>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Kto zostanie królem strzelców MŚ 2018?

B 167

borys30

Użytkownik
zdecydowanie Lukaku grupa prosta Belgowie powinni sporo nastrzelać sam liczę na jakieś 6-8 bramek a z tego to powinny z 3 być w jego wykonaniu to daje ładne handi przed play offf
innym logicznym wyborem może być Grizzezman Francuzi też grupa prosta a i aspiracje spore do tego wyborna forma ????
Drabinka jest dobra dla Niemiec, powinni dojść do 1/2, czyli zagrają wtedy mecz finałowy lub o 3 miejsce.
Wg mnie Werner grający regularnie na szpicy, z ofensywną grą plus dobrą linią pomocy,
skrzydłowi plus Kross, Ozil stworzą mu sporo okazji na gole.
W pozostałych ekipach bramki powinny rozkładać się na kilku zawodników np. we Francji Mbappe, Griezmann analogicznie w Argentynie.
rzecz w tym że jak 1 mecz mu nie wyjdzie to w 2 zagra już Gomez na szpicy. Yogi w jakieś konferencji mówił że zabiera 2 równych napastników ktorzy najlepiej pasuja do stylu gry rep i że obaj dostaną swoją szansę na tych MŚ.
Więc nawet jeśli Werner zagra dobrze 1 i 2 mecz to w 3 już zobaczymy Mario na szpicy
 
dutchman-robin 2,6K

dutchman-robin

Użytkownik
Stawianie jakiegokolwiek typu na króla strzelców według mnie mija się z celem i jest loterią.Zazwyczaj i tak królem nie zostaje żadna z wielkich gwiazd a przyczyn tego jest kilka.Kto by stawiał 4 lata temu na Jamesa ktorego mało kto znał i grał dopiero w pierwszym europejskim klubie czy 4 lata wczesniej na Mullera który był młokosem.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Według mnie bedzie to Neymar . Co z tego , ze jest skrzydlowym, jest w świetnej formie po powrocie z kontuzji i patrzac na potencjał Brazylii z przodu to napewno sporo nastrzelaja w fazie grupowej pozatym to moi faworyci do wygrania calego mundialu dlatego Neymar bedzie mial sporo okazji na zdobywanie bramek a kurs ponad @10 robi wrażenie ????
 
K 0

krawcu1910

Użytkownik
Również uważam, że największe szanse ma właśnie Neymar.
Wałkowane było już kilkanaście razy, ale właśnie to, że jest wypoczęty i ma głód piłki może być kluczowe.
 
mateusz9681 3,4K

mateusz9681

Użytkownik
1xbet
Lukaku królem strzelców - @16
Lukaku w TOP2
- @7.50
  • Panama + Tunezja w grupie
  • Romelu w formie
  • ofensywna gra Belgów
Też myślę , że któryś z belgów Lukaku i Hazard wyglądają dobrze . W 2 meczach mogą sobie ostro postrzelać , w dodatku poźniej wpdają na kogoś z naszej grupy.
 
mmatizz 4,9K

mmatizz

Użytkownik
Ronaldo praktycznie już sobie zapewnił króla, 3 bramki na koncie. Nadchodzące mecze z Iranem i Maroko, gdzie będzie wyścig bramek z Hiszpanami o to kto strzeli więcej, żeby wyjść z pierwszego miejsca. W dodatku cała Portugalia gra na Ronaldo. Nawet jakby odpadli w 1/8 lub 1/4 to Ronaldo może już mieć na koncie z 7 bramek co zapewne wystarczy do tytułu :p
 
M 158

murzyn30

Użytkownik
Akurat az tak ważne z którego miejsca awansuje Portugalia badz Hiszpania juz nie jest , nie uwazacie ze ruscy mogą być grozniejsi od Urugwaju? W końcu to gospodarze...ja wiem że to tylko Arabia s. Ale 5 bramek robi wrażenie na mistrzostwach . No chyba że teraz Urugwaju badz Egipt wygrają po 10-0 z arabami to wtedy rzeczywiście lepiej chyba zagrać mimo wszystko z Rosjanami... kurs na Ronaldo 2,90 strasznie kuszący
 
kwadrato 0

kwadrato

Użytkownik
Jak dla mnie kandydatów jest trzech
Ronaldo
Lukaku
Kane
Co do Griezzmana to Francja ma za wielu dobrych napastników i tam ciężar zdobywania goli powinien się rozłożyć na kilka osób, w Belgii i Anglii znacznie więcej zależy od dyspozycji strzeleckiej tych dwóch panów, natomiast Ronaldo to wiadomo - Ronaldo
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Jak dla mnie kandydatów jest trzech
Ronaldo
Lukaku
Kane
Co do Griezzmana to Francja ma za wielu dobrych napastników i tam ciężar zdobywania goli powinien się rozłożyć na kilka osób, w Belgii i Anglii znacznie więcej zależy od dyspozycji strzeleckiej tych dwóch panów, natomiast Ronaldo to wiadomo - Ronaldo
Mysle podobnie ale zamieniłbym Harrego Kane na Diego Coste. Narazie ryzyko jest spore bo dużo może zależeć od play-offów. Jestem ciekawy hitu w grupie G i pojedynku napastnikow Lukaku i Kane ale to dopiero 28 czerwca. Jakoś bardziej skłaniam się ku Belgom właśnie za sprawą Lukaku
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Ja uwazam , ze warto teraz atakować Coste @5,00 lub Kane&#39;a @10 a nawet i Lukalu @10 . Portugalia z taka grą leci w 1/8 , o ile ich Iran nie wyeliminije w 3 meczu bo po tym co dzisiaj widZiałem to wszystko jest mozliwe . Costa moze cos strzeli z Maroko ale na ten moment najlepiej wygląda Kane , ktory gra przeciwko Panamie i moze spokojnie dogonić Ronaldo o ile Anglia sie rozstrzela .
 
J 13

jacek14

Użytkownik
Mimo fantastycznego meczu belgów i bramek Lukaku uważam że królem strzelców zostanie Cristiano Ronaldo. Widać po nim ogromne zaangażowanie i mimo że nie jestem jego fanem to trzeba mu przyznać że jest genialny.
 
J 13

jacek14

Użytkownik
Jasne że są jak każdy na tych MŚ ????
Myślę że będzie remis z Iranem ewentualnie znowu bramka Ronaldo i trzymanie wyniku do końca. Po wyjściu z grupy liczę na nich bo jak czas pokazał to świetna drużyna turniejowa.
 
lukas933 38

lukas933

Użytkownik
Póki co faworytami Ronaldo i Lukaku. Jednak nie potrafię wybrać. Belgia idzie jak burza i może sporo namieszać na tym turnieju. Z kolei Portugalia z Ronaldo jak pokazało EURO umie cierpieć i nie zdziwię się jak znowu zajdą daleko. Zobaczymy ????
 
F 0

franekkk

Użytkownik
Póki co wszystko wskazuje że @17 na Kane złapane przed turniejem powinno wejść w miarę spokojnie. Właściwie jedynie Lukaku przy awansie Belgów i odpadnięciu Anglii może Harremu odebrać koronę.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Na króla strzelców kurs na Lukaku wynosi aż 18 a przecież to nie jest takie nie możliwe bo Belgia może rozbić Anglię i właśnie mogą grać na Lukaku. Brakuje mu do wyrównania do Kane&#39;a tylko 2 bramek... Po 3 będzie prowadzić. Mam pytanie - co jeśli zawodnik ma identyczną ilość - co decyduje ? Tak czy inaczej kurs 18 na Lukaku kusi do pogrania... To jaką nieskutecznością popisywał się Kane widzieliśmy w meczu z Chorwacją.
 
R 5,1K

rua

Użytkownik
Z tego co czytałem to w przypadku takiej samej liczby bramek nagroda idzie do tego który strzelił mniej bramek z karnych, a potem bierze się pod uwagę asysty. Tak jest od 1994 roku.
Edit. W takim razie mój błąd, przeczytałem taką formułę w artykule dotyczącym złotego buta na Wikipedii i uwierzyłem. Liczą się bramki a potem asysty
 
Do góry Bottom