>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Liga Światowa 2017

Status
Zamknięty.
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
większe value, a ogólnie value to chyba różnica? +18.5 po 1.50 jest większym value niż 1.70 na 16.5, jeden punkt na linii to powinna być różnica ok.1.15 w kursie a nie 1.10.
ale przyznaje, sorry nie doczytałem z tą totoligą

puknij sie co Ty piszesz w ogóle, Rosja w pierwszej fazie LŚ zdobyła 14 pkt a Brazylia 19, ledwie 5 pkt więcej. Handi jest na ok. 12.5 tak różnica, Brazylia jest cienka w tym roku, nie była wstanie zrobić NIKOGO na handi 19.5 w tym roku w LŚ, rozumiesz? nikogo, więc dlaczego miałaby zrobić Rosje na zawołanie. Value w handi na Ruskich jest ogromne
Po 1 +16,5 a +18,5 to są 2 punkty na lini a więc spora różnica...
Z tym, że Brazylia NIE MUSIAŁA bo miała awans pewny...
Napisałeś &quot;Duże value na Rosjan&quot; Nie wspomniałeś, że grasz jakieś handi dodatnie... Bo z tym się zgodzę, że Rosja nie powinna przegrać z Brazylią różnicą więcej jak 13 punktów....
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Po 1 +16,5 a +18,5 to są 2 punkty na lini a więc spora różnica...
Z tym, że Brazylia NIE MUSIAŁA bo miała awans pewny...
Napisałeś &quot;Duże value na Rosjan&quot; Nie wspomniałeś, że grasz jakieś handi dodatnie... Bo z tym się zgodzę, że Rosja nie powinna przegrać z Brazylią różnicą więcej jak 13 punktów....
chodziło mi o handi punktowe, logiczne że nie na wygraną ogólnie
 
C 235,1K

czary-mary

Użytkownik
Francja - Serbia SERBOWIEFortuna 2.80
Walka o półfinał LŚ. Serbowie jako jedyni oprócz Polaków potraktowali tą edycję LŚ poważnie. Jest cały najmocniejszy skład jaki ma dyspozycji trener Grbić. Natomiast Francuzi w przebudowie, nie ma podstawowego atakujacego Rouziera, zrezgynował także póki co Tillie i Marechal, czyli dwóch podstawowych przyjmujących. W ich miejsce wchodzą młodzi, zdolni, ale to nie ta klasa którą prezentowali ich poprzednicy.
Oba zespoły walczyły z USA. Serbowie przegrali 1:3, choć równie dobrze mogło być 3:0
W pierwszym secie nieporozumieniem było brak w pierwszej szóstce Lubirica, stratę zrobili tak dużą, że Atanasijevic chociaz dwoił sięi troił nie mógł już nic zrobić. Z 9 pkt straty doszli na 2pkt. Drugi set to wynik 23:21 dla Serbów i wtedy na zagrywce 4 petardy Jaeschego zrobiły robotę, kolejny set, który powinien być dla Serbów. 3 set to pogrom i jeszcze raz pogrom na korzysc Serbów. 4 set to ciągła dwupunktowa przewaga Serbów i nagle przestój i Jankesi ponownie odskoczyli. Tu spokojnie mogło być 3:1 w drugą stronę.
Francuzi natomiast rozegrali 5 setów. Dwa z nich wygrali minimalnie po wyrównanych setach, jeden z nich wyciągneli z wyniku wydawałoby się nie do odrobienia. Dwa sety to ich sromotne wysokie porażki. Tie break to bezpieczna 3 punktowa przewaga USA i nagle kompletny przestój i niepotrafienie odbioru zagrywki typu float x 5.
Składy
Atak: Atanasijevic - Boyer
Przyjęcie : Ivovic, Kovacevic - Rossard, Lynell, Ngapeth remis, Earvin kompletnie bez formy, nie grał w eliminacjach i dopiero wchodzi w rytm gry
Blok: Podrascanin,Lisinac - Le Roux, Chinenyeze
Rozegranie : Jovovic - Tonutti
Serbowie 3:2 Francuzi
Serbowie grają zgraną ekipą, znają się na pamieć, Francuzi osłabieni brakiem 3 podstawowych zawodników, a do tego ich gwiazdor Ngapeth zdecydowanie pod formą.
Serbowie 3 porażki pod rząd, 4 nie będzie, zbyt utytułowana drużyna. Jak dla mnie bardzo dobry typ z mega porządnym kursem, która warto zauważyć spada.
 
P 50

papadopulos

Użytkownik
Coś ten temat ucichł a tu liga światowa mecz finałowy i mecz o 3 miejsce za parę godzin.
USA-Kanada hmm czego można się spodziewać po meczu o 3 miejsce ? Jeżeli by tak popatrzeć realistycznie to USA powinno to wygrać na spokojnie, ale zależy od podejścia trenera czy będzie rotował składem czy będzie chciał to 3 miejsce zająć z drużyną.
a 2 mecz 50/50 brazylia gra u siebie, ale ich jakoś nie wygląda za pięknie ktoś coś doradzi w tych meczach ?
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Coś ten temat ucichł a tu liga światowa mecz finałowy i mecz o 3 miejsce za parę godzin.
USA-Kanada hmm czego można się spodziewać po meczu o 3 miejsce ? Jeżeli by tak popatrzeć realistycznie to USA powinno to wygrać na spokojnie, ale zależy od podejścia trenera czy będzie rotował składem czy będzie chciał to 3 miejsce zająć z drużyną.
a 2 mecz 50/50 brazylia gra u siebie, ale ich jakoś nie wygląda za pięknie ktoś coś doradzi w tych meczach ?
Ciężko tutaj cokolwiek radzić. To chyba najdziwniejsza finałowa faza LS w historii ogólnie chyba również jak i całe rozgrywki, które nigdy nie były jeszcze tak treningowo traktowane przez większość ekip. Francji moze zabraknąć bomby i tutaj upatrywał bym przewagi Brazylii szczególnie w postaci Wallace&#39;a. No i gospodarzom pomagają sciany
 
S 29K

sobolekk

Użytkownik
Cenzura na forum jest, moje komentarze sa ciagle usuwane podczas gdy ciagle wychodzi na moje. Francja wygrywa kolejny jarmark z rzedu dokladnie tak jak mowilem. Potentaci jak zwykle bez spiny , oczywiscie ME znowu wygrywa Francja bo kogo obchodza ME? Beda MŚ/ IO i oczywiscie Francja nic nie będzie znaczyla, tez na ich porazkach sporo kasy natluklem, ci co sledza moje komentarze pamietaja. Na IO/MS znacza tylko Rosja/ USA/ Brazylia/ Wlochy.
Nie usuwajcie moich komentarzy to moze ktos wreszcie po kilku turniejach zrozumie co to znaczy wazna impreza i co to znaczy podejscie potentatow i zarobi troche kasy
 
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Cenzura na forum jest, moje komentarze sa ciagle usuwane podczas gdy ciagle wychodzi na moje. Francja wygrywa kolejny jarmark z rzedu dokladnie tak jak mowilem. Potentaci jak zwykle bez spiny , oczywiscie ME znowu wygrywa Francja bo kogo obchodza ME? Beda MŚ/ IO i oczywiscie Francja nic nie będzie znaczyla, tez na ich porazkach sporo kasy natluklem, ci co sledza moje komentarze pamietaja. Na IO/MS znacza tylko Rosja/ USA/ Brazylia/ Wlochy.
Nie usuwajcie moich komentarzy to moze ktos wreszcie po kilku turniejach zrozumie co to znaczy wazna impreza i co to znaczy podejscie potentatow i zarobi troche kasy
Wygrali bo byli najlepsi i tyle w temacie.
 
S 29K

sobolekk

Użytkownik
Wygrali bo byli najlepsi i tyle w temacie.
Byli najlepsi na chwile obecną, bo potentaci maja te jarmarki gdzieś ???? Mozecie wysmiewac moje teorie ale to sie potwierdza w KAZDYM turnieju. Wyjatkiem byly Mś w Polsce. W jarmarkach gramy na Francje a w IO/MŚ na potentatow bo kursy na Francje sa chore po tych jarmarkach a buki nie wyciagaja ZADNYCH wnioskow
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dobra bo nie chce mi się z Tobą wchodzić w głupią dyskusję.... Podam Ci tylko parę przykładów dla TWOJEJ teorii....
MŚ 2014 - Polska - Brazylia - Niemcy (Gdzie są TWOJE Włochy, Rosja i USA ??)
MŚ 2010 - Brazylia - Kuba - Serbia (Gdzie są TWOJE Włochy, Rosja i USA)
MŚ 2006 - Brazylia - Polska - Bułgaria (Gdzie są TWOJE Włochy, Rosja i USA)
MŚ 2002 - Brazylia - Rosja - Francja
Brazylia 3 Złote medale Mistrzostw Świata pod rząd bo to była ICH ERA gdzie nie równał im się nikt....
I pójdę dalej przez ostatnie 4 Mistrzostwa Świata Twoje Włochy nie zdobyły żadnego medalu, Twoja USA nie zdobyła żadnego medalu, Twoja Rosja zdobyła 1 medal - Srebrny.
Dla porównania Polacy zdobyli 2 medale - złoto i brąz.
To, że Rosja zdobywała medale na IO w erze gdzie miała super skład z Poltawskim na czele... USA z Stanleyem na czele czy Włosi, którzy od PARUNASTU dobrych lat nie zdobyli złota na Mistrzostwach Świata i IO... Mija się z Twoją teorią...
Francja ma super drużynę od 2 lat? A to, że im sie nie udały ostatnie IO nie znaczy, że będzie tak zawsze...
Twój potentat WŁOCHY ostatni złoty medal na WIELKIEJ imprezie zdobyli..... w 1998 roku. BRAWO.
I tym akcentem kończę rozmowę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom