>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Lazio - Juventus, FINAŁ Coppa Italia [20 maj 20:45]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik


VS

SSC LAZIO RZYM - JUVENTUS

[20:45] Środa 20 maja
kursy 3,40 - 3,30 - 2,15 b365


Arena finału : Stadio Olimpico



Ze względu na awans Juventusu do finału Ligi Mistrzów,. termin finału Coppa Italia został przesunięty na 20 maja, czyli najbliższą środę.

Transmisja w Polsat sport HD!

Zapraszam do dyskusji ! ;)
 
wojtekk5 80

wojtekk5

Użytkownik
Powtórzę się, ale będę to powtarzał do skutku, Juventus nie ma w nazwie Turyn! Proszę poprawić na Juventus F.C
Co do meczu. Juventus nie wygrał Pucharu Włoch od 20 lat! Od początku sezonu oczywiście PW nie był najważniejszym celem, ale teraz gdy już są w finale to zrobią wszystko, by wreszcie wygrać ten Puchar po tylu latach i tym samym zdobyć 10-ty Puchar Włoch w historii (co byłoby rekordem).
Dla Juve najważniejsze są teraz tylko dwa mecze, z Lazio i z Barceloną. Lazio zaś zaraz po tym meczu ma derby z Romą w lidze, a ten mecz zdecyduje o wicemistrzostwie, a wicemistrz unika grania play-offów w Lidze Mistzów i wg mnie ten właśnie mecz jest dla Lazio ważniejszy od tego finału PW.
Co do składu to w Juve zabraknie Moraty i Marchisio (kartki), z zastępstwem Markiza nie ma problemu, gorzej z zastępstwem Moraty, zapewne zastąpi go Llorente, który w tym sezonie mocno kaleczy.
Co do H2H to Lazio chyba najlepiej &quot;siedzi&quot; Juventusowi, ostatnie 6 meczy między Juve a Lazio to aż 5 zwycięstw Juve (2:0 , 4:0 , 4:1 , 3:0 , 2:0) oraz jeden remis 1:1 (lecz tutaj Juve grało ponad godzinę w 10tkę więc taki remis można traktować jako zwycięstwo dla Juve).
Moje typy :
Juventus @2.15 bet365
Zdobędzie trofeum Juventus 1.53
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
@wojtek5 już wspomniał, że Juventus czeka od 20 lat na zwycięstwo w Coppa Italia. Dlatego pewnie motywacja w obozie bianconeri będzie spora, a jak to się przekłuje na poziom meczu, zobaczymy jutro ;)
Piszesz, że Llorente kaleczy i to jest niezaprzeczalny fakt ptowierdzony wieloma meczami w tym sezonie, aczkolwiek jakby ostatnie kilka meczów to lekki progres jego dyspozycji, strzelił nawet gola z Fiorentiną, bo Pirlo wrzucił mu piłke na nos.
Faworytem dla mnie tez jest Juventus bo Lazio jednak ostatnie mecze takie niemrawe zagrało, dużo nieskuteczności. Ponadto formę zgubił Felipe Anderson. Z Atalantą niewidoczny, z Interem to samo, z Sampdorią też nie przypominam sobie by czymś błysnął. Casus Callejona, o którym wczoraj pisaliśmy z @Grac45 przy okazji meczu Napoli-Cesena. Z tym, że Felipe Anderson dopiero ma kilka meczów takich bezbarwnych na koncie, a Callejon chyba ze 3 miesiąće już tak gra słabo.


Skoro mamy finał to warto przypomnieć drogę obu zespołów do tego pojedynku.

Lazio :
3:0 z Varese u siebie na Olimpico
3:1 z Torino na wyjeździe
1:0 z Milanem na San Siro
1:1 i 1:0 z Napoli w dwumeczu


Juventus :
6:1 z Hellas u siebie
1:0 z Parmą na wyjeździe
1:2 i 3:0 z Fiorentiną w dwumeczu

Jutro przyjdzie czas na dokładniejszą analizę obu zespołów.
A teraz ciekaw jestem kto jest Waszym faworytem? Czy Juventus celuje w potrójną koronę i zgarnie Coppa Italia ? Czy Lazio okaże się lepsze i zneutralizuje jakoś środek pola Starej Damy ?
Zachęcam serdecznie do dyskusji! ;)
 
kobe241986 819

kobe241986

Użytkownik
Lazio Rzym - Juventus Turyn
Juventus Turyn zw 1,6@ 4/10
✅✅✅
Juventusowi pozostały dwa finały do rozegrania w tym sezonie pierwszy już jutro w Finale Pucharu Włoch z Lazio a następnie Finał Ligi Mistrzów gdzie przeciwnikiem będzie FC Barcelona. I jednego można być pewnym,że właśnie w tych dwóch spotkaniach piłkarze Juventusu zagrają na 100%. Dla mnie Juventus w tym spotkaniu jest faworytem do zdobycia tego trofeum ponieważ uważam,że Juventus obecnie jest nie osiągalny dla żadnej drużyny we Włoszech i pewnie tak to będzie przez najbliższe kilka sezonów z rzędu. Najwięksi przeciwnicy na krajowym podwórku tzn AS Roma, Inter, Milan, Napoli, Lazio w ostatnim czasie są daleko daleko za plecami Juventusu. W jutrzejszym spotkaniu Juventus powinien wystąpić w swoim najmocniejszym składzie. Co prawda trener Allegri ma nadal dylemat kto stanie w bramce Juve Gigi Buffon czy Marco Storari ja jednak uważam,że jeśli w Pucharze Włoch bronił do tej pory Storari to również jutro go ujrzymy między słupkami i tak również włoska prasa sugeruje. Na pewno nie zobaczymy zawieszonego za kartki Claudio Marchisio oraz Alvaro Moraty który jest zdyskwalifikowany i spotkanie obejrzy z trybun. Lazio uważam za bardzo nie wygodnego rywala tym bardziej,że grają u siebie na Stadio Olimpico. Juventus czeka na zwycięstwo w Coppa Italia już 20 lat także motywacja jest ogromna,żeby sięgnąć po drugie trofeum po mistrzostwie Włoch w tym sezonie.
Skład Juventusu powinien wyglądać jutro tak:
Storari, Lichtsteiner, Bonucci, Chiellini, Evra, Pirlo, Vidal, Pogba, Pereyra, Tevez, Llorente
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Niezbyt często zabieram głos w tym dziale jednak dzisiaj dorzucę kilka słów od siebie.
Generalnie zgadzam się z większością opinii, że to Juventus jest faworytem dzisiejszego spotkania i nie ma się co dziwić. Dziwią mnie natomiast kursy jakie wystawili na win Juve w regulaminowym czasie gry. Prawdę mówiąc spodziewałem się kursu w okolicach 1,8 więc 2,3 biorę z pocałowaniem ręki. Czy ten kurs jest spowodowany brakiem Marchisio i Moraty? Przecież Juve ma w swoim składzie większe perły jak Tevez, Vidal czy Pogba, którzy mają dzisiaj wystąpić. Jak już wspomnieliście Juve majstra ma przyklepanego więc może się w pełni skupić na przygotowaniach do dzisiejszego finału.
Lazio w ostatnich tygodniach faktycznie spuściło trochę z tonu. Nie śledzę na bieżąco Serie A natomiast oglądałem ich ostatnio pojedynek z Interem przegrany 1:2 i faktycznie było widać, że forma nie ta co jeszcze na przełomie marca - kwietnia. Faktem jest, że Lazio musiało grać przez 2/3 spotkania w osłabieniu jednak nie tylko ten mecz, ale również inne wskazują, że Lazio na koniec sezonu złapało lekką zadyszkę.
Moim zdaniem po takim kursie śmiało można grać zarówno win Juve jak i zwycięstwo w rozgrywkach. Żeby nie powielać typów, które zostały tu podane zaproponuję swój. Jako, że to finał to raczej nie powinno być jakichś huraganowych ataków od pierwszego gwizdka tylko raczej trochę spokojnej gry i badania przeciwnika. Moim zdaniem jakiejś dużej ilości goli tu nie zobaczymy dlatego moja propozycja to:
Juventus i poniżej 2,5 @ 4,50 ⛔

Piszecie ze kurs na Juve jest za duzy. Ale nikt nie wspomniał gdzie bedzie rozgrywany ten mecz. Mecz zostanie rozegrany na stadionie Olimpijskim w rzymie. czyli wychodzi na to ze lazio jest gospodarzem a Juve zagra wyjazd i wtedy ten kurs 2 na Juve wyglada juz słabo, co widac po korekcie kursów
Kobe241986 wspomniał o tym gdzie jest rozgrywane spotkanie więc nie jest tak jak napisałeś, że nikt. Każdy ma to na uwadze ale mimo wszystko dla mnie kurs jest wysoki, ale dla grających w stronę Juve to lepiej. A po 1,55 na zdobycie trofeum przez Juvę to już chyba śmiało można grać. Tym bardziej, że Juve wygrało w lidze na wyjeździe z Lazio 3:0. Oczywiście mecz meczowi nierówny, to było w listopadzie więc nie ma co brać jako wyznacznik ale pokazuje to, że Juve potrafi grać na trudnym terenie.
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Piszecie ze kurs na Juve jest za duzy. Ale nikt nie wspomniał gdzie bedzie rozgrywany ten mecz. Mecz zostanie rozegrany na stadionie Olimpijskim w rzymie. czyli wychodzi na to ze lazio jest gospodarzem a Juve zagra wyjazd i wtedy ten kurs 2 na Juve wyglada juz słabo, co widac po korekcie kursów
Tez miałem grac na Juve, ale miejsce rozgrywania meczu mi sie nie podoba :p
 
skyrim 267

skyrim

Użytkownik
Witam Panowie!
Co tutaj ciekawego można jeszcze dodać? Za bardzo nic nie wymyślę.
W Juventusie podoba mi się to, że mimo tego, że ligę mają wygraną to meczu z Interem pokazali, że jeszcze trochę chcą powalczyć i nie odpuszczają już.
Kolejna sprawa, że ten mecz jest troche rozgrzewką (albo sprawdzian?) przed finałem LM z Barceloną i co by nie patrzeć będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony i utrzymać wysokie morale.
Szkoda jednak, że wypada Morata bo z tą tyczką to nie to samo z przodu ale może dzisiaj odpali na koniec sezonu. ????
Ja dzisiaj nie widzę innego zwycięscy jak Stara Dama i też kieruję typy w ich stronę.
▶ Juventus win 90&#39; - 2.310
▶ Juventus win CUP - 1.609

No i oczywiście w takich meczach lubię się bawić w dokładne wyniki i puszczam sam 2-3 propozycję za mniejszą stawkę to też tutaj podam kilka typów.
▶ Lazio 0, Juventus 2 - 10.540
▶ Lazio 1, Juventus 2 - 9.890
▶ Lazio 1, Juventus 3 - 20.850

Myślę, że jeżeli już Juventus wygra to nie będzie większego pogromu i to max różnicą 2 bramek. A mecz na 0-1 też mi się jakoś nie dziwi. Jedynie co to szyki może pokrzyżować Lazio jeśli wygrają mecz albo strzelą 2 bramki ale to ostatnio miało miejsce 29.01.13! więc mam nadzieję, że to się nie powtórzy. Dodatkowo Juve też nie lubi tracić 2 bramek i pokazali jak się broni w meczu z Realem.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
W Lazio nie zagrają Cana, Ederson, Biglia.
Cana, Biglia i Ederson są w kadrze na ten mecz ;)
Ponadto wraca do podstawowego składu prawdopodobnie Stefan De Vrij, ciekawe kto w bramce. Czy Berisha czy Marchetti ?
Kadra Lazio na ten mecz :
Portieri: Marchetti, Berisha, Strakosha;
Difensori: Basta, Braafheid, Cavanda, Ciani, Cana, Konko, Mauricio, de Vrij, Gentiletti, Novaretti, Radu, Pereirinha;
Centrocampisti: Felipe Anderson, Biglia, Candreva, Cataldi, Ledesma, Lulic, Ederson, Mauri, Parolo, Onazi;
Attaccanti: Keita, Djordjevic, Klose, Perea.
http://www.sslazio.it/news/news/1-news/5412-finale-tim-cup-juventus-lazio-i-convocati.html
 
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Juventus - Lazio
Krótko
W dzisiejszej finałowej potyczce w Coppa Italia polecam over kartek. Sędzia który został wyznaczony do prowadzenia tego Finału: Daniele Orsato. Jest jednym z najbardziej kartkujących sędziów we Włoszech, a patrząc jaki mecz dziś mu przyjdzie prowadzić, okazji jak i kartoników nie powinno zabraknąć.
Kartki w ostatnich potyczkach pomiędzy Juve-Lazio
7 żółtych 1 czerwona
5 żółtych 1 czerwona
Typ: Powyżej 6.0 ŻK 1,75@ bet365 5/10⛔ niemrawy Orsato:;/:
 
xszymonx 71

xszymonx

Użytkownik
A co sądzicie panowie na temat RR w tym spotkaniu? Być moze jest kilka innych ciekawszych opcji ale linie nie sa wysokie:
Juventus 4,5 - o1,83/u1,83
Lazio 4,5 - o1,80/u1,90
W tym sezonie Lazio w pojedynku z Juve biło odpowiednio 7 i 9 RR a średnia ich RR podczas sezonu u siebie to 6,4
Natomiast juve wbiło Lazio odpowiednio 2 i 4 RR ciekawie wyglada typ na gospodarzy
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Gra Lazio opiera się na dobrych skrzydłowych więc pomysł ciekawy. A skoro tak, to akcje powinny się opierać na mocnych wejściach Felipe Andersona i Candrevy.
Są już wyjściowe składy na mecz
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Juventus - Lazio
Przed Nami finał Pucharu Włoch, dzisiejszego wieczora więc żadna z drużyn nie ma mowy o przelewkach, nikt tutaj nie będzie się oszczędzać a niektóre kursy jak dla mnie są zawyżone więc trzeba korzystać. Stara Dama, jako zmotywowana i odpowiednio zdeterminowana po tym jak sobie zaklepali awans sobie do gry w finale w Berlinie Ligi Mistrzów, kolejne przed nimi wyzwanie. Liga Włoska, różni się od innych lig, jest na pewno bardziej zróżnicowana od takich jak Premier League, czy Primera Division. Kolejna szansa dla Juve, żeby ugryźć Puchar Włoch, po 20 latach. Trochę do tego czasu minęło więc i jakaś presja po ich stronie na pewno jest. Lazio, też do ogórków nie należy w SERIE A, grają całkiem solidnie więc i tu też będą mieć swoje szanse. Ja pod lupę jednak biorę tutaj napastnika Argentyńczyka, który jest niemal wszędzie. Jego niski wzrost, pozwala mu być zwinnym i do tego szybko się przemieszcza. Wolne też ma niezłe. Dobra wiadomość też jest taka, że Carlos strzelał i na swoim boisku i w delegacji właśnie Lazio. Dlaczego miałby dziś tego nie zrobić, zwłaszcza w finale? Trzeba grać bo jest o co. W Lidze Włoskiej jest liderem, a tu finał więc i on też swoje powinien dołożyć. W Madrycie ciężko było go zatrzymać, to i faulami byli zmuszani królewscy żeby go powstrzymać. Kolejny sprawdzian dziś i wypadałoby zacementować z jego strony, że to on jest zagrożeniem i postrachem rywali. Stawiam na jego gola, bo kurs jest jak najbardziej warty do grania. W zwykłych meczach, kursy na Carlosa są po 1,55 - 1,60.
Tevez strzeli @ 2,55 Unibet ⛔
 
gigibuffon 1K

gigibuffon

Użytkownik
Lazio - Juve
Moim skromnym zdaniem: dzisiaj liczę na grad goli i kartek. Finał LM, co prawda Juventus nie zdobył Coppa Italia od 20 lat, natomiast nie trzeba wyjaśniać, co jest ważniejsze dla graczy Juve. Nie chodzi tutaj nawet o różnicę prestiżu obydwu rozgrywek, szansa zagrania w finale LM to coś wyjątkowego, niepowtarzalnego w porównaniu z Pucharem Włoch. Over 2.5 mile wskazany. I oby w rozegraniu spotkania nie przeszkadzali ultrasi:cool:
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik

Juventus z dubletem w Italii. Teraz czekają by podbić Berlin i móc świętować triplete! Lazio postawiło wysoko poprzeczkę we wczorajszym meczu. Miało przewagę, starało się grać, Juventus oddał pole gry zupełnie, szczególnie w 2 połowie. Świetną zmianę dał Alessandro Matri, zdobył bramkę jeszcze przed końcem podstawowego czasu gry, ale był na minimalnym dosłownie spalonym. Dobrze spisał się również Roberto Pereyra, który kilka razy szarpnął skrzydłem widowiskowo. Ale wspomniany Matri dał gola na wagę pucharu w dogrywce stając się bohaterem. Przyćmił bezbarwnego w tym meczu jak i w całym sezonie Llorente, którego dni w Turynie wydają się być policzone.
Lazio się starało, Candreva, Parolo i Cataldi mogli się podobać. Zarzuty można mieć do Felipe Andersona, który za dużo holował, nie grał zespołowo, sporo niedokładności w jego wykonaniu. Niewidoczny Klose. Za to piękna bramka Radu na samym początku otworzyła dla Lazio super mecz. No, ale Giorgio po chwili wyrównał jeszcze piękniejszym trafieniem.

Tempo meczu, otoczka, zaangażowanie i poziom na najwyższym poziomie. Starcie godne finału!


Lazio Rzym - Juventus Turyn 1:2 po dogrywce (1:1)
1:0 - Radu 4&#39;
1:1 - Chiellini 11&#39;
1:2 - Matri 97&#39;

Składy:
Lazio: Berisha - Basta, de Vrij (106&#39; Keita), Gentiletti, Radu (71&#39; Mauricio) - Parolo, Cataldi, Lulić - Candreva, Klose (82&#39; Djordjević), Anderson.
Juventus: Storari - Barzagli, Bonucci, Chiellini - Lichtsteiner (115&#39; Padoin), Pogba (78&#39; Pereyra), Pirlo, Vidal, Evra - Tevez, Llorente (85&#39; Matri).

Żółte kartki: Parolo, Candreva (Lazio) oraz Evra, Bonucci, Matri (Juventus).
Sędzia: Daniele Orsato
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom