>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Lekkoatletyka

G 9,3K

golyy

Użytkownik
ForBet daje @2.80 ❌ na to, że Pia Skrzyszowska awansuje do finału. Nie chcę się tutaj zachwycać, że promocja czy coś, ale fakty są takie, że weszła do półfinału z dziesiątym czasem. Z tym, że jak sama powiedziała bieg był raczej kontrolowany, bez spiny na wynik - awansować i zostawić jak najmniej siły. Skoro ona sama czuje zapas, to ja jej zaufam, a i obok takiego kursu nie można przejść obojętnie ;)
 
Ostatnia edycja:
A 12,1K

andyvelxaero

Użytkownik
ForBet daje @2.80 na to, że Pia Skrzyszowska awansuje do finału. Nie chcę się tutaj zachwycać, że promocja czy coś, ale fakty są takie, że weszła do półfinału z dziesiątym czasem. Z tym, że jak sama powiedziała bieg był raczej kontrolowany, bez spiny na wynik - awansować i zostawić jak najmniej siły. Skoro ona sama czuje zapas, to ja jej zaufam, a i obok takiego kursu nie można przejść obojętnie ;)
W STS 2,89 aktualnie ;)
 
G 9,3K

gabry5

Użytkownik
Oj ciężko będzie miała awansować do finału Pia. Biegnie w 3 biegu półfinałowym z Williams byłą mistrzynią świata w tym roku (SB) 12.51, Nia Ali też byłą mistrzynią świata SB 12.30 i Quinn obecną mistrzynią olimpijska SB 12.31. Do finału bezpośrednio awansują 2 najlepsze i jeszcze dwie najlepsze z czasami. W ubiegły roku na mistrzostwach w Eugene żeby awansować do finału trzeba było uzyskać wynik 12.50 w półfinale. Żeby Pia awansowała do finału musi pobić swój rekord życiowy 12.51, nie wiem czy jest obecnie na to przygotowana ze względu na kontuzję mięśnia dwugłowego w lutym który zakłócił jej przygotowania do sezonu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +96
G 9,3K

golyy

Użytkownik
Oj ciężko będzie miała awansować do finału Pia. Biegnie w 3 biegu półfinałowym z Williams byłą mistrzynią świata w tym roku (SB) 12.51, Nia Ali też byłą mistrzynią świata SB 12.30 i Quinn obecną mistrzynią olimpijska SB 12.31. Do finału bezpośrednio awansują 2 najlepsze i jeszcze dwie najlepsze z czasami. W ubiegły roku na mistrzostwach w Eugene żeby awansować do finału trzeba było uzyskać wynik 12.50 w półfinale. Żeby Pia awansowała do finału musi pobić swój rekord życiowy 12.51, nie wiem czy jest obecnie na to przygotowana ze względu na kontuzję mięśnia dwugłowego w lutym który zakłócił jej przygotowania do sezonu.
Oczywiście, że ze względu na kontuzję można mieć obawy o wynik, jednak ta kontrola w półfinale dobrze wyglądała. I tak jak napisałem, mocno zasugerowałem się jej wypowiedziami po biegu.
Jednak od czasu kontuzji, z każdym startem wyglądała lepiej, więc ja nie wykluczam, że jednak udało się przygotować formę na mocne bieganie akurat na tej imprezie.
A to, że rywalki w biegu ma mocne - defacto może pomóc w urwaniu cennych cząstek sekundy ;)
 
B 14,9K

borkis

Użytkownik
Nie wiem czy po tym jak podawałem nietrafione typy powinienem się wypowiadać :p
Bardzo mocny jest, ale oddał tylko jeden skok. Koala też się mocna wydawała. Tengtoglou niby się męczył i ostatnim skokiem wszedł finału, ale Tamberi też bardzo się męczył w Q. Jak dla mnie 50/50
 
Dr House 114,6K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Skydan H. - Kassanavoid J. 2---2,22
sts

Patrząc na eliminacje część może pomyśleć o tym typie w stylu - co ty chłopie pierdo...sz!? ;) Skydan rzuca rekord Azerbejdżanu 77,10 m., wygrywa eliminacje a Kassanavoid ostatnią trzecią próbą łapie sie na finał. Zbyt proste. Ale myśląc racjonalnie to Hania oddała po prostu tzw. rzut życia, bo jak to inaczej nazwać skoro przed mistrzostwami startowała w 9 mitingach i w 6 z nich nie rzuciła nawet 70 m, mając season best na poziomie 71,86 m. Wczoraj po prostu wszystko siadło idealnie i tyle. Nie nabiorę się (taką mam nadzieję) na nagły wzrost formy, eliminacje a finał to dwie różne rzeczy. Przed eliminacjami nie widziałbym jej nawet w finale a tutaj nagle staje się faworytką do medalu. Amerykanka Kassanavoid pomimo słabych eliminacji nie powinna takiego wyniku już w finale powtórzyć. To zawodniczka, która w tym sezonie regularnie te 74+m. rzuca i te 72,70 m. z wczoraj nie jest raczej powodem do zmartwień. Gdyby ktoś przed eliminacjami zestawił tą parę to kursy na Amerykankę byłyby podejrzewam nie większe niż 1,20 bo przemawiało i jak dla mnie nadal przemawia za nią wszystko. Skydan rzucała raz i mogła się spakować, podejrzewam, że kolejne próby lądowałyby na max 71 m. i taki scenariusz przewiduję dzisiaj od 20:26 bo wtedy rozpoczynamy konkurs, co ciekawe od rzutów omawianych zawodniczek. Pozdro!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4925
B 14,9K

borkis

Użytkownik
To ja spróbuję jeszcze raz ;)

Totalbet

W. Pinnock - Jianan Wang 1.27
Ciekawa para, jeśli z Pinnockiem nie będzie jak z Koalą i pokaże formę z eliminacji, to powinien wygrać


M. Tentoglou - S. Ehammer 1.30
Męczył się w eliminacjach, ale Vuleta też nie błyszczała jakoś bardzo. Dzisiaj będzie zupełnie inny konkurs.


D. Price - H. Skydan 1.47
Wszystko opisane wyżej przez Dr House Dr House, z tym że Price wydaje się pewniejsza niż Kassanavoid.


M. Hudson-Smith - W. van Niekerk 1.52
Życiowa forma, Niekerk baardzo słabo w półfinale.


S. Little - R. Clayton 1.3
Wydaje się, że biegają w innej lidze





Fuksiarz

Jianan Wang - Marquis Dendy 1.4
Z jamajczykiem przegra, ale z Dendym powinien wygrać


Antonio Watson - Wayde van Niekerk 1.58
Jak wyżej. Watson chyba jeszcze mocniejszy niż Hudson-Smith. Fajny kurs.


Deanna Price - Camryn Rogers 1.93
Może w końcu będzie jej dzień i wygra na MŚ.


Rushell Clayton - Janieve Russell 1.53
Clayton od Little słabsza, ale od Russell wyglądała lepiej.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3198
B 14,9K

borkis

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Forbet:

Shericka Jackson win 1,42.
Gdzie indziej juz po 1.30. Po tym co pokazała w półfinale, można się spodziewać deklasacji

Erriyon Knighton - Zharnel Hughes 1.63
Wyglądał dużo mocniej w półfinale, gdzie zresztą w bezpośrednim pojedynku wygrał wyraźnie zwalniając na końcówce

Letsile Tebogo - Kenneth Bednarek 1.3
Wcale się nie zdziwie jak Tebogo wygra z Lylesem. Kursy na to piękne, a nie jest to jakoś absolutnie wykluczone po tym co pokazuje Tebogo.

Mackenzie Little - Lina Muze 1.4
Muze lepiej w Q o 5cm, ale na przestrzeni sezonu Little wyraźnie lepsza. Kwalifikacje, to kwalifikacje, a finał to finał.


Totalbet:

T. Lafond - K. Orji 1.4
Lafond bardzo ładnie w Q. Nie wygląda to na przypadek, bo po wynikach widać wyraźny wzrost formy przed MŚ ze startu na start.

S. Richardson - G. Thomas 2.0
Strasznie przehypowana Richardson. Wygrała 100m, ale na 200 nie jest najlepsza. Z trudem awans do finału. Do finału 100m tez weszła jako ostatnia, ale tam dlatego, że została na starcie. W drugiej części dystansu nadrobiła i pokazała, że jest główną fawortyką przed finałem (wszystkim tylko nie bukmacherom ;)). Na 200m nie jest chyba taka mocna. Gabby to typowe 200m.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4692
D 109

donbagino

Użytkownik
Piękna skuteczność. Jakieś propozycje na dziś? Ja zastanawiam się nad zagraniem czegoś w stronę naszej 4x100, np h2h z Niemkami 1,63 albo Szwajcarią 2.00
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
barti2000 763,1K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Polska w top6 sztafety 4*400m kobiet @2,3 Forbet, @2,22 sts

Finał sztafety 4*400m kobiet. Polki zawsze w tej konkurencji były mocne. W tym sezonie jednak nie ma naszych aniołków Matusińskiego, bo są kontuzjowane. Skład sztafety więc jest inny niż przeważnie. We wczorajszym półfinale Polki miały siódmy czas. W swoim półfinale zajęliśmy czwarte miejsce po świetnym finiszu Kaczmarek. Nasza srebrna medalista na tym dystansie na ostatniej zmianie jest gotowa doścignąć każdego. W finale startuje 9 ekip, co ważne nie ma Amerykanek, które zostały zdyskwalifikowane, a były głównymi faworytkami. Aktualnie największe szanse na złoto daje się Jamajce i Holandii, potem w notowaniach są Wielka Brytania, Kanada, Belgia czy Polska. Poza nimi startują jeszcze słabe Irlandia, Włochy czy Francja. Myślę, że przy odrobinie szczęścia możemy zakręcić się nawet koło medalu, a taki kurs na TOP6 dla naszej reprezentacji jest dla mnie sporą niespodzianką.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1128
J 17,6K

joseph_lit_bet

Użytkownik
Do składu Irlandii można dodać Adeleke i ze 'słabych' robią się blisko Polek.
Włoszki (wczoraj pobiły krajowy rekord) to też poziom obecnego składu Polski.
Post automatycznie złączony:

"Czas Polek 3:23,99 lub lepszy (rek. Polski)"

Ten kto dodał ten zapis w nawiasie w STS powinien iść się przewietrzyć :LOL:
 
Ostatnia edycja:
G 9,3K

gabry5

Użytkownik
Polska w top6 sztafety 4*400m kobiet @2,3 Forbet, @2,22 sts

Finał sztafety 4*400m kobiet. Polki zawsze w tej konkurencji były mocne. W tym sezonie jednak nie ma naszych aniołków Matusińskiego, bo są kontuzjowane. Skład sztafety więc jest inny niż przeważnie. We wczorajszym półfinale Polki miały siódmy czas. W swoim półfinale zajęliśmy czwarte miejsce po świetnym finiszu Kaczmarek. Nasza srebrna medalista na tym dystansie na ostatniej zmianie jest gotowa doścignąć każdego. W finale startuje 9 ekip, co ważne nie ma Amerykanek, które zostały zdyskwalifikowane, a były głównymi faworytkami. Aktualnie największe szanse na złoto daje się Jamajce i Holandii, potem w notowaniach są Wielka Brytania, Kanada, Belgia czy Polska. Poza nimi startują jeszcze słabe Irlandia, Włochy czy Francja. Myślę, że przy odrobinie szczęścia możemy zakręcić się nawet koło medalu, a taki kurs na TOP6 dla naszej reprezentacji jest dla mnie sporą niespodzianką.
Ja bym dodał od siebie do powyższego jeszcze kurs 1.47 sts na Polskę z Irlandią do jakiegoś dubla i sztafeta 4x400m. K uzyska w finale wynik 3:23.99s. lub lepszy kurs 2.89. Polki w półfinale osiągnęły już 3.24.05, a co do typu na medal Polek to ciężko na medal mamy słaby 2 tor na starcie i po pierwszej zmianie będzie trzeba gonić, a jeszcze fajny typ do grania jest Polki vs Włoszki za 2.13 sts
 
Ostatnia edycja:
barti2000 763,1K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Polska - Belgia (Polska lepsza) @4,36 fortuna

Czołowa belgijska biegaczka na 400 metrów Cynthia Bolingo nie pobiegnie w finale sztafety 4 x 400 metrów z powodu bólu łydki.
Kontuzja wyklucza także występ innego ważnego ogniwa belgijskiej sztafety - Naomi Van den Broeck.
 
Otrzymane punkty reputacji: +105
B 14,9K

borkis

Użytkownik
Finał DL w Eugene. Słoneczna pogoda, lekki wiatr, nie powinno być większej loterii.

totalbet
S. Morris - W. Murto 1.70
Z Murto jakby uszło powietrze po MŚ. Morris wręcz przeciwnie, wygląda jakby szczyt formy osiągnęła po mistrzostwach (SB 4.80m 3 września)

Chopra N. - J. Vadlejch 1.40
Vadlejch wygrał w Zurichu o 15cm. Raczej ciężko mu będzie drugi raz wygrać z Choprą.

J. Harrison - S. Woo 1.25 Koreańczyk rekord życiowy...
Harrison zdecydowanie bardziej równy. "U siebie" będzie chciał się pewnie pokazać. Ostatni start w Budapeszcie, więc forma jednak trochę stanowi znak zapytania.


forbet
Rai Benjamin - Kyron McMaster 2.07
Ostatnio wygrał nawet z Warholmem. Typ 50/50 ale McMaster wygląda na mocnego.

Shericka Jackson - Marie Josée Ta Lou 1.4
O ile nie uzna, że ważniejszy jest kosmiczny wynik jutro na 200m, to na 100m też powinna dobrze wypaść.

Mackenzie Little - Lina Muze 1.4
Little stabilniej wypadała na przestrzeni całego sezonu. Muze 8 września w Brukseli oddała jeden rzut i odpuściła resztę konkursu.

Shanieka Ricketts - Thea Lafond 1.25
Lafond to chyba jednak jeszcze nie ten poziom.

Nina Kennedy - Wilma Murto 1.25
Murto jak wyżej. Kennedy natomiast cały czas pozytywnie zaskakuje.


sts

Zwyciężczyni skoku o tyczce K uzyska wynik 4.86m. lub lepszy - TAK 1.75
Zarówno Kennedy jak i Moon spokojnie są w stanie tyle skoczyć.

Zwycięzca biegu na 100m. M uzyska wynik 9.89s. lub lepszy- TAK 1.57
Wypadałoby na koniec sezonu 9.90s złamać ;)
 
Ostatnia edycja:
barti2000 763,1K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Knighton wygra bieg na 200m @1,90 LV BET

Finałowe zawody Diamentowej Ligi w Eugene. W biegu na 200m idę w zwycięstwo Erriyona Knightona. 18-latek będzie zdecydowanym faworytem tego biegu. Knighton to wicemistrz świata z tego roku. Triumfował wówczas Noah Lyles, ale w tych zawodach on nie wystąpi. Groźni pewnie będą dziś jeszcze Bednarek, Tebogo czy De Grasse, jednak Knighton to obecnie level wyżej. Naprawdę świetny kurs na jego zwycięstwo w tym biegu. Przykładowo to, że będzie wyżej od Bednarka mamy tylko po kursie @1,30.
 
Dr House 114,6K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Copernicus Cup w Toruniu :coffee::coffee::coffee:

P. Skrzyszowska uzyska w finale wynik 7.76s. (rek. Polski) lub lepszy? Nie---1,30
Lisek P. - Thiery B. 1---1,30
Sobera R. - Kujanpaa U. 1---1,40
Koczanowa M. - Sarna A. 2---1,84

sts

Sezon halowy już trwa, zawodnicy mają za sobą pierwsze starty. Pia jest mocna ale na rekord Polski jeszcze za wcześnie, trzeba pobiec idealnie. Lisek i Sobera dobrze rozpoczęli halę i jeśli po drodze nie przytrafią się jakieś zrzutki to wysokość 5,55m będzie chyba dzisiaj decydująca bo wyzej na 5,65 Fin jak i Fracuz nie powinni im zagrozić. Co do Sarny to typ po małym wywiadzie środowiskowym :) Powodzenia!

Live---> https://copernicus.domtel-sport.pl/?dzien=2024-02-06&impreza=6

No to zdrówko i oby tak jak najczęściej 🥂
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2861
Do góry Bottom