vissel także mieli jeden z lepszych bilansów tylko 38. Czyli średnia na mecz była bardzo małą i w jednej i w drugiej ekipie. Podsumowując widać ze te ekipy nie grają ofensywnie, za równo w tym jak i tamtym nie strzelają dużo bramek. Grają 2 podobne ekipy, gra będzie toczyć się raczej w środku bo żadna nie chce popełnić błędu, jak widać obrona im może wychodzić Typuję 1-0 dla Kobe.
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
25-04-09 06:00 - Japonia J-League
Shimizu S-Pulse - Kashiwa Reysol ( Połowa Czasu/Pełny Czas )
Typ: X/1
Kurs: 4,65
Buk: Sportingbet
Jutro w ramach 7 kolejki J league zagrają Shimizu i Kashiwa. Mój typ na ten mecz to remis po połowie i zwyciestwo Shimizu na koniec. Nie ma co ukrywać ze Kashiwa przeżywa większy kryzys. W tym sezonie nie wygrali żadnego meczu a zanotowali 4 remisy. Jest to słaby bilans. Na wyjeździe dotychczas remis z mocnym Kawasaki i z Yokohama. Porażka aż 1-4 z nieobliczalną ekipą Hiroszimy aż 1-4. U Siebie remis z Ichihara i Omiya i porażka 1-2 z mocną Nagoyą. Widać że porażki tylko dwie ale nie wygrali takze meczu. Więc wydaje mi się że jutro takze będą blisko remisu ale wygra Shimizu. Gospodarze u Siebie grali tylko 2 mecze z czego wygrali z Kawasaki 1-0 i remis z Yokohamą 0-0. 4 pkt z mocnymi ekipami sa ważne tym bardziej że Oni widać że takze grają blisko remisu. Na wyjeździe zaczęli od remisu z Omiyą 0-0, później porażka z Nagoyą 1-3, wygrana sensacyjna z Kobe i porażka aż 0-3. Chciałbym napisać że te ekipy mają podobny poziom piłkarski. W tym sezonie Shimzu ma o 4 pkt więcej od rywali i są 11. Wydaje mi się że to Oni wyjdą z tego meczu zwycięsko jednak dopiero w drugiej połowie zaczną strzelać ponieważ Kashiwa potrafi się motywować ale wyników nie ma.
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
versus


Kyoto Purple Sanga - Jubilo Iwata 1 (2,20)

Po raz kolejny przeglądałem ofertę wśród dość mało popularnych lig i znów udało się wyłapać małą perełkę. Sezon w Japonii powolutku się rozkręca, więc można pokusić się o kolejne analizy. Dziś wybrałem pojedynek Kyoto z Iwatom. Gospodarze dzisiejszego meczu to 7 zespół J-League, który wybornie radzi sobie na własnym boisku. Kyoto wygrało wszystkie swoje mecze u siebie po kolei z Kobe, G-Osaka oraz Niigatom. Rywale dość trudni może oprócz ekipy Kobe. Dwa mecze wygrali po 1-0, jeden z Osaką 2-1. Czyli w 3 meczach stracili zaledwie jedną bramkę, strzelając 4. Iwata to przed ostatni zespół ligi, który dotychczas rozegrał 2 mecze na wyjeździe. Przegrany 4-1 z G-Osaka oraz zermisowany 1-1 z Chibom. Obie drużyny w tamtym sezonie walczyły o utrzymanie. Gospodarze zapewnili je sobie bezpośrednio, a goście po rozegraniu baraży. W tym sezonie lepiej rozpoczęli Purpurowi, chociaż ich gra na wyjazdach pozostawia jeszcze wiele do życzenia. Obie ekipy w lidze na boisku Kyoto spotykali się 3 krotnie. Dwa razy wygrali gospodarze, a raz górą była ekipa przyjezdnych. Mam nadzieję, że dzisiaj również górą będą gospodarze za którymi przemawia przede wszystkim własne boisko.
Kurs z: Betsson​
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
N 26/04/09 09:00
Avispa Fukuoka - Shonan Bellmare
Typ: X/X
Kurs: 5.05
Buk: Expekt
W niedzielny poraznek czasu Polskiego w J 2 League dojdzie do bardzo ciekawego meczu pomiędzy 7 ekipą ligi Fukuoka i wiceliderem z Bellmare. Ja stawiam w tym meczu na remis po połowie i remis na koniec. Trzeba sobie powiedzieć że poziom tych ekip jest podobny i to Fukuoka mogła by zajmować 2 miejsce. W ostatnich 5 meczach Bellmare tylko 1 remis, 3 zwycięstwo i 1 porażka. Fukuoka dokładnie taki sam bilans tak że są w równej dobrej formie. Myślę że żadna z drużyn nie rzuci się do jakiegoś ataku. Bilans gospodarzy bramek to 11-8. Rywale strzelili o 5 więcej 16-8. Czyli stracili tyle samo. Jest to bardzo dobry bilans Bellmare a ze strony Fukuoki bym powiedział przeciętny. W ostatnich kolejkach Bellmare zremisowało tylko u Siebie z Gifu 2-2 do przerwy był remis 1-1. Fukuoka przegrała na wyjeździe z Tokushimą 1-2 po przerwie 1-1. Widac że do przerw remisy. Bellmare w tym sezonie prezentują lepszą grę jednak atut własnego boiska w J 2 League jest duży. Fukuoka u Siebie 2 mecze wygrała, 2 zremisowała i 1 przegrała. Rywale na wyjeździe 3 zwycięstwa i 1 porażka. Rok temu Fukuoka u Siebie zremisowała z Bellmare 2-2 i wygrała 3-1. Dzisiaj zapowiada się kolejny remis.
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Nagoya Grampus – Sanfrecce Hiroshima
Typ: Handicap Azjatycki Nagoya -1,5
Kurs: 3.90
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Spotkanie 8 kolejki Japońskiej J League w który zmierzą się będący aktualnie na 4 pozycji w tabeli zespół Nagoya Grampus z 8 Sanfrecce Hiroshima. Gospodarze tego spotkania rozegrali do tej pory 4 spotkania przed własną publicznością w których zdołali 3x odnieść zwycięstwo a 1x ponieśli porażkę strzelając przy tym 3 bramki a stracili 4. Goście natomiast w swoich 4 dotychczas rozegranych spotkaniach wyjazdowych zdołali 1x odnieść zwycięstwo 2x zremisowali a 1X ponieśli porażkę zdobywając przy tym 10 bramek a tracili 9. Spotkanie to w moim przekonaniu będzie przysłowiowym trafieniem kosy na kamień bo tak można nazwać obecną sytuację gości którzy nie przegrali od ostatnich 5 spotkań. Reasumując myślę, że kurs 3.90 na wygraną gospodarzy dwoma bądź więcej bramkami jest warty zaryzykowania.
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
Śr 29/04/09 07:00
Nagoya Grampus Eight - Sanfrecce Hiroshima ( Połowa / Koniec )
Typ: X / 1
Kurs: 4.90
Buk: Expekt

Na dzisiejszy poranek zapowiada się bardzo ciekawie mecz J league pomiędzy Nagoyą i Hiroshimą. Nagoya 4 ekipa ligi z kolei Sanfreece 8. Ekipa przyjezdnych jest zdolna do wszystkiego, potrafi wygrać z mocną Yokohamą na wyjeździe 2-4 żeby przegrać u Siebie 2-3 z Omiją. Po za tym na wyjeździe tylko 1 porazka z mistrzem Kashimą i remisy cenne z Gambą 2-2 i Albirex 3-3. Trzeba powiedzieć że to dobre wyniki. U SIebie po za porażka z Omiją, wygrana z Kashiwą 4-2 i remis z Kawasaki 1-1. Widać że grają bardzo rozbierznie. Nagoya prezentuje się dobrze. U Siebie wygrała 3 z 4 meczy. Z Oitą 3-2, 3-1 z Shimizu, i Yokohamą 2-1. Porażkę ponieśli z Urawą 0-1. Na wyjeździe 1-1-1. Porażka z Kawasaki 1-3, remis z Yamagatą 0-0 i wygrana z Kashiwą 2-1. Myślę że faworytem są gospodarze którzy grają przed własną publicznością i prezentują wyższą formę. Rywale grają dobrze jednak w kratke dlatego spodziewam się tutaj remisu do przerwy i wygranej Nagoi na koniec ponieważ na pewno jeżeli będzie się utrzymywał remis rzucą się do ataku.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Urawa Reds - Kawasaki 1 1,65

Urawa 7 zespol poprzedniego sezonu bedzie podejmowala na przepieknym ponad 63 tysiecznym Saitama Stadium podejmowac bedzie wicemistrza kraju Kawasaki. Pisze o tym stadionie nie bez powodu, bowiem moim zdaniem Urawa Reds ma najlepszych kibicow w calej Azji, a kto nie widzial ich w akcji polecam ten filmik http://www.youtube.com/watch?v=Xe8vYjy589s .

Ci kibice potrafia zgotowac pieklo na stadionie i poniesc swoich zawodnikow do zwyciestwa. W tym sezonie mistrz z 2006r wygral u siebie 4 spotkania na 4 jakie rozgrywal, natomiast Kawasaki zawodzi jak do tej pory - 3 poraki i 2 remisy w 5 spotkanich to bardzo slabyt poczatek ligi. Urawa ma rachunki do wyrownania z Kawasaki, bowiem ostatnie ligowe wygrali u siebie z nimi 4 lata temu. Volker Finke ma w skladzie kilku bardzo dobrych zawodnikow jak Alessandro Santos ktory ma za soba wystepy w Red Bull Salzburg, Naohiro takahara ktorego pamiety z wystepow w Eintrachcie, Robson Ponte z Bayeru Leverkusen. Urawa Reds istnieje od 1992r. a juz wygrala wszystko, co w azjatyckiej pilce jest do wygrania, od mistrzostwa kraju po Azjatycka Lige Mistrzow, to tylko obrazuje jak wielkim potencjalem dysponuje zespol.
 
gall 0

gall

Użytkownik
Mito Hollyhock - Consadole Sapporo​
over 2,5 1,73 Bet365​


Mecz odbędzie się dokładnie jutro, tj. 20.05 o 12:00, kolejna kolejka drugiej ligi japońskiej w której to spadkowicz J-League Consadole Sapporo podejmie Mito Hollyhock. Obie ekipy preferuja ofensywny futbol co widac w szczegolnosci po ilosci zdobytych bramek odpowiednio 24 gole strzelone przez zespół Sapporo i 26 bramek w Mito, co daje im obu miejsce w top5 ligi w strzelonych bramkach. Co jeszcze bardziej przekonuje to na pewno nie mala ilosc straconych bramek 20 i 24, z pewnoscia defensywa nie jest ich glownym atutem. Co prawda dziwic moze ostatnie gladkie zwyciestwa i co wazne bez straty gola druzyny z Sapporo, ale Gifu z 12 bramkami na koncie mialoby problem ze strzeleniem bramki duzo slabszej druzynie niz Consadole ???? Pod wzgledem overow obie ekipy plasuja sie wysoko w tabeli 2 ligi, 2 i 3 miejsce z 9 overami i 6 underami na pewno daje do myslenia. W ostatniej kolejce oba zespoly urzadzily sobie niezle strzelanie, Sapporo gladkie 3-0 ze slabym Gifu, natomiast Mito po bardzo efektownym spotkaniu o czym swiadczy wynik przegralo ostatecznie z bardzo mocnym rywalem po drodze znajdujac droge do ich brami az 3 krotnie Cerezo Osako - Mito Hollyhock 5-3. Podsumowujac z pewnoscia obie ekipy sa overowe, wydaje sie ze w miare wyrownane wiec wynik 2-2 lub przewaga jednym golem w ktoras ze stron nie bylby zaskoczeniem. Obie druzyny strzelaja duzo i nie maja nazbyt defensywnego stylu gry. W obu druzynach w strzelaniu bramek pomoga zapewne dwaj superstrzelcy zespolow: Tomoyuki ARATA (Mito Hollyhock) 9 goli oraz QUIRINO (Consadole Sapporo) 7 goli. Powodzenia !
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Urawa Red Diamonds - Jubilo Iwata

O Godzinie 12:00 czasu Polskiego rozpocznie się kolejna faza pucharu Japonii znakomicie prezentująca Urawa zagra z Iwatą. Drużyny toczą regularne boje od kilku sezonów w J league jednak teraz przyjdzie im się zmierzyć w puchar na ostatnie 6 spotkań obu ekip 4 razy wygrywała Urawa , raz Iwata i raz padał remis. Dzisiaj Urawa gra u siebie , nieoczekiwanie Urawa w lidze zajmuje 2 miejsce. Oglądałem ich kilka spotkań w których widać grają mądrą piłkę i cierpliwie czekają na rozgrywanie akcji w ich szeregach jest znakomity napastnik Naoki Yamada to szybki 18letni napastnik. Środkiem pomocy znakomicie gra Robson Ponte 32 letni brazylijczyk jeżeli wszystkie formację zagrają na swoim równym poziomie powinni spokojnie wygrać.

Urawa Red Diamonds v Jubilo Iwata 1 @@ 1,72 ✅
Over 2,5 @@ 2,00 ⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom