>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Lekkoatletyka - Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012

przemasso 38

przemasso

Użytkownik
W Tobecie na zwycięstwo Parsa jest kurs 1.75,który zdecydowanie warto pograć,bo węgier jest murowanym kandydatem do złota,co potwierdzają wyniki z tego sezonu w których na 10 najlepszych rzutów 4 należą do Parsa,reszta do zawodników których nie ma na tych Igrzyskach,poza Ikonnikovem,który ma 8 wynik w tym sezonie,ale nie powinien zagrozić Parsowi.
Teraz tak, jedynie Fajdek mógł z nim powalczyć. Eh... ????
Ale nie skreślałbym jeszcze Kozmusa i Murofushiego.
 
pawel8258 50

pawel8258

Użytkownik
400m, kobiety - Head-to-Head A. Krivoshapka /C. Ohuruogu 1.65 Bwin -
Rosyjska zawodniczka w życiowej formie, Pobiegnie na najlepszym (teoretycznie i praktycznie) 5 torze, rekord o ponad 1 sekundę lepszy od rywalki, piekny bieg w półfinale. Moim zdaniem pewniak.
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Dubel z Millenium

Kszczot - Lewandowski 1 za 1,45 ✅
Adams - Ostapchuk 1 za 1,50

AKO: 2,17 ( po podatku 2,04 )


Kurs na parę dwóch rodaków zestawiony optymalnie. Adam jest na dzień dzisiejszy lepszym zawodnikiem, a forma Marcina to jedna wielka niewiadoma. Oczywiście, może zależeć tu dużo od rozstawień w biegach, ale widzę Kszczota w finale około 5-6 miejsca, a Lewandowskiego już niekoniecznie.

Drugi kurs moim zdaniem zawyżony. Nowozelandka bierze wszystko jak popadnie, a wyniki białorusinki tak do konca to nawet nie wiadomo czy są prawdziwe....
Dubelek przyjemny, polecam
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
Jeśli chodzi o finał na setkę to ja bym bardziej był jednak skłaniał się ku Boltowi mimo wszystko. Blake co prawda jest numerem jeden tegorocznych list i zrobił życiówkę 9,75 ale nie wiem czy nawet tak dobry wynik pozwoli na wygraną. Bolt zawsze na najważniejsze imprezy szykował nieziemską formę. Tak było w Pekinie, kiedy bił rekord świata, rok później na MŚ w Berlinie znowu go pobił. Rok temu w Daegu falstart przeszkodził w wygranej. Po eliminacjach ciężko cokolwiek coś powiedzieć o formie obu, w półfinałach też pewnie pobiegną nie na 100%. Dopiero finał da odpowiedź, mam nadzieję, że już dość kabaretu w TVP i pokażą bieg jak w normalnym kraju, na żywo.
 
pawel8258 50

pawel8258

Użytkownik
Pole Vault - Women Head-to-Head H. Bleasdale/A. Rogowska 2.30 Bwin
Myślę, że Rogowska wygra. Są to jej ostanie IO, a w Londynie skacze się bardzo ciężko - zmienny wiatr, dosyć chłodno. Doświadczenie będzie procentowało. (10 lat różnicy pomiędzy zawodniczkami) Jeszcze rok temu wierzyłem, że tyczka, młot, dysk to konkurencje, gdzie mamy największe szanse. Trochę kontuzje tyczkarzy i tyczkarek pokrzyzowały przygotowania naszych mistrzów (Wojciechowski i Rogowska). Ale po obejrzeniu kwalifikacji jestem raczej spokojny o Anię Rogowską.


Hammer - Men - Head-to-Head K. Pars/ każdy inny zawodnik 2.30 Bwin
Pars to świetny zawodnik, ale nie wychodzą mu starty na IO. 5 w Atenach i 4 w Pekinie. Ciśnienie będzie miał olbrzymie, gdyż startowac będzie jako faworyt. Najlepsze wyniki o niczym nie świadczą, gdyż każdy inaczej się przygotowuje. Jak oglądałem wywiad z P. Fajdkiem, to powiedział, że każdy gdzieś się zaszył i chce zaskoczyć na Olimpiadzie.



Head-to-Head M. Farah/D. Gebremeskel (obaj zawodnicy muszą wystartować w 1. rundzie) Bwin 1.72
Po wczorajszym biegu, w którym Farah przebiegł ostatnie 400 w poniżej 54s. będzie bardzo trudno go pokonać. A wiadomo, ze na IO biegi średnie i długie rozgrywane są na miejsca, a nie na czas. O tym, że wynik nie jest przed IO najważniejszy przekonała się dziś dotkliwie Mary Jepkosgei Keitany (2.18 w maratonie), która przyjechała do Londynu z najlepszym tegorocznym wynikiem, a wróci bez żadnego medalu. Faraha będzie czekało trudniejsze zadanie niż podczas biegu na 10000m, ale z pomocą kibiców i rodziny jest duża szansa, że się powiedzie.



Skok o tyczce, kobiety - zwycięska wysokość mniej niż 4,92 Bwin Kurs 1,85
O tutaj się nie zanosi na nic więcej. I kropka.
 
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Olimpiada- Lekkoatletyka
Spotkanie: 100m Olimpiada, mężczyźni; 05.08.2012; 22.50
Typ: Kto wywalczy złoty medal? (zakład w każdym wypadku ważny)
Kurs: 1.62
Bukmacher: bwin
Analiza: Dzisiaj około godziny 22.50 odbędzie się arcyciekawy finał na 100m z udziałem najszybszych facetów świata. Faworytów jest dwóch Usain Bolt i Yohan Blake. Oboje są reprezentantami Jamajki, dlatego złoto na 99% pojedzie do kraju reagge. Najszybszym rezultatem w tym sezonie może pochwalić się Blake -9.75 jednak Bolt nie jest od niego aż tak strasznie gorszy, tylko jedną setną sekundy wolniejszy  Jednak uważam, że Olimpiada tyczy się swoistymi drogami i mistrzem Olimpijskim zostanie Bolt. Może nawet paść nowy rekord, jednak mus być spełnionych kilka warunków, m.in. musi dopisać pogoda. Mój typ na dziś to Usain Bolt oraz rekord świata. Zatem oglądamy!!
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
Trójskok kobiet
Zwycięski dystans: 14.90 - 14.99 3,25 Unibet ✅ 14,98
Dlaczego by nie spróbować? Oglądałem trochę maratonu dzisiaj i pogoda, jak to w Londynie, kiepska. Około 15 stopni, deszczowo. To chyba nie są najlepsze warunki do uprawiania tego sportu, mokra nawierzchnia może trochę utrudnić rywalizację. Patrzyłem pogodę na czas konkursu ale w niektórych zapowiadaja deszcz, w niektórych nie więc pewnie się okaże dopiero wieczorem ???? W tym roku granicy 15m nie pokonała jeszcze żadna zawodniczka, najbliżej była Olha Saladuha, której zabrakło centymetra do takiego rezultatu. W eliminacjach też szału nie było. Najdalsza odległość to 14,79 Rypakovej. Tutaj nie sądze jednak, zeby konkurs był na tak niskim poziomie. W zeszłym roku w Daegu na MŚ zwyciężczyni skoczyła 14,94. Wydaje mi się, że tutaj najlepsze próby zakręcą się w podobnych odległościach. Dość ciekawy typ, z takim kursem lekko można zagrać ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
T 21

tlenekk

Użytkownik
100m - Men - Semi Final 2 - Winner
Typ: Usain Bolt (JAM) @ 1.28
100m - Men - Semi Final 3 - Winner
Typ: Yohan Blake (JAM) @ 1.25

Kurs całkowity 1.60
Bwin

Sprawdzałem. - Niestety nie da się połączyć tych zakładów...
NA Sportingbet mozna laczyc i kursiwo lepsze .
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
NA Sportingbet mozna laczyc i kursiwo lepsze .
edit :
dobra nie umiales zeedytowac i potem nieporozumienia..

Krivoshapka
5,45
Pinnacle

Nie kumam kompletnie kursow, wszystko co narazie sie przydazylo w Londynie kieruje mnie w strone Rosjanki. To wlasnie ona na rekord sezonu 49.16 a faworytce Ross troche brakuje do tego wyniku. Najpierw w eliminacjach wygrala Montsho, druga byla Krivoshapka, Ross dopiero 12. Jak wiadomo kazda z nich odpuszczala na koncu ale nie zmienia to faktu ze roznica miedzy dziewczynami to prawie 1 sekunda na korzysc Rosjanki i zawodniczki z Botswany.
Teraz wazniejsze porownanie a wiec polfinaly. Krivoshapka 44,81 czyli genialny rezultat jakby nie patrzec bo rowniez nie wierze ze biegla tutaj na 100%. Przytoczyc trzeba ze tylko 3 zawodniczki byly szybsze w tym roku niz ten czas. Wlasnie Montsho i Ross i to one powalcza o podium mimo ze Trotter tez zrobila dobry wynik w kwalach. Ross wygrala swoj polfinal jednak ze slabiutki czasem 50,07. Jak dla mnie Rosjanka ma spore szanse na wygrana a taki kurs to lekkie value.
 
F 3

funkymc

Użytkownik
edit :
dobra nie umiales zeedytowac i potem nieporozumienia..



Krivoshapka
5,45
Pinnacle

Nie kumam kompletnie kursow, wszystko co narazie sie przydazylo w Londynie kieruje mnie w strone Rosjanki. To wlasnie ona na rekord sezonu 49.16 a faworytce Ross troche brakuje do tego wyniku. Najpierw w eliminacjach wygrala Montsho, druga byla Krivoshapka, Ross dopiero 12. Jak wiadomo kazda z nich odpuszczala na koncu ale nie zmienia to faktu ze roznica miedzy dziewczynami to prawie 1 sekunda na korzysc Rosjanki i zawodniczki z Botswany.
Teraz wazniejsze porownanie a wiec polfinaly. Krivoshapka 44,81 czyli genialny rezultat jakby nie patrzec bo rowniez nie wierze ze biegla tutaj na 100%. Przytoczyc trzeba ze tylko 3 zawodniczki byly szybsze w tym roku niz ten czas. Wlasnie Montsho i Ross i to one powalcza o podium mimo ze Trotter tez zrobila dobry wynik w kwalach. Ross wygrala swoj polfinal jednak ze slabiutki czasem 50,07. Jak dla mnie Rosjanka ma spore szanse na wygrana a taki kurs to lekkie value.
Zgadzam się również z tym typem, choć sam zagrałem bezpieczniej Krivoshapka vs Ohuruogu. Jedyna poprawka do powyższego typu to chochlik, który się wkradł w półfinale było 49,81, a nie 44,81 co nie zmienia faktu, że był to najlepszy czas półfinału i dzięki temu najlepszy tor Krivoshapki :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Nie kumam kompletnie kursow, wszystko co narazie sie przydazylo w Londynie kieruje mnie w strone Rosjanki. To wlasnie ona na rekord sezonu 49.16 a faworytce Ross troche brakuje do tego wyniku. Najpierw w eliminacjach wygrala Montsho, druga byla Krivoshapka, Ross dopiero 12. Jak wiadomo kazda z nich odpuszczala na koncu ale nie zmienia to faktu ze roznica miedzy dziewczynami to prawie 1 sekunda na korzysc Rosjanki i zawodniczki z Botswany.
Teraz wazniejsze porownanie a wiec polfinaly. Krivoshapka 44,81 czyli genialny rezultat jakby nie patrzec bo rowniez nie wierze ze biegla tutaj na 100%. Przytoczyc trzeba ze tylko 3 zawodniczki byly szybsze w tym roku niz ten czas. Wlasnie Montsho i Ross i to one powalcza o podium mimo ze Trotter tez zrobila dobry wynik w kwalach. Ross wygrala swoj polfinal jednak ze slabiutki czasem 50,07. Jak dla mnie Rosjanka ma spore szanse na wygrana a taki kurs to lekkie value.
Trotter zrobiła dobry wynik ale biegła na maxa. Pobiła przy tym swój najlepszy czas w sezonie ale to może być za mało na medal. Myślę że Montsho włączy się tutaj do walki o medale, może nawet o srebro. Co do złota to dla mnie faworytką jest jednak Amerykanka. Oglądałem i biegi eliminacyjne i półfinały i w obu Rosjanka biegła na maxa. W eliminacjach miała nawet skrajnie zewnętrzy tor więc za bardzo na rywalki oglądać się nie mogła. Sanya w swoim biegu eliminacyjnym nie miała żadnej poważnej rywalki i do tego biegła w samym środku. O tym że pobiegła nie przeciążając się niech świadczy to że praktycznie ostatnie 70 metrów przebiegła truchtem. Stąd dopiero 12 czas eliminacji. W półfinale też miałem wrażenie że nie daje z siebie wszystkiego. W biegu półfinałowym Rosjanki było bardzo ciasno. Krivoshapka jest mocna ale mimo wszystko złoto w finale zgarnia Richards-Ross. Kurs może nie jest najlepszy ale dobrze oddaje kto tu będzie górą ;)
Richards-Ross wygra @ 1,61 WilliamHill ✅ ????
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Trotter zrobiła dobry wynik ale biegła na maxa. Pobiła przy tym swój najlepszy czas w sezonie ale to może być za mało na medal. Myślę że Montsho włączy się tutaj do walki o medale, może nawet o srebro. Co do złota to dla mnie faworytką jest jednak Amerykanka. Oglądałem i biegi eliminacyjne i półfinały i w obu Rosjanka biegła na maxa. W eliminacjach miała nawet skrajnie zewnętrzy tor więc za bardzo na rywalki oglądać się nie mogła. Sanya w swoim biegu eliminacyjnym nie miała żadnej poważnej rywalki i do tego biegła w samym środku. O tym że pobiegła nie przeciążając się niech świadczy to że praktycznie ostatnie 70 metrów przebiegła truchtem. Stąd dopiero 12 czas eliminacji. W półfinale też miałem wrażenie że nie daje z siebie wszystkiego. W biegu półfinałowym Rosjanki było bardzo ciasno. Krivoshapka jest mocna ale mimo wszystko złoto w finale zgarnia Richards-Ross. Kurs może nie jest najlepszy ale dobrze oddaje kto tu będzie górą Richards-Ross wygra @ 1,61 WilliamHill
No to przeciez napisalem ze Trotter mimo dobrego czasu sie nie bedzie liczyc.. a co do Rosjanki to gdyby pobiegla na maxa to zrobilaby swoje 49,16... ;)
Truchtem to zakonczyla wczoraj polfinal Fraser czego o Ross powiedziec az tak nie mozna.
 
przemasso 38

przemasso

Użytkownik
edit :
Krivoshapka
5,45
Pinnacle

Nie kumam kompletnie kursow, wszystko co narazie sie przydazylo w Londynie kieruje mnie w strone Rosjanki. To wlasnie ona na rekord sezonu 49.16 a faworytce Ross troche brakuje do tego wyniku. Najpierw w eliminacjach wygrala Montsho, druga byla Krivoshapka, Ross dopiero 12. Jak wiadomo kazda z nich odpuszczala na koncu ale nie zmienia to faktu ze roznica miedzy dziewczynami to prawie 1 sekunda na korzysc Rosjanki i zawodniczki z Botswany.
Teraz wazniejsze porownanie a wiec polfinaly. Krivoshapka 44,81 czyli genialny rezultat jakby nie patrzec bo rowniez nie wierze ze biegla tutaj na 100%. Przytoczyc trzeba ze tylko 3 zawodniczki byly szybsze w tym roku niz ten czas. Wlasnie Montsho i Ross i to one powalcza o podium mimo ze Trotter tez zrobila dobry wynik w kwalach. Ross wygrala swoj polfinal jednak ze slabiutki czasem 50,07. Jak dla mnie Rosjanka ma spore szanse na wygrana a taki kurs to lekkie value.
Wszystkie najlepsze wyniki rosjanek w sezonie zostały ustanowione w Rosji w Cheboksary. Te czasy to coś w stylu wyników Białorusinów w konkurencjach rzutowych. Ale przyznam się, że sam zagrałem Krivoshapke bo myślę, że po tym co pokazała w półfinale stać ją na walkę z Ross choć to ona jest faworytką.
 
oki 270

oki

Użytkownik
Nie wiem dlaczego buki dosc wysoko stawiaja Ohurugou.
W Unibecie np...Montsho-Ohurugou 1,72-2,0
Montsho zdobecie medal 1,85-1,85
Ohurugou zdobedzie medal (tak)1,5-2,3 (nie)
Krivoshapka-Ohurugou 1,9-1,8
Bardzo to dla mnie niezrozumiale, chyba ze buki wiedza o jakiejs kontuzji ktorejs z zawodniczek, co zwiekszaloby szanse Brytyjki na medal.
 
tmlmrf 193

tmlmrf

Użytkownik
Rzeczywiście niezrozumiałe te kursy w Unibecie. Sam koło południa pograłem Krivoshapkę z Ohuruogu po 1.5, a teraz mamy 1.9 na to zdarzenie. Wszystko wydaje się wskazywać na Rosjankę, ciekawe o co tutaj może chodzić?
 
wasek1 135

wasek1

Użytkownik
Dziwne bo w Expekcie pograłem ten sam typ co kolega wyżej po 1,5 , a zwycięstwo Rosjanki jest za 4,2 czyli jeszcze niżej niż w Pinncu. Może myślą że gospodarz i faworyzują?
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Być może Rosjanka miała jakiś uraz albo ,źle się czuła i do ostatniej chwili ważyły się losy czy wystartuje?
Na około 60 m przed metą praktycznie stanęła.
Zeźliłem się trochę ,ale już mi przeszło.
 
tmlmrf 193

tmlmrf

Użytkownik
Coś musiało być na rzeczy z Rosjanką, buki jak to zazwyczaj bywa w takich sytuacjach się nie mylą. Richards wygrana zgodnie z planem, po raz kolejny widać, że eliminacje a finał to dwie różne bajki.
 
przemasso 38

przemasso

Użytkownik
Olimpiada 2012 / Lekkoatletyka / 400m 1.półfinał
Wygra Demetrius Pinder
Kurs: 2.25 ⛔
Buk: bet365

Faworytem bukmacherów jest nowy rekordzista Czech Pavel Maslak, ale jak pisałem wcześniej biegł on w serrii gdzie padły rekordy Belgii, Czech, także Izraela i do tego dwa inne PB. Te czasy to poprostu jakaś pomyłka lub np. szczęśliwy zbieg okoliczności typu biegnięcie dwóch prostych z wiatrem, bo z tego co zauważyłem po pomiarach przy skokach w dal, wiatr potrafił się diametralnie zmienić w przeciągu dwóch skoków. Nie chce mi się wierzyć, że Borlee zwalniając na końcu potrafił pobiec 44.43s.
Lalonde Gordon zaskoczył, Pinder na drugim miejscu. Tak jak przypuszczałem coś z czasami z biegu J.Borlee było nie tak. J.Borlee, Maślak i Trenikhin osiągneli czasy gorsze niż w eliminacjach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Do góry Bottom