>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Lekkoatletyka 2017

Status
Zamknięty.
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Która Nasza Pani awansuje do finału na 800m ? A może 2 panie awansują? Jak myślicie ? ???? Na obie Pani ponad 2 na awans do finału
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Masakra, strasznie kiepski występ Halasza. Chyba odpuszczę sobie już typowanie lekkoatletyki, bo jak na początku szło super, tak teraz wszystko w piach :/
@edit
i jaka niespodzianka w biegu na 3000m kobiet
 
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
No słabo dzisiaj... Dobrze że na koniec dałem jeszcze Reese ze Spanovic to jeszcze w miarę. Nie zdążyłem wkleić z typów dnia. Też chyba odpuszczę jutro żeby wszystkiego nie utopić co zarobiłem. Początek bardzo dobry, a im dalej tym gorzej.
 
M 75

marmas

Użytkownik
Dzisiaj się nie wychylałem i postawiłem tylko na Dafne po kursie 1.50 i dobrze zrobiłem. Wprawdzie nie wiele brakowało bo 0.03 s. i by wtopiła ale się udało i Koniec z obstawianiem Lekkiej na tych mistrzostwach bo to co się dzieje to nie jest za dobre dla nas. Co konkurencja to sensacja, dzisiaj skok w dal, i 3 km z przeszkodami i nie wiele brakowało i 200 m też by się okazało niespodzianką.
PS. Czy tylko mi imponuje uroda dafne schippers? Bardzo mi się podoba jako kobieta
 
maite-radar 25,3K

maite-radar

Użytkownik
A ja z kolei żałuję niesamowicie, że nie podałem tutaj typu Nowicki i Fajdek TOP2 - NIE @ 3,50 Unibet. Mimo całej sympatii do Wojtka, bo to naprawdę inteligentny gość, to.obok takiego kursu nie mogłem przejść obojętnie. Paweł się nie spalił, i chwała mu za to, ialr Wojtek uległ Rosjaninowi i sprawił, że wysoki kurs rozliczania na ✅. Była wyspkse value, i gratulacje dla wszystkich którzy z niego.skorzystli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
T 0

tremorr

Użytkownik
Co myślicie o takim czymś za grubo ?
×
1-3 - 1.48
Kazmirek K.
klas.koncowa
×
V - 1.10
Mayer K.
klas.koncowa
×
V - 1.40
Farah M.
klas.koncowa
×
1-4 - 1.36
Licwinko K.
klas.koncowa
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Witam chciałbym podzielić się przemyśleniami na temat dwójki naszych lekkoatletów Ewy Swobody i Sylwestra Bednarka. Sylwester od kilku lat kreowany na wielką nadzieję skoku wzwyż zazwyczaj przegrywa jak stało się w eliminacjach londyńskich. Największe sukcesy to halowy tytuł mistrza Europy z Belgradu , ale wiadomo jak są obsadzone te zawody. Sylwester był nadzieją w 2009 roku czyli 8 lat temu gdy zdobył brąz mistrzostw świata w Berlinie później kontuzje. Nie rozumiem tego podbijania bębenka przy każdym starcie Sylwestra po prostu pewnego poziomu już nie przeskoczy i nie ma co na siłę robić z chłopaka gwiazdę skoku wzwyż.
Kolejny przykład Ewa Swoboda sympatyczna dziewczyna niestety media kreują naszą zawodniczkę na gwiazdę światowego sprintu, ale jej możliwości to maksymalnie półfinały Igrzysk i MŚ czyli około 20 miejsca na świecie. Natomiast każdy start Ewy to histeria komentatorów &quot;ochy i achy&quot;
W cieniu tych lansowanych gwiazd startują i zdobywają medale Adam Kszczot, Marcin Lewandowski, Wojciech Nowicki, Malwina Kopron czy Angelika Cichocka. Robią swoje i chwała im za to.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
S 440

straszaksam

Użytkownik
Co myślicie o takim czymś za grubo ?
×
1-3 - 1.48
Kazmirek K.
klas.koncowa
×
V - 1.10
Mayer K.
klas.koncowa
×
V - 1.40
Farah M.
klas.koncowa
×
1-4 - 1.36
Licwinko K.
klas.koncowa

Moim zdaniem Farah po 1,40 się kompletnie nie opłaca. Etiopczycy Edris czy Barega mogą z nim powalczyć i spokojnie pokonać.

Lićwinko 1-4 powinno być ok

O dwóch pozostałych się nie wypowiadam, bo nie wiem :wink:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Witam Panowie a co myślicie o 4 x 100 m kobiet i mężczyzn ?
Jamajka niby faworyt w obu ale czy na pewno ? USA zwłaszcza mężczyzn pokazała, że mają wyśmienitych biegaczy, z jegnej strony Bolt, Blake z drugiej Gatlin i Coleman no i pozostało po 2-óch...
W Jamajce pewnie Forte oraz Givans? on jest słaby
W USA pewnie Belcher oraz .. no właśnie i kto ?
Jak myślicie Jamajka 2 razy?
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
Kamila Lićwinko TOP3 1,60 MarathonBet / 1,80 Fortuna ✅
Kursy na Unibecie na medal to 1,45, a na STS 1,32 - rozrzut niezły. Patrząc na wyniki tegoroczne to Lasitskene w teorii poza zasięgiem. Lićwinko trzeci wynik na świecie ale skoków na poziomie 1,97, 1,96m ma kilka i wydaje się najrówniejsza z reszty rywalek. Tak się jeszcze nie zdarzało, bo albo miała dobre pojedyncze wyniki, albo z kolei rywalki przekraczały 2 metry. W eliminacjach spokojnie przeskakiwała kolejne wysokości bez zrzutek. Podoba mi się nastawienie psychiczne Polki, bo to chyba była do tej pory jedna z największych przeszkód do osiągania dobrych wyników na dużych imprezach. Tutaj spokojnie podchodzi do konkursu, a nie raz wydawało się, że ją nerwy blokują.
Co do walki o medale to buki przewidują rywalizację z Levchenko i Cunningham. Amerykanka potrafi skoczyć na podobnym poziomie co Polka, jej problemem jest jednak to, że bardzo często ma zrzutki już od poziomu 1,90, co przy równym poziomie będzie decydować o kolejności. Lićwinko jest bardzo stabilna i poniżej 1,95 strąca bardzo rzadko.
 
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
Vetter - Rohler 1 1,65 ✅
Lićwinko - Beitia 1 1,32 ✅
AKO 2,19 Fortuna
✅✅✅
Witam. Widzę że dzisiaj słabo, ostatnie dwa dni niezbyt udane... Miałem nie grać dzisiaj no ale wiadomo... Vetter to lider list światowych w tym roku z wynikiem 94,44. W kwalifikacjach rewelacyjny rzut na odległość 91,20 i to w pierwszej próbie. Ta odległość to zarazem czwarty wynik w tym roku. Jeżeli ktoś oddaje taki rzut w kwalifikacjach to nie jest to przypadek, musi być w mega formie. Rohler drugi na listach światowych, 93,90 ale uzyskane 5 maja więc trochę dawno, Vetter swoje 94,44 rzucił 11 lipca. Rohler w kwalifikacjach słabo, 83,87 i ja to widzę tak że ta forma już nie jest taka jak w maju i czerwcu, kiedy osiągał najlepsze wyniki. Vetter przeciwnie, najlepsze rzutu to lipiec no i rzut kwalifikacyjny. Rohler nie wyglądał mi w kwalifikacjach na kogoś kto może rzucić 90 metrów, a Vettera spokojnie stać na taki rzut. Lićwinko mówiła po kwalifikacjach że czuję się bardzo dobrze : To chyba były najmniej stresujące mnie eliminacje w życiu, nigdy tak dobrze się nie czułam. Zawsze się denerwuje, ale czułam się dobrze i ze skoku na skok się rozkręcałam. Było coraz lepiej, co raz pewniej. To mnie bardzo podbudowało przez sobotnim finałem - powiedziała 31-latka. - Czułam duży luz. W środę wieczorem emocje jakby całkiem ze mnie zeszły, dobrze też że pogoda się poprawiła. To mnie bardzo ucieszyło przed eliminacjami. Jakie nastawienie na sobotni finał? W piątek na spokojnie przeanalizujemy z Michałem (Michał Lićwinko - trener i mąż skoczkini) skoki i dopiero będziemy rozmawiać o nastawieniu na finał. - Jestem bardzo dobrze przygotowana, mam za sobą wiele udanych konkursów w tym sezonie, świetne treningi i chcę to potwierdzić. Michał ustalał wszystko tak, by najwyższa forma była właśnie w sobotę. Medal? Unikam myślenia o podium. Nie chcę się dodatkowo stresować, ponieważ już sama jestem dla siebie bardzo wymagająca. Co więcej dodać, wyniki w tym roku bardzo dobre, kwalifikacje bardzo dobre. Beitia z trudem weszła do finału, to już nie ta Beitia co kiedyś ,słaby sezon, słabe kwalifikacje, nic lepszego tutaj nie pokaże.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
pezio 20,7K

pezio

Użytkownik
Niemcy - Trynidad i Tobago 1 @1,60 ✅ 1xbet
STS i Toto po @1,20, Niemki wygrany bieg w eliminacjach, Trynidad czwarte miejsce . Życiówka Niemek dużo lepsza w tym sezonie. Luckenkemper bardzo dobra forma, jest Pinto, na ostatniej zmianie Haase. U rywalek jest Lee Ahye, Baptiste, ale mam wrażenie, że Niemki są dużo bardziej zgrane, przekazywanie pałeczki wygląda lepiej. Ten bieg w eliminacjach wyglądał bardzo dobrze.

USA win kobiety sztafeta @1,65 ✅
1xbet
Amerykanki świetny bieg w eliminacjach, 41.84. Jamajki 42.50, przegrały z Niemkami. Nie biegły Bowie i Thompson, a więc najlepsze zawodniczki swoich reprezentacji. Amerykanki być może pobiegną jeszcze z Bartolettą. Są w formie, czas bez Bowie bardzo dobry, złoto bardzo możliwe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Wiecie może czy Blake wystartuje w finale w Jamajce 4 x 100 m? Bo w eliminacjach nie biegł ? Jeśli nie to chyba śmiało można postawić na USA jak myślicie ?
 
N 269

nalewka-babuni

Użytkownik
Holusa-Lewandowski 1 1.60 foruna. Czech jest w życiowej formie. Czarny kon zawodów. w półfinale pobiegł rewelacyjnie. Jak przyspieszyl to rywale zostawał daleko w tyle. Znacznie lepiej prezentuje się od Lewandowskiego w tych zawodach i o dziwio finisz ma lepszy niz Lewy. Ja nie będzie żadnych przepychanek to Czech spokojnie wygra.
 
retoox 414

retoox

Użytkownik
Chód na 50km M 8:45

H.Arai
Top3 @7.00 2/10
Top6 @2,5 1,5/10

Wygrana @20 za drobne
efortuna
Wynik końcowy: 2 miejsce

Dla mnie są to znacząco przeszacowane kursy. Japończyk na IO w Rio brąz wcześniej na MS 4 miejsce. Przegrywał z Tothem i Tallentem których tu nie ma. Analityk mam wrażenie że robiąc ofertę sugerował się jedynie SB co akurat w tej dyscyplinie mówi niewiele. Prawidłowe kursy powinny być no najmniej o połowę niższe!!!

Dodatkowo mocno przeszacowane wg mnie są też te trzy pary:
Heffernan Robert - Augustyn Rafał 1 @1,7
pod h2h 11-2 na 20km i 2-1 na 50km (na50km Augustyn wygrał gdy Irol zaliczył DNF i było to w 2014)
Dunfee Evan - Ojeda 1 @1,6
Para pod SB a nie potencjał obu zawodników
Dunfee Evan - Augustyn Rafał @1,65
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
Sztafeta 4x400m Mężczyzn
Hiszpania
- Polska 1,65 Unibet/1,50 STS ✅ 5-7
Hiszpani mają mocny skład w tym roku. Na ME halowych w Belgradzie w finale mieli aż dwóch zawodników. Tutaj na 400 startowało ich trzech, w tym Husillos półfinał zakończył z życiówką. U nas tylko Omelko biegał indywidualnie i również zakończył przygodę w półfinale. W eliminacjach Hiszpanie zdystansowali resztę stawki. W wynikach tego nie widać, bo na ostatniej prostej ostatni z nich mocno odpuścił, przez co dogonili go Omelko i Jamajczyk. Dziś już będzie mocne tempo do końca, tym bardziej, że Hiszpanie się bardzo wzmocnili i może nawet się włączą do walki o podium.
 
B 91

blacky777

Użytkownik
Sztafeta 4x400m Mężczyzn
Hiszpania
- Polska 1,65 Unibet/1,50 STS
Hiszpani mają mocny skład w tym roku. Na ME halowych w Belgradzie w finale mieli aż dwóch zawodników. Tutaj na 400 startowało ich trzech, w tym Husillos półfinał zakończył z życiówką. U nas tylko Omelko biegał indywidualnie i również zakończył przygodę w półfinale. W eliminacjach Hiszpanie zdystansowali resztę stawki. W wynikach tego nie widać, bo na ostatniej prostej ostatni z nich mocno odpuścił, przez co dogonili go Omelko i Jamajczyk. Dziś już będzie mocne tempo do końca, tym bardziej, że Hiszpanie się bardzo wzmocnili i może nawet się włączą do walki o podium.
Typ popieram , fortuna 1,82 do tego dolozylem nasze dziewczyny z Francuzkami 1,6 .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom