>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kto zostanie królem strzelców?

Status
Zamknięty.
mordor1410 0

mordor1410

Użytkownik
Mi się wydaje że Rooney będzie królem ???? Świetny napastnik przy najlepszych pomocnikach świata jest moim zdaniem pewniakiem ???? Z drugiej strony znając specyficzną rolę MŚ to królem może być zawodnik z słabszej (potencjalnie) ekipy która będzie rewelacją np. Zigic, Drogba.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Trudno ocenić kto nim będzie. Bo zawsze może się trafić jakiś bramkowy mecz. Pamiętam jak Niemcy grali z Arabią Saudyjską i było bodajże 7:0 czy tam 7:1.
Więc w takie mecze mogą przesądzić o Królu Strzelców. Messi raczej nie ,bo nie wróżę Argentynie sukcesów. Może ktoś z Holandii ? Albo Hiszpanii ?
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
Rooney ma szanse na króla. Anglia jest ofensywnie nastawiona do meczu więc nie ma przeszkód. Rooney gra świetnie plecami do bramki więc łatwo mu podać. Jeżeli chodzi o Hiszpanów to wydaję mi się, że Villa. Szybki skur***byk. Doskonale strzela z pierwszej piłki. W Holandii raczej nikt nie ma szans na ten tytuł. Zaraz ktoś powie &#39;&#39; hola ale przecież Sneijder czy Huntelaar &#39;&#39; Raczej nie. Roben może i by mógł się ubiegać o taki tytuł, ale nie wiem czy jest w nim tyle ekspresji.
 
brat-boom 0

brat-boom

Użytkownik
że nie ma tam kreatywnych zawodników
Veron to nie kreatywny zawodnik?

Veron ile ma lat? 36 czy 35 ?
A jakie to ma znaczenie ile ma lat? oglądałeś chociaż jeden mecz Estudiantes w tym sezonie? jeśli nie to się nie odzywaj.

A to, że Di Maria pójdzie do Realu za 35baniek to naprawdę solidny argument za
To że biją się o niego wszystkie najlepsze kluby Europy nie jest argumentem za? to chyba świadczy o tym że gra świetnie , zobacz sobie jakie mecze rozgrywa ten zawodnik w Benfice.

Nie wyobrażam sobie, aby Messi czekał na podania kolegów z przodu
A kto ci powiedział że będzie czekał na podania? czy ja gdzieś napisałem że będzie czekał na podania?

ale co ja tam wiem, przecież to Ty jesteś znawcą reprezentacyjnej piłki, a Ja - pajacem
dokładnie i do tego w każdym następnym poście to potwierdzasz.
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Dobra Brat szkoda naszego &quot;paplania&quot; tu na forum. Widzę, że jesteś człowiekiem typu - mam swoją rację i nawet gromy z nieba mnie nie przekonają, chociaż oczywiście co do tego mogę się mylić. Po Mistrzostwach będziemy mądrzejsi i wtedy zobaczymy kto miał rację a kto nie ????
Co do meczów Estudiantes to nie oglądałem bo nie jestem tak wybitnym znawcą piłki jak Ty i na tym zakończmy ;) Przyznaję, że nie jestem na tyle elokwentną osobą ażeby móc z Tobą rozmawiać o piłce na poziomie reprezentacyjnym, a każda dalsza moja próba wywodów była by pośmiewiskiem, więc przyznaję Ci rację do wszystkiego co napisałeś.
Z pozdrowieniem i z życzeniem nabrania troszkę dystansu ????
 
E 0

elcomendante

Użytkownik
Uważam, że największe szanse na tytuł króla ma napastnik Hiszpanów, dlatego warto przyglądać się, czy na MŚ pojedzie Torres, jeśli nie to murowanym faworytem staje się Villa.
Po pierwsze ElGuaje jest w wyśmienitej formie, co widać po występach w La Liga, ale to można powiedzieć o wielu innych napadziorach, choćby o Rooneyu.
Jednak dla mnie podstawą jest siła grupy, czyli pierwsze trzy mecze. Jak wiadomo później, jeśli napastnik nie ma solidnej zaliczki 3, 4 bramek to ciężko zdobyć tytuł króla strzelców. A Hiszpanie mają w grupie Honduras, z którym przy dobrych wiatrach mogą strzelić 5, 7 bramek. Chile, które traci mnóstwo bramek, co pokazały eliminacje w Ameryce Południowej - dużo tracą, dużo zdobywają. Drużyna ewidentnie grająca do przodu. Tutaj Hiszpanie też spokojnie mogą wcisnąć 3, 4 bramki. I Szwajcarzy, którzy nie wiem z jakiego powodu stawiani są w roli czarnego konia. To europejski słaby średniak, a drużynom o podobnej klasie Hiszpanie wciskają minimum 3 bramy.
Mój wniosek jest taki, że grająca doskonale z przodu Hiszpania. Zgrana i wybiegana. Spokojnie strzeli minimum 10 brameczek w grupie. A wiodący napastnik jest zatem wstanie strzelić 4, 5 bramek już w grupie.
Natomiast istnieje pewien mankament polegający na tym, że Hiszpanie mogą pożegnać się z MŚ już w 1/8, gdzie trafiają na Brazylię, Portugalię lub (w co mało wierzę po obejrzeniu ostatnich mistrzostw Afryki) WKS.
Jednak istnieje olbrzymia możliwość, że Villa, tudzież Torres ogarną króla strzelców już po meczach grupowych.
 
E 0

elcomendante

Użytkownik
&gt;&gt;&gt;Jak narazie to śmiechem można nazwać twoje mądrości , Gago i Cambiasso? a po co oni?&lt;&lt;&lt;
A tak a propo dyskusji:
Towarzyszu Bracie uważasz się za znawcę wielkiego a strzeliłeś takie oto fo pa, jak wyżej. Gago nie gra, więc nie jedzie, ale Cambiasso? Widać, że Maradona chyba nie obejrzał, ani jednego meczu Ligi Mistrzów w tym sezonie już nie mówiąc o meczu Interu. Dlaczego Barca odpadła z LM? Głównie dzięki niesamowitej pracy w środku jaką wykonali Sneijder i Cambiasso. Gdy dziennikarze spytali Mourinho przed sezonem jaki zawodnik byłby jego wymarzonym wzmocnieniem, ten odpowiedział Cambiasso. Jeden z najlepszych trenerów świata chciałby mieć w drużynie drugiego Cambiasso, a Wielki Trenejro bez sukcesów Maradona nie widzi w swojej drużynie nawet jednego takiego Cambiasso.
Drużyna na MŚ liczy ponad 20 zawodników, więc nie rozumiem tych powołań.
A druga kwestia, jeśli ktoś uważa, że Higuain jest lepszą &quot;szpicą&quot; od D.Milito to jest po prostu ni mniej, ni więcej śmieszny mówiąc oględnie.
 
koper 29

koper

Użytkownik
Na Robinho stawka to 25.00 PLN. Warto zagrać kombinację z tym, że Argentyna będzie mistrzem! z 2 zł trochę pewniaków i jest wygrana!

Trzeba po prostu obstawic każdego zawodnika z tej listy i kasa pewna!
 
xaw 0

xaw

Użytkownik
Ja proponuje Di Natale na króla strzelców myślę że nadałby się tutaj ????
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Panowie, najlepiej zakończcie te dyskusje z Brat Boom&#39;em:grin:, nie ma sensu. Wyraźne problemy, gloryfikacja Argentyny, ciekawy przypadek, przyznam.
Tutaj poczytajcie choćby pierwszą stronę:
http://forum.bukmacherskie.com/f32/final-six-ls-belgrad-2009-a-33349.html
:grin: To zobaczycie na czym rzecz polega:grin:

ps. Offtop, ale musiałem napisać aby nie zwracać uwagi na bezsens wypowiedzi tego usera.
Oj, pewnie zaraz inteligentnie mi zwróci uwagę:cool:
 
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
Widzę, że dyskusja zeszła na tematy osobiste - nic dziwnego na tym forum:;/:. Ja dorzucę tu swoje trzy grosze: moim zdaniem dobrym zagraniem byłoby postawienie na Luisa Fabiano kurs 14 w betfair, widzę, że na liście bet365 go nie ma. Jest też zakład, że Fabiano będzie królem strzelców, a Brazylia wygra @25, lub jeszcze inny- Fabiano królem, a wygra Hiszpania i tu kurs...@70!!!!. Znowu w Pinnacle są fajne zakłady na over 3.5 bramki w całym turnieju na Villę, Messiego czy właśnie Fabiano ...kursy niskie, bo około @2, ale chyba po 4 bramki przynajmniej 2 z 3 tych zawodników powinno strzelić. To są już jednak rozważania na sam turniej, no chyba, że ktoś ma sporo kasy i może ją na tak długo &quot;zamrozić&quot;. To tyle ode mnie.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
he kto zostanie królem strzlców ?? moze Suarez który ma łatwośc w strzelaniu bramek w Ajaxie pod warunkiem że urugwaj awansuje dalej
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
W Ajaxie jak wspomniałeś. Liga Holenderska to dla niego bułka z masłem. Zobacz co sie dzieję z Huntim. Też poszedł z Ajaxu, opasany wielką sławą, w Realu tylko początek miał dobry, w Milanie znacznie lepiej, ale i tak nie mistrzowsko. Luis ma spory potencjał i dryg do gry. Ale na Króla strzelców go nie typuję.
 
doriann 4

doriann

Użytkownik
Hmm, to i ja cos powiem od siebie. Moim skromnym zdaniem królem strzelców moze zostac Leo Messi, L.Suarez albo Kiessling. Napewno na kazdego z nich postawie jakies pieniadze. Leo Messi - Geniusz jest w formie, moze i klub a reprezentacja to nie to samo, ale ktos taki jak on i w owej reprze bedzie strzelal bramy chcac chociazby udowodnic Argentynczykom to, ze bledem bylo wmawiac mu, ze gra w tylko i wylcznie w Barcelonie a reprezentacje olewa (a cos takiego mialo miejsce, bo jak kazdy z nas wie w eliminacjach do MS Argentyna nie ogrywala gladko rywali, a Leo nie strzelal po 2 bramki w meczu tak jak to ma miejsce w Barcelonie. Mimo to, przewiduje ze Argentyna skonczy na tak na cwierc/polfinale bo trenera to nie maja za dobrego i z nim raczej mistrzostw nie wygraja. // L.Suarez jak juz ktos tu zaproponowal - To z jaka latwoscia Luis umieszczal pilke w bramce przeciwnikow w tym sezonie budzilo podziw. I tu kolejny raz mozna zarzucic, ze MS a liga holenderska to 2 inne swiaty, ale moze Luis i tu pokaze, ze umie wszedzie strzelac co zaowocowacm moze transferem do lepszego klubu niz Ajax. Po za tym Urugwaj strasznie ciezkiej grupy nie ma, takze w rozgrywkach grupowych 5 bramek i z 2 w dalszych rozgrywkach w przypadku awansu i moze to starczyc aby zdobys krola. ???? // S.Kiessling - Mlody, bramkostrzelny napadzior. Objawienie tego sezonu w Bundeslidze to dlaczego nie Mistrzostw Swiata?:] Po za tym stawiam na to, ze Niemcy zajda przynajmniej do 1/4 takze troche bramek moze ustrzelic. To moim zdaniem jest taki czarny kon jesli chodzi o strzelcow. :] Natomiast zupelnie nie widze Rooneya jako najlepszego strzelca mistrzostw. Nie mam jakis konkretnych powodow zeby tak myslec, mimo to...tak mysle ???? Gracz po kontuzji, troche na formie mogl stracic, a Angli nie stawiam jakos wysoko jesli chodzi o klasyfikacje koncowa. Podobnie jest Torresem. El Nino podobnie jak Rooney - po kontuzji, w dodatku ten chlopak dawno bramek nie strzelal dla Liverpoolu ktory mial niezbyt udany sezon. Ewentualnym krolem strzlecow ktorego nie typowalem na poczatku a wymienie go teraz jest David Villa. 21 bramek w La Liga nie moze nie robic wrazenia, w dodatku bedzie mial takich dogrywajacych, ze moze i w pewnych sytuacjach bedzie wystarczac zeby dolozyl noge a juz moze dopisac sobie 1 bramke. Nie przepadam za nim ???? Jednak fakt, ze gra w takiej reprezentacji moze mu przy odrobinie jego wysilku zapewnic krola strzelcow :&gt;
Edit: Przepraszam, jak przeanalizowalem mozliwe wyniki Hiszpanii z Chile czy Hondurasem to Ville zaliczam do mocnych faworytow :]
To tyle z mojej strony.
 
marjol 102

marjol

Użytkownik
Messi w kadrze to całkiem inny zawodnik,całkiem inny system gry.
Moim zdaniem królem strzelców zostanie ktoś z Niemców a to dlatego,że mają dosyć łatwą grupę i spodziewam się wysokiego zwycięstwa z Australią,z Ghaną i Serbią też powinni po 2-3 brameczki dołożyć.
Klose w Bayernie prawie nic nie grał ale jest troche czasu i myśle,że do mundialu wróci do dobrej formy. Innym kandydatem do zdobycia korony króla strzelców jest David Villa.Mam nadzieje,ze szybko podpisze kontrakt z Barcą i będzie mógł w pełni skupić się na zdobywaniu bramek dla Hiszpani.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Dla mnie odpowiedź jest prosta Wayne Rooney.
Czemu? Bo to najlepszy sezon w jego lidze, jest w życiowej formie..

Wayne Rooney uważa, że dojrzał do wieku i jest o wiele lepszy piłkarzem, niż wcześniej. Anglik ma nadzieję zaprezentować swoje najlepsze umiejętności podczas Mistrzostw Świata.

24-latek wystąpił już na jednym Mundialu, dokładnie w Niemczech cztery lata temu. Anglia, wraz z Rooneyem, zakończyła grę na ćwierćfinale, gdzie to przegrała z Portugalią.

Starszy i mądrzejszy Rooney uważa, że jest na tyle doświadczony, że nic nie przeszkodzi mu w doskonałym występie w Republice Południowej Afryki.

- Kilka lat temu byłem bardzo młodym piłkarzem w kraju i Premier League - powiedział angielski napastnik dziennikarzom.

- Byłem zbyt podniecony i emocjonalnie podejmowałem decyzję. Teraz dojrzałem i wiem, jakie mam zadania. Zapewne pomógł mi wiek. Obecnie swój gniew wyładowuję tydzień przed meczem w trakcie treningu.

- Podczas ostatnich Mistrzostw Świata nie pokazałem tego, co chciałem. Obecnie z niecierpliwością czekam na turniej w RPA, ponieważ chcę pomóc Anglii w wygraniu Mundialu.

 
S 381

szczurek

Użytkownik
Zgadzam się z powyższymi opiniami. Wayne Rooney jest murowanym faworytem. Facet jest w życiowej formie. Jednak pieniędzy na niego nie postawie, bo widzę paru innych mocnych kandydatów, jak Messi, Torres czy Luis Fabiano.
 
koper 29

koper

Użytkownik
Ja obstawiam Rooneya i Argentyne na mistrza kombinacja to 100 a więc warto tylko na jakim etapie mistrzostw te dwie drużyny się spotykają?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom