>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Liga Angielska 2009

Status
Zamknięty.
_elbisi 0

_elbisi

Użytkownik
z telewizji ???? Swiadczy to tylko o poziomie kompetencji polskich portali internetowych. Przepisuja poprostu wyniki z forum angielskiego, a tam pojawil sie blad. Nawet nikt nie raczy obejrzec meczu.
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Wie ktoś czy dzisiaj w Anlgii pojedzie Hans?
na odpowiedź na to pytanie, będzie jeszcze troszkę poczekać z moich informacji wynika, że Andersen najprawdopodobniej nie stawi się na Wimborne Road, jednak nie chcę nikogo wprowadzać w błąd. Na pewno natomiast w barwach Ippswich nie wystartuje Scott Nicholls, za niego wystartuje Jerran Hart.
Andersen jest tak potłuczony, że nie wystąpi prawdopodobnie w eliminacjach do drużynowego Pucharu Świata w Vojens, gdzie Dania zmierzy się w sobotę ze Szwecją, Czechami i Rosją. W wypadku uczestniczył również szwedzki żużlowiec Andreas Jonsson, u którego stwierdzono wstrząśnienie mózgu. Sajfutdinow nie odniósł żadnych obrażeń.
Więc Andersena dzisiaj nie zobaczymy na Wimborne Road, za niego czyżby R/R?
Na speedwayupdates wpisany jest niby Hans, ale moim zdaniem nie pojedzie ...
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Ipswich Witches - Wolverhamtpon Wolves
Nowy skład &quot;Wiedźm&quot; nie robi na mnie wrażenia, sprowadzeni Scott Nicholls oraz Troy Batchelor, zastąpili Jarka Hampela oraz Piotra Świderskiego. Moim zdaniem nie jest to dobry ruch, Jarek był prawdziwym liderem, natomiast Świderski miał fantastyczny miniony sezon. Biorąc pod uwagę statyczną postawę Nichollsa oraz nieco powyżej przeciętnej jazdę - Batchelora, nie jest to krok do przodu. Włodaże Wiedźm liczą, że Hot-Scott tutaj się odbuduje, w końcu to jego macierzysty zespół. Reszta zespołu strasznie nierówna - King, Kroner czy też Miśkowiak. W zasadzie, każdy z nich może zawalić mecz ... nawet Nicholls. &quot;Wilki&quot; biją się o pierwsze miejsce, każde zwycięstwo jest na wagę złota, szczególnie te wyjazdowe, gdyż dają najwięcej punktów. Mają piekielnie silnych liderów w osobach Karlssona i Lindgrena, druga linia wydaję się być solidniejsza, niż u gospodarzy, bo Skóra, Woffi czy Klindt na Wyspach działają cuda. &quot;Wilki&quot; są osłabione brakiem rewelacyjnego ostatnio Tyrona Proctora, stąd pewnie taki kurs na nich, jednak wierzę, że Wolverhampton będzie w stanie pokonać Ipswich, w końcu na wyjeździe pokonali już m.in Petteborough czy chociażby Lakeside, które są drużynami zdecydowanie lepszymi niż Wiedźmy. Bardziej cenię sobie skład Wilków i myślę, że taki kurs jest bardzo dobrym rozwiązaniem.
Typ : Wolverhamtpon @ 2.05 ⛔
Zaś źle, a Swindon przegrywa z Lakeside :|co z tym żużlem ? :p
 
wojt667 2

wojt667

Użytkownik
Dzisiaj 3 mecz z BEL. Oto moje propozycje:

I.
▶ Peterborough - Wolverhampton: Niels K. Iversen +1 vs Peter Karlsson
▶ Typ: Niels K. Iversen +1 (zwrot w razie remisu)
▶ Kurs: 1.95
▶ W dzisiejszym meczu kibice i włodarze Panthers oczekują od zawodników zwycięstwa i zmazania plamy na honorze klubu jaką była porażka na własnym torze pod koniec czerwca właśnie z Wolverhampton. Wówczas podobno tor został źle przygotowany i zaskoczył swoją specyfiką gospodarzy na co zwrócił uwagę sam właściciel klubu, Rick Frost. Tamtego dnia najlepiej na East of England Showground radzili sobie... liderzy gości - Lindgren 15 oraz Karlsson 11. Dzisiaj o podobnym scenariuszu nie może być mowy. Tyle tytułem wstępu...
Iversen to niezwykle doświadczony i zaznajomiony z torem kapitan miejscowych, który w tym sezonie legitymuje się najlepszą średnią biegową &quot;at home&quot; - prawie 2.2 pkt/bieg. Jego dzisiejszy rywal H2H, prawie 40-letni weteran Peter Karlsson na wyjazdach kręci średnio 2.0 pkt/bieg, czyli nieco gorzej. Ponadto Szwed w ostatnim czasie wyraźnie przezywa regres formy - po udanym starcie sezonu złapał chyba zadyszkę i spisuje się słabiej na torach w Polsce i Szwecji, w Anglii natomiast jako, że poziom ligi jest relatywnie niższy od wspomnianych jego gorsze wyniki są wciąż zadowalające. Ostatnio w meczach wyjazdowych zdobywał: 9 pkt (5) z IPS, 11 (5) z POL, 11 (5) z PET i 9 (5) z LAK, więc obiektywnie dzisiaj możemy się po nim spodziewać ok. 9-10 pkt. PUK natomiast notował następujące wyniki: 12 pkt (5) z IPS, 4 (5) z EAG, 8 (5) z WOL i 9 (4) z COV. Dzisiaj jednak spodziewam się po nim lepszej postawy i co najmniej 11 punktów i znając jego waleczność jestem pewien, że zrobi wszystko, by jak najwydatniej pomóc swojej drużynie.



II.
▶ Ipswich - Eastbourne: Davey Watt
▶ Typ: Powyżej 12 (zwrot w razie Dokładnie 12)
▶ Kurs: 2.1
▶ Watt odzyskał już chyba formę chociażby z poprzedniego sezonu, to fakt. Kręci co raz lepsze wyniki na kontynencie i na Wyspach a ostatnio też w DPŚ. Dzisiaj po raz kolejny pojedzie dodatkowy bieg jako ZZ za Norrisa, czyli w sumie 6, bo jego udział w 15 gonitwie jest raczej nie zagrożony. Dodatkowym plusem dla niego jest pozycja, na której wystąpi, czyli trójka (prowadzący drugą parę z Woodwardem - teoretycznie łatwiejsze biegi niż pozycje liderów 1 i 5). Wszyscy zawodnicy z przeciętnego Ipswich są jak najbardziej w zasięgu 31-letniego Australijczyka a partner z pary również nie powinien zbytnio utrudniać mu zdobywania punktów. Ostatnie dwa mecze wyjazdowe, w których Watt jechał 6-krotnie to odpowiednio 14+1 (3,2&#39;,3,3,3,0) w Manchesterze przeciwko Belle Vue oraz 14+1 (3,1,2,3,2&#39;,3) w na trudnym terenie w Wolverhampton. Jakieś wątpliwości?


III.
▶ Swindon - Belle Vue: Matej Zagar
▶ Typ: Over 11.5
▶ Kurs: 1.65
▶ Matej z domową średnią w granicach 2.7 pkt/bieg po prostu jest najlepszy na torze w Swindon, często nawet przyjeżdżając przez Leigh Adamsem, który w decydujących biegach wypuszcza młodego Słoweńca do przodu samemu asekurując tyły. Odkąd pojawił się w maju w Swindon zdobył na Abbey Stadium kolejno: 12 (5), 11 (4), 12 (5), 13 (5), 13 (5) i ostatnio 2 (3) z tym, że w swoim drugim starcie zanotował groźny upadek i po defekcie w następnym biegu wycofał się z zawodów. Dzisiaj myślę, że Matej nie odpuści 15 biegu i znowu zakręci się w okolicach kompletu.


Co sądzicie?
 
cinek68 0

cinek68

Użytkownik
Typ z Zagarem w pełni popieram, co do pozostałych dwóch nie byłbym do końca przekonany, osobiście stawiam dzisiaj
Peterborough - Wolverhampton (+7.5) 2 1.90
Mecz ten powinien być na styku i expekt dał nam ładny HC do grania na Wolverhampton. Grzechem byłoby nie skorzystać ;-)

 
K 5

kaczorrm

Użytkownik
Witam

Ja również jade po gościach dzis:
Wolves +7,5 Iversen nie przekonuje mimo wszystko + goście czują sie dobrze w Peterborough;
Eastbourne +8,5 - to ze wzgledu na druga linie
no i ryzyko Bell +20,5 - ostatnio w Swindon przegrali 25 ale Kasprzak był bez formy i pojechal padake. Dzis z jokerem moga w okolicach 20 w plecy wykrecic aczkolwiek stawka rekreacyjna
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
2009-08-03 20:30, Elite League, Anglia
Poole - Coventry
Typ: Coventry
Kurs: 4.20
Bwin

Dzisiaj wieczorem czasu Polskiego bardzo ciekawie zapowiada się pojedynek żużlowego meczu Elite League. Mistrz z 2008 roku Poole Pirates broniące się przed spadkiem podejmować będzie twardzieli ligi Coventry którzy walczą o trójkę. Poole w tym sezonie strasznie spadli, ostatnie mecz to katastrofa, bardzo mało startów Pedersena i sytuacja w tabeli robi się nieciekawa. Dzisiaj Bjarne ma pojechać ale na co go stać mało osób wie, nie startował w GP Łotwy, coś z nim się dzieje. Do tego słabszy ostatnio Andersen który po kontuzji nie może się kompletnie odnaleźć. Chris Holder jest chyba najmocniejszym punktem tego zespołu średnia 8.70 pkt w meczu jest najlepszą w Poole. W składzie mamy ponad to Boxalla, słabszego ostatnio juniora Madsena oraz Joe Screena który jest 3 zawodnikiem w Poole po Bjarne i Holderze. Jak widać nazwiska z marką ale forma w tym sezonie słabsza, zarówno Poole jak i jego zawodnicy bronią się przed spadkiem w tabeli są na 8 miejscu a nad ostatnim Belle mają tylko 2 pkt przewagi. Coventry wręcz odwrotnie, ich forma rośnie a o pozycję w tabeli mogą być spokojni. Zajmują 4 pozycję równając się z trzecim Lakeside. Najmocniejszym punktami zespołu są Chris Harris średnio 8.35 pkt na mecz oraz Eddie Kenneth 7.93. Dobrą średnią na mecz ma jeszcze Rory Schlein bo 7.72. Coventry może jechać na luzie, myśląc o podium jednak muszą wygrać wtedy w Play Off zagrają ze słabszą ekipą. Poole to nie ten zespół z przed roku, mało punktują zawodnicy nie równi. Dzisiaj myśle dojdzie do małej sensacji.
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP

Filip Sitera - Leon Madsen # Typ @ 1 (+1), kurs 2.05 w bet365 ⛔
Neil Middleteich próbuje wszelakich możliwych rozwiązań, ze względu na słabszą dyspozycję przez klub przewinęli się Ales Dryml, Carl Stonehwer, Łukasz Jankowski, Karol Baran - ktoś zadałby pytanie po co i dlaczego tak ? Wszystkiemu &quot;winna&quot; jest kontuzja Jasona Doyle&#39;a, który miał być podstawowym jeźdzcem Piratów. Teraz swoją szansę otrzyma 21-letni Leon Madsen, który w składzie ekipy z Wimborne Road zastąpi Daniela Davidssona, który w tym sezonie prezentuje się fatalnie, miarka się przebrała po ostatnim meczu na Foxhall, gdzie Piraci podejmowali miejscowe wiedźmy - starszy brat Jonasa Davidssona, w tym spotkaniu pokazał się z jak najgorszej strony przywożąc &quot;olimpijkę&quot; - czyli pięć zer. W zasadzie, to Neil Middleteich niczego nie ryzykuje, bo gorzej od Davidssona - jechać się po prostu nie da. Nie mniej jednak, angaż młodego Duńczyka jakoś mnie nie przekonuję - dla niego dzisiejszy start będzie swoistym debiutem na angielskich torach, związany od 2005 roku z Glasgow Tigers - Madsen, de facto nigdy w składzie &quot;Tygrysów&quot; nie wystąpił. Widziałem go w akcji kilka razy, jednak zbytnio mnie nie przekonuję w swojej jeździe, dzisiaj na torze w Poole raczej nie będzie &quot;fruwał&quot; a raczej zmagał się z dostosowaniem odpowiednich przełożeń etc.
Wprawdzie Sitera wybitnym jeźdzcem nie jest, to jednak silniki robione przez tunnera - Bohumila Brhela (były czeski żużlowiec) przygotowane specjalnie na angielskie tory dla Sitery, spisują się co raz lepiej. O dziwo również, Sitera lepiej spisuje się na wyjazdach, więc czyżby i dzisiaj zanotował solidny występ na Wimborne Road ?
 
wojt667 2

wojt667

Użytkownik
Haha, sensacyjna to jest twoja &quot;rozkminka&quot; ????
Dawno się tak nie uśmiałem... A przechodząc do rzeczy:

... ostatnie mecz to katastrofa...
Hmm.. Odważna teoria - 3 zwycięstwa u siebie + na wyjeździe jeden remis i dwie porażki (w tym jedna pechowa 46:43 z... Bees). Myślę, że wiele zespołów chciałoby tak przeżywać swoją &quot;katastrofę&quot;.


bardzo mało startów Pedersena i sytuacja w tabeli robi się nieciekawa.
???? Tego to już w ogóle nie rozumiem...


Dzisiaj Bjarne ma pojechać ale na co go stać mało osób wie...
No, ja mimo wszystko znalazłbym przysłowiowe &quot;kilka tysięcy&quot; osób, które mają pewien ogląd na występy BP na torze w Poole.


... nie startował w GP Łotwy, coś z nim się dzieje.
Rozwaliłeś! ???? Bjarne w tym sezonie nie startuje w cyklu GP (nie zakwalifikował się w tamtym sezonie a niedawno sam przyznał, że aktualnie jest za słaby na starty w światowej czołówce). Myślę jednak, że pomyliłeś go z Nickim Pedersenem, który faktycznie nie startował w GP Łotwy, ale nie wnikam...


Do tego słabszy ostatnio Andersen który po kontuzji nie może się kompletnie odnaleźć.
Kontuzja? No to już chwile temu była a poza tym Hans jest od swojego przyjścia w środku sezonu do Poole najlepiej punktującym zawodnikiem Piratów (!). Ostatnie jego wyniki to 14 (5) i 10 (4), słabo?


słabszego ostatnio juniora Madsena
Madsen akurat ostatnio kilka razy pokazał się z dobrej strony (&quot;jak na juniora&quot;) w meczach w Polsce i Szwecji, bo (jak wszyscy wiemy...) dzisiejszy mecz będzie jego absolutnym debiutem na angielskich torach, więc stwierdzenie, że &quot;jest w słabszej formie&quot; jest wielce nietrafione mając na uwadze, że starty w każdym kraju diametralnie się od siebie różnią.


Joe Screena który jest 3 zawodnikiem w Poole po Bjarne i Holderze.
Heh, Joe ostatnio ma wielkie problemy ze sprzętem i w meczach BEL nie może przeskoczyć 4-6 pkt. Poza tym od przyjścia Andersena jest nominalnie czwartym punktującym w zespole.


Eddie Kenneth 7.93.
Kennetta, jeśli już ;) Nie mylić z Kennethem Bjerre.


Dobrą średnią na mecz ma jeszcze Rory Schlein bo 7.72.
Owszem, tylko, że Australijczyk już od jakiegoś czasu nie startuje z powodu kontuzji...


Coventry może jechać na luzie
Ja bym właśnie powiedział, że to gospodarze nie mają specjalnie o co walczyć, natomiast Bees zależy na utrzymaniu swojej pozycji i nie straceniu jej kosztem np. Lakeside czy P&#39;boro.


Pomijając kilka kosmetycznych błędów twoja analiza bardzo dobrze przybliżyła laikom dzisiejszy mecz ;)
Bądźmy precyzyjni na przyszłość.
Pozdr


PS. żeby nie wyjść na wścibskiego dodam tylko, że osobiście nie zauważyłem nic ciekawego i w miarę bezpiecznego do grania na dzisiejszy mecz - wszystko to loteria... Poczekam na live, może coś się uda trafić.
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
Haha, sensacyjna to jest twoja &quot;rozkminka&quot; ????
Dawno się tak nie uśmiałem... A przechodząc do rzeczy:




???? Tego to już w ogóle nie rozumiem...
już nie raz jak patrzyłem na mecz Elite League brakowało Bjarne i jechał ktoś za niego w zastępstwie.




No, ja mimo wszystko znalazłbym przysłowiowe &quot;kilka tysięcy&quot; osób, które mają pewien ogląd na występy BP na torze w Poole.
12 Bjarne Pedersen 3 2 2 1 8
Coś te twoje kilka tysiecy nie pomogły, tak nawiasem Bjarne po przejściu do Tarnowa już troszkę stał się słabszy.





Rozwaliłeś! ???? Bjarne w tym sezonie nie startuje w cyklu GP (nie zakwalifikował się w tamtym sezonie a niedawno sam przyznał, że aktualnie jest za słaby na starty w światowej czołówce). Myślę jednak, że pomyliłeś go z Nickim Pedersenem, który faktycznie nie startował w GP Łotwy, ale nie wnikam...
Tego akurat nie wiedziałem, koncentrowałem sie na GP Łotwy.


Kontuzja? No to już chwile temu była a poza tym Hans jest od swojego przyjścia w środku sezonu do Poole najlepiej punktującym zawodnikiem Piratów (!). Ostatnie jego wyniki to 14 (5) i 10 (4), słabo?

Tak świetnie brawo na prawde Hans pokazał klasę ????

9 Hans Andersen 2 3 0 1 2 8
W 5 startach 8pkt... Gdzie te jego 14 i 10pkt? Coś nie widać.


Madsen akurat ostatnio kilka razy pokazał się z dobrej strony (&quot;jak na juniora&quot;) w meczach w Polsce i Szwecji, bo (jak wszyscy wiemy...) dzisiejszy mecz będzie jego absolutnym debiutem na angielskich torach, więc stwierdzenie, że &quot;jest w słabszej formie&quot; jest wielce nietrafione mając na uwadze, że starty w każdym kraju diametralnie się od siebie różnią.
11 Leon Madsen 1 0 0 3 4
Bez komentarza junior to junior i nie wmawiaj że startował dobrze dla Polski a właściwie Atlasu bo dwa razy nie startował bo Cieślak miał dosyć jak Crump w parze z juniorem nie mogli wygrywać biegu. Ostatni start dla Atlasu z Gdańskiem 6. Leon Madsen 0 (d,0,-,0,-). Bardzo dobry start kolego !




Heh, Joe ostatnio ma wielkie problemy ze sprzętem i w meczach BEL nie może przeskoczyć 4-6 pkt. Poza tym od przyjścia Andersena jest nominalnie czwartym punktującym w zespole.

Kolejna super teza twoja !
10 Joe Screen 1 2 3 2 8
Był równo z Hansem i Bjarne mimo 4 startów! Ja nie mówię że jest 3 zawodnikiem, jest 3 pod najlepszą zdobyczą punktową na mecz średnio.





Kennetta, jeśli już ;) Nie mylić z Kennethem Bjerre.
Napisał Eddie więc chyba to normalne jak masz problemy z rozróżnianiem Bjerre od Eddie to okulista :jezora:




Owszem, tylko, że Australijczyk już od jakiegoś czasu nie startuje z powodu kontuzji...
Tutaj prawda nie startował, opierałem się czysto na znajomościach zawodników oraz na statystykach Elite League nie jest moją ulubioną ligą.


Ja bym właśnie powiedział, że to gospodarze nie mają specjalnie o co walczyć, natomiast Bees zależy na utrzymaniu swojej pozycji i nie straceniu jej kosztem np. Lakeside czy P&#39;boro.

Gospodarze kolego muszę walczyć o utrzymaniu a byt jest najważniejszy !


Pomijając kilka kosmetycznych błędów twoja analiza bardzo dobrze przybliżyła laikom dzisiejszy mecz ;)
Bądźmy precyzyjni na przyszłość.
Pozdr
Wynik 43-46 Typ ✅ ✅

Tyle na ten temat.
 
wojt667 2

wojt667

Użytkownik
Heh, kolego ;) Po fakcie zgrywasz mądrego a to co napisałeś przed meczem w większości to &quot;stek bzdur&quot;. I nich ci się nie wydaje, że zarzucałem ci złe typowanie, bo dla mnie taki niski kurs na Poole też był pozbawiony jakiegokolwiek value i jeśli miałbym stawiać na 1x2 w tym meczu to też prędzej na gości. Nie mogłem się jednak powstrzymać od skomentowania twojego &quot;uzasadnienia&quot;, bo niektóre fragmenty otwarcie wołały o pomstę do nieba.
Owszem, wyniki wczorajszych zawodów &quot;spasowały&quot; ci do &quot;analizy&quot; (fart?!), ale w dalszym ciągu nijak ona ma się do stanu faktycznego.
A teraz do rzeczy:
Odnośnie Pedersena to 8 pkt w 4 startach to właśnie norma u niego, każdy choć trochę znający się na speedway nie oczekuje już od Duńczyka kompletów (choć i takie czasem - jak każdemu - mu się zdarzają) a właśnie solidnych punktów w każdym meczu. Moim zdaniem zrobił swoje w mniej więcej 70-80%.
Hans akurat (jak już pisałem wyżej) szczęśliwie &quot;spasował&quot; ci do przedmeczowego wywodu, ale z doświadczenia wiadomo, że nie można przez cały czas przywozić kompletów, każdemu, nawet Crumpom w Szwecji, Adamsom czy Lindgrenom w Anglii od czasu do czasu przydarzy się niewielka &quot;wpadka&quot; i nawet przywiezione zero (z tego co kojarzę to wczorajsze zero Hansa wynikało z faktu, że został wypchnięty na bandę, upadł, ale uczciwie ustał i dojechał na 4 pozycji daleko za rywalami).
Odnośnie Madsena to powiem tylko tyle, że wg wielu Leon uchodzi za jednego z bardziej utalentowanych juniorów na świecie, ale nie jest (jeszcze) Zengotą, Emilem, czy Janowskim, żeby w każdym meczu ligowym przywoził &quot;swoje&quot; 8-12 pkt. Nie porównuj proszę występów (szczególnie debiutanckich) na seniorskiej pozycji nr 3 w Anglii z juniorskimi startami na polskich torach, bo to zupełnie nie ma sensu. Mówienie, że &quot;nie jest w formie&quot; na podstawie dwóch/trzech szarpanych biegów z najlepszymi (!) w Polsce trochę jednak śmierdzi szukaniem argumentów na siłę. Tyle.
Z Joe podobnie jak z Hansem. Napisałeś bzdury, rzeczywistość okazała się łaskawa i teraz udajesz najmądrzejszego. Cieszę się, że twoje ego skoczyło kilka poziomów do góry, gratuluję ciekawego typu po niezłym kursie (którego ja osobiście bałem się zagrać, oceniałem mniej więcej na 45%), ale niestety to wszystko.
Jeśli chodzi o &quot;Kennetha&quot; to poprawiłem tylko twoją literówkę, mistrzu. O mój wzrok się nie martw, jakoś daję radę.

Na przyszłość staraj się być bardziej precyzyjny i jak już o czymś piszesz, to poświeć te kilka minut więcej i napisz przynajmniej coś, na czym można będzie &quot;zawiesić oko&quot; szukając dobrego typu. Nie sztuka jest pisać dużo, sztuką jest pisać (mimo wszystko) mądrze.
 
akselek 552

akselek

Użytkownik
Ipswich Witches - Peterborough Panthers
W dniu dzisiejszym o godzinie 20:30 w Ipswich miejscowe &#39;Wiedźmy&#39; podejmą &#39;Pantery&#39; z Peterborough. Drużyna Ipswich jest w pełni drużyną swojego toru, na którym odniosła dziewięć zwycięstw z dwunastu rozegranych spotkań. Na wyjazdach nie istnieją, zero punktów. W dzisiejszym spotkaniu o zwycięstwo będzie im bardzo trudno mimo, że posiadają atut w postaci własnego toru. Otóż w dzisiejszym spotkaniu drużyna Ipswich będzie się musiała obejść bez swoich dwóch bardzo ważnych zawodników. Są nimi Daniel King, za którego będzie stosowane Z/Z oraz Jarosław Hampel. Polak podczas spotkania rozegranego 4 maja był &#39;ojcem zwycięstwa&#39; &#39;Wiedźm&#39;. W tamtym spotkaniu zdobył aż 16 punktów + 1 punkt bonusowy. Mimo wspaniałej postawy Polaka zwycięstwo nie przyszło łatwo, bo dopiero w ostatnim, piętnastym biegu. Nieobecność tej dwójki niewątpliwie ułatwi zadanie przyjezdnym, którzy zapowiadają walkę o każdy punkt. - Bardzo potrzebujemy zwycięstwa w tym spotkaniu i sądzę, że nas na nie stać. Musimy być maksymalnie skoncentrowani w czasie tego meczu, ponieważ do play-off pozostało już niewiele czasu i liczy się każdy punkt - powiedział Rick Frost, właściciel Peterborough Panthers. Według mnie o zwycięstwo w dniu dzisiejszym będzie o wiele łatwiej niż było to w maju. W ekipie &#39;Wiedźm&#39; Scott Nicholls nie jest ostatnio w najlepszej dyspozycji nie spodziewam się, żeby w dniu dzisiejszym wrócił do dobrej formy. W zespole &#39;Panter&#39; o zwycięstwo z pewnością zadbają Niels Kristian Iversen i Kenneth Bjerre. Szczególnie ten drugi, który pokazał ostatnio, że jest w bardzo dobrej formie, co mogliśmy zauważyć m.in. w ostatnim GP rozegranym na Łotwie. &#39;Pantery&#39; w pełni stać na odniesienie dzisiaj zwycięstwa, a jeżeli ulegną w co wątpię to minimalnie. H2H (2009) 9 kwiecień: Peterborough Panthers - Ipswich Witches 53:40 4 maj: Ipswich Witches - Peterborough Panthers 48:45 6 lipiec: Peterborough Panthers - Ipswich Witches 54:42

Ipswich Witches 9. Scott Nicholls 10. Tobias Kroner 11. Robert Miśkowiak 12. Daniel King ZZ 13. Troy Batchelor 14. Dawid Stachyra 15. Carl Wilkinson

Peterborough Panthers 1. Niels Kristian Iversen 2. Claus Vissing 3. Kenneth Hansen 4. Kenneth Bjerre 5. Mads Korneliussen 6. Ales Dryml 7. Henning Bager
Ipswich Witches - Peterborough Panthers (+9.5) 2 @ 1.85 8/10
Ipswich Witches - Peterborough Panthers 2 @ 4.50 5/10
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP

Ippswich Witches - Petteborough Panthers # Typ @ 2 (+10), kurs 1.90 w Sportingbet
Zacznijmy może od faktu, że atut własnego toru dzisiaj został storpedowany przez opady deszczu nad Ipswich, angielska pogoda na pewno dzisiaj nie pomogła &quot;Wiedźmom&quot; w przygotowaniu toru &#39;pod siebie&#39; - za to niezwykle pomogła gościom. Tor będzie dla obu drużyn równy, więc zadecydują czynniki wyłącznie sportowe oraz sprawa przygotowania sprzętu. Liczę, na ciekawy bój ze strony &quot;Panter&quot;, które ciągle mają szansę na Play Offy, po tym jak Brytyjska Federacja Żużlowa w trakcie sezonu zmieniła regulamin i o mistrzowską koronę w Play Offach będą rywalizować czołowe cztery drużyny po fazie zasadniczej - dwa miejsca są już zarezerwowane dla Rudzików oraz Wilków - pozostałe dwa miejsca podzielą między sobą drużyny z Coventry, Thurrocku oraz właśnie Peterborough, pozostałe praktycznie już nie mają szans. Dla &quot;Panter&quot; dzisiejsze spotkanie jest niezwykle ważne, o wadze spotkania przypomniał właściciel klubu z Showground - Rick Frost : &quot; Bardzo potrzebujemy zwycięstwa w tym spotkaniu i sądzę, że nas na nie stać. Musimy być maksymalnie skoncentrowani w czasie tego meczu, ponieważ do play-off pozostało już niewiele czasu i liczy się każdy punkt&quot;
Z całą pewnością Kenneth Bjerre i spółka będzie walczyła o całą pulę, czyli zwycięstwo za cztery duże punkty, które pozwoliłoby zrównać się w tabeli z zajmującym trzecie miejsce - zespołem Coventry Bees. Jest to w ich zasięgu, nie mniej jednak każdy punkt jest widziany przy Showground na wagę złota. W myśl nowych zasad wprowadzonych w Anglii przed sezonem, porażka conajmniej sześcioma oczkami na wyjeździe jest gratyfikowana jednym punktem meczowym, walczyć się opłaca ! Po za tym jakby nie patrzeć, po niedawno dokonanych transferach na Foxhall, w mojej opinii drużyna straciła na wartości - za współpracę podziękowano dwójce Polaków - Jarosławowi Hampelowi oraz Piotrowi Świderskiemu, w ich miejsce pozyskano wychowanka &quot;Wiedźm&quot; - Scotta Nichollsa, który w tym sezonie przeżywa bardzo ciężkie chwile (najsłabszy sezon &quot;Szkota&quot; w karierze) oraz nie mieszczącego się w składzie &quot;Rudzików&quot; - Troya Batchelora. O ile na &quot;Hot-Scotta&quot; działacze przy Foxhall narzekać nie mają prawa, bo Scott jakby się rozkręcał powoli - o tyle Batchelor jeździ strasznie nierówno i mimo, iż &quot;Świder&quot; nie miał najlepszego sezonu - to specjalista od areny przy Foxhall, zdziałałby pewnie więcej. &quot;Wiedźmy&quot; w chwili obecnej nie mają szans na mistrzowską koronę, nie walczą w zasadzie o nic - ponadto przed dwoma tygodniami w lidze szwedzkiej kontuzji doznał Daniel King - ostatnio lider drużyny z Foxhall. W tegorocznych spotkaniach pomiędzy tymi zespołami, dwukrotnie górą byli żużlowcy Panter (za każdym razem przy Showground) - w spotkaniu na arenie Ipswich, górą byli gospodarze - jednak było to zwycięstwo minimalne 48:45. Dzisiaj również liczę, na zacięte spotkanie - a nawet jeśli gospodarze niespodziewanie odjadą na różnicę większą niż 10 oczek - wtedy menago Panter, może desygnować do boju jako jokera niezawodnego ostatnio - Kennetha Bjerre, a ten z pewnością zredukuje straty (jednak takiego scenariusza się nie spodziewam, bo spotkanie powinno cały czas być na styku).
Składy :
Ippswich Witches :
9. Scott Nicholls
10. Tobias Kroner
11. Robert Miśkowiak
12. Daniel King (Z/Z)
13. Troy Batchelor
14. Dawid Stachyra
15. Carl Wilkinson
Petterborough Panthers :
1. Niels Kristian Iversen
2. Claus Vissing
3. Kenneth Hansen
4. Kenneth Bjerre
5. Mads Korneliussen
6. Ales Dryml
7. Henning Bager

Czy Kenneth Bjerre, poprowadzi drużynę &quot;Panter&quot; do wyjazdowego zwycięstwa nad &quot;Wiedźmami&quot; ?
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Dzisiaj o 20.30 prawdziwa uczta dla kibiców ligi brytyjskiej. Mistrzostwa Elite League PAR. Jest to bardzo fajna impreza w której co roku jest dużo dobrego ścigania. Bezpośrednią relację przeprowadzi POLSAT Sport EXTRA.
Tutaj podaję linka do zapowiedzi Tomasza Lorka http://www.sportowefakty.pl/zuzel/2009/08/08/tomasz-lorek-zaprasza-na-final-mistrzostw-par-elite-league/

The Lakeside Hammers
Lee Richardson
Jonas Davidsson
Wolverhampton Wolves
Fredrik Lindgren
Peter Karlsson
Coventry Bees
Chris Harris
Edward Kennett
Belle Vue Aces
Krzysztof Kasprzak
Morten Risager
Peterborough Panthers
Niels Kristian Iversen
Kenneth Bjerre
Poole Pirates
Hans Andersen
Chris Holder
Eastbourne Eagles (GOSPODARZE)
Lewis Bridger
Davey Watt
Ipswich Witches
Scott Nicholls
Daniel King
Swindon Robins
Leigh Adams
Simon Stead Zapraszam do dyskusji i podawania typów.
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Moim zdaniem o zwycięstwo bić się tutaj będą trzy pary - Poole, Wolverhampton i Coventry. Dwie pierwsze na papierze wydają mi się najmocniejsze, a w &quot;Pszczołach&quot; formę zaczyna łapać Harris - a Kennett na tym torze się wychował, więc też powinien sobie poradzić.
Byłbym skłonny postawić takie typy.

Coventry - Eastbourne 1
# 1.70 ⛔
Gram przeciwko gospodarzom, bo zupełnie mnie nie przekonują. Krnąbrny Watt oraz Bridger, który do końca nie wie, co chce w życiu robić. Na pewno tor będzie zrobiony inaczej, niż podczas zawodów ligowych, nawet jeśli będzie robiony pod gospodarzy, to nie daje im większych szans na sukces. Watt miał być liderem &quot;Orłów&quot;, a póki co jeździ niezwykle średnio. Bridger coś próbuje, ale nie zawsze mu wychodzi. Z kolei &quot;Pszczoły&quot; przyjeżdżają z coraz lepszym Harrisem oraz znającym tor w Arrlington jak własną kieszeń - Edem Kennetem. Parę Coventry widzę, jako &#39;czarny koń&#39; tych zawodów - myślę, że są naprawdę w stanie sporo namieszać.

Ipswich - Belle Vue 1
# 1.85 ✅
Scott na Wyspach poczyna sobie co raz lepiej, po za tym na pewno pomoże mu znajomość toru w Eastbourne, na którym ścigał się w ubiegłym sezonie. Byłbym zdecydowanie pewniejszy tego typu, gdyby za Kinga jechał Batchelor albo Miśkowiak - a tak obawiam się trochę poturbowanego Daniela - ale patrząc na parę &quot;Asów&quot; widzę chyba najsłabszy duet w całej stawce, więc czemu nie zagrać na &quot;Wiedźmy&quot; ?
 
wojt667 2

wojt667

Użytkownik
The Lakeside Hammers
Lee Richardson
Jonas Davidsson

Wolverhampton Wolves
Fredrik Lindgren
Peter Karlsson

Coventry Bees
Chris Harris
Edward Kennett

Belle Vue Aces
Krzysztof Kasprzak
Morten Risager

Peterborough Panthers
Niels Kristian Iversen
Kenneth Bjerre

Poole Pirates
Hans Andersen
Chris Holder

Eastbourne Eagles (GOSPODARZE)
Lewis Bridger
Davey Watt

Ipswich Witches
Scott Nicholls
Daniel King

Swindon Robins
Leigh Adams
Simon Stead
Jak to zawsze przed takimi imprezami i tym razem tuż przed rozpoczęciem dochodzi do pewnych &quot;roszad&quot; w składach. I tak:
1. W miejsce Krzysztofa Kasprzaka (grypa?) pojedzie James Wright - Belle Vue Aces.
2. W miejsce wciąż kontuzjowanego Daniela Kinga pojedzie Troy Batchelor - Ipswich Witches.
3. W miejsce słabo spisującego się na wyjazdach Simona Steada pojedzie Travis McGoowan - Swindon Robins.

Także moim zdaniem z rywalizacji definitywnie odpadła para z Manchesteru (Wright - Risager). Zmianę w dwójce Witches oceniam raczej na plus a nowy partner Adamsa mimo, iż zmienił się personalnie to raczej za wiele nie wniesie (gdyby mógł wystartować Zagar myślę, że wówczas ta dwójka była by głównym kandydatem do zwycięstwa). Faworytów upatruję (jak każdy zresztą) w dwójkach Poole Pirates i Wolverhampton Wolves a jako ew. czarnego konia upatruję (jak kolega wyżej) parę Coventry Bees.


Przypomnę tylko, że w zawodach obowiązuje nieco inny system punktowania 4-3-2-0 a w sumie rozegranych zostanie 18 biegów eliminacyjnych (po cztery występy każdej z par) + dwa półfinały, w którym wystąpią cztery najlepsze pary + finał.
 
_elbisi 0

_elbisi

Użytkownik
Jak dla mnie zawody ciezkie do wytypowania z 3 powodow.
- to sa zawody towarzystkie.
- nie kazda para jezdzie z kazda.
- system awansow do 2 biegow polfinalowych i pozniej finalu i bezposrednie rozstrzygniecia w tych biegach.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom