>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Liga Islandii (Úrvalsdeild) - 2012/2013

Status
Zamknięty.
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Już dziś zaczyna swoje rozgrywki liga Islandii

Sezon zapoczątkuje spotkanie Valur Reykjavik - FH Hafnarfjordur proponuję zagrać 2 po kursie 1,90 .....
Analize chciałem napisać ale nie zdążę.
 
arek1717 8

arek1717

Użytkownik
Mecz: Breidablik - Valur 5-0 ✅
Dnia 4 sierpnia o godzinie 21.15 zostanie rozegrany mecz 14 kolejki Ligi Islandzkiej pomiędzy Breidablik, a Valur. Gospodarze tego spotkania zajmują aktualnie 2 pozycje w tabeli ze stratą 3 pkt. do lidera. Drużyna Valur zajmuje 6 pozycje. Drużyna Breidablik w tym sezonie wygrała 8 meczy z czego 3 na własnym boisku, jako gospoadarz raz remisowała i dwa razy przegrywała w tym sezonie. Drużyna Valur grając na wyjazdach 2 razy zwyciężala, raz przegrywała i odniosła trzy remisy.
Mecze pomiędzy tymi drużynami:
Valur - Breidablik 0-2 ✅
Valur - Breidablik 0-3 ✅
Breidablik - Valur 0-1 ⛔
Moim faworytem w tym spotkaniu jest Breidablik
Kurs: 1,90
STS
Pewne zwycięstwo drużyny gospodarzy ????
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Fram - KR
Bardzo ciekawe spotkanie odbędzie się dzisiaj w Lidze Islandzkiej. Fram ostatni w tabeli który w tym sezonie gra poniżej oczekiwań i przez wielu ekspertów jest skazywany na spadek podejmie lidera KR Reykjavík. Goście grają niezwykle skutecznie w pięciu meczach nowego sezonu strzelili już 10 goli najwięcej z całej ligi. Najciekawiej w drużynie gości wygląda 24 letni napastnik Kajtan Finnbogason ktory wpisał się już cztery razy na listę strzelców. Obie drużyny w historii toczą ze sobą regularne boje. Na 33 spotkania goście wygrali 25 razy :!:. Cztery Remisy i cztery porażki. Spotkanie wygląda bardzo ciekawie z perspektywy typowania kurs 1,75 wydaje się mocno zawyżony i godny ryzyka.

Win KR @@ 1,75 Betsson ✅ ✅
 
mesdved 27

mesdved

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, 1. liga Islandia
Spotkanie: Fjölnir Reykjavik - IR Reykjavik
Typ: 1
Kurs: 1,85
Bukmacher: Betsafe

Bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie, szczególnie ze względu na dość wysoki kurs w stosunku do rangi spotkania. Drużyna gospodarzy dobrze rozpoczęła sezon on dwóch zwycięstw z rzędu z bilansem bramkowym 5-2, natomiast ich rywale w doznali porażek w dwóch ostatnich spotkaniach 3:0 oraz 3:1. Lecz największą dysproporcje można zauważyć w tym, iż zespół Fjolnir nie przegrał na własnym boisku od blisko roku, zaledwie jeden raz remisując. Dodatkowo można zwrócić uwagę na h2h, w którym jest 2:0. Podsumowując drużyna gości spisująca się dość przeciętnie na początku sezonu oraz w meczach wyjazdowych nie powinna sprawić problemu faworytą tego spotkania.
 
ipococito13 107

ipococito13

Użytkownik
UMF Grindavik - KR Reykjavik
Dziś o 21:15 naszego czasu zostanie rozegrana 8 kolejka Landsbankadeild 2011 (odpowiednik naszej już T-Mobile Ekstraklasa). Zacznijmy od zespołu UMF Grindavik który na 12 zespołów w lidze zajmuje 9 miejsce (2-1-4) z 7 punktami na koncie. Ostatnie spotkanie to porażka 2-1 z Stjarnan (5 miejsce). Dotychczas Grindavik grało na własnym stadionie 3 razy (1-0-2) i po 2 porażkach wygrali 4-1 z Thor Akureyri (10 miejsce). Biorąc pod uwagę 5 ostatnich spotkań między Grindavik a KR Reykjavik to KR wygrało 4 i zremisowało 1. Ostatni mecz między nimi to właśnie remis 3-3 19.09.2010. Dobra to teraz pare słów o KR Reykjavik. Obecnie liderują z 17 punktami (5-2-0) i przewagą 1 punktu nad Vestmannaeyjar (ale oni mają 1 spotkanie więcej). Ostatni mecz to wygrana 2-0 z FH Hafnarfjordur (6 miejsce) a na wyjeździe KR Reykjavik radzi sobie dobrze i ma bilans 3-1-0 po 4 spotkaniach. Ostatni mecz wyjazdowy to wygrana 2-1 z Fram (12 miejsce). Myślę że goście podtrzymają dobrą formę i pewnie pokonają Grindavik bo pokazali nie raz że potrafią wygrać na ich terenie.

Typ:2
Kurs:1.80
bet24
http://pro-typ.blogspot.com/
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
1 Deild Karla
Selfoss - ÍR Reykjavík
Selfoss wygra 1. połowę i cały mecz (2,10)


14 goli w ostatnich 5 meczach i same zwycięstwa, w tym 4 różnicą przynajmniej 2 goli – tak imponująco wyglądają ostatnie występy Selfoss, drużyny okupującej pozycję wicelidera islandzkiej drugiej ligi. Sezon zbliża się do półmetka, a ekipa ta traci do pierwszego w tabeli ÍA 6 punktów. Mecz przed własną widownią ze znacznie niżej notowanym ÍR Reykjavík to doskonała okazja, by dopisać sobie kolejny komplet oczek i liczyć na ewentualne potknięcie lidera.

Jutrzejszy rywal Selfoss zajmuje 8. lokatę w 12-zespołowej lidze. 5 punktów wywalczonych w ostatnich 5 meczach to wynik niepowalający nikogo na kolana. Goście czwartkowego widowiska wspomniane punkty wywalczyli w pojedynkach z ostatnią i przedostatnią drużyną tabeli, a także z 9. Gróttą. Grając w ten sposób nie ma co liczyć na wysoką pozycję.

Jak już wspomniałem, Selfoss wygrał 5 z 5 ostatnio rozegranych meczów. Co ciekawe, w każdym z nich prowadził już do przerwy, co oznacza, że w każdym z tych przypadków zakłady na zwycięstwo do przerwy i na koniec spotkania kończyły się powodzeniem.
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
1 Deild Karla

KA Akureyri - ÍA Akranes
ÍA Akranes (1,60)


ÍA Akranes, lider drugiej ligi islandzkiej, gra na wyjeździe ze słabym KA Akureyri. W 5 ostatnich spotkaniach faworyci jutrzejszej rywalizacji zdobyli komplet punktów, strzelając średnio... 3,6 gola na mecz! W 9 rozegranych dotąd kolejkach wygrali aż 8, notując jeden remis. Duża w tym zasługa Hjörtura Juliusa Hjartarsona, który z 8 trafieniami przewodzi klasyfikacji najskuteczniejszych strzelców ligi.

KA Akureyri, jutrzejszy rywal ÍA Akranes, to zespół, który plasuje się tuż nad strefą spadkową. Na ostatnie 5 spotkań ekipa ta wygrała tylko jedno, notując przy tym 4 porażki.

Kiedy obie drużyny grały ze sobą ostatni raz, faworyci gładko wygrali 5:1. Jutro też ÍA nie powinno mieć problemów ze zgarnięciem całej puli.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
KA Akureyri - IA Akranes
Typ: IA Akrane (-1)
Kurs: 1,97
betsafe
W dniu dzisiejszym dojdzie do pojedynku lidera drugiej ligi islandzkiej ze słabym Akureyri. Gospodarze zajmują obecnie dziesiąte miejsce w ligowej tabeli. W ostatnim okresie nie graja zbyt dobrze, powiedział bym że nawet katastrofalnie. Wygrali ledwie jedno spotkanie z ostatnich sześciu. Pokonali wtedy Grotte ledwie jeden do zera. Stracili w tych sześciu meczach dwanaście bramek. Zatem ostatnio słabo u nich z formą. Ich rywal gra rewelacyjnie. Na wyjeździe wygrał wszystkie swe spotkania i strzelił w nich czternaście bramek tracąc jedną a było tych meczy pięć. Po za tym są w doskonałej formie. ostatnie tygodnie to pasmo zwycięstw. Pięć kolejnych zwycięstw mówi samo za siebie. W tych że ostatnich spotkaniach strzelili rywalom osiemnaście bramek. W lidze ogółem maja na koncie dwadzieścia pięć bramek w dziewięciu spotkaniach i ledwie trzy stracone. Nie wydaje mi się aby dzisiejszy rywal mógł im dorównać. Ja liczę na wysokie zwycięstwo gości.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Islandia 26.07 p.nożna 20-15
KA Akureyri- HK Kopavogs
typ; x2
2,0
Unibet
Analiza
Dziś w spotkaniu czternastej kolejki obecnego sezonu w islandzkiej ekstraklasie pilkarskiej KA Akureyri spotka sie na wlasnym stadionie z druzyna HK Kopavogs. Goscie dzisiejszego meczu zajmuja aktualnie ostatnie miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem zaledwie 5 punktow. Gospodarze spisuja sie jednak nie wiele lepiej. Są aktualnie dwie pozycje wyżej od swoich dzisiejszych przeciwnikow. Wydaje mi sie jednak ze Kopavogs powoli lapia odpowiedni rytm gry i beda powoli zdobywac punkty. Niedawna porazka zaledwie jedna bramka z obecnym liderem niejako to potwierdza, czy 4 remisy w ostatnich 6 spotkaniach. Gospodarze dzisiejszego meczu natomiast ostatnio obnizyli loty. Z ostatnich 6 spotkan raz remisowali i az 4 krotnie schodzili z boiska pokonani. Jesli Kopavogs mysli o wydostaniu sie ze strefy spadkowej to musi zdobywac punkty w starciach z bezposrednimi rywalami, dlatego tez mysle ze goscie nie wyjada bez zdobyczy punktowej.
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyspcyplina: Piłka nozna, Islandia
Mecz: Stjarnar - Thor 5:1 ⛔
Data: 7.08.2011 19:00
Typ: 2
Kurs: 6.13
Bukmacher: Pinacle

Analiza: Spotkanie najwyższej klasy rozgrywkowej Islandii, w którym zmierzą się ze sobą piąta oraz dziewiąta druzyna w lidze. Chodzi mi konkretnie o drużyny Stjarnar oraz Thor. Według bukmacherów faworytem do zwycięstwa w tym meczu są gospodarze, jednak ja jestem całkiem innego zdania. Sytuacja w tabeli nie odzwierciedla rzeczywistej formy obydwu drużyn, gdyż to drużyna nosząca nazwę od Boga Wojny - Thora jest na całkiem dużej fali wznoszącej i wyśmienicie się spisuje ostatnio. Wygrali swoje ostatnie 4 mecze pod rząd, bardzo pewnie pokonując rywali z ligi, odpowiednio 2:1, 6:1, 2:0 i 3:0. Myślę, że piata drużyna ligi, która nie ma takiej formy, lecz gra u siebie i tak przegra z Thorem. W dotychczasowych 13 kolejkach jakie rozegrali obydwie drużyny, Thor wygrał 5 razy, 2 razy remisując i 6 razy ulegając rywalom. Nie jest to zły bilans jak na zespół z dolnej półki ligi. Stjarnan wygrał dotychczas także 5 razy, odnotował 4 remisy oraz 4 razy przegrał swoje mecze. Dzieli ich tylko 2 punkty, więc nie dużo. Drugim atutem, który stoi za drużyną Stjarnan jest ich własne boisko, na którym przyjdzie im dzisiaj zmierzyć się. Lecz tak jak wcześniej napisałem Thor wygrał swoje 4 ostatnie mecze i to dosyć pewnie, więc dlaczego nie wygrać i dzisiaj? Napewno w dzisiejszym meczu będzie wiele bramek, ponieważ obydwie drużyny graja bardzo ofensywnie i wolą atakować niż się bronić, co jest chyba domeną ligi islandzkiej. Podsumowując, odybwie drużyny, którym przyjdzie się dzisiaj ze sobą zmierzyć są naprawdę bardzo porównywalne, lecz lepszą formę ma zespół Thoru, na który stawiam, bo kurs warty ryzyka.
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Typowym meczem, który będzie trzeba wygrac dla drużyny Selfoss to pojedynek z ostatnią drużyną Division 1 - Kopavogur, która po 12 ligowych kolejkach ligowych zdołała zdobyc zaledwie 5 punktów (5 remisów, z czego 2 u siebie, 3 na wyjeździe) - ostatnia zdobycz punktowa dla ostatniej drużyny ligi miała miejsce 12 lipca - remis z 10 drużyną ligi - Grotta 0:0. U siebie na 7 spotkań drużyna Kopavogur strzeliła zaledwie 6 bramek, tracąc ich aż 16. Tymczasem Selfoss ma szanse odskoczyc Haukarowi, który zajmuje trzecią pozycje w ligowej tabeli. Selfoss dosyc dobrze prezentuje się na wyjazdach - na 7 spotkań - 4 zwycięstwa - 1 remis - 3 porażki. Moim zdaniem różnica klas jest tutaj wielce widoczna, drużyna Selfoss ma szanse zdobyc łatwe punkty i tym samym zbliżyc się upragnionego awansu do najwyższej klasy rozgrywkowej na Islandii - czyli Landsbankadeild.
Propozycje:
Selfoss 1,45
Selfoss -1,5
Over 2,5
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka nożna: Islandia 1
HK Kopavogur- Selfoss
over 2.5 gola
1.50
Expekt


Dzisiaj o godzinie 21:00 zostanie rozegrana 16 kolejka spotkań w 1 lidze islandzkiej. W jednym ze spotkań zmierzy się ze sobą HK (ostatnie miejsce w ligowej tabeli) i Selfoss (2 pozycja w lidze). Gospodarze zgromadzili do tej pory 5 punktów w 15 meczach; Goście w 15 spotkaniach zdobyli 31 oczek.

Typuję w tym meczu over 2.5 gola ponieważ w meczach obu drużyn pada średnio 3.00 gola. Gospodarze na 15 meczy mieli 9 razy over 2.5 gola; Goście w 15 spotkaniach zaliczyli 11 razy +2.5 gola. Jak widać HK i Selfoss to drużyny, która grają ofensywnie i zdobywają jak i tracą sporą ilość goli. Do tej pory obie ekipy grały ze sobą 3 razy. Padały następujące wyniki:two:1, 2:1, 4:2. Za każdym razem było +2.5 gola.

Obie ekipy w tym sezonie większość swoich meczy kończyła wynikiem +2.5 gola. HK jest ostatnią drużyną w lidze i Selfoss, które jest vice liderem może spokojnie strzelić dzisiejszym gospodarzom dwie, a nawet trzy bramki. Gospodarze też mogą coś ustrzelić. Reasumując stawiam 1:4 dla gości, a zatem over 2.5 gola.
 
mati10 0

mati10

Użytkownik
KR Reykjavik - Stjarnan Gardabae
KR Reykjavik #1.40 ⛔

W tym meczu w roli zdecydowanego faworyta stawiam drużynę gospodarzy. Przewodzą w tabeli ligi islandzkiej i już dzisiaj mogą zapewnic sobie czteropunktową przewagę nad wiceliderem, mając w zanadrzu jeszcze jeden zaległy mecz. A rywal dzisiaj nie należy do wymagających. Stajrnan traci do lidera 10 punktów, ponadto mają rozegrane dwie kolejki więcej. Na wyjazdach nie idzie im najlepiej o czym świadczą zaledwie dwie wygrane. Tracą sporo bramek i dzisiaj nie powinno byc inaczej. Historia zdecydowanie dla gospodarzy i to w nich upatruję dzisiaj zwycięzcę.
 
soulmate 48

soulmate

Użytkownik
Throttur - IR Reykjavík @ 3.50 Bwin
T. Sigurbjornsson(10.0) GK

J. Saevarsson(14.1) DEF
V. Pálmason(11.0) MDF
G. Ómarsson(18.1) MDF
E. Gudmundsson(12.0) ATT
Braki gospodarzy + mecz o utrzymanie dla gości + h2h.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
P 907

pawel-1

Użytkownik
Islandia - 2012/2013
Otwieram temat na bieżące rozgrywki w Islandii. Na dobry początek sam podzielę się jednym typem.

Fram Reykjavík - KR Reykjavík 2 DNB @ 1.40 WilliamHill ✅

Fram wyżej w tabeli od KR było ostatni raz w 2008 roku. Od tego czasu to dzisiejsi goście regularnie są czubie stawki i mają jakieś epizody w europejskich pucharach. Dla Fram szczególnie słaby był ostatni sezon w którym tylko 3 punkty dziliły ich od miejsca w strefie spadkowej. Początek sezonu wskazuje, że i teraz będzie dramat. Reykjavik, poza wyjazdową porażką z rewelacyjnym póki co beniaminkiem - Akranes, spisuje się zgodnie z oczekiwaniami i plasuje się wysoko. Fram natomiast w pięciu meczach 2 razy zwyciężyło i poniosło 3 porażki. Pierwsze 3 punkty wpadły po męczarniach z czerwoną latarnią ligi i jestem ciekawy jak zakończyłby się ten mecz gdyby Grindavik nie kończyło go w 10. Drugie zwycięstwo to wyjazdowy mecz z Breidablik. Mierzyli się z wyżej plasowanymi rywalami jak Valur, Hafnarfjordur i Selfoss z którymi nawet nie strzelili bramki. KR ma bardzo korzystne H2H z dziejszymi rywalami - pokonywali ich w 5 ostatnich spotkaniach. KR w ostatniej kolejce pokonao trudnego rywala - Hafnarfjordur. Poszukałem na oficjalnej stronie klubu i nie znalazłem informacji o osłabieniach składu. Kursy zaczynają spadać na wszystkie opcje w stronę gości. Polecam szybko.
 
P 907

pawel-1

Użytkownik
Fram Reykjavík - Haukar Hafnarfjördur 2 DNB @ 5.25 Unibet zwrot

Puchar Islandii. O tym jaka jest sytuacja w ekipie gospodarzy pisałem wyżej. Po ostatniej ligowej porażce z KR Reykjavik zawisneli nad strefą spadkową i ten sezon zapowiada się bardzo, bardzo źle. W takiej sytuacji priorytetem wydaje się być utrzymanie. Długa obecność w pucharze, którego i tak nie mają szans w obecnym stanie wygrać, jest niewskazana. Haukar po degradacji stara się wrócić do najwyższej klasy rozgrywkowej. Ze względu na egzotykę rozgrywek ciężko znaleźć jakieś informacje na temat składów, itd. Biorąc pod uwagę to co napisałem tak duży kurs na gospodarzy jestem w stanie pobrać niemal &quot;w ciemno&quot;. Jeszcze w kwestii kursu - Unibet mocno zaszalał. DNB jest dostępne też w Bet365 po kursie 4.33.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
nicolante 149

nicolante

Użytkownik
Breidablik +0.25 1.82 3/10 pod 2,75 1,92 2/10 sbobet
Grają dziś pozostałych trzech wyścigach dziewiątego dnia, do czasu grałem dwa wymienione powyżej zakładu Breidablik po uruchomieniu rallentantore wzrosła dużo w ostatnich dniach, wygrywając trzy mecze w ostatnim domu consecuitive gdzie pokonał mistrzów panujących KR poszedł 2-1, pomimo że w tym serialu, że zespół jest bardzo dobrze nawet na fisico.Non nie być łatwo stracić zespół Fylkir że do tej pory znane tylko dwie porażki w dwóch ostatnich wyścigach i zdobył trzy punkty, Breidablik że na pewno będą odgrywać oczekiwania grę, w której nie widzę zbyt wiele celów, chyba że odblokować wyścig w pierwszych minutach.
W pozostałych dwóch wyścigach pozostałych na razie nie dotykać niczego, ale żyć mniej niż celem samym w ciągu pierwszych kilku minut przyjdzie na pewno.
 
femefatale 85

femefatale

Użytkownik
Fylkir Reykjavik-Breidablik Kopavogur - Zakład bez remisu TYP 2
Stawka 50 Wygrana 92.50

BETGUN
W Islandii spotykają się ze sobą drużyny które w tabeli są praktycznie &quot;sąsiadami&quot; Gospodarze którzy zajmują 9 miejsce po drogiej stronie boiska goście którzy zajmują 6 pozycję .Drużyna gości po słabym początku sezonu złapała jak to się mówi wiatr w żagiel ostatnie 3 meczy to passa 3 zwycięstw i ostatni mecz to nawet nie byle z kim bo jedną z lepszych jak nie najlepszych obecnie drużyn w tamtejszej lidze mianowicie KR Reykjavik 2-1 Natomiast gospodarze grają w kratkę potrafią się zmotywować i wygrać po dobrym meczu , ale potrafią także zapomnieć że są na boisku i przegrać 0-8 jak to się stało trzy kolejki temu . Poczytałem a bynajmniej się starałem czy są jakieś kontuzje w gościach i o dziwo nie ma prawie żadnego problemu z ich składem . Który prawdopodobnie wybiegnie się w najmocniejszym zestawieniu . Wartym odnotowania faktem jest bilans tych dwóch drużyn . Ostatnie pięć meczy tych drużyn wygrała drużyna gości . Myślę że dziś będzie podobnie , ale zawsze bezpieczniej zagrać z jakąś podpórką dlatego stawiam dziś TYP 2 Zakład bez remisu . Kurs i tak jest zachęcający
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom