>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Liga Światowa 2016

Status
Zamknięty.
S 47

szymonex0

Użytkownik
A co myślicie o meczu Belgia-Polska? Ja uważam,że Beldzy mogą ten mecz nawet wygrać a kurs bardzo kuszący.Ja jednak zagram na seta Belgów chyba,bo patrząc na ich wczorajszy mecz z Brazylijczykami,to grali oni świetnie.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Co sądzicie o Włochy - Serbia? Serbowie wczoraj grali bez Atanasijevicia i przegrali z Argentyną 3-0. Za to Włosi poradzili sobie łatwo z Iranem na ich terenie. Wie ktoś może czy zagra dziś atakujący Serbów? Skłaniam się tu bardziej do Italii.
Z tego co pamiętam Serbia na zmianę gra atakującymi, więc wychodzi że dziś Atan zagra.
 
T 1,9K

telich

Użytkownik
A co myślicie o meczu Belgia-Polska? Ja uważam,że Beldzy mogą ten mecz nawet wygrać a kurs bardzo kuszący.Ja jednak zagram na seta Belgów chyba,bo patrząc na ich wczorajszy mecz z Brazylijczykami,to grali oni świetnie.
Panowie, tu już praktycznie te mecze są o pietruszkę, więc radzę pomyśleć o jakiś overach setowych, że padnie 4 i więcej setów w meczach, wszyscy teraz raczej powinni rotować, może będą grać dla publiki, żeby te mecze nie kończyły się po 3:0, więc jak dla mnie nie zdziwię się, jak w tych wszystkich pozostałych meczach zaczynając od Kuba - Portugalia padną overy setowe ;)
 
flpman 292

flpman

Użytkownik
Kuba - Portugalia 2 Kurs 1.9 (i spada) bet365
Kubańczycy jak informuje portal volleyball.it wystawią na mecz ośmiu zawodników, wczoraj policja aresztowała trójkę: Osmany Santiago Uriarte, Norberto Calvo Manzano oraz Jacqueline Gavilan, a dziś rano po nalocie policji na hotel aresztowany został również Rolando Cepeda. Ogólnie to pokłosie nocnej imprezy po której miało dojść do napaści seksualnej. Portugalia wprawdzie ma F4 u siebie więc nie musi się martwić o spadek, ale wobec atmosfery w reprezentacji Kuby i osłabień myślę warto pograć po takim kursie na Portugalię.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Pytasz się czy oznajmiasz?

Z tego co wiem , nic nie zapowiada by nie zagrał, jedynie Soonias ma kontuzje.
 
pro100 761

pro100

Użytkownik
+ 2,5 seta dla Portugalii to pewniak sam to chciałem pograć ale mój buk daje tylko + 1,5 a tego już się boję zagrać.Ja pogralem Kanade -1,5 i USA - 1,5 z rosjankami
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
faro09 2

faro09

Użytkownik
ja osobiscie wchodze w Turcje. Holandia to dno. Niby skład i nazwiska są do grania a w praktyce wyglada to blado. Najlepszy przykład to wczorajszy półfinał z Portugalia... przeciez to byla jakas patologia. dla mnie 1.9 na Turcje to value.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom