>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Kupno samochodu - mam do wydania ok. 15.000zł

Status
Zamknięty.
komaro 0

komaro

Użytkownik
Więc tak.
Mam do wydania ok. 15.000zł. Auto musi być w miarę pojemne i wygodne, oraz nie palić więcej niż 8l. Mam na oku Forda Focusa, Audi A4 i Passata B5. Nie wiem jednak czy zmieściłbym się w cenie przy roczniku nie starszym niż 97/98. Może moglibyście doradzić co nieco o tych autach, lub zaproponować jakiś model. ????
 
N 0

new_user

Użytkownik
Więc tak.

Mam do wydania ok. 15.000zł. Auto musi być w miarę pojemne i wygodne, oraz nie palić więcej niż 8l. Mam na oku Forda Focusa, Audi A4 i Passata B5. Nie wiem jednak czy zmieściłbym się w cenie przy roczniku nie starszym niż 97/98. Może moglibyście doradzić co nieco o tych autach, lub zaproponować jakiś model. ????
Moj ojciec ma Audi A4 i pali 13-15l. Wiec chyba troszkę za dużo ????
Ale ogólnie bardzo fajny samochód, duży bagażnik, bardzo wygodny :spokodfhgfh:
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Ja proponuję Skodę Fabię :]
Ceny paliwa i ropy idą ciągle w dół. Za 15 tys. dostaniesz już taki wózek z drugiej ręki ???? Pali mniej więcej 5 l (ropniak). Jeśli interesuje Cię wersja hatchback to niestety musisz się liczyć z niezbyt dużym bagażnikiem.
 
komaro 0

komaro

Użytkownik
pojemne i palic nie wiecej niz 8l , chyba takiego nie znajdziesz po tej cenie ????
Chodziło mi tu, aby auto miało m. in. w miarę duży bagażnik, a nie bynajmniej o pojemność silnika. ????
Auto ma być użytkowane głównie przez mojego ojca, więc typowo sportowe auta odpadają. Dla mnie B5 bardzo się podoba, ale nie wiem czy znajdę go po takiej cenie. Co do Skody, to też o niej myślałem, więc będę miał ją na oku ???? . A może ktoś powiedzieć co nieco o Seacie Leonie ? Słyszałem, że dosyć fajne autko.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Jeśli używany samochód to tylko Japończyki. Nissan Primiera, Toyota Corolla to dobry wybór ale polecałbym Mazdę 6. Za taką cenę możesz kupić w miarę świeży rocznik (1998-99) i do tego diesla, a nawet kombi (choć mnie osobiście kombi się nie podoba). Dlaczego Mazda ? Wystarczy wejść na autocentrum.pl i się przekonać. Mazda to najmniej awaryjne samochody. Niektórzy przez 10 lat wymieniają tylko klocki hamulcowe. Naprawdę gorąco polecam. Według mnie Audice, VW, Skody, Fiaty etc. się chowają przy Madzi.
Z zupełnie innej bajki, bo na pewno nie będzie samochodem oszczędnym ... Alfa Romeo 156. Zajebisty samochód ale jak trafisz na zły egzemplarz to możesz utopić mnóstwo kasy. Jak ci się jenak uda znaleźć &quot;dobry&quot; egzemplarz to będzie miał niesamowitą frajdę, uwierz mi ;-)
 
komaro 0

komaro

Użytkownik
Corolla i Primera szczerze mówiąc nie podobają mi się zbyt bardzo. Mazda 623 ( bo rozumiem, że o tą ci chodzi) w sumie niegłupi samochód. W tej chwili najbardziej mi się podoba Ford Focus w hatchbacku. Naprawdę fajne nadwozie, dobra cena, dobre spalanie. Nie wiem jednak jak jest z awaryjnością.
 
feever 5

feever

Użytkownik
komaro strzez sie fordow!! Fordy obok opla sa najbardziej awaryjnymi samochodami jezeli chodzi o klasyfikacje... Polecalbym mazde ewentualnie jakas toyota.. w ostatecznosci Audi A4 lub B5 ale z malym przebiegiem..
pzdr
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Ja za to jestem zwolennikiem silników VW, czyli kupiłbym (sam jeżdżę) coś ze stajni Audi, VW, seat lub skoda.
Najbardziej do twoich preferencji pasuje audi bądź passat. Silniki VW są znane z solidnej konstrukcji, małej awaryjności i tanich części.
Audi jest bardziej wygodne niż passat, więc bym prędzej kupił, ale tylko w TDI-ku
 
komaro 0

komaro

Użytkownik
A jak jest ze spalaniem Audi A4 ? Gdzie nie gdzie czytam, że dochodzi ono do 12-13 l, a inni piszą, że wynosi ono 6-8. Interesuje mnie oszczędna jazda mieszana, bez szaleństw. Silnik nie musi być zbyt mocny, zadowoli mnie 1.6 lub 1.8. Passat jak już wspomniałem bardzo mi się podoba, gdyż ma fajną sylwetkę, przyzwoite spalanie i jest wygodny, jednak za 15.000 nie wiem czy znajdę.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Preferujesz Pb czy ON?
16-17 tys. za golfa to mało i trzeba uważnie przemyśleć kupno takiego samochodu. Przeważnie są to padliny. Golf IV to dobry wybór, ale nie w tym przedziale cenowym...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom