>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Islandii (Úrvalsdeild) - 2013/2014

Status
Zamknięty.
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Początek regularnej gry tej ligi, więc na początek zagram spokojnie.
Fylkir - Stjarnan 2,55 bwin ✅ over 2,75 1,94 Sbobet ⛔
W ostatnich 9 spotkaniach tych między tymi ekipami zawsze padały trzy bramki,
gospodarze do tej pory nie wygrali, goście przegrali wyjazdy z KR oraz Valur,
przełamania złej passy bliżej goście,
nie przegrywali w ostatnim czasie z Fylkirem, over obowiązkowo,
bo gospodarze strzelają u siebie w każdym meczu u siebie od kilkunastu spotkań,
a goście lepszym obronom na wyjeździe strzelali bramki.
Breidablik - Akranes 1,85 pinnacle ✅
Breidablik nie przegrał u siebie od kilku spotkań, w tym roku wszystkie mecz wliczając puchar wygrał, Akranes to najlepszy rywal do szybkiego wynagrodzenia kibicom za porażkę 1-4 z IBV.
Goście w ostatnim spotkaniu z Valur mieli sporo okazji, ale tylko 2 czy 3 celne strzały,
w tamtym roku nie przegrali żadnego z 3 spotkań z gospodarzami, czas na zmiany.
Jeszcze -0,25 na Valur z Fram po 2,05 ibc. ⛔ połowa przegrana
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
⚽21:15 IA Akranes - Fram Reykjavik over 1,5 @ 1.20
⚽22:00 Breidablik Kopavogur - FH Hafnarfjordur @ 2.25

AKO: 2.70
bwin

__________________
Analizy:
IA Akranes - Fram Reykjavik
Gram bardzo ostrożnie, ponieważ w dotychczasowych 3 meczach ligowych Akranes doznało 3 porażek, i w meczach dostawali średnio 2,8 gola na mecz. Tyle bramek pada, to dlaczego nie zagrasz over 2,5 ? Problem tkwi właśnie w drużynie Fram Reykjavik, w ich meczach pada średnio 1,8 gola na mecz.​
Bilans bezpośrednich meczy jest na korzyść przyjezdnych i wynosi on 3-2-5.
Ostatnie 3 mecze wygrała drużyna z Reykjaviku, w stosunku 0:1, 0:2, 0:2.

Breidablik Kopavogur - FH Hafnarfjordur
Gram na gości, v-ce lider tabeli po 3 kolejkach przyjeżdża na mecz z Breidablik po zremisowanym 1:1 meczu u siebie z Vestmannaeyjar.
FH Hafnarfjordur, były rywal Legii w walce o europejskie puchary, rozegrał na razie 1 mecz wyjazdowy z Thor Akureyri i wygrał go 3:0, wszystkie gole padły w 2 połowie.
Bilans bezpośrednich meczy jest na korzyść przyjezdnych i wynosi on 3-3-11.
Ostatnie 5 meczy wygrała drużyna gości, w stosunku 0:1, 0:3, 0:1, 1:4, 0:3
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
hayto 631

hayto

Użytkownik
KR Reykjavik (-1) – Olafsvik 1 1.48 Betsafe 2-1 ⛔
Nie ukrywam, że opieram typ na statystykach. KR Reykjavik obecnie przoduje w lidze Islandzkiej zaś jego dzisiejszy rywal zajmuje ostatnie miejsce i w siedmiu meczach zdobył tylko 1 punkt. Obie drużyny w środę grały mecze pucharowe tylko różnica jest taka, że dzisiejsi gospodarze szybko odprawili swojego oponenta zaś goście przegrali po rzutach karanych. Wszystko przemawia za gospodarzami: forma, mecz u siebie, zmęczenie rywali.
 
shagrath 45

shagrath

Użytkownik
KR Reykjavik (-1) – Olafsvik 1 1.48 Betsafe

Nie ukrywam, że opieram typ na statystykach. KR Reykjavik obecnie przoduje w lidze Islandzkiej zaś jego dzisiejszy rywal zajmuje ostatnie miejsce i w siedmiu meczach zdobył tylko 1 punkt. Obie drużyny w środę grały mecze pucharowe tylko różnica jest taka, że dzisiejsi gospodarze szybko odprawili swojego oponenta zaś goście przegrali po rzutach karanych. Wszystko przemawia za gospodarzami: forma, mecz u siebie, zmęczenie rywali.
Myslalem o handi ale zaryzykowalem over 3,5 ...zobaczymy co bedzie :p
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Fylkir Reykjavik - KR Reykjavik 2 1.50 WilliamHill
Dziewiąta kolejka Islandzkiej Úrvalsdeild, o godzinie 21:15 w jednym z najciekawszych spotkań w derbach Reykjaviku zmierzą się Fylkir i KR. Gospodarze w tym sezonie spisują się bardzo słabo, w dotychczasowych ośmiu spotkaniach zgromadzili zaledwie dwa punkty na koncie, z czego u siebie nawet jednego, przegrali wszystkie cztery spotkania, bilans bramkowy 2:8. Natomiast KR to lider, który wygrał siedem spotkań i tylko jeden mecz zakończył podziałem punktów, na wyjazdach trzy spotkania i trzy wygrane, bilans bramkowy 8:2. Drużyny te dzieli ogromna różnica obecnie, trudno spodziewać się by akurat z takim rywalem byli w stanie powalczyć gospodarze, którzy u siebie z dużo słabszymi zespołami przegrywali. Warto w tym spotkaniu poszukać także jakiegoś ciekawego handicapu w stronę gości, których stać na wyraźne ogranie rywala w derbach.
 
V 0

vai123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Islandia, Urvasdeild
Spotkanie: Fram Reykjavik - Vikingur Olafsvik
Typ: Fram Reykjavik
Kurs: 1,60
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:

Witam,

na dzisiejszy typ wybrałem mecz głównej ligi Islandzkiej. Drużyny spotkają się dzisiejszego dnia na stadionie w Reykjavik o godzinie 21:15.
Drużyna, którą wytypowałem jest usytuowana mniej więcej w połowie tabeli, gra w tym sezonie stabilnie, ma 4 wygrane mecze, 4 przegrane i 3 zremisowane. Vikingur zajmuje ostatnie miejsce w tabeli, a na dodatek na 11 spotkań wygrał tylko jedno z nich - 1:0 z zespołem zajmującym pozycję dziesiątą. Jak widać jest przepaść między tymi dwoma klubami.
Kolejnym argumentem przemawiającym za wygraną zespołu z Reykjavik jest to, że Vikingur przegrał wyszystkie ostatnie 5 rozgrywek ligowych na wyjeździe. Forma &quot;wyjazdowa&quot; tego zespołu jest naprawdę kiepska. Fram natomiast na 6 meczy ligowych na własnym stadionie wygrał 3 z nich, 2 zremisował a przegrał tylko raz z zespołem zajmującym 2 miejsce w tabeli (ta porażka i tak nie była aż taka demotywująca, ponieważ gospodarze przegrali tylko jedną bramką.)
Drobne atuty leżą po stronie gospodarzy w każdym meczu, własne boisko, głośny doping ze strony kibiców, którzy silnie kibicują swojemu ukochanemu klubowi.
Mam nadzieję, że przekonacie się do tej analizy i dodacie ten typ do swoich kuponów ???? Dobranoc :grin:
 
nicolante 149

nicolante

Użytkownik
Keflavik dnb 2,13

Prawda kto u cebie jescze nie wygrali,ale mieli cieski kalendarz u cebie,gosci ostatnia wygrali u Fram dlatego myslem kto byc dzis favorit,ale Fram ostatni match u sezonu cie preparowali na puchar,ja myslem kto dzis dla Keflavik jest super okasja dla 1 wygrana u cebie ;)
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Spotkanie: HK vs. Thróttur Reykjavík / Gospodarze wygrają / 1.87 @ Bwin !
Liga: Islandia / Puchar
vs

Analiza: nie wiem co o tym myśleć bo znalazłem to info w sieci przypadkiem,
ale o co chodzi ? już tłumacze.. Puchar Islandii i spotkanie pomiędzy w/w drużynami.
Drużyna gości w okienku transferowym straciła takich graczy jak Geir Kristinsson 1/0,
Ingolfur Sigurdsson 9/0, Viktor Unnar Illugason 4/0, Ingiberg Olafur Jonsson 8/0,
Denys Sytnik 4/0, Aron Ymir Petrusson 8/1, Arnthor Atlason 21/2, Sveinbjörn Jonasson 21/8
&amp; Marc Braun. W poprzednim sezonie drużyna HK, czyli Handknattleiksfélag Kópavogs
miała dobry bilans wygranych spotkań u siebie. W tym spotkaniu przeciwko HK, mają
wsparcie rezerwami.

 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom