>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

League Two 2017/18

Status
Zamknięty.
M 2K

messi19152

Użytkownik
Czołem. Dzisiaj zagrałem 3 mecze 4 ligi angielskiej. Oto one:
Coventry City - Exeter City typ: Exeter kurs 3.1
Notts County - Lincoln City typ: 1 kurs 2.8
Accrington Stanley - Cheltenham Town typ: 1 kurs 1.95
Kurs łączny: 16,93
Stawka: 25 zł
Ew. wygrana:423,15
Wszystkie kursy pochodzą z forBET.
 
nabucho 7,1K

nabucho

Użytkownik
Mansfield - Notts County 2 3.35 Marathonbet
Stawiam na gości. Jak do tej pory tłuką wszystkich. Wiadomo, że każda seria zawsze się kończy, ale kurs jest wart ryzyka.
Coventry - Crewe 1 1.67 Bet365
Liczę na gospodarzy. Coventry to utytułowany zespół i liczę na to, że ten rok będzie niezły w ich wykonaniu a może nawet awansują o jeden strzebel wyżej, bo ostatnie wyniki pozwalają zachować nadzieję w przeciwieństwie do przeciwników, którzy ostatnio prawie wszystko przegrywają.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, League Two
Godzina: 16:00
Spotkanie: Notts County - FC Barnet
Typ: 1
Kurs: 1,99
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Na początek tabela:

Notts County u siebie ma bilans 4 zwycięstw i 2 porażek, natomiast Barnet na wyjazdach ma bilans 1 zwycięstwa, 2 remisów i 3 porażek. Goście są w kiepskiej formie i od 7 spotkań nie wygrali (6 ligowych i 1 w Checkatrade Trophy). Wprawdzie Notts County też ostatnio bez rewelacji i w dwóch ostatnich meczach ligowych bez wygranej ale jednak ten zespół dużo lepiej się prezentuje na boisku i kadrowo jest dla mnie zespołem lepszym. Oprócz tego, że zespołowi Barnet się nie wiedzie to jeszcze dzisiaj mają problemy kadrowe przed tym spotkaniem.
Absencje w Notts County:
obrońca Jones (8 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i pomocnik O&#39;Connor (bez występu w tym sezonie)
Absencje w Barnet:
bramkarz Stephens (3 występy w tym sezonie), obrońcy Johnson (2 występy w tym sezonie) i Brindley (2 występy w tym sezonie), pomocnik Weston (2 występy w tym sezonie) i napastnicy Tarpey i Akinde (obaj po dwa występy w tym sezonie), oprócz tego pod znakiem zapytania stoją występy Campbell-Ryce (11 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie) i najlepszego strzelca w drużynie napastnika Coulthirst (11 występów w tym sezonie, 6 goli na koncie). To czy ci piłkarze ostatecznie zagrają czy zasiądą na ławce rezerwowych czy wogóle ich nie będzie w meczowej kadrze wiadomo będzie dopiero przed meczem.
Według mnie gospodarze są zespołem lepszym i u siebie powinni zgarnąć 3 punkty
✅ 2-1
 
dannytipster 143

dannytipster

Użytkownik
High Wycombe do League One w tym sezonie !!!
10/11/2017 20:45
Newport - Port Vale
Typ: 2
3.60

11/11/2017 16:00
Stevenage - Notts County
Typ: 2
2.30

11/11/2017
Morecambe - Wycombe
Typ: 2
2.00
 
karabadziacha 131

karabadziacha

Użytkownik
Ale mnie Lincoln City zaskakuje. Jak tak dalej pójdzie to załapią się do baraży a przypomnę że jest to beniaminek League Two. W zeszłym sezonie doszli baaaaardzo daleko w FA CUP zostali wyeliminowani przez Arsenal jeśli dobrze pamiętam chyba w 1\8 ??!! Już dwa razy stawiałem przeciw nim i wtopiłem, pewnie przez to że kiedyś grałem nimi w FMa ze względu na to że mają sympatyczny herb i lubiłem grać drużynami z półamatorskich lig; anyway. CHOCHLIKI ???? ???? ???? ???? ???? ????
 
nabucho 7,1K

nabucho

Użytkownik
Coventry - Crawley Town 1 1.68 Marathonbet ⛔ 1-1
Zawodnik Coventry Jodi Jones jest kontuzjowany i będzie musiał trochę poczekać aż ponownie zagra. Wierzę, że jednak dadzą sobie radę z przeciętnym zespołem. Coventry mierzy w awans i musi dobrze punktować, bo konkurencja jest spora. Przeciwnik nieżle radzi sobie w tym roku, na wyjazdach potrafi nawet wygrywać, nie mniej wierzę, że dzisiaj tak się nie stanie.

Notts County - Colchester 1 2.16 Marathonbet ✅ 2-1
Notts County jest rozpędzon, u siebie wygrywa prawie wszystko i ja w to wchodzę. Zespół podobnie jak Coventry, mierzy w awans.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
maer 254,9K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia - League Two
Godz: 16:00
Spotkanie: Colchester United F.C. - Cambridge United F.C.
Typ: Colchester United F.C.
Kurs: 2.05
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam do Anglii gdzie w 26 serii gier tamtejszej League Two na Weston Homes Community Stadium zmierzą się ze sobą o ligowe punkty miejscowe Colchester United Football Club a w gości przyjedzie drużyna Cambridge United Football Club.
Gospodarze w tym sezonie ligowym w swoich 25 meczach zdobyli 40 punktów co daje obecnie 8 miejsce w tabeli ligowej zaś goście plasują się na 12 pozycji w angielskiej League Two zdobywając 36 oczek w swoich 25 spotkaniach ligowych tego sezonu.
Colchester United F.C. w tym sezonie u siebie 6 zwycięstw, 4 remisy oraz 2 przegrane i bilans bramek 21-10 natomiast goście w delegacjach 2 wygrane, 4 remisy oraz 6 porażek z bilansem bramkowym 7-20.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy grają równo tak u siebie jak i na wyjazdach prezentując równą ligową formę do tego goście nigdy u nich nie zanotowali nawet remisu przegrywając wszystkie 4 spotkania rozgrywane na terenie Colchester United F.C. a goście to zespół własnego boiska który w delegacjach traci swoje największe atuty do tego nie potrafią grać na terenie gospodarza tego spotkania i moim zdaniem komplet 3 ligowych oczek kolejny raz pozostanie na Weston Homes Community Stadium.
⛔ 0:0
 
kreatywnie 1,6K

kreatywnie

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - League Two
Godzina: 16:00
Spotkanie: Colchester - Cheltenham
Typ: Colchester
Kurs: 2.28
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Jak kolega wyżej, również zapraszam na stadion Colchester gdzie odbędzie 27 kolejka League Two. Tym razem gospodarze podejmują 17 ekipę w tabeli.
Gospodarze zajmują 8 miejsce w tabeli. W ostatnich 10 pojedynkach przegrali zaledwie jedno spotkanie. Bilans gier na własnym stadionie wygląda przyzwoicie. 6 zwycięstw, 5 remisów i dwie porażki z bilansem bramkowym 21:10.
Goście w ostatnim meczu przeciwko Stevenage zaprezentowali się słabo przegrywając to spotkanie aż 4:1.
W ostatnich 5 wyjazdowych meczach, zdobyli zaledwie 4 pkt, wygrywając tylko z przedostatnim Barnet.
Również statystyka bezpośrednich konfrontacji jest na korzyść Colchester.
Porównując wyższy kurs na zwycięstwo z ekipą słabszą od Cambridge, tym bardziej uważam tą propozycję za atrakcyjną.
1:4 FT
⛔
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, League Two
Godzina: 20:45
Spotkanie: Accrington Stanley - Swindon Town
Typ: 1
Kurs: 2,35
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Tabela tej ligi wygląda tak

Jak widać oba zespoły w czubie ligowej tabeli. Accrington u siebie ma bilans 9 zwycięstw, 2 remisów i 3 porażek, natomiast goście na wyjazdach są najlepiej grającym zespołem z całej ligi notując 10 zwycięstw, 1 remis i 4 porażki. Oba zespoły w formie ale trzeba przyznać, że Swindon na wyjazdach radzi sobie świetnie. Ja jednak w tym spotkaniu stawiam na zwycięstwo gospodarzy. Pod względem statystyk najmniej prawdopodobny jest tutaj remis i wychodzi na to, że albo wygrają gospodarze albo goście, chociaż wiadomo jak ze statystykami też jest ;) Ja jednak widzę tutaj większe szanse na zwycięstwo Accrington. Przede wszystkim dla gości będzie to 4 spotkanie w ciągu 10 dni (dla gospodarzy 3) i drugi daleki wyjazd po sobotnim meczu wyjazdowym do Lincoln. Dodatkowo to sobotnie starcie zespół Swindon grał od 21 min w dziesięciu po czerwonej kartce obrońcy Prestona. W tamtym spotkaniu padł remis 2-2 ale kosztował on niewątpliwie dużo sił drużynę Swindon. Na to spotkanie Accrington powinien być zespołem lepiej wypoczętym i zregenerowanym i głównie na to tutaj liczę, że będą mieli więcej sił na boisku niż rywal. Do tego gospodarze dzisiaj w najmocniejszym składzie a u gości jest kilka absencji.
Absencje w Swindon:
obrońcy Preston (20 meczy rozegranych w tym sezonie, 2 gole na koncie), Hussey (9 meczy rozegranych w tym sezonie, 1 gol na koncie) i Conroy (7 meczy rozegranych w tym sezonie) i pomocnicy Linganzi (21 meczy rozegranych w tym sezonie, 2 gole na koncie) i McDermott (11 meczy rozegranych w tym sezonie, 1 gol na koncie)
✅ 2-1
 
przemovsky23 1,9K

przemovsky23

Użytkownik
32 KOLEJKA LEAGUE ONE
Ciekawsze mecze według mnie: Bradford - Bury , Milton Keynes - Portsmouth , Shrewsbury - Plymouth i Rochdale - Fleetwood


ZAPRASZAM DO TYPOWANIA I KOMENTOWANIA
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, League Two
Godzina: 20:45
Spotkanie: Accrington Stanley - Morecambe FC
Typ: 1
Kurs: 1,84
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Tabela na poczatek

Accrington u siebie ma na koncie 12 zwycięstw, 2 remisy i 3 porażki, natomiast goście na wyjazdach zanotowali 3 zwycięstwa, 7 remisów i 7 porażek. Gospodarze mają szansę zbliżyć się na odległość 1 punktu do liderującego Luton Town, pod warunkiem, że wygrają to spotkanie. Accrington w tym momencie jest w bardzo wysokiej formie oraz dyspozycji i w ostatnich 11 spotkaniach aż 9 razy wygrywali, 1 raz zremisowali i 1 raz przegrali. Morecambe z kolei bez rewelacji głównie remisując w ostatnich meczach. Kadrowo gospodarze są zespołem dużo mocniejszym, ich napastnicy są znacznie skuteczniejsi i myślę, że na własnym stadionie gospodarze odniosą dziś zwycięstwo.
Absencje w Accrington:
pod znakiem zapytania stoją występy obrońcy Conneely (21 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i pomocnika Sousa (5 występów w tym sezonie)
Absencje w Morecambe:
obrońca Winnard (11 występów w tym sezonie)
Spacerku bym się nie spodziewał ale o tego przynajmniej jednego gola gospodarze powinni być lepsi. Forma jest po ich stronie.
✅ 1-0
 
maer 254,9K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia - League Two
Godz: 20:45
Spotkanie: Exeter City F.C. - Yeovil Town F.C.
Typ: Exeter City F.C.
Kurs: 2.14
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam do Anglii gdzie w tamtejszej League Two w zaległym spotkaniu 30 serii gier na St James Park zmierzą się ze sobą o ligowe punkty miejscowe Exeter City Football Club a w gości przyjedzie drużyna Yeovil Town Football Club.
Exeter City F.C. w tym sezonie ligowym w swoich 34 meczach zdobyło 59 punktów co daje obecnie 5 miejsce w tabeli ligowej natomiast Yeovil Town F.C. plasuje się na 17 pozycji w tabeli angielskiej League Two ze zdobytymi 38 oczkami w swoich 35 spotkaniach ligowych tego sezonu.
Gospodarze w tym sezonie ligowym u siebie 11 zwycięstw, 2 remisy oraz 4 przegrane i bilans bramek 24-14 zaś goście na wyjazdach 2 wygrane, 4 remisy oraz 10 porażek z bilansem bramkowym 19-38.
Moim typem w tym spotkaniu jest wygrana gospodarzy którzy ostatnio u siebie zaliczyli 2 remisy oraz przegraną ale nie z byle kim bo odpowiednio remisy w Wycombe, Carlisle i porażkę z Mansfield ale ogólnie u siebie grają bardzo dobrze i to dla nich idealny mecz na przełamanie złej serii gdyż goście na wyjazdach graja bardzo słabo do tego tracą sporo bramek i nijak ich porównywać do drużyn z którymi Exeter miał ostatnio u siebie problemy i moim zdaniem po takim kursie można brać to zdarzenie w ciemno bo gospodarze powinni sobie poradzić na swoim terenie z tak słabą drużyną jak Yeovil w delegacjach.
⛔0:0
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, League Two
Godzina: 16:00
Spotkanie: Accrington Stanley - Forest Green Rovers
Typ: 1
Kurs: 1,71
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Tabela na poczatek

Accrington u siebie ma na koncie 13 zwycięstw, 2 remisy i 3 porazki, natomiast goście na wyjazdach zaliczyli do tej pory 2 zwycięstwa, 5 remisów i 10 porażek. Po raz kolejny gram na zwycięstwo Accrington i myślę, że ten zespół znów mnie nie zawiedzie. W tym momencie grają najlepiej z całej ligi, są w wielkiej formie i ciężko będzie ten zespół zatrzymać komukolwiek. W ostatniej kolejce pokonali ówczesnego lidera zespół Luton Town i to na wyjeździe 2-1 i od 8 spotkań są bez porażki wygrywając 7 a 1 remisując. To pokazuje, że gospodarze są w wielkiej dyspozycji i nie chce mi się wierzyć aby Forest Green było w stanie ich zatrzymać. Wprawdzie goście tego spotkania w ostatnim czasie też prezentują się dobrze ale dzisiaj zabraknie w ich szeregach głównej armaty i bez tego gracza wątpię, że będą w tym spotkaniu w stanie coś ugrać. Accrington w najmocniejszym składzie, w zespole nie ma żadnych absencji, atmosfera w drużynie jest świetna, forma dopisuje więc nic tylko wygrać kolejny mecz i dopisać kolejne 3 punkty.
Absencje w Forest Green:
pomocnicy Marsh-Brown (14 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie) i Whittle (2 występy w tym sezonie) i napastnik Doidge (35 występów w tym sezonie, 16 goli na koncie, najlepszy strzelec w drużynie), ponadto pod znakiem zapytania stoi występ obrońcy Bennetta (29 występów w tym sezonie)
✅ 3-1

Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, League Two
Godzina: 16:00
Spotkanie: Cheltenham Town - Chesterfield FC
Typ: 1
Kurs: 1,74
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Cheltenham u siebie zanotował 7 zwycięstw, 5 remisów i 6 porażek, natomiast ich rywal na wyjazdach gra najgorzej z całej ligi i ma na koncie 2 zwycięstwa, 3 remisy i 11 porażek. Do tego zespół Chesterfield na wyjazdach ma najmniej strzelonych goli spośród wszystkich zespołów, bo tylko 14 w 16 meczach. Źle to wszystko wygląda u gości jeśli chodzi o wyjazdy. Wprawdzie Cheltenham nic wielkiego nie gra ale forma ich rywala jest słabiutka a do tego dzisiaj zagra mocno osłabiony
Absencje w Cheltenham:
obrońca Forster (4 występy w tym sezonie) i napastnik Gordon (4 występy w tym sezonie) a pod znakiem zapytania stoi występ pomocnika Sellarsa (24 występy w tym sezonie, 1 gol na koncie)
Absencje w Chesterfield:
obrońcy Hird (24 występy w tym sezonie) i Evatt (19 występów w tym sezonie, kapitan drużyny), pomocnicy Reed (33 występy w tym sezonie, 3 gole na koncie) i Sinnott (7 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i napastnik Ugwu (11 występów w tym sezonie) a pod znakiem zapytania stoją występy pierwszego bramkarza Anyona (13 występów w tym sezonie), obrońcy Binnoma-Williamsa (15 występów w tym sezonie), pomocnika Coke (1 występ w tym sezonie) i napastnika Doddsa (3 występy w tym sezonie)
⛔ 1-1
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom